صفحه 285 از 638 نخستنخست ... 185235275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295335385 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Compatriot نمایش پست ها
    ببخشید داستان این جلسه چیه? محتویات جلسه و زمان و مکان اون رو خواهشا اعلام کنید. ممنون

دوستان منو خودم مث شمام و توی این جلسه شرکت کردم. برای اطلاعات بیشتر باید به خود آقای شمس الدین ایمیل بزنید و اطلاعات بگیرید نه به من (قابل توجه کسانی که بهم پیام خصوصی میدن و سوال میپرسن) اما خیلی خوبه که شرکت کنید چون میتونید از اطلاعات کسی که 20 سال دانمارک بوده استفاده کنید. اطلاعات ایشون و بچه های این فروم میتونه خیلی کمکتون کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    اینکه حتما باید تعدا ساعات کاری در نامه ای که میگیرید ذکر شده من جائی ندیدم و توی اون نامه توی فرم gr1 فقط نوشته

Please enclose a declaration from your employer as documentation. The declaration must contain information about period of employment, job description and tasks.
    وخودمون توی جدولی که تو فرم هست ساعت کاری رو می نویسیم. شما همین که بنویسن برات تمام وقت کافیه بنظرم. فکر کنم تو این فروم رو بعضی چیزایه ساده زیاد گیر میدیم.اگر اونها اینقدر ریجید می خواستن برخورد کنن یه نامه فرمت میذاشتن تا پر کنه کارفرما. یه محقق یا پزشک یا بعضی مشاغل دیگه مثل کارمندی نیست که دقیق نامه بگیری 44 ساعت !(اصلا بعضی جاها ساعت کار بهت نمیدن و نهایتش گواهی میدن تمام وقت اونجا بودی به خصوص بعضی ادارات) تو نامه خود من که از وزارت خونه تائید گرفتم ساعت کار نزده فقط زده تمام وقت مطب داشته همین.

اگر اشتباه می کنم لطفا دوستان من رو اصلاح کنن تا برم ببینم ممکنه نامه ساعت دار بگیرم
    من چیزی رو که برام اتفاق افتاد و تجربه کردم رو دارم میگم. توی نامه ای که از اداره مهاجرت برام فرستادن نوشته بودن که دقیقا مشخص کن از کی تا کی کجا کار کردی و چند ساعت. اتفاقا توی سفارت خود خانم مغروری هم روی این 2 موضوع تاکید داشت که کاملا شفاف باشه.
    حالا هرکی میتونه هرکاری رو که صلاح میدونه و دوسداره انجام بده.
    شایدم چون من رشتم فنی بوده براشون مهم بوده میزان ساعات کاریمو بدونن. در هر صورت من از رشته های پزشکی اطلاعی ندارم نمیدونم اونا هم میزان ساعات کاری دارن یا نه؟!

Junior Member

سلام دوستان. من باید برم ویزای 2 ساله بگیرم بدلیل اینکه تاریخ انقضاء پاسپورتم 2015 هست. آیا میتونم پاسپورتمو قبل از رفتن به سفارتخونه عوض کنم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط siyamakis نمایش پست ها
    سلام دوستان. من باید برم ویزای 2 ساله بگیرم بدلیل اینکه تاریخ انقضاء پاسپورتم 2015 هست. آیا میتونم پاسپورتمو قبل از رفتن به سفارتخونه عوض کنم؟
    دوست عزیز ویزایی که الان به شما می دن 6 ماه بیشتر نیست بعد با اون میرین دانمارک اونجا با توجه به اینکه تاریخ انقضاء پاسپورتتون 2015 هستش با کسر 3 ماه از تاریخ انقضاء بهتون کارت اقامت میدن. داصل باید به شما اقامتی 3 ساله بدن ولی چون پاسپورتتون مدت انقضاش کمتر از 3 سال هستش بهتون بهمون مقدار انقضا منهای 3 ماه اقامت میدن و از اونجائئیکه باقیماندش حقتون هستش شما میرید پاستونو عوض میکنید و باقیمناندشو تا 3 سال طبق پاس جدید بهتون اقامت میدن فقط این وسط باید یه درخواست تمدید اقامت بدین که اون 2800 کرون براتون خرج بر میداره.
    یه راه دیگه ام دارین اونم اینکه با خانم خادم پور صحبت کنید و بکین میخواین قبل از اینکه ویزاتونونو بگیرید پاستونو عوض کنید ایشون راهنمائیتون می کنن. البته ایشون برای یکی از دوستانم این کارو کرده بودن ولی زیاد نتیجش دلچسب نبود.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    فکر کنم شما کاملا اشتباه میکنید. توی نامه ای که بمن دادن نوشته بودن که دقیقا اعلام کن از کی تا کی کجا بودی. خود خانم مغروری هم توی سفارت گفت حتما بنویس از 2008 تاکنون. اتفاقا اونا کلمه تاکنون رو بهتر از من و شما میفهمن و خیلی خیلی هم روی سابقه کار حساسن. تمام کسانی هم که ریجکت میشن بخاطر کمبود امتیازیه که نمیتونن از سابقه کاریشون بگیرن وگرنه امتیاز مدرک تحصیلی و سن و زبان که مشخصه. پس میمونه سابقه کار که اصل ماجراست
    حالا برعکس شما برای من پیش اومد !! من 2 جور نامه کاری بردم یکی 2008 تا کنون یکی 2008 تا 2013 اون اولی رو بمن گفت وجا ایراد میگیرن تازگیا باید اول و اخر تاریخ ساعت کار و تمام وقت بودن ذکر بشه منم نامه دو رو بهش دادم همین 2 هفته پیش

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    حالا برعکس شما برای من پیش اومد !! من 2 جور نامه کاری بردم یکی 2008 تا کنون یکی 2008 تا 2013 اون اولی رو بمن گفت وجا ایراد میگیرن تازگیا باید اول و اخر تاریخ ساعت کار و تمام وقت بودن ذکر بشه منم نامه دو رو بهش دادم همین 2 هفته پیش
    دوستان من از چند تا از دوستان خارج از فروم هم که ویزاشون اومده اخیرا پرسیدم اونها تو نامه هاشون همه جور اپشنی رو ذکر کرده بودن (یکی ساعت/یکی فول تایم/یکی تا کنون ...) همه شون هم خوشبختانه ویزا دستشون بود و عازم سفر حتی همینجا توی فروم هم اپشن های متفاوتی هست که تو خصوصی برام گفتن ولی تو فروم ننوشتن احتمالا چون فرصت ندارن. فکر میکنم اگه قرار بود ما ایرانیا بشیم افیسر ویزای یکی از این کشورها عمرا سالی 2 نفر هم ویزای هیچ جا گیرشون نمی اومد. هرکسی خودش رو به این دلائل جزئی رد کردن بگه تا بررسی کنن بچه ها (اگر همچین موردی هست)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

آقايون خانوما بابا اينقد روي موضوعات الكي حساس نباشين اينا اصلا مهم نيست كه نوشته باشي تا كنون و ساعت و غيره روي هركدوم هم كه سوال داشته باشن وبخوان گير بدن نامه ميدن سفارت سفارت هم قشنگ بتون زنگ ميزنه ميگه زود بيا نامه اومده هرچي بپرسي چيه نميگه بعد كه ميري ميگه مگه نگفتم از 9 تا 10 روزهاي دوشنبه تا پنج شنبه بيا بعد شما ميگي نه بخدا نگفتي و التماس و .... كپي نامه رو ميده بهت.
    الغرض كسيو براي اين چيزا ريجكت نميكنند براي آقاي fara2020 هم پرسيديم از دانمارك گفت بايد رشته و سابقه كار هر دو يكسان باشند.
    حالا بريد و تعطيلات عيد را خوش باشين.

Junior Member

سلام دوستان

لطفا یکی منو راهنمایی کنه
    من دکتری مکانیک دارم البته هنوز مدرک دکتری رو آزاد نکردم. 29 سالمه و IELTS 6.5 دارم که تا 24Sep اعتبار داره. 5 سال هم تو دانشگاه های مختلف درس دادم (آیا گواهی تدریس امتیاز داره)
    سابقه کار شرکتی هم دارم . حالا می خواستم بدونم :
    1. به نظر شما واسه دانمارک apply کنم؟
    2. باید تلفنی وقت بگیرم یا میل بزنم به thramb@um.dk؟
    3. مدرک دکتری رو باید آزاد کنم؟
    4. در ضمن لیست مدارکی که باید آماده کنم چیاست؟ آخه تو سایت خود دانمارک یه سری چیزاست اینجا بچه ها یه چیزای دیگه میگن؟ یا لینک صفحه ای که باید تو فروم بخونم رو بهم بگین.
    بازم ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان ويزاي من و خانواده ام هم امروز أعلام وصول شد فقط من پاس خانممو عوض كردم و دو روز پيش براشون فرستادم و امروز از سفارت بهم گفتن با همين پاس قبلي ويزا صادر شده لطفا دوستانيكه تجربه مشابه دارن منو راهنمايي كنن بايد چكار كنم و أيا بيمه بايد براي همه اعضا خانواده تهيه شه يا فقط براي نفر أصلي پرونده؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

خوب چند تا نكته اول اينكه از دانمارك پرسيدم چرا با پاس قبلي ويزا صادر شده گفتن نه ما از سفارت خواستيم پاس خانمتونو كانفرم كنند وبرأي ما بفرستن به سفارتم زنگ زدم گفتن بله خانمتون با پاسشون بيان اينجا تا ما درخواست جديد بديم و براي پاس جديدشون ويزا صادر ميشه كه حدود ده روز تا دو هفته طول ميكشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)