صفحه 319 از 638 نخستنخست ... 219269309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329369419 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,181 تا 3,190 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    بر اساس لیست + عرض کردم. در سایت های کاریابی هم برق کم نیست. ولی برق الکتریکال تو لیست + هست. الکترونیک نیست. در دانمارک هم بیشتر پاور لازم دارند تا الکترونیک. البته کنترل و مخابرات هم خوبه.
    ما اینجا همینجوری حرفی رو نمیزنیم!
    قطعا همينطوره. شما الان دانماركين؟؟

درود و سپاس از توضیحاتتون.
    وقتی تو سایت electrical engineering نوشته تنها فریدیشون برق قدرت نیست و شامل الترونیک مخابرات و غیره هم میشه. پیشتر تو پوزیتیو لیست این دو جدا بود و به صورت برق ولتاژ بالا و برق ولتاژ پایین ذکر شده بود. ولی الان دو تا رو یکی کردن. حتی از دوستان هم رشته ای من هم که electrical engineering گرایش پردازش سیگنال رو خوندن برای گرین کارت پذیرش گرفتند.
    گرایش شما هر چی باشه مهم نیست تنها مهم این هست که تو مدرک شما عنوان electrical engineering ذکر شده باشه.
    پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    بر اساس لیست + عرض کردم. در سایت های کاریابی هم برق کم نیست. ولی برق الکتریکال تو لیست + هست. الکترونیک نیست. در دانمارک هم بیشتر پاور لازم دارند تا الکترونیک. البته کنترل و مخابرات هم خوبه.
    ما اینجا همینجوری حرفی رو نمیزنیم!

با سلام.
    .
    .مهاجرت همیشه با مشکلات خواص خودش همراه است. انتظار نداشته باشین که همه چیز حاضر و آماده برای شما مهیا باشد.
    اگر طبق اعلام اداره مهاجرت از عهده مخارج یک سال خود بر نمی آیید از مهاجرت به دانمارک خودداری کنید.
    منطق را در این گونه مسایل همیشه جای احساسات قرار دهید.
    با تشکر. شهرام شمس الدین

Junior Member TheCorwoodRep آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام. در مورد این سوال ها جسته گریخته توی تاپیک چیزهایی خوندم ولی ممنون می شم اگه اطلاع دارید این جا جواب بدید:

رشته عمران گرایش محیط زیست رو Environmental Engineering محسوب می کنن؟
    امکان داره سابقه کار حین سال آخر کارشناسی ارشد رو قبول کنند؟
    سابقه کار نیاز به بیمه داره یا فقط نامه کفایت می کنه؟
    آیا الان دیگه حتما باید متقاضی اصلی آدرس دانمارک داشته باشه تا بشه برای همراه اقدام کرد؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    از اونجا که تو گرفتنه 10 امتیاز positive ابهاماتی هست( من با نظر salamapply عزیز در مورد اینکه حساب نمی شه بیشتر موافقم) .سعی کنید بدون احتسابه اون 100 رو بیارید.
    your diploma and transtript will be sent for danish authorization but dont add 10 point to your score while calculationg your point

Junior Member

ممنون از دوستانی که راجع به سابقه کار راهنمایی کردن.
    والا راجع به بحث اتوریزیشن من هم ابتدا فکر میکردم که همون نامه موقت که از اداره سلامت باید تهییه کنیم رو میخوان ولی یکی از همکاران که زودتر اقدام کرده بود و گرفته بود ،روز وقت سفارت شنیدم که نامه رو نگرفتن ازش و گفتن که به اداره مهاجرت مربوط نیست و اون رو برای ادامه کار اتوریزیشن و امتحانات باید با خودتون داشته باشید. به هر حال چون شک هست شخصا ترجیح میدم امتیازاتم رو دست پایین حساب کنم تا اگه چیزی کم هست پیشگیری کنم.

Junior Member

دوستان سلام
    من هم بدجوري سر اين مدرك موقت دچار مشكل شدم
    من فوق از يك دانشگاه غير انتفاعي دارم. يعني مثل دانشگاه سراسري نياز به آزاد كردن مدرك ندارم و تسويه حساب كردم. از طرفي هم مثل مدرك موقت دانشگاه آزاد زيرش قيد نشده كه ارزش ترجمه ندارد. حالا نمي دونم چي كار بايد بكنم با اين مدرك؟ يعني دادگستري ياهرجا نمي خواد تأييد كنه كه ما دو سال و اندي درس خونديم؟ سازمان مهاجرت دانمارك گواهي پايان تحصيل قبول نمي كنه؟ كسي هست كه با گواهي تونسته باشه اپلاي كنه و جواب بگيره؟ اگر هم بخوام صبر كنم براي مدرك اصلي دانشگاه گفته تا يكسال طول مي كشه. كسي هست بتونه راهنمايي كنه؟!!! لطفاً

سلام دوست عزیز
    من هم واسه فوق لیسانسم مدرک موقت ( که زیرش ننوشته بودن ارزش ترجمه نداره) رو ارائه دادم که ترجمشو هم وزارت خارجه و هم دادگستری مهر کرده بود. اما متاسفانه بعد از 8 ماه بهم ایمیل زدن که اصل دانشنامه فوق لیسانسو ببرم براشون. منم چون مدرکم آماده شده بود، ترجمشو+خود اصل دانشنامه رو بردم. اما به من گفت که نمیدونه چجوری موقع تحویل مدارک من متوجه نشدن که مدرکم موقته قابل ترجمه هستش؛ چون اگه میفهمیدن قبول نمیکردن. به نظر من انرژیتو بذار واسه گرفتن اصل دانشنامه. ضمناً درجریان باشید که وزارت علوم برای تایید دانشنامه سیستم اینترنتی راه انداخته و از اول سال 92 باید بری تو سایت و ثبت نام کنی و .... (من آدرس سایتو ندارم فقط تو وزارت علوم یه اطلاعیه دیدم که اینارو میگفت).
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bardo نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من هم بدجوري سر اين مدرك موقت دچار مشكل شدم
    من فوق از يك دانشگاه غير انتفاعي دارم. يعني مثل دانشگاه سراسري نياز به آزاد كردن مدرك ندارم و تسويه حساب كردم. از طرفي هم مثل مدرك موقت دانشگاه آزاد زيرش قيد نشده كه ارزش ترجمه ندارد. حالا نمي دونم چي كار بايد بكنم با اين مدرك؟ يعني دادگستري ياهرجا نمي خواد تأييد كنه كه ما دو سال و اندي درس خونديم؟ سازمان مهاجرت دانمارك گواهي پايان تحصيل قبول نمي كنه؟ كسي هست كه با گواهي تونسته باشه اپلاي كنه و جواب بگيره؟ اگر هم بخوام صبر كنم براي مدرك اصلي دانشگاه گفته تا يكسال طول مي كشه. كسي هست بتونه راهنمايي كنه؟!!! لطفاً

Junior Member

سلام. خانم مژگان من الآن مالزی هستم و می خوام برای دانمارک اقدام کنم. شما فرمودید که دوستتون از اینجا اقدام کرده. من یک سؤال داشتم. می خواستم بدونم شما از طریق دوستتون ممکنه راهنماییم کنید؟ با چه ویزایی می شه از اینجا اقدام کرد و چه مدت باید اینجا زندگی کرد تا بعنوان resident قبول کنند. می خوام بدونم تحت چه شرایطی می تونم از اینجا اقدام کنم که دیگه مجبور نباشم برم ایران؟ ویزای توریستی که هر سه ماه تمدید شه قابل قبول نیست احتمالاً. ولی اگر ویزای دانشجویی 6 ماهه بگیرم می تونم از اینجا اقدام کنم؟ و اینکه اگر تا جواب میاد منقضی شه می تونم با ویزای توریستی منتظر جواب باشم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram128 نمایش پست ها
    با سلام.
    .
    .مهاجرت همیشه با مشکلات خواص خودش همراه است. انتظار نداشته باشین که همه چیز حاضر و آماده برای شما مهیا باشد.
    اگر طبق اعلام اداره مهاجرت از عهده مخارج یک سال خود بر نمی آیید از مهاجرت به دانمارک خودداری کنید.
    منطق را در این گونه مسایل همیشه جای احساسات قرار دهید.
    با تشکر. شهرام شمس الدین
    خیلی ممنون از راهنمایی شما. من موقعی که خودم اومدم هیچ کسی راهنما نبود و ماهها دنبال معلم زبان گشتم تا کسی رو پیدا کردم. من هیچ نفعی نمی برم و درصد هم نمی گیرم، ولی به نظرم از حضور آقای شمس الدین حداکثر استفاده رو ببرین.
    تنها موضوع اینکه در خصوص برخی اطلاعات ارائه شده در جلسه شما یکی دو نفر از دوستان به من مطالبی رو گفتن که لازم دیدم اصلاح کنم. ولی از بچه ها خواهش میکنم، از همه مطالب استفاده کنن و چه آقای شمس الدین، چه رامین، چه من و چه هر کس دیگر اطلاعاتی میدیم، سعی کنن ما رو هم اصلاح کنن و اگر اطلاعاتی به نظرشون اشتباه میاد حتما یادآوری کنن.

موارد اصلاحی من هم اینه. اینکه گرین کارتیها از تمام حقوق یک شهروند دانمارکی به جز رای دادن برخودارند صحیح نیست. گرین کارتیها، حق تحصیل بجز employed phd، حق دریافت کمک هزینه زندگی از دولت، حق دریافت حقوق از کمون در شرایط کارآموزی، حق دریافت کمک هزینه تحصیلی یا SU و حق راه اندازی بیزینس خودشون رو ندارن.
    همچنین در خصوص شرکتهای ارائه دهنده سرویس تلفنی، برخی شرکتها که آبونمان میدن یا گوشی و آبونمان رو به صورت اقساط میدن به صورت قانونی نمیتونن به گرین کارتیها سرویس بدن. دو شرکت TELIA و TELENOR به عنوان مثال به دارندگان ویزای تایپ D سرویس به صورت آبونمان ماهانه نمیدن. اما این نکته هم قابل ذکره که یکی از دوستان من الان تلنور گرفته و دلیلش هم این بوده که فروشنده هندی تلنور تو مغازه اصولا چک نکرده که ویزای این دوستم از چه نوعی هست، ولی من و دو تا از دوستام به خاطر همین مشکل، سیم کارت اعتباری گرفتیم.
    هر کدوم از دوستان هم در مورد حرفهای من شک دارن، میتونن از من بپرسن تا رفرنسها رو معرفی کنم.
    در خصوص راه اندازی بیزینس که در خود سایت هم به صراحت اشاره شده که من هم به زبان انگلیسی و هم دانمارکی میذارم.

Den giver dog ikke ret til at drive selvstændig virksomhed.
    However, a residence permit under the Greencard scheme does not give you the right to work as a self-employed person (run your own business).

http://www.nyidanmark.dk/da-dk/Ophol...-ordningen.htm
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)