صفحه 305 از 638 نخستنخست ... 205255295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315355405 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,041 تا 3,050 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان من ایمیل رو آماده کردم که بفرستم و نوبت بگیرم، میخواستم بپرسم اگه الان تاریخ انقضای پاسپورتمو بزنم 2018 و برم پاسپورتم رو تعویض کنم مشکلی پیش نمیاد؟ الان که از من شماره پاسپورت نمیخوان دیگه؟ میشه کسایی که تجربه دارن بگن چند روز بعد از ارسال ایمیل نوبت دهی میکنن و آیا وقتی نوبت مشخص شد شماره پاسپورت رو میخوان؟ خلاصه چند روز وقت هست بعد از ارسال ایمیل برای دادن شماره پاسپورت؟
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

Junior Member

سلام بچه ها
    من ویزام اومد
    البته زودتر از انتظار بود
    تاریخ دادن مدارکم 8 نوامبر بود
    11 فروردین ای میل شو دیدم
    بعدا هم بهم زنگ زدن
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    دوستان من ایمیل رو آماده کردم که بفرستم و نوبت بگیرم، میخواستم بپرسم اگه الان تاریخ انقضای پاسپورتمو بزنم 2018 و برم پاسپورتم رو تعویض کنم مشکلی پیش نمیاد؟ الان که از من شماره پاسپورت نمیخوان دیگه؟ میشه کسایی که تجربه دارن بگن چند روز بعد از ارسال ایمیل نوبت دهی میکنن و آیا وقتی نوبت مشخص شد شماره پاسپورت رو میخوان؟ خلاصه چند روز وقت هست بعد از ارسال ایمیل برای دادن شماره پاسپورت؟
    ایمیلتو بزن مشکلی نیست.
    بعد هم پاستو عوض کن (تا قبل از اینکه بری سفارت)
    البته بین 1.5 تا 8 ماه طول میکشه تا نوبتت بشه بری برای تحویل مدارک.
    باید منتظر ایمیلشون باشی

موفق باشی

ApplyAbroad Senior Veteran

در پست قبلی راجع به کارت نوشتم. در این پست راجع به آدرس می نویسم چون خیلی ها در این مورد از من سوال پرسیدن.
    داستان آدرس چیز خیلی پیچیده ای نیست. شما وقتی دارین زندگی می کنین تو دانمارک، یک جایی سکونت دارین. حالا یا اجاره کردین یا پیش یکی از فامیلهاتون هستین. طبیعتا وقتی میخواین یک جا زندگی کنین باید خونه به اندازه شما جا داشته باشه. نمیشه تو خونه یک خوابه 5 نفر ساکن باشن. نهایتا یک زن و شوهر با بچه شون یا دو نفر که خونه رو شیر کردن. بعضی وقتها خود صاحبخونه قیدی برای حداکثر ساکنان گذاشته که اون هم باید در نظر گرفته بشه. اگر تعداد ساکنان بیشتر از فضا باشه، طبیعتا شهرداری شک می کنه و تحقیق می کنه.
    پس معمولا به طور کلی مشکلی نیست. شما جایی ساکن هستین و یا اجاره کردین که با همون اجاره نامه ثبت می کنین یا اینکه صاحب خونه که شما میرین پیشش، میاد تو شهرداری و امضا میده.

مشکل برای بچه هایی هست که واقعا نمیخوان تو دانمارک باشن. از نظر دانمارک شما وقتی مقیم اونجا هستین باید اونجا سکونت داشته باشین، مگر برای دیدن خانواده یا کار خیلی واجب برگردین و مدت کوتاهی نباشین.
    در هر صورت شما باید آدرستون حفظ بشه. برای اینکه آدرستون حفظ بشه، یا باید آشنا یا فامیلتون آدرس شما رو حفظ کنه، یا اینکه شما جایی رو اجاره کردین دیگه، باید اجاره شو همچنان بدین و برگردین. افرادی که اقامت موقت دارن، نمیتونن در مدتی که نیستن خونه رو دوباره اجاره بدن (حتی اگر خونه شخصی شون باشه). مگر اینکه به توریست بدین یا به کسی بدن که آدرس نخواد. برای همین معمولا این کار هزینه زیادی داره. بعضی هم هستن که اتاقشون رو به شما اجاره میدن، ولی اصولا تمایلی به بودن شما ندارن، به همین دلیل با هزینه کمتری به شما اجاره میدن که فقط آدرس شما باشه و حضور فیزیکی نداشته باشین. معمولا چون خیلیها کمک هزینه مسکن میگیرن و با اجاره دادن اتاق کمک هزینه شون قطع میشه، عددی رو بیشتر از کمک هزینه مسکن میگیرن.
    البته اگر دلیل خیلی محکمی با مدرک داشته باشین که میخواین شش ماه تو کشور نباشین و آدرس هم لازم ندارین، یک فرمی باید پر کنین و به پلیس بدین و با اون فرم میتونین بدون آدرس، اقامتتون رو حفظ کنین. البته همونطور که گفتم باید دلایلتون محکم و واقعی باشه.
    نکته آخر هم اینکه کمون یا شهرداری خیلی قدرت داره. یکی از موارد اختیار اینه که اگر بفهمه شما در یک آدرس واقعا سکونت ندارین، میتونه اقامت شما رو تو اون آدرس زیر سوال ببره (منبعش هم سایت borger.dk و تجربه دوستان). به صرفه ترین راه اینه که شما وقتی واقعا تصمیم گرفتین بیاین دانمارک، برای دانمارک اقدام کنین یا اگه میخواین مثلا یک مدتی نباشین، آشنای نزدیکی داشته باشین که همینطوری مجانی برای شما آدرس رد کنه (و براش مسائل مالیاتیش و کمک هزینه مسکن اهمیت نداشته باشه، یعنی خاطر شما رو بیشتر از مال خودش بخواد!).

Junior Member fanous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    طراحی کاربردی ، تهران جنوب

سلام، دوستاننی که می فرمایند عمران جزو پوزتیو لیست نیست ، توی همین کلوپ چند نفر با رشته عمران از جمله همسر بنده ویزاشون اومده ! لطفا اگر قصد کمک ندارید ، دیگران رو هم گمراه نکنید .
    I have a dream!

نقل قول نوشته اصلی توسط fanous نمایش پست ها
    سلام، دوستاننی که می فرمایند عمران جزو پوزتیو لیست نیست ، توی همین کلوپ چند نفر با رشته عمران از جمله همسر بنده ویزاشون اومده ! لطفا اگر قصد کمک ندارید ، دیگران رو هم گمراه نکنید .
    اولا که تبریک میگم.
    چندین نفر عمران الان اومدن اینجا. خیلی های دیگه هم پوزیتیو لیست نبودن و ویزا گرفتن. بودن در پوزیتیو لیست شرط گرفتن ویزا نیست. نبودنش هم شرط نگرفتن ویزا نیست. باید 100 امتیاز بیارین. اگر امکان داشته باشه شرایطشون رو بگین که ببینیم بخاطر پوزیتیو امتیاز آوردن یا نه. چون هر فوق لیسانسی (60 امتیاز) با سه سال سابقه کار (5) امتیاز و زیر 35 سال (15) امتیاز با نمره آیلتس 6.5 یا تافل 72 (20 امتیاز)، 100 امتیاز میاره. اگر ممکنه این امتیازات و رشته تحصیلی شونو بگین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima5717 نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا اطلاعات غلط می دید؟!!!
    واقعا تعجب آوره!
    دوستانی که ویزای تحصیلی یا کاری اروپا رو داشتن کافیه یک کپی از ویزا و کلیه مهرهای ورود و خروج بگیرند و تاریخ اولین ورود و آخرین خروج رو با خودکار مشخص کنند و به سفارت روز مصاحبه تحویل بدهند تا از امتیاز adaptability بهره مند بشن. همین.
    من اطلاعاتم غلط نمی دهدم شما از قوانین خبر ندارین واقعا تعجب آوره! که شما خارج از کشور بودین..!!!!!!!!!! و نمی دونی pcc چی هست ........

اطلاعات غلط(می دید ) ......................

نقل قول نوشته اصلی توسط fanous نمایش پست ها

-----------------------------

با سلام
    البته خود من رشتم عمران بود و ویزام اومد.
    واسه اینکه اطلاعات غلطی در کار نباشه باید بگم نمی دونم امتیازم چند بود ولی خودمم فکر کنم عمرام pos-list نیست.
    سنم 31 سال که خودش 15 امتیاز
    مدرکم فوق : 60 امتیاز
    سابقم: 8 سال : اگه pos-list نباشم 5 امتیاز
    Ielts : 6.5 که میشه 20 امتیاز

جمع 100 بدون pos-list بودن شد
    اگه pos بودم میشدم 120 امتیاز یعنی نمیشه ریسک کرد و عمران را بدون داشتن مشخصات بالا شرکت کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_ziabari نمایش پست ها
    -----------------------------

با سلام
    البته خود من رشتم عمران بود و ویزام اومد.
    واسه اینکه اطلاعات غلطی در کار نباشه باید بگم نمی دونم امتیازم چند بود ولی خودمم فکر کنم عمرام pos-list نیست.
    سنم 31 سال که خودش 15 امتیاز
    مدرکم فوق : 60 امتیاز
    سابقم: 8 سال : اگه pos-list نباشم 5 امتیاز
    Ielts : 6.5 که میشه 20 امتیاز

جمع 100 بدون pos-list بودن شد
    اگه pos بودم میشدم 120 امتیاز یعنی نمیشه ریسک کرد و عمران را بدون داشتن مشخصات بالا شرکت کرد
    بله. شما با 100 امتیاز، میتونین گرین کارت رو بگیرین. مثلا اگر فوق لیسانس فلسفه یا ادبیات فارسی هم داشتین امتیاز رو میاوردین. دو نفر از بچه هایی که من شخصا دیدم هم عمران بودن و دقیقا شرایط امتیازی شما رو داشتن. اما یکی دیگه از بچه ها که زبانش کم شده بود و عمران بود ریجکت شد و حتی نامه ریجکتی رو برای من فرستاد که نوشته بود شما در پوزیتیو نیستین. من ازش اجازه می گیرم و نامه شو میذارم تو فروم که ببینین در این مورد اطلاعات غلطی داده نشده.

Junior Member fanous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    طراحی کاربردی ، تهران جنوب

اطلاعات همسر من
    سن33
    فوق لیسانس عمران
    6 سال سابقه کار اجرایی
    زبان 5.5 آیلتس
    I have a dream!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)