صفحه 311 از 638 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321361411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط drdara نمایش پست ها
    اقا بهزاد عزیز و بچه هایی که دانمارک هستید من یه سوال دارم ببینید درست متوجه شدم یا نه؟دارنده ویزای شش ماهه می تونه ماه اخر بره دانمارک و بمونه تا کارت اقامتش رو بگیره ( که حدود 2 ماهی هم طول میکشه ) و بعد با کارت اقامت به دانمارک رفت و امد داشته باشد بدون محدودیت ؟یا باید طوری بره که قبل از پایان ویزای شش ماهه بتونه کارت اقامتشو بگیره و در غیر اینصورت با مشکل مواجه می شود و یعنی اگر قبل از اتمام ویزای شش ماهه کسی نتونه کارت اقامت خودشو بگیره از دانمارک دیپورت میشه و خلاص ؟لطفا ادر صورت امکان این مسئله را به زبان ساده توضیح بدید با سپاس

سلام،
    نه خير نگران نباشيد، اگر تا پايان مدت ويزاتون نتونستيد كارت اقامت بگيريد، ميتونيد درخواست Re-Entry Permission بديد و حداكثر تا 90 روز به شما دوباره اجازه ورود ميدن. نگران نباشيد. اينا برعكس ما ايرانيا بسيار انسان هستن و همه شرايط شما و مشكلات را درك ميكنن و تماماً در راستاي راحتي و آرامش شما تصميم ميگيرن

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    امروز یه سوال برام پیش اومد و زنگ زدم به یکی از شرکت های اعزام به دانمارک که (6.5!!!!!!) میلیون هم میگیره. بعد سوالم رو که ازش پرسیدم گفتم پس چرا دوستم که پزشکه ریجکت شده گفت چون سابقه کارش رو اونجوری که باید تنظیم کنه نکرده و ما تخصصمون تو این مورده و گفت امتیازها اونجوری نیست که شما فکر میکنید و عوامل زیادی در ویزا دخیله. من والا یه کم سوال پیش اومد که واقعا ممکنه به این سر راستی که فکر میکنیم نباشه؟!!! به خصوص بعد از ریجکت شدن این دوستم یه کم نگران شدم. چون رو کاغذ نباید ریجکت میشد. نظر شما چیه؟ به خصوص با تجربه تر هائی مثل بهزاد عزیز و دیگران
    می شه بگین که این دوستتون که پزشک بوده شرایطش چی بوده چند سالش هست و مدرک زبانش چی بوده؟
    فایل نامبر کبک : 3 نوامبر 2009 - تاریخ مصاحبه : 28 آوریل 2010 - فایل نامبر فدرال : 28 آوریل 2010
    نامه آپدیت مدارک : 17 آگوست 2012 - تحویل مدارک آپدیت شده : 3 سپتامبر 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    سلام و درود

دوست گرامی سوالتون خیلی کلی هست. اول این که برای اینکه ببینید در رشته شما چه اندازه آفر کاری وجود داره می تونید به سایت های کار یابی نگاهی بندازید. البته اگر رشته شما برق قدرت باشه چون تو پوزیتیو لیست هست احتمالا باید آفر کاری زیاد باشه ولی این رو در نظر بگیرید که تنها آفر کاری بالا دلیل بر پیدا کردن کار تو رشته تخصصی شما نیست. چون تو کشوری مثل دانمارک مطمئن باشید اگر آفر زیاد باشه، متقاضی هم زیاد (از کشورهای دیگه اروپایی) هست. بنابر این برای پیدا کردن کار آیتمهای خیلی زیاد دیگه ای هم هست که باید در نظر بگیرید. مانند سی وی و موتیوشن لتر، سابقه کار، این که کجا و تو چه زمینه ای سابقه کار دارید و سابقه کار شما تا چه اندازه با نیازهای شرکت مطابقت داره، چه اندازه به زبان انگلیسی مسلط هستید و خیلی چیزهای دیگه.

بنابر این من اول پیشنهاد می کنم ببینید در وحله اول هدفتون از اومدن به دانمارک چی هست؟ اصلا تو ایران که هستید کار مناسبی دارید؟ و از کارتون و وضعیت زندگی و اجتماعی اونجا راضی هستید؟ یا هنوز دنبال کار می گردید و تحمل زندگی کردن با شرایط ایران رو ندارید؟ و اگر اومدید دانمارک و کار پیدا نکردید حاضر به کارهای ساده (چیپ) مثل ظرف شستن و زمین طی کشیدن و اینها هستید یا نه؟ و حوصله اینکه بخواین بنشینید و زبان دانمارکی یاد بگیرید و همه چی رو تقریبا از صفر شروع کنید رو دارید یا نه ؟ و خیلی سوالهای دیگه هست که باید برای خودتون پاسخ بدید. اینجا برای کسی فرش قرمز پهن نکردن ولی اکثرا هم که هدف داشتند، اومدن و واقعا تلاش کردن و با برنامه پیش رفتن، نتیجه گرفتن.
    چون من هیچ اطلاعی از وضعیت شما ندارم نمی تونم جواب سوالتون رو بدم بهر حال این خود شما هستید که باید بشینید دو دو تا چهار تا کنید و تصمیم بگیرید و به حرفهای این آژانسهای مهاجرتی و اینها هم گوش ندید.

پیروز باشید.
    مرسی از لطفتون. من رشته ام برق قدرت هست. از دانشگاه صنعتی اصفهان. سابقه کاری ام همونطور که گفتم تحقیقاتی بوده در زمینه انرژی باد که میدونم دانمارکی ها تو این زمینه بهترین هستند. راستش هدفم از اومدن به دانمارک ترکیبی هست از خلاص شدن از استرس زندگی تو ایران، احتمالا درس خوندن واسه دکترا و ایشالا درآمد بهتر. چجوری میتونم قابل از اینکه واسه مهاجرت اقدام کنم نسبت به کار توی دانمارک اطمینان خاطر بدست بیارم؟ ممنون میشم راهنمائیم کنین. ضمنن من ielts شش و نیم هم دارم.

درود

اگه پیش از اتمام ویزای شش ماهه بیاید دانمارک و برای ویزای اقامتی اپلای کنید، دیپورت نمی شید. ولی بعد از انقضای ویزای شش ماهه تا موقعی که کارت اقامتتون صادر نشده نمی تونید از دانمارک خارج شید. تنها در نظر داشته باشید تاریخ اومدنتون به دانمارک خیلی نزدیک به تاریخ انقضای ویزای شش ماهتون نباشه چون ممکنه تو فرودگاه گیر بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط drdara نمایش پست ها
    اقا بهزاد عزیز و بچه هایی که دانمارک هستید من یه سوال دارم ببینید درست متوجه شدم یا نه؟دارنده ویزای شش ماهه می تونه ماه اخر بره دانمارک و بمونه تا کارت اقامتش رو بگیره ( که حدود 2 ماهی هم طول میکشه ) و بعد با کارت اقامت به دانمارک رفت و امد داشته باشد بدون محدودیت ؟یا باید طوری بره که قبل از پایان ویزای شش ماهه بتونه کارت اقامتشو بگیره و در غیر اینصورت با مشکل مواجه می شود و یعنی اگر قبل از اتمام ویزای شش ماهه کسی نتونه کارت اقامت خودشو بگیره از دانمارک دیپورت میشه و خلاص ؟لطفا ادر صورت امکان این مسئله را به زبان ساده توضیح بدید با سپاس

درود
    نمی شه مطمئن شد. به هر حال این یه ریسک هست و بستگی به این داره که تا چه اندازه برای شما این ریسک ارزش داره. شما وقتی میاید اینجا بی رودربایستی بگم باید پی همه چی رو به تن بمالید از ظرف شستن و نظافت گرفته تا پخش روزنامه (حد اقل برای یکی دو سال اول تا کار تخصصی پیدا کنید) تازه پیدا کردن همین کارها هم ساده نیست و خیلی متقاضی داره. مگر این که خیلی وضع مالی خوبی داشته باشید که با وضعیت کنونی نرخ ارز براتون هزینه های اینجا خیلی اهمیت نداشته باشه.

برای اینکه اطمینان خاطر به دست بیارید یا باید از همین ایران آفر کاری از یک شرکت بگیرید که اگر آشنا نداشته باشید تقریبا احتمالش صفر هست. یا اینکه مستقیم برای دکتری اقدام کنید که گمونم دومی احتمال پذیرشتون خیلی بیشتر هست با توجه به سابقه تحقیقاتی و رزومه خوبی که دارید.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi136 نمایش پست ها
    مرسی از لطفتون. من رشته ام برق قدرت هست. از دانشگاه صنعتی اصفهان. سابقه کاری ام همونطور که گفتم تحقیقاتی بوده در زمینه انرژی باد که میدونم دانمارکی ها تو این زمینه بهترین هستند. راستش هدفم از اومدن به دانمارک ترکیبی هست از خلاص شدن از استرس زندگی تو ایران، احتمالا درس خوندن واسه دکترا و ایشالا درآمد بهتر. چجوری میتونم قابل از اینکه واسه مهاجرت اقدام کنم نسبت به کار توی دانمارک اطمینان خاطر بدست بیارم؟ ممنون میشم راهنمائیم کنین. ضمنن من ielts شش و نیم هم دارم.

Member
    رشته و دانشگاه

یخ بار این سوال را پرسیدم ولی کسی ج نداده اگه ممکنه و کسی می دونه پاسخ بده ممنون می شم
    .
    baraye hamrah hamsar bayad ye case order id jadid dorost konim ya ba hamoon case order id motghazi asli mishe hazine ra pardakht kard?
    ye soale dige inke bayad tajome sanade ezdevaj upload beshe?
    copy passport ham bayad upload beshe?
    mogeh angosht negari dar sefarat cheghadr hazine migiran?
    moghe angosht negari dar sefarat alave bar ax va passport madareke dige ham lazeme masalan shenasname ham mikhan ya na?
    che moge mitoonim baraye hamrah eghdam konim aya lazeme peigiri koinim ke madareke reside danmark va bad baraye hamrah eghdam kard?

mamnoon misham pasokhe soalatam ra bedin
    ba tashakor
    فایل نامبر کبک : 3 نوامبر 2009 - تاریخ مصاحبه : 28 آوریل 2010 - فایل نامبر فدرال : 28 آوریل 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط armitam1386 نمایش پست ها
    یخ بار این سوال را پرسیدم ولی کسی ج نداده اگه ممکنه و کسی می دونه پاسخ بده ممنون می شم
    .
    baraye hamrah hamsar bayad ye case order id jadid dorost konim ya ba hamoon case order id motghazi asli mishe hazine ra pardakht kard?
    moghe angosht negari dar sefarat alave bar ax va passport madareke dige ham lazeme masalan shenasname ham mikhan ya na?
    che moge mitoonim baraye hamrah eghdam konim aya lazeme peigiri koinim ke madareke reside danmark va bad baraye hamrah eghdam kard?

ba tashakor
    سلام بايد با اى دى جديد واريز كنيد بله ترجمه سند ازدواج و كپى پاس هم بايد اپلود بشه ،يه ٢٥٠ دلار اونجا ميگيرن حتما كپى صفحات پاس كه اطلاعات داره و عكس همراه تون باشه
    پس از حصول اطمينان از رسيدن مدارك اپليكنت اصلى اقدام شود

درود

دوست گرامی من تنها یک خواهشی که ازتون دارم برای اینکه پستتون رو راحتتر بشه خوند ممنون میشم با فونت فارسی بنویسید که خوندنش راحت باشه و اگر فونت فارسی ندارید درخواستتون رو به انگلیسی بنویسید چون تو این سایت فینگلیش نوشتن خلاف مقررات هست. یا باید فارسی با فونت فارسی بنویسید یا انگلیسی با فونتهای انگلیسی (البته تا جایی که من به خاطر دارم).

.

ba tashakor

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    سلام بايد با اى دى جديد واريز كنيد بله ترجمه سند ازدواج و كپى پاس هم بايد اپلود بشه ،يه ٢٥٠ دلار اونجا ميگيرن حتما كپى صفحات پاس كه اطلاعات داره و عكس همراه تون باشه
    پس از حصول اطمينان از رسيدن مدارك اپليكنت اصلى اقدام شود
    ممنون بابت پاسخ شماو برای ایمکه مطوئن شوم مدارک رسیده بایت زنگ بزنم دانمارک؟به چه شماره ای؟

باید به اداره مهاجرت زنگ بزیند
    این هم شمارش هستش: 004533963628
    البته برای اینکه ممکنه خیلی تو لیست انتظار وایستید پیشنهاد می کنم به جای دو صفر از صفر بیست استفاده کنید که هزینه تماستون کمتر بشه

ممنون بابت پاسخ شماو برای ایمکه مطوئن شوم مدارک رسیده بایت زنگ بزنم دانمارک؟به چه شماره ای؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)