صفحه 308 از 638 نخستنخست ... 208258298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318358408 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط fanous نمایش پست ها
    گرایش فوق : سازه و 6 سال سرپرست کارگاه بوده و در نامه سابقه کاری که به زبان انگلیسی نوشته بود همین عنوان ذکر شد و البته توضیح داده شده که پروژه های ساختمان مسکونی و همچنین صنعتی بوده.
    پس دیدین اطلاعات غلط ندادیم. شما همسرتون پوزیتیو لیست بوده چون فوق سازه بوده و من در پستهای قبلی گفته بودم که فوق لیسانس سازه رو به عنوان building engineer قبول میکنن.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    البته من افسر اداره مهاجرت نیستم! ولی منابع این حرف رو میگم. البته اگه fanous جواب پست قبلی رو محبت کنه بفرسته، به خیلی از بچه هایی که عمران هستند کمک می کنه.
    1- خودم از جاب سنتر پرسیدم . چون برای خودم هم سوال بود، من هم رشته ام عمران بود. ولی فوق محیط زیست داشتم که environmental engineer محسوب میشه و در لیست هست.
    2- یکی از بچه های همین فروم که فوق لیسانس عمران بود، ریجکت شد. نامه ریجکت رو برای من فرستاد و اونجا دقیقا نوشته بود که پوزیتیو لیست نیستین. من ظرفیت پیامهای خصوصی ام پر شده و باید بگردم اگر پاک نکرده باشم، پیدا کنم. سغی می کنم حتما پیدا کنم و براتون بذارم که مدرک رسمی ش رو هم ببینین.

در نهایت هم اینجا اصلا کار سیویل نیست و بودنش توی لیست خیلی باید عجیب باشه. یکی از بچه های اینجا که تو همین فروم هم فعال بود، رشته ش عمران بود (البته اون هم سابقه کارش در زمینه building بود و البته 100 امتیاز رو بدون پوزیتیو آورده بود)، وقتی رفته بود جاب سنتر گفته بود سیویل خوندم بهش خندیدن و گفتن چرا اومدی دانمارک، بنده خدا کلی هم خورد تو ذوقش. برای همین بچه هایی که عمران خوندن، اگر به امید کار تخصصی میان خیلی نباید امیدوار باشن که زود کار پیدا کنن. ولی تو زمینه کامپیوتر و الکترونیک اوضاع بهتره.
    پس چرا طبق BBC فارسی، دانمارک دنبال مهندس راه و ساختمان میگرده؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    پس چرا طبق BBC فارسی، دانمارک دنبال مهندس راه و ساختمان میگرده؟
    در این سایت خیلی کلی گفته شده. خیلی از رشته ها رو نیاورده و خیلی ها هم کلی گفته شده. هر رشته ای رو هم میزنین نوشته "این حرفه مورد نیاز است. اطلاعات بیشتری در دست نیست."
    یکی از بچه های همین فروم با فوق لیسانس عمران (گرایش به جز سازه) رد شد و نامه ریجکتی شو برای من هم فرستاد که صریحا گفته بودن تو پوزیتیو لیست نیست. از این مدرک دیگه محکمتر نیست.
    اگر باور ندارین میتونم معجزه هم انجام بدم!

Junior Member

امروز تو روزنامه خوندم که نرخ مرجع را دارن حذف می کنند...تک نرخی می کنن ....یعنی بدبخت شدیم....اون پولی که باید باهاش bank statement رو بگیریم قبلا با دلار 1226 تومان باید می گرفتیم، حالا خیلی شانس بیاریم مثلا با دلار 2500 حساب می شه نه 1226 تومان....
    شانس نداریم...مملکت گل و بلبل...هر روز یه قانونه...

کسی اگه اطلاعاتی داره بگه ممنون می شم....

Junior Member

سلام دوست عزيز،
    اين طوري باشه كه بدبختيم. يعني دوباره موقع دادن ويزا هم اين Bank Statement رو مي‌خوان يا همون يك بار كه اول كار همراه با مدارك تشكيل پرونده داديم كافيه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_pop نمایش پست ها
    امروز تو روزنامه خوندم که نرخ مرجع را دارن حذف می کنند...تک نرخی می کنن ....یعنی بدبخت شدیم....اون پولی که باید باهاش bank statement رو بگیریم قبلا با دلار 1226 تومان باید می گرفتیم، حالا خیلی شانس بیاریم مثلا با دلار 2500 حساب می شه نه 1226 تومان....
    شانس نداریم...مملکت گل و بلبل...هر روز یه قانونه...

کسی اگه اطلاعاتی داره بگه ممنون می شم....

Junior Member

سلام بچه ها
    من ویزام اومده
    اگه کسی سوالی داره در خدمتم
    در ضمن اقا بهزاد عزیز
    تو این نامه ای واسم میل زدند که
    residence permit :
    is valid for 28March 2013 till 22Novambr 2015
    که بن نظر کمتر از 3 سال می شه
    می شه بگید معنی اش چیه
    مگه نباید 3 ساله باشه ؟
    لطفا در این مورد همفکری کنید
    در ضمن من اخرین زمان خروج از ایرانم کی می تونه باشه؟
    این شش ماهه از کی حساب میشه؟
    ممنون از بچه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط namn نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،
    اين طوري باشه كه بدبختيم. يعني دوباره موقع دادن ويزا هم اين Bank Statement رو مي‌خوان يا همون يك بار كه اول كار همراه با مدارك تشكيل پرونده داديم كافيه؟
    سلام..تا جایی که من می دونم فقط موقع تحویل مدارک لازمه...حالا اگه بچه هایی که ویزا گرفتن اطلاعات بدن ممنون می شم....آره دوست عزیز...حالا خمون موقعه تحویل مدارک باید باشه هیچ..من خیلی جا ها خوندم که میگن باید نگه داریم تا زمان صدور ویزا پول را تو حساب نگه داریم..انگار گاهی رندوم چک می کنند...حالا آقا بهزاد با بچه هایی که واردن توضیح بدن خیلی خوب می شه....

Junior Member

سلام
    نگران نباشید حساب بانکی تا موقع در یافت ویزا باید تو حساب بمونه
    بعدش می تونید برش دارید
    کسی تو سفارت ازتون نمی خواد
    بعدا اگه خواستید همسرتون را ببرید اون موقع دوباره ازتون می خواهند با مبلغ بیشتر از زمان اقدام فردی

نقل قول نوشته اصلی توسط drdara نمایش پست ها
    سلام
    نگران نباشید حساب بانکی تا موقع در یافت ویزا باید تو حساب بمونه
    بعدش می تونید برش دارید
    کسی تو سفارت ازتون نمی خواد
    بعدا اگه خواستید همسرتون را ببرید اون موقع دوباره ازتون می خواهند با مبلغ بیشتر از زمان اقدام فردی
    بهتره از اول نامه بانک رو برای 2 نفر حساب کنین. اینجوری دیگه ازتون نمی خوان. از ما که نخواستن.
    پول رو هم اگر خیلی لازم دارید بردارید. کسی نمیتونه موجودی حساب شما رو از راه قانونی چک کنه. ولی اینجا ایرانه و اگر کسی بخواد یا گیر بده میشه. ظاهرا تا الان فقط 1 نفر به خاطر حساب ریجکت شده.
    من پول رو قبل از آمدن ویزا برداشتم.
    2 ماه تو حساب بود و ویزام هم ماه 3/5 ام اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط drdara نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من ویزام اومده
    اگه کسی سوالی داره در خدمتم
    در ضمن اقا بهزاد عزیز
    تو این نامه ای واسم میل زدند که
    residence permit :
    is valid for 28March 2013 till 22Novambr 2015
    که بن نظر کمتر از 3 سال می شه
    می شه بگید معنی اش چیه
    مگه نباید 3 ساله باشه ؟
    لطفا در این مورد همفکری کنید
    در ضمن من اخرین زمان خروج از ایرانم کی می تونه باشه؟
    این شش ماهه از کی حساب میشه؟
    ممنون از بچه ها
    مبارک باشه.
    در نامه تون قسمت your visa has been shortened رو بخونید. اعتبار پاس منهای 3 ماه میشه زمان ماکزیمم ویزاتون. بعد از تمدید پاس میتونید ویزاتون رو تمدید کنین تا 3 سال (که حق شما بوده)
    تاریخ شروع و انتهای ویزای 6 ماهه شما در پاس خورده دیگه! البته ممکنه دقیق 6 ماه نباشه. ولی حدود 6 ماهه. شما حدودا ماکزیمم تا 2 ماه مونده به زمان پایان وبزای 6 ماه مولتیپلتون ، ایران رو ترک کنین بهتره.
    چون اونجا بین 1 تا 2 ماه کار دارین تا کارتاتون بیاد (که این زمان ویزاتون بهتره اعتبار داشته باشه)
    اگر اشتباه گفتم دوستان تصحیح کنن

موفق باشی
    کاوه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)