صفحه 318 از 638 نخستنخست ... 218268308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328368418 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    من و همسرم خیلی مایل به این کلاس هستیم لطفا به من هم خبر بدید در ضمن پیام خصوصی هم گذاشتم.مرسی

Junior Member

البته فکر نمی کنم حرفتوتن درست باشه چون اونوقت هیچ کسی نمی تونه 10 امتیاز پوزیتیو لیست رو بیاره چون باید برین دانمارک امتحانات زبان و پزشکی اونجا رو بدین تا رجیستر بشین پس اول باید ویزا رو طبق این امتیاز بندی بگیرین و بعد ادامه ماجرا. ثانیا تاییدیه مدارک تحصیلی یعنی همین که تایید کنن شما تحصیلات خودتون را در رشته پزشکی گذروندین و این رجیستریشن در واقع اجازه کاره اگه هم به نامه اتوریزیشن دقت کنین در اون نوشته این تاییدیه موقته. یه نکته دیگه که خیلی تو این فروم میبینم و بقیه تکرار می کنن اما من هیچ منبع موثقی براش پیدا نکردم این فول تایم بودن سابقه کاره و مقدار ساعت این قضیه. تا اونجایی که یادم می آید در سیستم امتیاز بندی تنها داشتن سابقه ریسرچ یا سابقه کاری مرتبط ملاک بوده که بر اساس طول مدت کار کردن است نه مقدار ساعت کار کردن. به نظر من سیستمی که این امتیاز بندی رو گذاشته کاملا می دونسته کار پارت تایم یا فول تایم چیه و اگه می خواسته در وب سایت رسمی قرار میداده. بازم از دوستان اگر کسی منبع موثقی راجع به این موضوع داره نظر من رو اصلاح کنه که اطلاعات غلط نداده باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shm1983 نمایش پست ها
    البته فکر نمی کنم حرفتوتن درست باشه چون اونوقت هیچ کسی نمی تونه 10 امتیاز پوزیتیو لیست رو بیاره چون باید برین دانمارک امتحانات زبان و پزشکی اونجا رو بدین تا رجیستر بشین پس اول باید ویزا رو طبق این امتیاز بندی بگیرین و بعد ادامه ماجرا. ثانیا تاییدیه مدارک تحصیلی یعنی همین که تایید کنن شما تحصیلات خودتون را در رشته پزشکی گذروندین و این رجیستریشن در واقع اجازه کاره اگه هم به نامه اتوریزیشن دقت کنین در اون نوشته این تاییدیه موقته. یه نکته دیگه که خیلی تو این فروم میبینم و بقیه تکرار می کنن اما من هیچ منبع موثقی براش پیدا نکردم این فول تایم بودن سابقه کاره و مقدار ساعت این قضیه. تا اونجایی که یادم می آید در سیستم امتیاز بندی تنها داشتن سابقه ریسرچ یا سابقه کاری مرتبط ملاک بوده که بر اساس طول مدت کار کردن است نه مقدار ساعت کار کردن. به نظر من سیستمی که این امتیاز بندی رو گذاشته کاملا می دونسته کار پارت تایم یا فول تایم چیه و اگه می خواسته در وب سایت رسمی قرار میداده. بازم از دوستان اگر کسی منبع موثقی راجع به این موضوع داره نظر من رو اصلاح کنه که اطلاعات غلط نداده باشم.
    من نامه اداره مهاجرت دانمارک رو که برای یکی از دوستان پزشک ارسال شده بود رو با چشم خودم دیدم و توی اون تاپیک پزشک ها هم نوشتم . مطمئنم در حال حاضر که برای 10 امتیاز مدرک اضافه اون اتورایز موقت لازمه شک نکنید(من خودم اتورایز نکردم ولی دارم اقدام میکنم ) من خودم نظرم تا قبل از دیدن اون نامه دقیقا مثل شما بود در مورد اتورایز کردن.ولی نمرهسابقه کار تحت تاثیر اتورایز کردن نیست.
    honesty and rationality are keys to peace

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    می دونم که راجع به نامه سابقه کار تو پستای قبلی خیلی صحبت شده اما من همچنان در مورد ثبت ساعات کارم مشکل دارم ،ممنون میشم دوستانی که اطلاع صحیح دارن راهنماییم کنند
    به مدت 21 ماه همزمان در دو درمانگاه سابقه کار داشتم که شیفت صبح دولتی بوده و ساعت کار 8 تا 2 بعدازظهر ،6 روز درهفته بوده که میشه 36 ساعت در هفته .این ساعات کاری تو ایران تمام وقت محسوب میشه اما تو پستای قبلی دیدم که اکثرا 44 ساعت رو تمام وقت گفته بودن،از طرفی شیفت عصر هم 5 روز در هفته واز 4 تا 9 بوده که این هم میشه 25 ساعت در هفته.حالا مشکل من اینه که هیچ کدوم این سوابق مصداق 44 ساعت نیستند با اینکه تمام وقت بودن در ایران و از پستای قبلی و ریجکتی ها هم متوجه شدم که دو تا سابقه کار همزمان رو جمع نمیزنن، حالا به نظر شما من چه طور باید سابقه کار بدم که تمام وقت محسوب بشه؟
    ببخشید طولانی شد.
    دوستان من که امتیاز اوردن از سابقه کار و ویزا رو گرفتن ساعت نزدن و فقط فول تایم بودن تو نامشون ذکر شده و من هم نامه ای که گرفتم فول تایم بودن ذکر شده
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    می دونم که راجع به نامه سابقه کار تو پستای قبلی خیلی صحبت شده اما من همچنان در مورد ثبت ساعات کارم مشکل دارم ،ممنون میشم دوستانی که اطلاع صحیح دارن راهنماییم کنند
    به مدت 21 ماه همزمان در دو درمانگاه سابقه کار داشتم که شیفت صبح دولتی بوده و ساعت کار 8 تا 2 بعدازظهر ،6 روز درهفته بوده که میشه 36 ساعت در هفته .این ساعات کاری تو ایران تمام وقت محسوب میشه اما تو پستای قبلی دیدم که اکثرا 44 ساعت رو تمام وقت گفته بودن،از طرفی شیفت عصر هم 5 روز در هفته واز 4 تا 9 بوده که این هم میشه 25 ساعت در هفته.حالا مشکل من اینه که هیچ کدوم این سوابق مصداق 44 ساعت نیستند با اینکه تمام وقت بودن در ایران و از پستای قبلی و ریجکتی ها هم متوجه شدم که دو تا سابقه کار همزمان رو جمع نمیزنن، حالا به نظر شما من چه طور باید سابقه کار بدم که تمام وقت محسوب بشه؟
    ببخشید طولانی شد.
    سلام
    من در نامه سابقه کارم نوشتم از تاریخ ... تا .... در درمانگاه خصوصی ..... به صورت تمام وقت. اصلا لازم نیست ساعت کاری بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_mohammad نمایش پست ها
    سلام شما که پزشک هستید مگه بدون سابقه کار نمی تونید امتیازو بدست بیارید اخه منم سابقه کار ندارم و لی امتیاز صد رو میارم نمی دونم واقعا سابقه کار شرط لازم هست یانه ؟
    از اونجا که تو گرفتنه 10 امتیاز positive ابهاماتی هست( من با نظر salamapply عزیز در مورد اینکه حساب نمی شه بیشتر موافقم) .سعی کنید بدون احتسابه اون 100 رو بیارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

به نشر شما کسی که 34 یال و 5 ماهش باشه امتیاز کامل از سن را می گیره؟
    فایل نامبر کبک : 3 نوامبر 2009 - تاریخ مصاحبه : 28 آوریل 2010 - فایل نامبر فدرال : 28 آوریل 2010
    نامه آپدیت مدارک : 17 آگوست 2012 - تحویل مدارک آپدیت شده : 3 سپتامبر 2012

بله می پذیرن. یعنی شرطش این هست که سی و چهار سالتون تموم نشده باشه. یعنی تو سی و پنج سا نرفته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط armitam1386 نمایش پست ها
    به نشر شما کسی که 34 یال و 5 ماهش باشه امتیاز کامل از سن را می گیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    سلام

بر چه اساسي ميگيد برق رو لازم دارند آيا رفرنسي هم داريد يا همينجوري؟

ممنون
    بر اساس لیست + عرض کردم. در سایت های کاریابی هم برق کم نیست. ولی برق الکتریکال تو لیست + هست. الکترونیک نیست. در دانمارک هم بیشتر پاور لازم دارند تا الکترونیک. البته کنترل و مخابرات هم خوبه.
    ما اینجا همینجوری حرفی رو نمیزنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    دوستان منم مدارکمو تحویل دادم. مدارکو مینویسم که اگه دوستان مشکلی‌ داشتن بتونن رفع کنن
    ۱- یک قطعه عکس ۳*۴. البته همون‌جا بیومتریک گرفتن ازم.
    ۲- فرم پر شده جی آر ۱ که به صورت تایپ شده و رنگی‌ دادم.(باید به صورت رنگی‌ باشه)
    ۳- کپی‌ رنگی‌ تمام مدارک تحصیلی‌ و ریز نمرات به همراه اصلشون تا چک بشه و یه نسخه ترجمه تمام مدارک تحصیلی‌ (اصل مدرکو بر میگردونه بهتون)
    ۴- اصل مدرک زبان که برنگردوند(من اصلا یادم رفت بپرسم که اصل مدرکو پس میدن بعدا یا نه)
    ۵- کپی‌ رنگی‌ تمام برگای پاسپورت و شناسنامه رو بردم به همراه کپی‌ جلد پاسپورت( تمام برگا رو نگاه کرد و فقط برگ اول شناسنامه و برگای نوشته دار و ویزا داره پاسپورتو برداشت )
    ۶- پرینت فیش واریز ۶۳۷۵ کرون
    ۷- پرینت گواهی بانکی‌ که ۴ روز قبلش گرفته بودم
    ۸- سی وی دادم نگرفت گفت لازم نیست
    ۹- نامه سابقه کار به زبان انگلیسی
    ۱۰- مبلغ ۵۳۰ دلار نقد- من دلار خرد برده بودم ولی‌ دلار خرد داشت و بهم گفت که نمیخواد خرد بدی
    نکته: تو ایمیلی‌ که به من زده بودن گفته بودن که ۲۳۵ دلار + ۳۰ دلار بابت هر برگ که ۲۵۰ دلار +۳۵ دلار بابت هر برگ گرفت. منو ۸ برگ حساب کرد(۲ تا دانشنامه + ریز نمرات لیسانس ۴ برگ+ ریز نمرات فوق ۱ برگ+ یه پک از تمام مدارک ترجمه شده که فکر کنم چون پک شده بود ۱ برگ حساب کرد)
    از من پرسید نامه تأیدیه دانشگاه نداد. گفتم نه. گفت خیلی‌ خوب. یه چیز عادی شده دیگه فکر کنم. اگه دانشگاهتون معتبر باشه فکر نکنم مشکلی‌ پیش بیاد.
    در ضمن کلا اعصاب ندران!!
    اصل زبان رو بهتون بر میگردونن. وقتی کارتون تموم شد با سفارت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)