صفحه 313 از 638 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323363413 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    بچه هایی که توی سایت boligportal عضو هستن میشه بگن چطوری میشه به آگهی دهندها ایمیل زد؟ من دیروز یه عضویت 4 روزه خریدم اما اصلا نمیتونم به صاحب آگهی دهنده ایمیل بزنم و نمیدونم چطوریه
    ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

دوستان من امروز موفق شدم با دانمارک تماس بگیرم و ازشون پرسیدم که رشته عمران جزو رشته های Positive list هست یا نه؟ یه شماره دادن و گفتن از اونجا بپرس ، اینم شمارش 004533963618 . اول با یه آقایی صحبت کردم که وصل کرد به یه جای دیگه و یه خانمی جواب داد و من ازش پرسیدم و دقیقا گفت Civil Engineering is covering a wide range of fields but we need building engineer degree, if your major title is exactly the same as building engineer you will be given the points. بعد ازش پرسیدم اگه سابقه کاریم باهاش مرتبط باشه چی؟ گفت بدون مدرک مرتبط با positive list امتیازی نمی گیرید. ما که آب پاکی رو ریختن رو دست و پامون! شما برین خوش باشین و حال کنین. هر کی به حرفای من شک داره یا مشکلی داره شماره رو دادم ، بسم الله زنگ بزن فردا هم جواب میدن .
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

Junior Member

دوست عزیز
    موقع دادن ویزا فقط پاسپورتتونو می خوان .گواهی بانکی ربطی به اونا نداره .نگران نباشید.
    با احترام

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

بچه هایی که دانمارک هستن کسی خونه یا اتاق برای اجاره سراغ داره؟
    من حدود 4 روز دگ میرم. ممنون میشم اگه کسی سراغ داره اطلاعی بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران زلزله

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    دوستان من امروز موفق شدم با دانمارک تماس بگیرم و ازشون پرسیدم که رشته عمران جزو رشته های Positive list هست یا نه؟ یه شماره دادن و گفتن از اونجا بپرس ، اینم شمارش 004533963618 . اول با یه آقایی صحبت کردم که وصل کرد به یه جای دیگه و یه خانمی جواب داد و من ازش پرسیدم و دقیقا گفت Civil Engineering is covering a wide range of fields but we need building engineer degree, if your major title is exactly the same as building engineer you will be given the points. بعد ازش پرسیدم اگه سابقه کاریم باهاش مرتبط باشه چی؟ گفت بدون مدرک مرتبط با positive list امتیازی نمی گیرید. ما که آب پاکی رو ریختن رو دست و پامون! شما برین خوش باشین و حال کنین. هر کی به حرفای من شک داره یا مشکلی داره شماره رو دادم ، بسم الله زنگ بزن فردا هم جواب میدن .
    پس اونایی که مهندس عمران هستن و ویزا گرفتن چی؟ از مهندسان عمرانی که داخل این فروم هستند و راجع به positive list بودن رشته عمران اطلاع دارن و ویزا گرفتن خواهش میکنیم نظرات درست خودشونا به بقیه انتقال بدن. تو این رشته اکثر بچه ها سردرگمن که اقدام کنن یا نه!! ممنون.

Junior Member

وضعیت پیدا کردن خونه اینجا افتضاحه
    من کپنهاگم و دنبال هم خونه می گردم
    اگه آرهوس هم باشه مشکلی نیست
    اگه کسی هست خبر بده ممنون می شم

با چه بودجه ای وضعیت پیدا کردن خونه افتضاحه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatima5717 نمایش پست ها
    وضعیت پیدا کردن خونه اینجا افتضاحه
    من کپنهاگم و دنبال هم خونه می گردم
    اگه آرهوس هم باشه مشکلی نیست
    اگه کسی هست خبر بده ممنون می شم
    honesty and rationality are keys to peace

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen100 نمایش پست ها
    پس اونایی که مهندس عمران هستن و ویزا گرفتن چی؟ از مهندسان عمرانی که داخل این فروم هستند و راجع به positive list بودن رشته عمران اطلاع دارن و ویزا گرفتن خواهش میکنیم نظرات درست خودشونا به بقیه انتقال بدن. تو این رشته اکثر بچه ها سردرگمن که اقدام کنن یا نه!! ممنون.
    راستش منم مدتی منتظر بودم دوستان بیان اظهار نظر کنن که نکردن، ناگفته نمونه بعضی بودن ولی من با سابقه کاری زیر ۳ سال به هیچ وجه و هیچ روشی نمیتونم ۱۰۰ بیارم، اینقدر واضح و صریح جوابمو داد که کلا بیخیال شدم، شما هم زنگ بزنید ضرر نداره ;-)
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

درود
    اگر پست های پیشین رو دنبال کرده باشید، طبق تجربه آقا بهزاد و دیگر دوستان اینطور می شه جمع بندی کرد که رشته عمران تنها گرایش سازه (در مقطع فوق لیسانس) جزو پوزیتیو لیست هست و کسان دیگه ای که رشته اونا عمران بوده و تونستن پذیرش گرفتن دلیلش این بوده که بدون احتساب امتیاز پوزیتیو لیست امتیاز کلشون 100 یا بالای صد می شده. همچنین از rainy_man_1984 باید به خاطر اینکه زحمت کشیدن و با اداره مهاجرت تماس گرفتن باید سپاسگذاری کرد.
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen100 نمایش پست ها

آقا رزیدنت کارت من 16 روزه اومد !
    خواستم این خبرو بدم که به عجایب روزگار آگاه باشید.
    25 مارچ بیومتریک دادم، 11 آپریل با پست اومد دم در خونه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)