صفحه 286 از 638 نخستنخست ... 186236276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296336386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام.شما به سايت http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm بريد.اين لينك مستقيمه كه همه اطلاعات رو داره.مي تونيد به سفارت ميل بزنيد ودرخواست وقت مصاحبه كنيد.اصل مدرك رو حتما داشته باشيد.در جوابي كه به ايميلتون ميدن ميگن چه مداركي بياريد و در فرم GR1 هم يك سري مدارك ديگه هست كه اونها رو هم بايد ببريد.با مطالعه سايت دانمارك و فرم GR1 و همين سايت Apply Abroadهمه اطلاعات رو بدست مياريد.موفق باشيد.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط arrahbari نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا یکی منو راهنمایی کنه
    من دکتری مکانیک دارم البته هنوز مدرک دکتری رو آزاد نکردم. 29 سالمه و IELTS 6.5 دارم که تا 24Sep اعتبار داره. 5 سال هم تو دانشگاه های مختلف درس دادم (آیا گواهی تدریس امتیاز داره)
    سابقه کار شرکتی هم دارم . حالا می خواستم بدونم :
    1. به نظر شما واسه دانمارک apply کنم؟
    2. باید تلفنی وقت بگیرم یا میل بزنم به thramb@um.dk؟
    3. مدرک دکتری رو باید آزاد کنم؟
    4. در ضمن لیست مدارکی که باید آماده کنم چیاست؟ آخه تو سایت خود دانمارک یه سری چیزاست اینجا بچه ها یه چیزای دیگه میگن؟ یا لینک صفحه ای که باید تو فروم بخونم رو بهم بگین.
    بازم ممنون
    بله باید مدرکتو ازاد کنی 3 سال سابقه کار تمام وقت ارایه کنی با ایلتس اعتبار دار شرایطشو داری از اول 3 روز روزی 2 ساعت وقت بذار از اول این فروم رو بخونی همه سوالاتو جواب میگیری تکراری نمیپرسی تا شاکی نشی چرا جواب نمیدن موفق باشی

فقط خانم .آقایون لطفا تماس نگیرند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوستان ويزاي من و خانواده ام هم امروز أعلام وصول شد فقط من پاس خانممو عوض كردم و دو روز پيش براشون فرستادم و امروز از سفارت بهم گفتن با همين پاس قبلي ويزا صادر شده لطفا دوستانيكه تجربه مشابه دارن منو راهنمايي كنن بايد چكار كنم و أيا بيمه بايد براي همه اعضا خانواده تهيه شه يا فقط براي نفر أصلي پرونده؟
    دوست عزیز واقعا تبریک میگم.
    امکان داره زمان اپلای و شرایط خودتونو بیشتر توضیح بدین...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعا تبریک میگم.
    امکان داره زمان اپلای و شرایط خودتونو بیشتر توضیح بدین...
    دوست عزيز من اگوست براي خودم اقدام كردم و در اكتبر براي خانوادم
    ايلتس ٦ به سفارت تحويل دادم ايلتس ٦.٥ فرستادم براي دانمارك أولي مال ٢٠١١ بود كه سفارت گفت اين جديدتره أيون ميفرستم منم أون موقع نمي دوستم ٥امتياز چقدر ميتونه حياتي باشه گفتن باشه ولي بعد ديدم ريسكه ايلتس ٦.٥ فرستادم كه تا سپتامبر ٢٠١٢ يعني بعد از اپلاي من معتبر بود
    سن زبر ٣٥
    تحصيلات مهندسي عمران فوق مديريت پروژه و ساخت
    تجربه ٥سال تدريس دانشگاه ٢٠ ساعت تدريس در هفته ٣ سال مهندس ساختمان هفته اي ٤٤ساعت ٢سال مدير دفتر مديريت پروژه شركت كه به حساب خودم هر سه شغل جزو پازيتيو ليست بود

Junior Member

دوستان عزیز سلام و سال نو مبارک
    من 6 سپتامبر 2012 مدارکم را تحویل سفارت دادم. دیروز (19 مارچ 2013) یعنی 29 اسفند از سفارت به من زنگ زدندکه ویزام اومده.تاریخ صدور ویزا ( فایل ارسالی از طریق ایمیل) 18 مارچ 2013 است. دوست دارم اگه بتونم به سوال دوستان فروم جواب بدم. البته الان در سفر نوروزی هستم و همیشه به اینترنت دسترسی ندارم و شاید با تاخیر جواب بدم. به هر حال در خدمت هستم. یک سری از مشخصات خودم را هم می نویسم شاید به درد بخوره:
    رشته تحصیلی= فوق لیسانس مهندسی مکانیک/ سن = 33 سال/ سابقه کار= نفت و گازی و بیش از پنج سال/ متاهل/ سپرده بانکی را هم تا الان دست نزدم و الان در بانک هست/ مدرک زبان= تافل که البته آبان ماه منقضی شد و خدا را شکر که گیر ندادند/
    به هر حال اگر کسی سوال داشت در خدمتم اما به خاطر سفر نوروزی شاید دیر جواب بدم
    پیروز باشید

دوستان اگه من الان برای همسرم اقدام کنم فکر می کنید چقدر طول بکشه ویزاش بیاد؟ سفارت گفت یکی دو ماه، واقعا همینقدره؟
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasanak نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام و سال نو مبارک
    من 6 سپتامبر 2012 مدارکم را تحویل سفارت دادم. دیروز (19 مارچ 2013) یعنی 29 اسفند از سفارت به من زنگ زدندکه ویزام اومده.تاریخ صدور ویزا ( فایل ارسالی از طریق ایمیل) 18 مارچ 2013 است. دوست دارم اگه بتونم به سوال دوستان فروم جواب بدم. البته الان در سفر نوروزی هستم و همیشه به اینترنت دسترسی ندارم و شاید با تاخیر جواب بدم. به هر حال در خدمت هستم. یک سری از مشخصات خودم را هم می نویسم شاید به درد بخوره:
    رشته تحصیلی= فوق لیسانس مهندسی مکانیک/ سن = 33 سال/ سابقه کار= نفت و گازی و بیش از پنج سال/ متاهل/ سپرده بانکی را هم تا الان دست نزدم و الان در بانک هست/ مدرک زبان= تافل که البته آبان ماه منقضی شد و خدا را شکر که گیر ندادند/
    به هر حال اگر کسی سوال داشت در خدمتم اما به خاطر سفر نوروزی شاید دیر جواب بدم
    پیروز باشید
    تبريك ميگن بهتون لطفا ما رو از حمايت بى نصيب نذاريد ايا براى خانواده أقدام كرديد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    بله منم حرف بچه هارو گوش کردم رفتم بیمه البرز گرفتم. اما 266000 تومان ضرر کردم میخواید آدرس و شمارشم بدم بگم از کدوم نمایندگی بیمه گرفتم خودتون بزنگید ازش بپرسید.
    درسته که تو ایمیل سفارت زده بجز بیمه ایران و بیمه سامان همه بیمه ها قابل قبوله اما از من که نگرفتن. حالا اگه کسی دوستداره بره هر بیمه ای دوسداره بگیره من فقط تجربه خودمو گفتم.
    دوستان من بیمه البرز گرفتم قبول هم کردن. فقط مهمه که:
    1. طرف قرارداد با Evasan باشه
    2. در محدوده شنگن معتبر باشه
    3. تا 30000 یورو رو ساپورت کنه
    4. یکبار ورود باشه تا 90 روز
    5. در صورت فوت (خدای نکرده) جسد رو به ایران برگردونه
    البته در واقع شماره 1 مهمه بقیه ش زیر مجموعه هست.
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Junior Member

سلام
    من هم شنیدم 2 ماه طول میکشه
    وکیل من هم ان. میگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)