صفحه 312 از 638 نخستنخست ... 212262302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322362412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,111 تا 3,120 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

از دوستان فارغ التحصیل آزاد به خصوص علوم پزشکی میشه راهنمایی کنید که دقیقا نامه تاییدیه تحصیلی رو از کجا باید گرفت؟

خود دانشگاه نامه فارسی بدون مهر میده که ارزش ترجمه نداره بخش بین الملل سازمان مرکزی هم که میگه ما فقط میتونیم دانشنامه رو تایید کنیم و نامه نمیدیم، ممنون میشم دوستانی که موفق شدن نامشون رو بگیرند راهنماییم کنند،نزدیک وقت سفارتمه و خیلی ارژانسی .

دوست گرامی اگر پستهای پیشین رو می خوندید جواب سوالتون رو می گرفتید خیلی از بچه ها همین مشکل رو داشتند و دارند. اگه تاییدیه نتونستید بگیرید مهم نیست تنها تو قسمت توضیحات اون فرم جی آر یک باید یاد آوری کنید که دانشگاهتون تاییدیه نمی ده ولی در عوض ترجمه مدارک شما توسط وزارت خارجه و قوه قضاییه تایید شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    از دوستان فارغ التحصیل آزاد به خصوص علوم پزشکی میشه راهنمایی کنید که دقیقا نامه تاییدیه تحصیلی رو از کجا باید گرفت؟

خود دانشگاه نامه فارسی بدون مهر میده که ارزش ترجمه نداره بخش بین الملل سازمان مرکزی هم که میگه ما فقط میتونیم دانشنامه رو تایید کنیم و نامه نمیدیم، ممنون میشم دوستانی که موفق شدن نامشون رو بگیرند راهنماییم کنند،نزدیک وقت سفارتمه و خیلی ارژانسی .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون من فکر می کنم با توجه به اینکه ویزایی که الان بهمون میدن مولتیپل هستش شما نیاز به Re-Entry Permission ندارید مگر اینکه ویزاتون اعتبارش تموم بشه یعنی مثلاً یه کسی هفتۀ آخر ماه 6 ویزاش بره دانمارک و توی ماه هفت بخواد برگرده که خوب معلومه چون ویزا نداره باید Re-Entry Permission بگیره اگه اشتباه میگم لطفاً دوستانیکه اطلاع دارن اصلاح کنند. این مسئلۀ مهمی هستش برای خانواده ها چون مثلاً من ترجیح میدم برم دانمارک جا و مکانم که درست شد برگردم ایران با زن و بچم برم. پس اگه مثلاً توی ماه سوم ویزام برم بدیون هیچ مشکلی میتونم توی ماه چهارم ویزام برگردم و بقیه خانوادمو با خودم ببرم دیگه؟!؟! دوستان مطلع لطفاً اینو هم اطلاع بدین. ممنون.
    دوستانیکه الان دانمارک هستید مخصوصاً آقا بهزاد لطفاً منو راهنمائی کنید من میخوام بیام دانمارک به محضیکه خونه اجاره کردم برگردم و با خانوادم بیام دانمارک حالا دو تا مسئله هست اگه من در بازۀ 6 ماهه بیام دانمارک میتونم راحت در این بازه بیام و برم و نیاز به پرمیت مجدد نیست؟ اگه من سریع خونه پیدا کنم تا کارت اقامتم نیومده میتونم بیام ایران و باز برگردم؟ لطفاً منو راهنمائی کنید که چطوری میتونم بیام دانمارک خونه بگیرم و برگردم خانوادمو بیارم بدین اینکه برای اقامت و ویزام مشکلی پیش بیاد؟!!؟!؟!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

برای درخواست ویزا برای همراه ساپورت مالی را باید دوباره بگیریم ار بانک و آپلود کنیم؟
    فایل نامبر کبک : 3 نوامبر 2009 - تاریخ مصاحبه : 28 آوریل 2010 - فایل نامبر فدرال : 28 آوریل 2010
    نامه آپدیت مدارک : 17 آگوست 2012 - تحویل مدارک آپدیت شده : 3 سپتامبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه

برای تماس با دانمارک به وقت ایران از چه ساعتی می شه تماس گرفت ؟
    فایل نامبر کبک : 3 نوامبر 2009 - تاریخ مصاحبه : 28 آوریل 2010 - فایل نامبر فدرال : 28 آوریل 2010

The agency's lines are open Monday-Friday 9 a.m. to 3 p.m

این زمان رو با دو و نیم جمع کنید میشه به وقت ایران یعنی از ساعت یازده و نیم تا 5 و نیم عصر.

نقل قول نوشته اصلی توسط armitam1386 نمایش پست ها
    برای تماس با دانمارک به وقت ایران از چه ساعتی می شه تماس گرفت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    امروز یه سوال برام پیش اومد و زنگ زدم به یکی از شرکت های اعزام به دانمارک که (6.5!!!!!!) میلیون هم میگیره. بعد سوالم رو که ازش پرسیدم گفتم پس چرا دوستم که پزشکه ریجکت شده گفت چون سابقه کارش رو اونجوری که باید تنظیم کنه نکرده و ما تخصصمون تو این مورده و گفت امتیازها اونجوری نیست که شما فکر میکنید و عوامل زیادی در ویزا دخیله. من والا یه کم سوال پیش اومد که واقعا ممکنه به این سر راستی که فکر میکنیم نباشه؟!!! به خصوص بعد از ریجکت شدن این دوستم یه کم نگران شدم. چون رو کاغذ نباید ریجکت میشد. نظر شما چیه؟ به خصوص با تجربه تر هائی مثل بهزاد عزیز و دیگران

دوست عزیز
    اتفاقا من هم دوست پزشکی دارم که دقیقا به خاطر راهنمایی غلط یکی از همین موسسات سابقه کاریش با مشکل روبرو شد وریجکت شد .جالبیش اینه که هیچ مسولیتی هم قبول نمی کنن .باور کنید هیچکاری نیست که خود متقاضی از عهده اش بر نیاد. .توصیه من اینه اصلا به حرف این موسسات گوش نکنید .
    با احترام

یک خبر نسبتا مهم(اگر رخ دهد)

1- کمک به مهاجران در یافتن کار احتمالا استارت خواهد خورد
    2- احتمالا باز در مشاغل مورد نیاز تغییر ایجاد خواهد شد و نیز در نوع امتیاز دادن ها

http://cphpost.dk//immigration-amp-d...-faces-shakeup
    honesty and rationality are keys to peace

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط cognition نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اتفاقا من هم دوست پزشکی دارم که دقیقا به خاطر راهنمایی غلط یکی از همین موسسات سابقه کاریش با مشکل روبرو شد وریجکت شد .جالبیش اینه که هیچ مسولیتی هم قبول نمی کنن .باور کنید هیچکاری نیست که خود متقاضی از عهده اش بر نیاد. .توصیه من اینه اصلا به حرف این موسسات گوش نکنید .
    با احترام
    مگه چه جوری راهنمایی کردن که منجر به ردی شده ؟ اگه ممکنه توضیح بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armitam1386 نمایش پست ها
    مگه چه جوری راهنمایی کردن که منجر به ردی شده ؟ اگه ممکنه توضیح بدین

ایشون تمام سابقه کاریشون رو با نظر یکی از این وکلای محترم به صورت پاره وقت ارایه کردن.و از این قسمت هیچ امتیازی نیاوردن.!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)