صفحه 32 از 638 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132532 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

البته احتمالا استعلام نگيرن شايد دوباره استعلام بخوان ولي چك كردن بعيده چون اونا مثلا اصلو بر صداقت گذاشتن و شايد اونقدرم بيكار نباشن كه اين كارو بكنن.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    البته احتمالا استعلام نگيرن شايد دوباره استعلام بخوان ولي چك كردن بعيده چون اونا مثلا اصلو بر صداقت گذاشتن و شايد اونقدرم بيكار نباشن كه اين كارو بكنن.
    1- همونطوری که گفتم، دوست خود من سال 2009 به خاطر همین رد شد. زنگ زدن پرسیدن، بانک گفته بود که پول رو فرداش برداشته. ریجکت شد. دوباره اقدام کرد.
    2- یکی دیگر از دوستهام که تو قسمت صندوف یک بانک خصوصی کار میکنه، گفت روزی چندین بار از سفارتهای مختلف زنگ میزنن و حساب چک میکنن و اونها هم بهشون میگن.
    3- متاسفانه یا خوشبختانه ما اصل رو بر صداقت نذاشتیم و باعث میشیم که اونا اینکار رو بکنن. چندین مثال از کارهایی که ایرانیها کردن تو دانمارک میتونم بزنم که البته اینجا جاش نیست. ولی اونا هم میدونن و میفهمن.

Junior Member

حق با آقا بهزاد هستش
    من از افرادی که برای کشورهای دیگه (مثلا کانادا) اقدام برای مهاجرت کردند شنیدم که از دانشگاهی که مدرک تحصیلی شون رو گرفتند زنگ زدند و تحقیق کردند و هم از محل کاریشون زنگ زدند و پرسیدند که این شخص اونجا کار میکرده یا نه و البته هرکشور پیشرفته ای که دارد مهاجر می گیرد و یا ویزای کاری می دهد مطمئنا حواسش خیلی جمع است و اگر حواسشون جمع نبود نمی شدند جهان اول. واقعا ما هستیم که بنا رو بر صداقت نگذاشتیم. خیلی از کشورها هم درابتدا استعلام نمی کردند از مدارک تحصیلی و سابقه کاری و پرینت بانکی ..اما بعدش با زیاد شدن تقلب های مردم جهان سومی ، اونها هم دیدند که به حرف این جماعت خیلی هم نمیشه اعتماد کرد و باید استعلام گرفت.
    اگر دوستان حتی سوابق کاری کافی ندارند و تصمیم دارند که از طریق دوست یا آشنایان جور کنند این هم فکر اشتباهی است چون همین رو هم بعدا استعلام می گیرند و واسه خود طرف بد می شه چون حتما ریجکت خواهد شد.

Junior Member SSMMZ آواتار ها

سلام. من اول آذر 89 مدارك رو به سفارت دادم.(بدون هيچ نقصي).ويزام بهمن 90 اومد. حدود يك ماه و نيم قبلش بهم گفتند توي نامه سابقه كارم مشخص نيست كه آيا من قبل از اپلاي تمام وقت بودم يا نيمه وقت. كه خودم دوباره نامه گرفتم و اضافه كردم كه تمام وقت بودم. اين كارم رو عقب انداخت. رشته من توي ليست نبود. من از ويزا استفاده نكردم و نرفتم.
    سلام آقا يا خانم ssmmzشما الان رفتي اونور پروسه شما چقدر طول كشيد. رشتتون تو ليست بود يا نه؟

اينكه دقيقاً چكار مي كنيد. ببينيد دوست من رو براي مصاحبه خواسته بودند و مي گفت باورم نمي شد اينها با اين دقت رزومه من رو خونده بودند.رشته دوست من توي ليست بود.
    سلام ببخشيد منظورتون از شرح حال كاري همون سابقه كار ديگه يا اينكه رزومه هايي كه مثلا واسه استخدام به جايي ارسال ميكنيم؟؟

من فكر مي كنم نه. چون فقط مانده حساب مي خواهند. ببينيد من از زماني كه اقدام كردم تا وقتي ويزام اومد خيلي طول كشيد و من نگران بودم با اين تورم از من دوباره نامه بانك بخوان ولي نه از من نه از 2 نفر ديگه اي كه مي شناسم نخواستند. من هم بلافاصله كه استعلام گرفتم پولم رو از حسابم برداشتم.
    سلام دوستان يه سوال به نظرتون اون مانده حساب بانكي يعني 30 ميليون واسه دو نفرو بايد تا زمان گرفتن ويزا مثلا حدود يك سال تو حساب نگه داري؟ آخه من از كساني كه خارج دارم پرسيدم گفتن سفارت دانمارك يا هر منبع ديگه اي نميتونه مانده حساب شمارو استعلام كنه يعني بانك بهشون نميگه اصلا.

ممنون از توضيحتون. من دوبار از اين سفارت وقت ويزا گرفتم و هر دوبار از طريق تلفن بود نه ايميل.نه اين وبسايت.ولي ديدم كه وقتي مداركم كامل بررسي شد خانم خادم پور رفت پاي كامپيوتر و توي يه وبسايت اسم و مشخصات من رو وارد كرد. البته شايد هم ايميل كاريشون بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so;784 ا313
    نه خیر دوست عزیز . این لینک مربوط به وقت گرفتن از سفارت نیست . وقت مصاحبه از سفارت طبق روال گذشته با ایمیل انجام میشه و این لینک مربوط به زمانی است که شخصی وقت مصاحبه دارد و دارد مدارکش رو جمع اوری میکند و توی فرم GR1 می خواهد case order ID رو بنویسد که باید برود و توی این بخش از سایت اون رو خودش ایجاد کند و کدی که سیستم بهش میدهد بردارد و توی فرمها بنویسد.

تا اونجا كه از تجربه دوستاني كه براي كانادا اقدام كردن مي دونم وكيل هاي اونها بهشون ياد داده بودند كه يه نامه بنويسند كه بخاطر تورم كسي تو ايران پول توي حساب نگه نمي داره. باهاش مثلاً سكه و يا اوراق مشاركت مي خره. البته همونطور كه گفته شد. كانادا گردش 6 ماه مي خواد نه فقط مانده حساب.
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    1- همونطوری که گفتم، دوست خود من سال 2009 به خاطر همین رد شد. زنگ زدن پرسیدن، بانک گفته بود که پول رو فرداش برداشته. ریجکت شد. دوباره اقدام کرد.
    2- یکی دیگر از دوستهام که تو قسمت صندوف یک بانک خصوصی کار میکنه، گفت روزی چندین بار از سفارتهای مختلف زنگ میزنن و حساب چک میکنن و اونها هم بهشون میگن.
    3- متاسفانه یا خوشبختانه ما اصل رو بر صداقت نذاشتیم و باعث میشیم که اونا اینکار رو بکنن. چندین مثال از کارهایی که ایرانیها کردن تو دانمارک میتونم بزنم که البته اینجا جاش نیست. ولی اونا هم میدونن و میفهمن.

Junior Member

یک سوال دارم اگر پاسخ بدهید ممنون میشم. یکی از دوستان درشرف جدایی از همسرش است ولی به دلیل طولانی بودن روند جدایی در اینجا هنوز موفق نشده جدا بشه اما جدا از همسرش زندگی میکند.آیا ایشون که می خواهد برای این گرین کارت اقدام کند می توند فرمها رو فقط برای خودش پر کند و توی فرم هم می نویسد married اما فرمی برای همسرش پر نمی کند چون اصلا اون رو نمی خواهد همراه ببرد و حتی بعد از رفتنش هم واسه همسرش خوب نمی خواهد اقدام کند و واسه پول هم فقط مبلغی که برای یک نفر کافی است رو توی حسابش گذاشته . آیا مشکلی پیش میاد؟ یا اینکه باید نامه ای cover letter هم بنویسد و امضا کند که در حال جدایی است واسه همین برای همسرش پول توی حساب اضافه نکرده و فرمی هم واسه اون پر نکرده .

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

سلام
    خیلی ممنون از اطلاعات تمام دوستان. بنظرم بعضی ها اطلاعاتشون کافی نیست یا اطلاعات الکی میدن که ممکنه بعضی هارو به اشتباه بندازه. خیلی از موارد هم گفتنش توی این سایت درست نیست ممکنه برای خودمون بد باشه. امیدوارم بچه ها بیشتر دقت کنن مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)