صفحه 283 از 638 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293333383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط siyamakis نمایش پست ها
    سلام من ویزای دو ساله دریافت کردم. به نظر شما برای تمدید ویزا با مشکل روبرو میشم؟
    همانطور كه دوستان گفتند - هزينه 2800 كروني و دوباره bank Statement مي خواد. ولي فكر نمي كنم مشكل ديگه اي باشه

دوست عزیز، من هم 4 سال سابقه تدریس دارم. گمانم باید در گواهی تدریس قید بشه که هفته ای 44 ساعت کار کردیم. یا قید بشه فول تایم بودیم! من هم شهریور 92 مصاحبه دارم و نمی دونم چی براشون بنویسم!

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از سفارت با من تماس گرفتن و گفتند که ریجکت شدم.
    یه نامه دادن که بر اساس اون هیچ امتیازی بابت سابقه کار حتی 5 امتیاز سابقه غیر مرتبط رو هم ندادن. من نامه از شرکت گرفتم کی طی 4 سال اخیر سابقه کار فول تایم در زمینه نفت و گاز و بدون تداخل با تحصیلات دارم !!
    شاید بخاطر پزتیو لیست جدیده، نمی دونم....
    دوستان اگه کسی سابقه شکایت و یا پیگیری بعد از ریجکت شدن داره ممنون میشم اگه کمکم کنه
    به شما امتیاز پوزتیو رو ندادن کلا رو پوزتیو از اول نباید حساب میکردید ولی اینکه چرا 5 متیاز رو نگرفتید اکه نامه کاریتون فل تایم 4 سال ساعتی 44 ساعت و نه به عنوان محقق . درست بوده اشتباه کردن ولی باز 95 میشید توصیه میشه یه نمره ایلتس 6.5 به بالا ارایه بدید . توصیه دوستمان رو گوش بدید از اعتراض شانستون بالاتر میره چون امتیاز پوزیتیو سلیقه ایست دست شما نیست با یه ایلتس بالا بهانه رو ازشون بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با من هم تماس گرفتن و گفتن برای دریافت مدارکم برم سفارت ولی در حال حاضر برام مقدور نیست؟خواستم بپرسم همه مدارک رو تحویل گرفتید مثل سوابق تحصیلی و شغلی و .... و یا فقط نامه بوده و اینکه آیا از دانمارک هم ایمیلی داشتید که رجکت شدید یا نه؟
    آیا مبلغی هم برگردانده می شود یا خیر؟
    ممنون از لطف شما.
    اصل همه مداركي كه داده بودم رو دادن، ترجمه ها و مدرك زبان به همراه يك نامه به خودم و دو نامه براي همسر و فرزندم.
    هيچ مبلغي هم پس ندادند. حدود 12 ميليون هزينه!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    به شما امتیاز پوزتیو رو ندادن کلا رو پوزتیو از اول نباید حساب میکردید ولی اینکه چرا 5 متیاز رو نگرفتید اکه نامه کاریتون فل تایم 4 سال ساعتی 44 ساعت و نه به عنوان محقق . درست بوده اشتباه کردن ولی باز 95 میشید توصیه میشه یه نمره ایلتس 6.5 به بالا ارایه بدید . توصیه دوستمان رو گوش بدید از اعتراض شانستون بالاتر میره چون امتیاز پوزیتیو سلیقه ایست دست شما نیست با یه ایلتس بالا بهانه رو ازشون بگیرید
    مرسي از راهنمايي همه دوستان. ولي من هنوز جواب سوال اولمو نگرفتم: از دوستان كسي تجربه شكايت يا ري اپن داره؟! يا اصلا فرق سيستمي اين دوتا چيه؟؟
    براي گرفتن ايلتس 6.5 با احتساب آمادگي، ثبت نام و اعلام نتيجه حداقل 4 ماه وقت مي بره. تو اين مدت ميشه پروندرو باز گذاشت؟؟ تو نامه كه به من 8 هفته فرصت اعتراض دادن.

يه نكته ديگه كه به نظرم مي رسه اينكه يكي دو ماه قبل بعضي از دوستان رو قبل اينكه مداركشونو واسه ارزش يابي بفرستند، با يه حساب سرانگشتي امتيازات اگه در اين حد كه واسه من حساب كردن امتياز كم داشت همون اول نامه ريجكتي شو ميزدند ولي براي من حدود 2 ماه پيش نامه ارسال مدارك براي ارزش يابي اومد و خيالم كمي راحت بود. نكته جالب تر اينكه اون نامه رو يك افيسر فرستاده بود و نامه ريجكتي رو يك افيسر ديگه. يعني سرنوشت از اين افيسر تا اون يكي واسه ما اينقدر متفاوت نوشته ميشه؟؟؟!!!!
    يا حتي يكي از دوستان كه ريجكت شده بود تو نامش ريجكتي براش شرح داده بودن كه هرچي بررسي كردند بين سابقه كارش و ليست ارتباطي پيدا نكردند و لي براي من هيچ توضيحي نداده.
    با اين اشتباهي كه تو ندادن 5 امتياز به من كرده حدس ميزنم شايد موقع امتياز دادن اصلا نامه سابق رو فراموش كرده باشه......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram128 نمایش پست ها
    با سلام. فکر میکنم بد نباشه یک جلسه دیگه 22 فروردین برگزار کنیم تا از نزدیک به سوالهای دوستان تا حد امکان جواب بدم.
    اگر دوستان علاقه داشته باشند میتوانند با ای میل به من اطلاع بدن. بد نیست سوالهاتونو از قبل روی کاغذ یادداشت کنید.
    با احترام. شهرام شمس الدین. مدرس زبان دانمارکی
    shahramshamseddin@yahoo
    زمان جلسه قبلی اطلاع رسانی شده بود؟ من هر روز فروم رو چک می کنم و میخواستم حتماً این جلسه رو شرکت کنم، عجیب و حیف که متوجه نشدم. جلسه دیگه ای اگه باشه، خوشحال میشم از تجاربتون استفاده کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    بچه هایی که توی سمینار آقای شمس الدین شرکت کردن کسی مایله بعد از 6 7 فروردین بصورت فشرده بیاد کلاس بگیریم (با آقای شمس الدین)
    لطفا اطلاع بدین
    من موافقم، همینجا هماهنگ می کنیم؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    از همفکری شما بینهایت سپاسگزارم شروع کار سفارت می دونید در ایام نوروز از کی هست؟
    سلام 5 ام تا 8 ام بازه ولی متاسفانه شما ریجکت شدید اولا شما هم پوزیتیو نیستی و نباید خودتونوحساب داخلش میکردید دوما نمره زبانتون که کمه شما هم تقاضای reopen بدید نمره ایلتس 6.5 بگیرید
    اعتبار ایلتس هم همه دوستان دقت کنند از زمان تحویل مدارک به سفارت دست کم 6 ماه اعتبار داشته باشه که زمان امتیاز دهی بوسیله افسر بهونه دستشون نیوفته

دوست عزیز- من ارشد mba و کارشناسی مهندسی صنایع دارم.شهریور وقت مصاحبه دارم. میشه با توجه به هم رشته ای بودن(مدیریت) با من همفکری کنید. من 4 سال سابقه تدریس در دانشگاه دارم و روی کاغذ امتیازات لازم رو میارم. ممنون میشم به من ایمیل بزنید. شاید اگه خدا بخواد اونطرف هم بتونیم به هم کمک کنیم.
    farzin.mba@gmail.com

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    مرسي از راهنمايي همه دوستان. ولي من هنوز جواب سوال اولمو نگرفتم: از دوستان كسي تجربه شكايت يا ري اپن داره؟! يا اصلا فرق سيستمي اين دوتا چيه؟؟
    براي گرفتن ايلتس 6.5 با احتساب آمادگي، ثبت نام و اعلام نتيجه حداقل 4 ماه وقت مي بره. تو اين مدت ميشه پروندرو باز گذاشت؟؟ تو نامه كه به من 8 هفته فرصت اعتراض دادن.

يه نكته ديگه كه به نظرم مي رسه اينكه يكي دو ماه قبل بعضي از دوستان رو قبل اينكه مداركشونو واسه ارزش يابي بفرستند، با يه حساب سرانگشتي امتيازات اگه در اين حد كه واسه من حساب كردن امتياز كم داشت همون اول نامه ريجكتي شو ميزدند ولي براي من حدود 2 ماه پيش نامه ارسال مدارك براي ارزش يابي اومد و خيالم كمي راحت بود. نكته جالب تر اينكه اون نامه رو يك افيسر فرستاده بود و نامه ريجكتي رو يك افيسر ديگه. يعني سرنوشت از اين افيسر تا اون يكي واسه ما اينقدر متفاوت نوشته ميشه؟؟؟!!!!
    يا حتي يكي از دوستان كه ريجكت شده بود تو نامش ريجكتي براش شرح داده بودن كه هرچي بررسي كردند بين سابقه كارش و ليست ارتباطي پيدا نكردند و لي براي من هيچ توضيحي نداده.
    با اين اشتباهي كه تو ندادن 5 امتياز به من كرده حدس ميزنم شايد موقع امتياز دادن اصلا نامه سابق رو فراموش كرده باشه......
    سوال اولتونو نمیدونم ولی برای امتحان ایلتس شما مثل من میتونی بری ترکیه 2 هفته ای امتحان بدی 20 روز بعدشم کارنامه ات مثل من میاد ترکیه همیشه ماهی 4 تا امتحان داره و هیچ وقت پر نمیشه به شما هم برای ایت دیر جواب دادن که اون زمان پوزتیو بودی ولی بعد نه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)