صفحه 279 از 638 نخستنخست ... 179229269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289329379 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,781 تا 2,790 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ramih1980 نمایش پست ها
    سلام. من پزشک هستم و اویل سپتامبر 2012 مدارک رو تحویل سفارت دادم و در دسامبر نامه رسید مدارکم صادر شد و هفته پیش ویزام رو دریافت کردم.
    تبریک میگم
    چه زمانی عازم هستید؟

Junior Member

سلام دوستان من براي 3 اكتبر 2013 بهم وقت دادن و همون روز دريافت ايميل وقت از سفارت يك case order ID براي خودم و يكي هم براي همسرم درست كردم اما هنوز وجه رو پرداخت نكردم. به نظرتون مشكلي ايجاد نمي شه كه همزمان case order ID ساخته شده؟؟ قصد من اينه كه بعد از اين كه خودم مدارك رو تحويل سفارت دادم يك ماه بعدش براي همسرم اقدام كنم. اگر احيانا دوستان اطلاعاتي در اين مود دارند به من اطلاع بدن.
    متشكرم

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام دوستان من براي 3 اكتبر 2013 بهم وقت دادن و همون روز دريافت ايميل وقت از سفارت يك case order ID براي خودم و يكي هم براي همسرم درست كردم اما هنوز وجه رو پرداخت نكردم. به نظرتون مشكلي ايجاد نمي شه كه همزمان case order ID ساخته شده؟؟ قصد من اينه كه بعد از اين كه خودم مدارك رو تحويل سفارت دادم يك ماه بعدش براي همسرم اقدام كنم. اگر احيانا دوستان اطلاعاتي در اين مود دارند به من اطلاع بدن.
    متشكرم
    3 اکتبر ؟؟؟؟ از الان درست کردید؟؟؟ اشتباه کردید حداکثر 2 هفته قبل از تاریخ مصاحبه CASE درست کنید فعلا مدارک اماده کنید برای همسر هم 1 ماه بعدش. این CASE حذف میشه پولم همون 2 هفته قبل فروم رو از اول چند روز وقت بذارید بخونید که اشتباه نکنید

Junior Member

خيلي ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    3 اکتبر ؟؟؟؟ از الان درست کردید؟؟؟ اشتباه کردید حداکثر 2 هفته قبل از تاریخ مصاحبه CASE درست کنید فعلا مدارک اماده کنید برای همسر هم 1 ماه بعدش. این CASE حذف میشه پولم همون 2 هفته قبل فروم رو از اول چند روز وقت بذارید بخونید که اشتباه نکنید
    خيلي ممنون البته هنوز نميخام پرداخت كنم مبلغ رو. مدارك هم همه آمادست به جز امتحان زبان كه اونم 20 روز ديگست متاسفانه فقط وقت سفارت رو دير دادن يكم

دوستان عزیز سلام.
    من مدارکم کامل نیست ولی فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه در کمتر از یکماه کامل میشه. فقط تاریخ انقضای پاسپورتم تا فوریه 2016 است. و فردا میخوام برم درخواست تعویض پاسپورت بدم. ببنابراین تاریخ صدور و انقضای پاسپورت جدیدم رو الان نمیدونم، سوالم اینه که الان میتونم ایمیل بزنم و تقاضای وقت سفارت کنم؟ یا باید بمونم پاسپورت جدیدم بیاد؟ (فکر میکنم تو میل برای درخواست وقت سفارت باید حتما این دو تا تاریخ رو بنویسم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام.
    من مدارکم کامل نیست ولی فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه در کمتر از یکماه کامل میشه. فقط تاریخ انقضای پاسپورتم تا فوریه 2016 است. و فردا میخوام برم درخواست تعویض پاسپورت بدم. ببنابراین تاریخ صدور و انقضای پاسپورت جدیدم رو الان نمیدونم، سوالم اینه که الان میتونم ایمیل بزنم و تقاضای وقت سفارت کنم؟ یا باید بمونم پاسپورت جدیدم بیاد؟ (فکر میکنم تو میل برای درخواست وقت سفارت باید حتما این دو تا تاریخ رو بنویسم)
    سلام دوست عزيز
    آره تاريخ انقضاي پاسپورت رو ميخوان از من كه خواستن اما فك كنم شما با همين پاسپورتت بتونيد فعلا وقت بگيريد بدش ميتونيد تمديد كنيد يني براي روز مصاحبه بايد تمديد شده باشه

کسی از دوستان این جلسه اقای شمس الدین رو رفت؟ من که نتونستم برم. دوستانی که رفتن حرف و خبر خاصی هم توی جلسه مطرح شد؟ اطلاعاتی اضافه شد؟

Junior Member

درود دوستان
    ويزاي من دو روز پيش اومد
    اقدام 25 Sep
    نامه 8 Jan
    فوق نرم افزار
    براي همراه هم اقدام كردم ولي هنوز ويزا نيومده.
    با آرزوي موفقيت براي همه دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    فکر نمیکنم حذف بشه. من خودم قبل اینکه وقت بگیرم Case Order ساخته بودم. حدود 70 80 روز بعدشم رفتم مصاحبه. هیچ اتفاقی هم نیفتاد و ویزامم گرفتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)