صفحه 310 از 638 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320360410 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

بچه ها سلام
    کسی میدونه در چه شرایطی ویزای سه ساله تمدید میشه؟

سلام
    این چیزی هست که تو سایتش نوشته

Your residence permit can be extended if you have worked for the past 12 months for a minimum of ten hours per week.

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm
    اون قسمت Duration and extension رو بخونید

نقل قول نوشته اصلی توسط drdara نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    کسی میدونه در چه شرایطی ویزای سه ساله تمدید میشه؟

درود
    دوست گرامی من با سفارت دانمارک تو ایران سر و کار نداشتم خوشبختانه. ولی تا جایی که تو این فاروم از صحبت های بچه ها دستگیرم شده. حرفاش اعتبار نداره و تازه اصلا ایشون کارشون این هست که مدارک شما رو دریافت می کنند و می فرستند به اداره مهاجرت و از جزئیات کار اونا همون طور که گفتند اطلاعی ندارند. بنابر این شما باید به خود اداره مهاجرت زنگ بزنید. بعلاوه اونطور که دوستان تو فاروم تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتند ظاهرا تنها فوق لیسانس عمران گرایش سازه می تونه امتیاز پوزیتیو لیست رو بیاره و بقیه نه. ولی در کل می خواین خیالتون راحت بشه با اداره مهاجرت تماس بگیرید نه با سفارت.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    دوستان من امروز به سفارت زنگ زدم و در مورد رشته عمران پرسیدم، خانومی که جواب دادند گفتن ما بی اطلاعیم که چه رشته ای توی لیست positive هست و چه رشته هایی نیست، بنابراین همچنان من نمیدونم اقدام کنم یا نه، لطفا دوستانی که رشته عمران بودن و ویزا گرفتن اظهارنظر کنن، میشه؟

زنگ میزنم و خبر میدم ، ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود
    دوست گرامی من با سفارت دانمارک تو ایران سر و کار نداشتم خوشبختانه. ولی تا جایی که تو این فاروم از صحبت های بچه ها دستگیرم شده. حرفاش اعتبار نداره و تازه اصلا ایشون کارشون این هست که مدارک شما رو دریافت می کنند و می فرستند به اداره مهاجرت و از جزئیات کار اونا همون طور که گفتند اطلاعی ندارند. بنابر این شما باید به خود اداره مهاجرت زنگ بزنید. بعلاوه اونطور که دوستان تو فاروم تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتند ظاهرا تنها فوق لیسانس عمران گرایش سازه می تونه امتیاز پوزیتیو لیست رو بیاره و بقیه نه. ولی در کل می خواین خیالتون راحت بشه با اداره مهاجرت تماس بگیرید نه با سفارت.

پیروز باشید
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    سلام،

1- نه خیر اصلاً لزومی نداره
    2- با پست ارسال میشه و لازم نیست شخصا دریافت کنید
    3- بله، چرا یک هفته. همون موقع که رفتی شهرداری و رجیستر کردی، اول مطمئن بشو که بیومتریک تستت اومده و یا لازمه دوباره همونجا بیومتریک تست بدی، بعدش خارج شو.

نکته مهم : چون هنوز رزیدنت کارتو نگرفتید، برید اداره پلیس و در همون فرودگاه Re-Entry Permission بگیرید. البته من خودم تا الان بدون این هم 5 بار رفتم و اومدم
    مرسی از جوابتون من فکر می کنم با توجه به اینکه ویزایی که الان بهمون میدن مولتیپل هستش شما نیاز به Re-Entry Permission ندارید مگر اینکه ویزاتون اعتبارش تموم بشه یعنی مثلاً یه کسی هفتۀ آخر ماه 6 ویزاش بره دانمارک و توی ماه هفت بخواد برگرده که خوب معلومه چون ویزا نداره باید Re-Entry Permission بگیره اگه اشتباه میگم لطفاً دوستانیکه اطلاع دارن اصلاح کنند. این مسئلۀ مهمی هستش برای خانواده ها چون مثلاً من ترجیح میدم برم دانمارک جا و مکانم که درست شد برگردم ایران با زن و بچم برم. پس اگه مثلاً توی ماه سوم ویزام برم بدیون هیچ مشکلی میتونم توی ماه چهارم ویزام برگردم و بقیه خانوادمو با خودم ببرم دیگه؟!؟! دوستان مطلع لطفاً اینو هم اطلاع بدین. ممنون.

سلام
    برای بیمه سفر که 90 روز اعتبار داره اولا از کدام بیمه بگیرم بهتره دوما مگر 6 ماه پس از دریافت ویزا نمی توان وارد دانمارک شد و از طرفی باید برای دریافت ویزا بیمه را همراه ببریم سفارت خوب اگر کسی در ماه چهارم قصد داشته باشد برود که دیگر بیمه اعتبار ندارد.
    کسی نظری در این مورد دارد؟

Junior Member

سلام دوست عزيز، چقدر خوشحالم كه بالاخره يه برقي پيدا شد.
    منم مدرك ليسانس و فوقم هر دو برق-الكترونيكه براي همين سابقه كارم رو هم همين گرفتم. البته من جاي دولتي كار مي‌كنم كه طبق قوانين احمقانشون هيچ توضيحي در مورد شغلم توي نامه گواهي كار نمي‌نويسند. همينم پدرم در اومد اونقدر التماس كردم تا آخرش توش نوشتند به عنوان برق-الكترونيك. حالا خدا مي‌دونه از نظر اونا تأييده يا نه؟ شما چي فكر مي‌كنيد؟ ممنون مي‌شم منو از نگراني در بياريد.
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    اینجوری که 100 نمیشه؟!
    به نظر میرسه که سابقه کارشون دقیقا در لیست + بوده حتی اگر رشتشون در لیست نباشه. بنابراین از سابقه کارش امتیازی بیشتر از 5 میگیره و با زبان 15 امتیازی میشه 100
    پس متن نامه سابقه کار خیلی میتونه مهم باشه.

من یادمه که برای خودم در نامه سابقه کار نوشته بودند:Electrical/Electronic engineer
    یعنی هم کار الکترونیک کردم هم کار برق.
    جالب این بود که در سال 2012 الکتریکال و الکترونیک هر دو در لیست + بود (دو کتگوری جداگانه) ولی در سال 2013 یکیشون از لیست حذف شد. پس نشون میده که فرق داشته (قابل توجه رشته برقی های عزیز)
    نامه سابقه کارتون رو باید بسیار حساب شده و حرفه ای بنویسید. یعنی خودتون یه متنی تنظیم کنین بدین کارفرماتون براتون امضا کنه. فرمت هایی که شرکت های ایرانی دارن بعضا خیلی جالب نیست.

نامتون لاتین باشه به نظرم خیلی بهتره تا اینکه ترجمه بشه (ترجمه زیبا به متن اصلی وفادار نیست و ترجمه وفادار زیبا نیست!)

منتظر نظر بهزاد جان هستم.

Junior Member

سلام. من خودم بیمه پارسیان گرفتم. مشکلی هم نداشت. یه نمایندگی پارسیان پیدا کردم خ میرداماد از میدان محسنی 50 قدم به سمت غرب که برین دست راست . بیمه از وقتی مهر خروج در پاس بخوره اعتبارش شروع میشه. نگران نباشین

Junior Member

اقا بهزاد عزیز و بچه هایی که دانمارک هستید من یه سوال دارم ببینید درست متوجه شدم یا نه؟دارنده ویزای شش ماهه می تونه ماه اخر بره دانمارک و بمونه تا کارت اقامتش رو بگیره ( که حدود 2 ماهی هم طول میکشه ) و بعد با کارت اقامت به دانمارک رفت و امد داشته باشد بدون محدودیت ؟یا باید طوری بره که قبل از پایان ویزای شش ماهه بتونه کارت اقامتشو بگیره و در غیر اینصورت با مشکل مواجه می شود و یعنی اگر قبل از اتمام ویزای شش ماهه کسی نتونه کارت اقامت خودشو بگیره از دانمارک دیپورت میشه و خلاص ؟لطفا ادر صورت امکان این مسئله را به زبان ساده توضیح بدید با سپاس

امروز یه سوال برام پیش اومد و زنگ زدم به یکی از شرکت های اعزام به دانمارک که (6.5!!!!!!) میلیون هم میگیره. بعد سوالم رو که ازش پرسیدم گفتم پس چرا دوستم که پزشکه ریجکت شده گفت چون سابقه کارش رو اونجوری که باید تنظیم کنه نکرده و ما تخصصمون تو این مورده و گفت امتیازها اونجوری نیست که شما فکر میکنید و عوامل زیادی در ویزا دخیله. من والا یه کم سوال پیش اومد که واقعا ممکنه به این سر راستی که فکر میکنیم نباشه؟!!! به خصوص بعد از ریجکت شدن این دوستم یه کم نگران شدم. چون رو کاغذ نباید ریجکت میشد. نظر شما چیه؟ به خصوص با تجربه تر هائی مثل بهزاد عزیز و دیگران
    honesty and rationality are keys to peace

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)