صفحه 306 از 638 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316356406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام...

من و دوستم یک اپارتمان 4 اتاقه (به عبارتی 3 اتاق خواب و یک هال ) توی منطقه گلدسکس کپنهاک اجاره کردیم ... که برای 3 نفر میتونه مناسب باشه ..یکی از اتاقهارو از حدود اوایل ماه می میتونیم اجاره بدیم ...اگر دوستان کسی تمایل به شیر کردن داره لطفا پیام بگذاره...با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط fanous نمایش پست ها
    اطلاعات همسر من
    سن33
    فوق لیسانس عمران
    6 سال سابقه کار اجرایی
    زبان 5.5 آیلتس
    اینجوری که 100 نمیشه؟!
    به نظر میرسه که سابقه کارشون دقیقا در لیست + بوده حتی اگر رشتشون در لیست نباشه. بنابراین از سابقه کارش امتیازی بیشتر از 5 میگیره و با زبان 15 امتیازی میشه 100
    پس متن نامه سابقه کار خیلی میتونه مهم باشه.

من یادمه که برای خودم در نامه سابقه کار نوشته بودند:Electrical/Electronic engineer
    یعنی هم کار الکترونیک کردم هم کار برق.
    جالب این بود که در سال 2012 الکتریکال و الکترونیک هر دو در لیست + بود (دو کتگوری جداگانه) ولی در سال 2013 یکیشون از لیست حذف شد. پس نشون میده که فرق داشته (قابل توجه رشته برقی های عزیز)
    نامه سابقه کارتون رو باید بسیار حساب شده و حرفه ای بنویسید. یعنی خودتون یه متنی تنظیم کنین بدین کارفرماتون براتون امضا کنه. فرمت هایی که شرکت های ایرانی دارن بعضا خیلی جالب نیست.

نامتون لاتین باشه به نظرم خیلی بهتره تا اینکه ترجمه بشه (ترجمه زیبا به متن اصلی وفادار نیست و ترجمه وفادار زیبا نیست!)

منتظر نظر بهزاد جان هستم.

دوست عزيز، آقاي بهزاد شريف
    بنده شخصاً از راهنمايي شما حداكثر استفاده ميكنم. اميدوارم كه بتوانم جيران كنم.

ظرفيت صندوق پستي شما تكميل شده است و ديگه نميشه به شما پيام خصوصي فرستاد. در صورت امكان صندوق خود را پاك كنيد تا ما بتوانيم همچنان از راهنمايي هاي شما بره بجوييم.

ببخشيد اين جا اين پيامو گذاشتم چون كه نميشد پيام خصوصي فرستاد :-)

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان من یه سوالی داشتم.رشته من جز positive list هست ولی من مجموعا 80 پوینت تونستم بگیرم.یعنی برای بررسی مدارک ویزا الزاما باید 100 پوینت رو داشته باشی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

با سلام خدمت دوستان
    من 14 ژانويه مداركم را تحويل سفارت در تهران دادم و در تاريخ 18 ژانويه تاييديه دريافت در دانمارك بوده است كه هفته گذشته نامه اي برايم از دانمارك به سفارت ارسال شده مبني بر اينكه مي بايست 100 كرون ديگر مابه تفاوت 6275 با 6375 (تغيير قوانين جهت سال 2013) را به حساب واريز و تاييديه پرداخت را حداكثر تا سه هفته پس از دريافت نامه برايشان ارسال كنم كه پنج شنبه تاييديه پرداخت را تحويل سفارت دادم. در نامه ارسالي نوشته شده بود پرونده شما در حال بررسي مي باشد و در حال حاضر براي تاييد مدرك به مرجع مربوطه در دانمارك ارسال شده كه اين كار 2 ماه طول خواهد كشيد و پس از دريافت تاييديه و تاييديه پرداخت از سوي شما ظرف 30 روز جواب نهايي را به شما ارائه مي دهيم. مي خواستم نظر دوستان را بدانم چرا كه با اين نامه خيلي اميدوار شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من 14 ژانويه مداركم را تحويل سفارت در تهران دادم و در تاريخ 18 ژانويه تاييديه دريافت در دانمارك بوده است كه هفته گذشته نامه اي برايم از دانمارك به سفارت ارسال شده مبني بر اينكه مي بايست 100 كرون ديگر مابه تفاوت 6275 با 6375 (تغيير قوانين جهت سال 2013) را به حساب واريز و تاييديه پرداخت را حداكثر تا سه هفته پس از دريافت نامه برايشان ارسال كنم كه پنج شنبه تاييديه پرداخت را تحويل سفارت دادم. در نامه ارسالي نوشته شده بود پرونده شما در حال بررسي مي باشد و در حال حاضر براي تاييد مدرك به مرجع مربوطه در دانمارك ارسال شده كه اين كار 2 ماه طول خواهد كشيد و پس از دريافت تاييديه و تاييديه پرداخت از سوي شما ظرف 30 روز جواب نهايي را به شما ارائه مي دهيم. مي خواستم نظر دوستان را بدانم چرا كه با اين نامه خيلي اميدوار شدم.
    به نظر همون 3 ماه درسته و امیدواریتم درسته!. چون ویزای ما 3 ماه و 14 روزه اومد.
    امیدوارم زودتر ویزاتون بیاد.

کاوه

دوست عزيز، آقاي بهزاد شريف
    بنده شخصاً از راهنمايي شما حداكثر استفاده ميكنم. اميدوارم كه بتوانم جيران كنم.

ظرفيت صندوق پستي شما تكميل شده است و ديگه نميشه به شما پيام خصوصي فرستاد. در صورت امكان صندوق خود را پاك كنيد تا ما بتوانيم همچنان از راهنمايي هاي شما بره بجوييم.

ببخشيد اين جا اين پيامو گذاشتم چون كه نميشد پيام خصوصي فرستاد :-)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nowire نمایش پست ها
    يكي محض رضاي خدا بياد بگه وضعيت كار و زندگي تو دانمارك براي تحصيل كرده هاي ايراني چه طوريه؟ اينهمه خرج نكنيم بريم دست از پا درازتر برگرديم. ادم بدبيني نيستم ولي داستان هاي چندان جالبي تو فروم ها نخوندم در باره وضيت گرين كارت دارها.
    کسی جواب این سوال رو بده خیلی کمک می کنه

Banned

دوستان اگه یه توضیحی به من بدید که چطوری میشه اقدام کرد و شرایط و..
    و بدرده به نفر که 30 سال سابقه کار کامپیوتر داره و لیسانسه می خوره؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط king7 نمایش پست ها
    دوستان اگه یه توضیحی به من بدید که چطوری میشه اقدام کرد و شرایط و..
    و بدرده به نفر که 30 سال سابقه کار کامپیوتر داره و لیسانسه می خوره؟
    شما شرایطش رو ندارید 30 سال سابقه کار کامپیوتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه اون موقع اختراع شده بود !!!!!!!!! بعد با لیسانس هم به هیچ وجه نمیشه اقدام کرد. این رو گفتم تا حتی زحمت خوندن فروم رو هم نکشید! به فکر کشور دیگر باشید موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)