صفحه 284 از 638 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294334384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان رشته مدیریت، میشه خواهش کنم ایمیلی یا فیسبوکی در ارتباط باشیم تا همه جوره بتونیم با هم همکاری داشته باشیم؟
    فیس بوک: farzin ehsaan
    farzin.mba@gmail.com
    من که واقعن به همفکری نیاز دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    من موافقم، همینجا هماهنگ می کنیم؟
    سلام
    بهتون پیام خصوصی میدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    زمان جلسه قبلی اطلاع رسانی شده بود؟ من هر روز فروم رو چک می کنم و میخواستم حتماً این جلسه رو شرکت کنم، عجیب و حیف که متوجه نشدم. جلسه دیگه ای اگه باشه، خوشحال میشم از تجاربتون استفاده کنم.
    بچه ها بهتون توصیه میکنم این جلسه رو حتما برید نه پولی میدین نه خیلی وقتتونو میگیره. ولی کلی اطلاعات میتونین بگیرین

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_pop نمایش پست ها
    آقا یه سوال همینجا....منظورتون از ساعات کاری یعنی مثلا بنویسن از ساعت 8 تا 16 در هر روز کاری ....یا اینکه 44 ساعت در هفته؟
    منظورم اینه بنویسید میزان ساعات کاری ..... ساعت در هفته

Junior Member

سلام دوست عزيز.علت ريجكت شدن شما اينه كه سابقه كاريتون رو نوشتيد از 2008 تا كنون.كلمه تا كنون به هيچ وج براي افسر پرونده معنا نداره و معوم نميكنه دقيقا تا كي شما كار كرديد و از انجايي كه حتي با احتساب 5 امتياز باز هم شما 100 نمي شديد دليلي وجود نداره كه توضيح بدن چرا 5 امتياز رو نگرفتيد.شما اگر همت كنيد در كمتر از 2 ماه ميتونيد در خارج از كشور ايلتس بالاي 6.5 بگيريد و با اصلاح نامه كاريتون مشكلتونو حل كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    منظورم اینه بنویسید میزان ساعات کاری ..... ساعت در هفته
    اینکه حتما باید تعدا ساعات کاری در نامه ای که میگیرید ذکر شده من جائی ندیدم و توی اون نامه توی فرم gr1 فقط نوشته

Please enclose a declaration from your employer as documentation. The declaration must contain information about period of employment, job description and tasks.
    وخودمون توی جدولی که تو فرم هست ساعت کاری رو می نویسیم. شما همین که بنویسن برات تمام وقت کافیه بنظرم. فکر کنم تو این فروم رو بعضی چیزایه ساده زیاد گیر میدیم.اگر اونها اینقدر ریجید می خواستن برخورد کنن یه نامه فرمت میذاشتن تا پر کنه کارفرما. یه محقق یا پزشک یا بعضی مشاغل دیگه مثل کارمندی نیست که دقیق نامه بگیری 44 ساعت !(اصلا بعضی جاها ساعت کار بهت نمیدن و نهایتش گواهی میدن تمام وقت اونجا بودی به خصوص بعضی ادارات) تو نامه خود من که از وزارت خونه تائید گرفتم ساعت کار نزده فقط زده تمام وقت مطب داشته همین.

اگر اشتباه می کنم لطفا دوستان من رو اصلاح کنن تا برم ببینم ممکنه نامه ساعت دار بگیرم

Junior Member

سلام دوست عزيز.علت ريجكت شدن شما اينه كه سابقه كاريتون رو نوشتيد از 2008 تا كنون.كلمه تا كنون به هيچ وجه براي افسر پرونده معنا نداره و معلوم نميكنه دقيقا تا كي شما كار كرديد و از انجايي كه حتي با احتساب 5 امتياز باز هم شما 100 نمي شديد دليلي وجود نداره كه توضيح بدن چرا 5 امتياز رو نگرفتيد.شما اگر همت كنيد در كمتر از 2 ماه ميتونيد در خارج از كشور ايلتس بالاي 6.5 بگيريد و با اصلاح نامه كاريتون مشكلتونو حل كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    بچه ها بهتون توصیه میکنم این جلسه رو حتما برید نه پولی میدین نه خیلی وقتتونو میگیره. ولی کلی اطلاعات میتونین بگیرین
    کی بود؟ کجا اطلاع رسانی شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    ببخشید داستان این جلسه چیه? محتویات جلسه و زمان و مکان اون رو خواهشا اعلام کنید. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط tooloo نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.علت ريجكت شدن شما اينه كه سابقه كاريتون رو نوشتيد از 2008 تا كنون.كلمه تا كنون به هيچ وجه براي افسر پرونده معنا نداره و معلوم نميكنه دقيقا تا كي شما كار كرديد و از انجايي كه حتي با احتساب 5 امتياز باز هم شما 100 نمي شديد دليلي وجود نداره كه توضيح بدن چرا 5 امتياز رو نگرفتيد.شما اگر همت كنيد در كمتر از 2 ماه ميتونيد در خارج از كشور ايلتس بالاي 6.5 بگيريد و با اصلاح نامه كاريتون مشكلتونو حل كنيد.
    سلام دوست عزیز.
    فکر کنم شما کاملا اشتباه میکنید. توی نامه ای که بمن دادن نوشته بودن که دقیقا اعلام کن از کی تا کی کجا بودی. خود خانم مغروری هم توی سفارت گفت حتما بنویس از 2008 تاکنون. اتفاقا اونا کلمه تاکنون رو بهتر از من و شما میفهمن و خیلی خیلی هم روی سابقه کار حساسن. تمام کسانی هم که ریجکت میشن بخاطر کمبود امتیازیه که نمیتونن از سابقه کاریشون بگیرن وگرنه امتیاز مدرک تحصیلی و سن و زبان که مشخصه. پس میمونه سابقه کار که اصل ماجراست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)