صفحه 309 از 638 نخستنخست ... 209259299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319359409 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,081 تا 3,090 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    کسی میدونه کلاسهای زبان چه تاریخهایی شروع میشه؟

Junior Member

سلام دوستان اگه کسی میتونه به سوالات من جواب بده ممنون میشم:
    1- آیا لزومی داره تا زمانیکه منتظر دریافت کارت اقامت هستیم تو دانمارک بمونیم؟
    2- کارت اقامت رو باید شخصا دریافت کنیم یا با پست ارسال میکنند؟
    3- آیا میتوان بلافاصله بعد از یک هفته از تاریخ ورود به دانمارک به ایران یا کشور دیگری سفر کنیم؟البته من کسی رو دارم که کارت اقامتو برام بفرسته
    ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    کسی جواب این سوال رو بده خیلی کمک می کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط siyamakis نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه کسی میتونه به سوالات من جواب بده ممنون میشم:
    1- آیا لزومی داره تا زمانیکه منتظر دریافت کارت اقامت هستیم تو دانمارک بمونیم؟
    2- کارت اقامت رو باید شخصا دریافت کنیم یا با پست ارسال میکنند؟
    3- آیا میتوان بلافاصله بعد از یک هفته از تاریخ ورود به دانمارک به ایران یا کشور دیگری سفر کنیم؟البته من کسی رو دارم که کارت اقامتو برام بفرسته
    ممنون میشم
    سلام،

1- نه خیر اصلاً لزومی نداره
    2- با پست ارسال میشه و لازم نیست شخصا دریافت کنید
    3- بله، چرا یک هفته. همون موقع که رفتی شهرداری و رجیستر کردی، اول مطمئن بشو که بیومتریک تستت اومده و یا لازمه دوباره همونجا بیومتریک تست بدی، بعدش خارج شو.

نکته مهم : چون هنوز رزیدنت کارتو نگرفتید، برید اداره پلیس و در همون فرودگاه Re-Entry Permission بگیرید. البته من خودم تا الان بدون این هم 5 بار رفتم و اومدم

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    مبارک باشه.
    در نامه تون قسمت your visa has been shortened رو بخونید. اعتبار پاس منهای 3 ماه میشه زمان ماکزیمم ویزاتون. بعد از تمدید پاس میتونید ویزاتون رو تمدید کنین تا 3 سال (که حق شما بوده)
    تاریخ شروع و انتهای ویزای 6 ماهه شما در پاس خورده دیگه! البته ممکنه دقیق 6 ماه نباشه. ولی حدود 6 ماهه. شما حدودا ماکزیمم تا 2 ماه مونده به زمان پایان وبزای 6 ماه مولتیپلتون ، ایران رو ترک کنین بهتره.
    چون اونجا بین 1 تا 2 ماه کار دارین تا کارتاتون بیاد (که این زمان ویزاتون بهتره اعتبار داشته باشه)
    اگر اشتباه گفتم دوستان تصحیح کنن

موفق باشی
    کاوه
    اصلا لازم نیست که منتظر بشید تا کارتاتون بیاد. میتونید با صاحب خانه هماهنگ کنید و به پست DHL تو ایران هماهنگ کنیدف تا بره به همون ادرس تو دانمارک و کارت رو بگیره و براتون بیاره به ایران.
    فقط تنها نکته اینه که اگر بدون رزیدنت کارت داری از دانمارک خارج میشی، تو همون فرودگاه یک مجوز ورود دوباره بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    سلام،

1- نه خیر اصلاً لزومی نداره
    2- با پست ارسال میشه و لازم نیست شخصا دریافت کنید
    3- بله، چرا یک هفته. همون موقع که رفتی شهرداری و رجیستر کردی، اول مطمئن بشو که بیومتریک تستت اومده و یا لازمه دوباره همونجا بیومتریک تست بدی، بعدش خارج شو.

نکته مهم : چون هنوز رزیدنت کارتو نگرفتید، برید اداره پلیس و در همون فرودگاه Re-Entry Permission بگیرید. البته من خودم تا الان بدون این هم 5 بار رفتم و اومدم
    ممنون از پاسخ
    فقط نمیدونم چطور میتونم چک کنم بیومتریکم رسیده یا نه.

Junior Member

دوباره سلام
    به نظر شما اگه بیومتریک کسی نرسیده باشه چند روز طول میکشه که کارت اقامتو دریافت کرد؟
    آیا میشه از ایران تماس گرفت و پرسید که بیومتریک رسیده یا نه؟
    در چه صورتی امکان داره بیومتریک نرسیده باشه به دستشون؟

Junior Member

سلام بچه ها. شاید سوالم از بحث فعلی شما خارج باشه. اما میخواستم بدونم آیا توی دانمارک واسه فوق لیسانس برق کار هست یا نه؟ آخه خیلی از آژانس ها مهاجرت به دانمارک رو پیشنهاد میکنند. من نزدیک ۱ سال سابقه کار دارم که توی ی شرکت علمی تحقیقاتی بوده.

Junior Member

دوباره سلام
    به نظر شما اگه بیومتریک کسی نرسیده باشه چند روز طول میکشه که کارت اقامتو دریافت کرد؟
    آیا میشه از ایران تماس گرفت و پرسید که بیومتریک رسیده یا نه؟
    در چه صورتی امکان داره بیومتریک نرسیده باشه به دستشون؟

سلام و درود

دوست گرامی سوالتون خیلی کلی هست. اول این که برای اینکه ببینید در رشته شما چه اندازه آفر کاری وجود داره می تونید به سایت های کار یابی نگاهی بندازید. البته اگر رشته شما برق قدرت باشه چون تو پوزیتیو لیست هست احتمالا باید آفر کاری زیاد باشه ولی این رو در نظر بگیرید که تنها آفر کاری بالا دلیل بر پیدا کردن کار تو رشته تخصصی شما نیست. چون تو کشوری مثل دانمارک مطمئن باشید اگر آفر زیاد باشه، متقاضی هم زیاد (از کشورهای دیگه اروپایی) هست. بنابر این برای پیدا کردن کار آیتمهای خیلی زیاد دیگه ای هم هست که باید در نظر بگیرید. مانند سی وی و موتیوشن لتر، سابقه کار، این که کجا و تو چه زمینه ای سابقه کار دارید و سابقه کار شما تا چه اندازه با نیازهای شرکت مطابقت داره، چه اندازه به زبان انگلیسی مسلط هستید و خیلی چیزهای دیگه.

بنابر این من اول پیشنهاد می کنم ببینید در وحله اول هدفتون از اومدن به دانمارک چی هست؟ اصلا تو ایران که هستید کار مناسبی دارید؟ و از کارتون و وضعیت زندگی و اجتماعی اونجا راضی هستید؟ یا هنوز دنبال کار می گردید و تحمل زندگی کردن با شرایط ایران رو ندارید؟ و اگر اومدید دانمارک و کار پیدا نکردید حاضر به کارهای ساده (چیپ) مثل ظرف شستن و زمین طی کشیدن و اینها هستید یا نه؟ و حوصله اینکه بخواین بنشینید و زبان دانمارکی یاد بگیرید و همه چی رو تقریبا از صفر شروع کنید رو دارید یا نه ؟ و خیلی سوالهای دیگه هست که باید برای خودتون پاسخ بدید. اینجا برای کسی فرش قرمز پهن نکردن ولی اکثرا هم که هدف داشتند، اومدن و واقعا تلاش کردن و با برنامه پیش رفتن، نتیجه گرفتن.
    چون من هیچ اطلاعی از وضعیت شما ندارم نمی تونم جواب سوالتون رو بدم بهر حال این خود شما هستید که باید بشینید دو دو تا چهار تا کنید و تصمیم بگیرید و به حرفهای این آژانسهای مهاجرتی و اینها هم گوش ندید.

پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi136 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. شاید سوالم از بحث فعلی شما خارج باشه. اما میخواستم بدونم آیا توی دانمارک واسه فوق لیسانس برق کار هست یا نه؟ آخه خیلی از آژانس ها مهاجرت به دانمارک رو پیشنهاد میکنند. من نزدیک ۱ سال سابقه کار دارم که توی ی شرکت علمی تحقیقاتی بوده.

Thumbs down پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان من امروز به سفارت زنگ زدم و در مورد رشته عمران پرسیدم، خانومی که جواب دادند گفتن ما بی اطلاعیم که چه رشته ای توی لیست positive هست و چه رشته هایی نیست، بنابراین همچنان من نمیدونم اقدام کنم یا نه، لطفا دوستانی که رشته عمران بودن و ویزا گرفتن اظهارنظر کنن، میشه؟
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)