صفحه 307 از 638 نخستنخست ... 207257297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317357407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,061 تا 3,070 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Banned

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما شرایطش رو ندارید 30 سال سابقه کار کامپیوتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه اون موقع اختراع شده بود !!!!!!!!! بعد با لیسانس هم به هیچ وجه نمیشه اقدام کرد. این رو گفتم تا حتی زحمت خوندن فروم رو هم نکشید! به فکر کشور دیگر باشید موفق باشید
    دست شما درد نکنه که جواب دادید
    نه منظورم اینه که 30 سال سابقه کار و لیسانس کامپیوتر
    اوه پس فوق لیسانس و دکتری میخاد
    با این شرایط به نظر شما چه کشوری خوبه؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط king7 نمایش پست ها
    دوست عزیز کی گفته شما شرایطش رو ندارین؟ متاسفانه بعضی از دوستان اینجا راهنمایی کردن رو اصلا بلد نیستن.شما با این تجربه کاری حتما شانس خوبی دارین.به نظر من شانستون رو امتحان کنید.

درود
    دوست گرامی تجربه کاری بیشتر از سه سال از پنج سال پیش از اپلای، سه سال با صد سالش هم هیچ فرقی نمی کنه و به یک میزان امتیاز داره.
    ایشون از سابقه کارشون که تو پوزیتیو لیست هم نیست حد اکثر 5 امتیاز میارن (اگر بود تازه می شد 15) امتیاز سن هم کسی که سی سال سابقه کار داره نمی شه انتظار داشت کمتر 35 سال داشته باشه! بنابر این 10 امتیاز هم اونجا میارن و امتیاز مدرک هم 30 تا برای لیسانس هست. امتیاز زبان هم اگه هم انگلیسی آیلتس بیش از شش و نیم و همچنین مدرک زبان دانمارکی داشته باشند از سی امتیاز نمی شه بیشتر گرفت. تا اینجا در مجموع میشه 75 امتیاز. و باز اگر فرض کنیم که ایشون درسشون رو تو یکی از کشورهای اتحادیه اروپا خوندن یا بیش از دو سا کار کردن با بانوس (ارفاق) زبان دانمارکی 15 امتیاز بیشتر نمی شه آورد. بنابر این در خوشبینانه ترین حالت ایشون 90 امتیاز میارن.
    با این حساب شما چه شانسی برای ایشون قائلید که می گید شانسشون رو امتحان کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیز کی گفته شما شرایطش رو ندارین؟ متاسفانه بعضی از دوستان اینجا راهنمایی کردن رو اصلا بلد نیستن.شما با این تجربه کاری حتما شانس خوبی دارین.به نظر من شانستون رو امتحان کنید.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما که بلدی امتیازات ایشون رو حساب کن اینجا بذار ما هم یاد بگیریم راهنمایی کنیم

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط king7 نمایش پست ها
    اگه نمیخوای دانشجویی اقدام کنی میتونی برای کبک کانادا اقدام کنی هرچند 3 یا 4 سالی طول میکشه عجله داری برو شیلی خیلی ارزون و راحت www.iranchile.com

Banned

نه من که داییم کارشو اینجا داره هم تو شرکتی کار می کنه هم تو دانشگاه تدریس می کنه
    از دوستان که از روی نیت و خوبی جواب دادند ممنونم
    ولی ما نفهمیدیم شرایطشو داره یا نداره که بقول 2تا از عزیزان نداره و شماهم گفتید شیلی
    تو آلمان هم که دعوت به کارو از این چیزا میخاد
    باز هم با اون چیزایی که گفتم دوستانی تونستند راهنمایی کنند که تو کدوم کشور خوبه و اگه کار براش باشه چند سال میمونه و خوانوادشو میتونه ببره و..
    همه اونا هم درست ولی سابقه کار تو کشورهای اروپایی نه
    سن هم55

آقا بهزاد عزیز ، لطفا به ما بگین این عمران بالاخره جزو Positive list هست یا نیست؟ ممنون ، ضمنا من عقیده شخصی ام اینه که توی لیست رشته ها نیست چون با جستجو در اینترنت به این نتیجه رسیدم که Building Engineer در واقع کسی هست که طراح و مجری ساختمانی در زمینه های بازسازی و نوسازی هست و وظیفه هایی متفاوت با Civil Engineer داره. لطفا لینک زیر رو ببینید.
    http://www.abe.org.uk/careers-and-recruitment/what-is-a-building-engineer
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fanous نمایش پست ها
    اطلاعات همسر من
    سن33
    فوق لیسانس عمران
    6 سال سابقه کار اجرایی
    زبان 5.5 آیلتس
    اگر لطف کنین و جواب این دو تا سوال رو هم بدین ممنون میشم.
    1- گرایش همسر شما در فوق لیسانس چی بوده؟
    2- در نامه سابقه کار چه عنوانی ذکر شده بوده (یعنی شرح وظایف چی بوده).

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    آقا بهزاد عزیز ، لطفا به ما بگین این عمران بالاخره جزو Positive list هست یا نیست؟ ممنون ، ضمنا من عقیده شخصی ام اینه که توی لیست رشته ها نیست چون با جستجو در اینترنت به این نتیجه رسیدم که Building Engineer در واقع کسی هست که طراح و مجری ساختمانی در زمینه های بازسازی و نوسازی هست و وظیفه هایی متفاوت با Civil Engineer داره. لطفا لینک زیر رو ببینید.
    http://www.abe.org.uk/careers-and-recruitment/what-is-a-building-engineer
    البته من افسر اداره مهاجرت نیستم! ولی منابع این حرف رو میگم. البته اگه fanous جواب پست قبلی رو محبت کنه بفرسته، به خیلی از بچه هایی که عمران هستند کمک می کنه.
    1- خودم از جاب سنتر پرسیدم . چون برای خودم هم سوال بود، من هم رشته ام عمران بود. ولی فوق محیط زیست داشتم که environmental engineer محسوب میشه و در لیست هست.
    2- یکی از بچه های همین فروم که فوق لیسانس عمران بود، ریجکت شد. نامه ریجکت رو برای من فرستاد و اونجا دقیقا نوشته بود که پوزیتیو لیست نیستین. من ظرفیت پیامهای خصوصی ام پر شده و باید بگردم اگر پاک نکرده باشم، پیدا کنم. سغی می کنم حتما پیدا کنم و براتون بذارم که مدرک رسمی ش رو هم ببینین.

در نهایت هم اینجا اصلا کار سیویل نیست و بودنش توی لیست خیلی باید عجیب باشه. یکی از بچه های اینجا که تو همین فروم هم فعال بود، رشته ش عمران بود (البته اون هم سابقه کارش در زمینه building بود و البته 100 امتیاز رو بدون پوزیتیو آورده بود)، وقتی رفته بود جاب سنتر گفته بود سیویل خوندم بهش خندیدن و گفتن چرا اومدی دانمارک، بنده خدا کلی هم خورد تو ذوقش. برای همین بچه هایی که عمران خوندن، اگر به امید کار تخصصی میان خیلی نباید امیدوار باشن که زود کار پیدا کنن. ولی تو زمینه کامپیوتر و الکترونیک اوضاع بهتره.

Junior Member fanous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    طراحی کاربردی ، تهران جنوب

گرایش فوق : سازه و 6 سال سرپرست کارگاه بوده و در نامه سابقه کاری که به زبان انگلیسی نوشته بود همین عنوان ذکر شد و البته توضیح داده شده که پروژه های ساختمان مسکونی و همچنین صنعتی بوده.
    I have a dream!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)