صفحه 280 از 638 نخستنخست ... 180230270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290330380 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان
    من دکتری مکانیک دارم البته هنوز مدرک دکتری رو آزاد نکردم. 29 سالمه و IELTS 6.5 دارم که تا 24Sep اعتبار داره. 5 سال هم تو دانشگاه های مختلف درس دادم (آیا گواهی تدریس امتیاز داره)
    سابقه کار شرکتی هم دارم . حالا می خواستم بدونم :
    1. به نظر شما واسه دانمارک apply کنم؟
    2. باید تلفنی وقت بگیرم یا میل بزنم به thramb@um.dk؟
    3. مدرک دکتری رو باید آزاد کنم؟
    4. در ضمن لیست مدارکی که باید آماده کنم چیاست؟ آخه تو سایت خود دانمارک یه سری چیزاست اینجا بچه ها یه چیزای دیگه میگن؟ یا لینک صفحه ای که باید تو فروم بخونم رو بهم بگین.
    بازم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    کسی از دوستان این جلسه اقای شمس الدین رو رفت؟ من که نتونستم برم. دوستانی که رفتن حرف و خبر خاصی هم توی جلسه مطرح شد؟ اطلاعاتی اضافه شد؟
    راهنماییها و اطلاعاتشون خیلی خوب بود. برخلاف اطلاعاتی که بچه هایی که از طریق گرین کارت رفتن, از دانمارک میدن و آدمو با یه دنیا دودلی روبرو میکنن ایشون دید بسیار بهتری از زندگی در دانمارک میدن و بچه هارو امیدوارتر میکنن

Junior Member

بچه هایی که توی سمینار آقای شمس الدین شرکت کردن کسی مایله بعد از 6 7 فروردین بصورت فشرده بیاد کلاس بگیریم (با آقای شمس الدین)
    لطفا اطلاع بدین

Junior Member

سلام دوستان
    از سفارت با من تماس گرفتن و گفتند که ریجکت شدم.
    یه نامه دادن که بر اساس اون هیچ امتیازی بابت سابقه کار حتی 5 امتیاز سابقه غیر مرتبط رو هم ندادن. من نامه از شرکت گرفتم کی طی 4 سال اخیر سابقه کار فول تایم در زمینه نفت و گاز و بدون تداخل با تحصیلات دارم !!
    شاید بخاطر پزتیو لیست جدیده، نمی دونم....
    دوستان اگه کسی سابقه شکایت و یا پیگیری بعد از ریجکت شدن داره ممنون میشم اگه کمکم کنه

Junior Member

سلام به دوستان خوب. من یک هفته هست که ویزامو گرفتم. کسی میتونه منو راهنمایی کنه که وقتی وارد دانمارک شدم چه مراحلی باید انجام بشه؟ ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط siyamakis نمایش پست ها
    سلام به دوستان خوب. من یک هفته هست که ویزامو گرفتم. کسی میتونه منو راهنمایی کنه که وقتی وارد دانمارک شدم چه مراحلی باید انجام بشه؟ ممنون میشم
    شما اول باید آدرس دار بشید، حالا آپاتمان اجاره کنید، برید هاستل یا ...ف در ظرف 5 روز از وردتون بعد از اینکه آدرس دار شدید، با مدارکتون میرید به Kommune که همون شهرداری مربوط به آدرستون میشه. اونجا اسمو آدرستون ثبت میشه و براتون یک Family Doctor معرفی میکنن. ببعدش دیگه هیچ کاری ندارید. یک هفته بعد کارت زرد مربوط به بیمتون میاد ( البته کارشون حساب کتاب نداره، الان ماله ما 6 هفته گذشته و هنوز نیومده)، بعدشم بعد از 6 هفته کارت اقامت میاد. بازم معلوم نیست که سر وقت بیاد نه.
    همین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    شما اول باید آدرس دار بشید، حالا آپاتمان اجاره کنید، برید هاستل یا ...ف در ظرف 5 روز از وردتون بعد از اینکه آدرس دار شدید، با مدارکتون میرید به Kommune که همون شهرداری مربوط به آدرستون میشه. اونجا اسمو آدرستون ثبت میشه و براتون یک Family Doctor معرفی میکنن. ببعدش دیگه هیچ کاری ندارید. یک هفته بعد کارت زرد مربوط به بیمتون میاد ( البته کارشون حساب کتاب نداره، الان ماله ما 6 هفته گذشته و هنوز نیومده)، بعدشم بعد از 6 هفته کارت اقامت میاد. بازم معلوم نیست که سر وقت بیاد نه.
    همین

از شما بسیار سپاسگذارم. راستش سوال دیگه ای دارم: من یک فامیل دارم در کپنهاگ. از همون بدو ورود میتونم برم kommunr؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    درود
    اضافه مي كنم كه تعويض پاسپورت حدود 660 كرون هزينه داره(طبق سايت سفارت ايران در دانمارك) كه در ايران اين تعويض پاسپورت راحت تر و كم هزينه تر انجام مي شود.
    ولي برداشت من اينه كه دوستاني كه مثل من مداركشون ارسال شده و در حال بررسي هست ، فعلا بايد صبر كنيم و بعد از اومدن ويزا، قبل از زدن پاس ، پاسپورت قبلي را عوض كنند
    ممنون
    سلام من ویزای دو ساله دریافت کردم. به نظر شما برای تمدید ویزا با مشکل روبرو میشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    فکر نمیکنم حذف بشه. من خودم قبل اینکه وقت بگیرم Case Order ساخته بودم. حدود 70 80 روز بعدشم رفتم مصاحبه. هیچ اتفاقی هم نیفتاد و ویزامم گرفتم
    سلام دوست عزيز
    آره علي الظاهر نبايد حذف بشه چون تو سايت خودشون هم چك كردم چيزي ننوشته بود اين شماره ميمونه تا پول پرداخت بشه البته اگر هم حذف بشه ميشه يكي ديگه ساخت بنظر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از سفارت با من تماس گرفتن و گفتند که ریجکت شدم.
    یه نامه دادن که بر اساس اون هیچ امتیازی بابت سابقه کار حتی 5 امتیاز سابقه غیر مرتبط رو هم ندادن. من نامه از شرکت گرفتم کی طی 4 سال اخیر سابقه کار فول تایم در زمینه نفت و گاز و بدون تداخل با تحصیلات دارم !!
    شاید بخاطر پزتیو لیست جدیده، نمی دونم....
    دوستان اگه کسی سابقه شکایت و یا پیگیری بعد از ریجکت شدن داره ممنون میشم اگه کمکم کنه
    خيلي متاسفم دوست من رشته تحصيلي شما مگه چي بوده؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)