صفحه 282 از 638 نخستنخست ... 182232272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292332382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دو تا نکته در مورد کیس شما وجود داره یکی اینکه سابقۀ کارتونو شما بالای 3 سال حساب کردین و اونا زیر 3 سال و اینو دقیقا در نامه ذکر کرده که سابقه کار شما زیر 3 سال هستش! حالا فرض کنیم بالای 3 سال در نظر بگیره بازم امتیز شما میشه 95؟! یعنی هیچ امتیازی بابت پازیتیو لیست به شما ندادن لذا به نظر من با توجه به هزینۀ بالایی که انجام دادین به جای تقاضای اعتراض تقاضای reopen کردن کیستونو بکنید و با یک آیلتس 6.5 و سابقۀ کار مجددیکه بالای 3 سال هستش امتیازتونو به 100 برسونید.
    تو نامه من دو نكته است.
    1) با اينكه تاييد كرده نامه سابقه كار منو از 2008 تا به حال ولي حتي 5 امتياز هم به من ندادن. نامه سابقه كارم خيلي واضح نوشته فول تايم از 2008 تا به حال!!!
    2) من سابقه تو زمينه نفت و گاز دادم ولي سابقم رو جزئ پزتيوليست حساب نكرده شايد به دليل اينكه تو ليست جديد حذف شده و يا شايد نامه رو خوب ننوشتم و شرح كار ندادم.

به هر حال مطمئنا تو ندادن 5 امتياز سابقه و احتمالا تو 15 امتياز اشتباه كرده باشه. تو متن نامه نوشته اگه شكايت كنيد و اگر بخشي و يا كل ادعاتون درست باشه هزينه بازگشت داده ميشه:
    The fee will be refunded if your appeal is decided upon wholly or partially in your favour. Therefore, in connection with
    an appeal you must note to where the appeal fee can be refunded if applicable.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    ساعت کاری که حتما باید ذکر بشه چون منم ساعات کاری رو ننوشته بودم نامه سابقه کارمو برگردوندن و بهم گفتن یکی دگ براشون ببرم. اتفاقا رو این موضوع خیلی هم حساسن
    احتمال ریجکت شدن بخاطر این موضوع خیلی زیاده (البته شما رو نمیدونم) مث بچه هایی که توی همین فروم گفتن که بخاطر میزان ساعات کاری ریجکت شدن.
    هم باید فول تایم بودن یا نبودن ذکر بشه هم باید ساعات کاری ذکر بشه هم تاریخ شروع و خاتمه
    آقا یه سوال همینجا....منظورتون از ساعات کاری یعنی مثلا بنویسن از ساعت 8 تا 16 در هر روز کاری ....یا اینکه 44 ساعت در هفته؟

Junior Member

دو تا نکته در مورد کیس شما وجود داره یکی اینکه سابقۀ کارتونو شما بالای 3 سال حساب کردین و اونا زیر 3 سال و اینو دقیقا در نامه ذکر کرده که سابقه کار شما زیر 3 سال هستش! حالا فرض کنیم بالای 3 سال در نظر بگیره بازم امتیز شما میشه 95؟! یعنی هیچ امتیازی بابت پازیتیو لیست به شما ندادن لذا به نظر من با توجه به هزینۀ بالایی که انجام دادین به جای تقاضای اعتراض تقاضای reopen کردن کیستونو بکنید و با یک آیلتس 6.5 و سابقۀ کار مجددیکه بالای 3 سال هستش امتیازتونو به 100 برسونید.
    با سلام
    برای اینکه پرونده رو reopen کنیم تا چه زمانی بعد از دریافت نامه رجکت زمان داریم تا مدارک جدید ارسال کنیم؟ وآیا از طریق سفارت باید اقدام شود و یا اینترنتی هم می شه این کا رو کرد؟ ممنون از راهنمایی تون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از سفارت با من تماس گرفتن و گفتند که ریجکت شدم.
    یه نامه دادن که بر اساس اون هیچ امتیازی بابت سابقه کار حتی 5 امتیاز سابقه غیر مرتبط رو هم ندادن. من نامه از شرکت گرفتم کی طی 4 سال اخیر سابقه کار فول تایم در زمینه نفت و گاز و بدون تداخل با تحصیلات دارم !!
    شاید بخاطر پزتیو لیست جدیده، نمی دونم....
    دوستان اگه کسی سابقه شکایت و یا پیگیری بعد از ریجکت شدن داره ممنون میشم اگه کمکم کنه
    سلام دوست عزیز
    با من هم تماس گرفتن و گفتن برای دریافت مدارکم برم سفارت ولی در حال حاضر برام مقدور نیست؟خواستم بپرسم همه مدارک رو تحویل گرفتید مثل سوابق تحصیلی و شغلی و .... و یا فقط نامه بوده و اینکه آیا از دانمارک هم ایمیلی داشتید که رجکت شدید یا نه؟
    آیا مبلغی هم برگردانده می شود یا خیر؟
    ممنون از لطف شما.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    تو نامه من دو نكته است.
    1) با اينكه تاييد كرده نامه سابقه كار منو از 2008 تا به حال ولي حتي 5 امتياز هم به من ندادن. نامه سابقه كارم خيلي واضح نوشته فول تايم از 2008 تا به حال!!!
    2) من سابقه تو زمينه نفت و گاز دادم ولي سابقم رو جزئ پزتيوليست حساب نكرده شايد به دليل اينكه تو ليست جديد حذف شده و يا شايد نامه رو خوب ننوشتم و شرح كار ندادم.

به هر حال مطمئنا تو ندادن 5 امتياز سابقه و احتمالا تو 15 امتياز اشتباه كرده باشه. تو متن نامه نوشته اگه شكايت كنيد و اگر بخشي و يا كل ادعاتون درست باشه هزينه بازگشت داده ميشه:
    The fee will be refunded if your appeal is decided upon wholly or partially in your favour. Therefore, in connection with
    an appeal you must note to where the appeal fee can be refunded if applicable.
    5 امتیاز سابقه کارو باهاتون موافقم ولی 15 امتیاز خیلی دست آفیسر هستش ضمن اینکه شما بقول خودتون شرح کار ننوشتین پس اگرم بخواید 15 امتیازو بهتون بدن یک نامه جدید لازم دارین و نامه یا مدرک جدید بعد از تصمیم گیری یعنی همون reopen کردن.
    به هر حال من بهتون توصیه می کنم reopen کنید کیستونو هزینشم با اعتراض به یک اندازست

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    با سلام
    برای اینکه پرونده رو reopen کنیم تا چه زمانی بعد از دریافت نامه رجکت زمان داریم تا مدارک جدید ارسال کنیم؟ وآیا از طریق سفارت باید اقدام شود و یا اینترنتی هم می شه این کا رو کرد؟ ممنون از راهنمایی تون
    دوست عزیز من قویا به شما توصیه می کنم با سفارت تماس بگیرید یا حتی برین چون واقعا ممکنه پروندۀ شما رد نشده باشه بلکه فقط مدارکتونو فرستاده باشن یا اینکه دوباره با دانمارک تماس بگیرید و بپرسید شاید اپراتور دانمارک درست توضیح نداده در هرصورت شما که این همه زحمت کشیدین حیفه الان پشت گوش بندازین شاید واقعاً مدرک اضافه ای بخوان که اگه الان نرین پروندتونو رد کنن البته من فقط نظرمو دارم میگم یعنی اگه من بودم می رفتم حالا دیگه تصمیم با خودتون. دلیل این حرفمم اینه که برای این دوستانمون حتماً ایمیل دادن مگر نه احتمالش کمه مثلاً مثل دوستمون فرا2020 بشینه متن نامه ریجکتشو تایپ کنه؟!؟!؟! یعنی اگه ریجکت بودین بهتون ایمیل می زدن. اصلاً دوستانی که رد شدن لطفاً بگین براتون ایمیل زدن یا رفتین نامتونو تحویل گرفتین تا این دوستمون بتونن بهتر تصمیم بگیرند.
    ضمناً برای reopen تا جائیکه من می دونم محدودیت زمانی وجود نداره. پولتونو که باید اینترنتی پرداخت کنید و حدس می زنم که بتونید ازطریق ایمیل براشون مدرک جدیدی چیزیو ارسال کنید ولی هم از دانمارک و هم از سفارت پیگیری کنید ببینید چکار باید بکنید چون من خودم تجربۀ این کارو ندارم.

Junior Member

دوست عزیز من قویا به شما توصیه می کنم با سفارت تماس بگیرید یا حتی برین چون واقعا ممکنه پروندۀ شما رد نشده باشه بلکه فقط مدارکتونو فرستاده باشن یا اینکه دوباره با دانمارک تماس بگیرید و بپرسید شاید اپراتور دانمارک درست توضیح نداده در هرصورت شما که این همه زحمت کشیدین حیفه الان پشت گوش بندازین شاید واقعاً مدرک اضافه ای بخوان که اگه الان نرین پروندتونو رد کنن البته من فقط نظرمو دارم میگم یعنی اگه من بودم می رفتم حالا دیگه تصمیم با خودتون. دلیل این حرفمم اینه که برای این دوستانمون حتماً ایمیل دادن مگر نه احتمالش کمه مثلاً مثل دوستمون فرا2020 بشینه متن نامه ریجکتشو تایپ کنه؟!؟!؟! یعنی اگه ریجکت بودین بهتون ایمیل می زدن. اصلاً دوستانی که رد شدن لطفاً بگین براتون ایمیل زدن یا رفتین نامتونو تحویل گرفتین تا این دوستمون بتونن بهتر تصمیم بگیرند.
    ضمناً برای reopen تا جائیکه من می دونم محدودیت زمانی وجود نداره. پولتونو که باید اینترنتی پرداخت کنید و حدس می زنم که بتونید ازطریق ایمیل براشون مدرک جدیدی چیزیو ارسال کنید ولی هم از دانمارک و هم از سفارت پیگیری کنید ببینید چکار باید بکنید چون من خودم تجربۀ این کارو ندارم.
    از همفکری شما بینهایت سپاسگزارم شروع کار سفارت می دونید در ایام نوروز از کی هست؟

Junior Member

سلام دوستان. من باید برم ویزای 2 ساله بگیرم بدلیل اینکه تاریخ انقضاء پاسپورتم 2015 هست. آیا میتونم پاسپورتمو قبل از رفتن به سفارتخونه عوض کنم؟

امروز از سفارت بهم میل زدن که اصل مدرک فوق لیسانس و ترجمه رسمیشو تا 4 هفته وقت دارم ببرم سفارت تایید کنن.(من تا روز مصاحبه ام اصل مدرکم آماده نشده بود ،مدرک موقتمو ترجمه رسمی کرده بودم و تحویل داده بودم)
    در ضمن من از 15 آگوست که مدارکو تحویل دادم تا الآن این اولین ایمیل که دریافت کردم...
    با توجه به این تجربه به دوستان توصیه میکنم حتما اصل دانشنامه رو ترجمه کنن و تحویل بدن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    از همفکری شما بینهایت سپاسگزارم شروع کار سفارت می دونید در ایام نوروز از کی هست؟
    چند تا پست پیش یکی از دوستان نوشته بودن از 5 ام تا 8 ام فروردین باز هستش و از اونطرف از 14 به بعد ضمناً شما می تونید همین الان یک ایمیلم به سفارت بزنید و بگید راهتون دوره و اگه بحث مدارک اضافی و ددلاین هستش زود خودتونو برسونید مگر نه بعد از تعطیلات میخواین برین و ازشون خواهش کنید یا متن نامرو براتون بفرستن یا اینکه حداقل موضوعشو بهتون بگن. البته یادتون نره که اسم و فامیل و تاریخ تولدو (کیس اردر آی دی یا کیس نامبرو اگه دارین) حتماً توی ایمیل ذکر کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)