صفحه 288 از 638 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298338388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasanak نمایش پست ها
    سلام. حساب من سپرده گذاری پنج ساله بانک تجارت بود. ریالی هم بود. واقعا نمی دونم ریالی بهتره یا ارزی اما شاید برتری ارزی به این باشه که پول شما در طی چند ماه به خاطر نوسانات ارز بی ارزش نمیشه. البته من از حساب ارزی اطلاعی ندارم اما فقط این را میدونم که ارزش پول ریالی من تو این مدت یک چهارم شد (به خاطر سفارت نمی خواستم پول را بردارم/ اگرچه به این پول هم نیاز داشتم) به هر حال حساب ریالی کار شما را راه می اندازه.
    سلام
    من ویزام اومده حساب ترکیبی ریالی و ارزی در بانک سامان داشتم تو یک نامه گواهی دادن مشکلی هم نبود من شخصا خیلی ضرر کردم اون زمان همه پولمو با دلار 1700 تومان تبدیل نکردم. موفق باشید

Junior Member

دوستان عزیز سلام و سال نو مبارک
    من 6 سپتامبر 2012 مدارکم را تحویل سفارت دادم. دیروز (19 مارچ 2013) یعنی 29 اسفند از سفارت به من زنگ زدندکه ویزام اومده.تاریخ صدور ویزا ( فایل ارسالی از طریق ایمیل) 18 مارچ 2013 است. دوست دارم اگه بتونم به سوال دوستان فروم جواب بدم. البته الان در سفر نوروزی هستم و همیشه به اینترنت دسترسی ندارم و شاید با تاخیر جواب بدم. به هر حال در خدمت هستم. یک سری از مشخصات خودم را هم می نویسم شاید به درد بخوره:
    رشته تحصیلی= فوق لیسانس مهندسی مکانیک/ سن = 33 سال/ سابقه کار= نفت و گازی و بیش از پنج سال/ متاهل/ سپرده بانکی را هم تا الان دست نزدم و الان در بانک هست/ مدرک زبان= تافل که البته آبان ماه منقضی شد و خدا را شکر که گیر ندادند/
    به هر حال اگر کسی سوال داشت در خدمتم اما به خاطر سفر نوروزی شاید دیر جواب بدم
    پیروز باشید
    صمیمانه تبریک میگم دوست عزیز

امکان داره توضیح بدی که تو متن نامه سابق کار چی نوشته بودین. تایتل رو oil and gas engineer نوشته بودین یا چیز دیگه. بهتون نگفتن امتیازتون چند شده و از هر ایتم چند امتیاز گرفتین؟
    نمره زبانتون چند بود؟

خیلی ممنون میشم از پاسختون چون شاید بتونه به من و بقیه دوستان کمک کنه..

Junior Member

دوستان عزیز سلام و سال نو مبارک
    من 6 سپتامبر 2012 مدارکم را تحویل سفارت دادم. دیروز (19 مارچ 2013) یعنی 29 اسفند از سفارت به من زنگ زدندکه ویزام اومده.تاریخ صدور ویزا ( فایل ارسالی از طریق ایمیل) 18 مارچ 2013 است. دوست دارم اگه بتونم به سوال دوستان فروم جواب بدم. البته الان در سفر نوروزی هستم و همیشه به اینترنت دسترسی ندارم و شاید با تاخیر جواب بدم. به هر حال در خدمت هستم. یک سری از مشخصات خودم را هم می نویسم شاید به درد بخوره:
    رشته تحصیلی= فوق لیسانس مهندسی مکانیک/ سن = 33 سال/ سابقه کار= نفت و گازی و بیش از پنج سال/ متاهل/ سپرده بانکی را هم تا الان دست نزدم و الان در بانک هست/ مدرک زبان= تافل که البته آبان ماه منقضی شد و خدا را شکر که گیر ندادند/
    به هر حال اگر کسی سوال داشت در خدمتم اما به خاطر سفر نوروزی شاید دیر جواب بدم
    پیروز باشید
    سلام تبریک هم برای سال نو و هم برای ویزای شما
    یک سوال که همیشه با من هستش اینه که سابقه کاری که دارم5 سال بصورت تمام وقت (44ساعت در هفته ) هستش اما فقط 18 ماه برمیگرده به فراغت از تحصیل و این نگرانم میکنه که چند امتیاز میتونم ازش کسب کنم!! و اینکه سابقه تدریس را بزارم یا فقط کار شرکت را نشان بدم ..ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    سلام تبریک هم برای سال نو و هم برای ویزای شمایک سوال که همیشه با من هستش اینه که سابقه کاری که دارم5 سال بصورت تمام وقت (44ساعت در هفته ) هستش اما فقط 18 ماه برمیگرده به فراغت از تحصیل و این نگرانم میکنه که چند امتیاز میتونم ازش کسب کنم!! و اینکه سابقه تدریس را بزارم یا فقط کار شرکت را نشان بدم ..ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    دوست عزيز شما براتون ١٨ماه سابقه كار محسوب ميشه من خودم هم سابقه كار گذاشتم هم تدريس ولي الان در ليست جديد تدريس دانشگاه حذف شده و ضرورتي نداره بزارين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    صمیمانه تبریک میگم دوست عزیز

امکان داره توضیح بدی که تو متن نامه سابق کار چی نوشته بودین. تایتل رو oil and gas engineer نوشته بودین یا چیز دیگه. بهتون نگفتن امتیازتون چند شده و از هر ایتم چند امتیاز گرفتین؟
    نمره زبانتون چند بود؟
    خیلی ممنون میشم از پاسختون چون شاید بتونه به من و بقیه دوستان کمک کنه..
    درود. مرسی. من تو متن سابقه کار مهندسی مکانیک نوشته بودم که در یک شرکت که کارهای نفت و گاز انجام می ده کار می کنم. اصلا از امتیاز حرفی نزدند اما چیزی که خودم حساب می کردم بالای صد بود. نمره تافل من 101 بود البته بالای 70 همه یه امتیاز حساب می شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما براتون ١٨ماه سابقه كار محسوب ميشه من خودم هم سابقه كار گذاشتم هم تدريس ولي الان در ليست جديد تدريس دانشگاه حذف شده و ضرورتي نداره بزارين
    عزیزم مرسی . درست میگی . حالا یک سوال دیگه میشه بپرسم؟ صفحه 5 فرم GR1 که مدارک تحصیلی باید درج بشه مدرک کاردانی - کارشناسی - کارشناسی ارشد به چه ترتیبی باید نوشته بشه ؟چون فقط دوتا BOX هستش .
    ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    سلام تبریک هم برای سال نو و هم برای ویزای شما
    یک سوال که همیشه با من هستش اینه که سابقه کاری که دارم5 سال بصورت تمام وقت (44ساعت در هفته ) هستش اما فقط 18 ماه برمیگرده به فراغت از تحصیل و این نگرانم میکنه که چند امتیاز میتونم ازش کسب کنم!! و اینکه سابقه تدریس را بزارم یا فقط کار شرکت را نشان بدم ..ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام. من تو متن نامه سابقه کار هفته ایی 40 ساعت قید کردم و مشکلی هم پیش نیومد. واقعا نمی دونم که سابقه تدریس چقدر امتیاز داره وآیا حساب میشه یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من هر کی رو دیدم ویزای همسرش بین ۵ ماه تا یک سال طول کشیده. مورد دو ماهه اصلا نداشتیم. همسر من ۱۱ ماه و همسر دوستم ۹ ماه طول کشید. یکی از بچه ها که از خود اینجا اقدام کرد ۸ ماه طول کشید. مورد ۵ ماهه هم داشتیم. ۱۲ ماه هم داشتیم. ولی اگر قبل از اومدن ویزای خودتون اقدام کنین همزمان میاد
    سلام دوستان،

کاملاً شانسی هست. یکی از دوستان من یعد از ویزای خودشاقدام کرد و ویزای خانومش 25 روزه اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    سلام دوستان،

کاملاً شانسی هست. یکی از دوستان من یعد از ویزای خودشاقدام کرد و ویزای خانومش 25 روزه اومد.

سلام. می تونم بپرسم این قضیه مال کی هست؟ و اینکه رشته دوستتون چیه؟
    ممنون
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    دوستان من مسترم را در دانشگاه انگلیسی زبان به زبانه انگلیسی گذروندم و ۱ ماه پیش درسم تمام شد، آیا باید IELTS سابمیت کنم، واسه زبان امتیاز میگیرم به نظر شما؟
    Does anybody here who can answer my question? p

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)