صفحه 321 از 638 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331371421 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    لطفا یکی جوااب بده
    اولین چیزیکه شما برای خونه گرفتن نیاز دارین پرداخت مبلغ آبونمان این سایتها هستش در حقیقت شما تا این مبلغو ندین اطلاعات صاحب خونه براتون به نمایش در نمی یاد ؟!؟! بعدشم معمولاً شما با مالک تماس میگیرین میگین خونشو می خواین اونوقت باهاش قرار میزارین فلان روز برین خونه رو ببینین و اگه خوشتون اومد باهاش قرار داد ببندین فقط حواستون باشه که مثلاً یک هفته مونده به رفتنون ماکزیمم می تونید از این روش استفاده کنید.

سلام دوستان
    اگه کسی که ویزاش اومده بعدش ازدواج کنه ولی نخواد خانمش رو بیاره واسه موندن فقط واسه سرزدن بخواد بیاد ،اونوقت چه مبلغی باید واریز کنه ؟و آیا باید اینم بخوابونه تو حساب؟ یا اینکه مثل ویزای دیدار عمل کنه کافیه؟ اصلا به دوست دختر یا دوست پسر ویزا میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    لطفا یکی جوااب بده
    خونه پیدا کردن خیلی سخت تر از این خرفاست و اصلا فکر نکنید میتونید 1 2 هفته ای خونه پیدا کنید
    بعضیهاشون براتون رزرو میکنن اما اونایی که خونشون خیلی خوبه حداکثر 1 2 روز صبر میکنن چون خیلی زود خونشون میپره. تازه اینم بستگی داره که کدوم شهر بخوای بری؟ کپنهاگ از همه سختتره و پیدا کردن اتاق در حد فاجعه سخته و خیلی گرون. خود دانمارکیها هم برای پیدا کردن اتاق مشکل دارن چه برسه به ما
    پول ریختن هم فقط به خودت بستگی داره. اینا پول خور نیستن اما ممکنه چیزی که تو سایت میبینی با اونی که خودت میبینی خیلی فرق داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    خونه پیدا کردن خیلی سخت تر از این خرفاست و اصلا فکر نکنید میتونید 1 2 هفته ای خونه پیدا کنید
    بعضیهاشون براتون رزرو میکنن اما اونایی که خونشون خیلی خوبه حداکثر 1 2 روز صبر میکنن چون خیلی زود خونشون میپره. تازه اینم بستگی داره که کدوم شهر بخوای بری؟ کپنهاگ از همه سختتره و پیدا کردن اتاق در حد فاجعه سخته و خیلی گرون. خود دانمارکیها هم برای پیدا کردن اتاق مشکل دارن چه برسه به ما
    پول ریختن هم فقط به خودت بستگی داره. اینا پول خور نیستن اما ممکنه چیزی که تو سایت میبینی با اونی که خودت میبینی خیلی فرق داشته باشه
    دوست عزیز علی باقری یا هر کسی الان دانمارک هست
    لطفا یک بار درست توضیح بدین من که کلا گیج شدم اگه پیدا کردن اتاق سخته پس اینهمه اتاق و خانه که تو سایت dba.dk گذاشتن چیه؟ خیلی از اینها مدتهاست رو سایت هستن. ثانیا اگه طبق گفته شما دو هفته طول میکشه خانه پیدا کنیم پس چطوری ظرف 5 روز باید بریم شهرداری آدرس بدیم؟؟؟؟؟ اگه ظرف 5 روز نتونیم جا پیدا کنیم و نریم شهرداری چی میشه؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin57 نمایش پست ها
    لطفا یک بار درست توضیح بدین من که کلا گیج شدم اگه پیدا کردن اتاق سخته پس اینهمه اتاق و خانه که تو سایت dba.dk گذاشتن چیه؟ خیلی از اینها مدتهاست رو سایت هستن. ثانیا اگه طبق گفته شما دو هفته طول میکشه خانه پیدا کنیم پس چطوری ظرف 5 روز باید بریم شهرداری آدرس بدیم؟؟؟؟؟ اگه ظرف 5 روز نتونیم جا پیدا کنیم و نریم شهرداری چی میشه؟؟؟؟؟؟
    شما برو تو سایت dba.dk ایمیل بزن ببین چند نفر جوابتو میدن.
    فعلا شما صبر کنید تا ویزاتون بیاد وقتی اومد نگران خونه باشید. چندتا از دوستای منم مث شما نگران بودن اما اصلا ویزا بهشون ندادن

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    شما برو تو سایت dba.dk ایمیل بزن ببین چند نفر جوابتو میدن.
    فعلا شما صبر کنید تا ویزاتون بیاد وقتی اومد نگران خونه باشید. چندتا از دوستای منم مث شما نگران بودن اما اصلا ویزا بهشون ندادن
    خوب دوست عزیز چه ایرادی داره ایشون از الان به فکر آینده باشن ایشالا که ویزاشونم میاد منم فکر می کنم حرف شما درست باشه وقتی تقاضا زیاد هست طبعا زودم خونه ها پر میشن دلیل اینکه توی سایتم میمونه میتونه دیر به دیر آپدیت کردن سایت باشه تازه بعضی از سایت هام پول میگرن تبلیغ می کنن برای مثلاً مدت یک ماه آگهی طرف توی سایتشون هست ولی ممکنه همون هفته اول خونه اجاره بره؟!؟ برای همین لطفاً اگه اطلاعات بیشتری دارین از دوستان دریغ نکنید چون واقعاً یک دقدقه اصلی خود من همین مسئله هست من طبق فرمایشات شما اینطوری متوجه شدم که کپنهاگ از همه جا سخت تر خونه گیر میاد و اتاق پیدا کردن باز بسیار سخت تر از خونه پیدا کردن می تونه باشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin57 نمایش پست ها
    جواب قسمت اولو من بهتون دادم. برای قسمت دومم خودمم برام سوال هست ولی نکته ای که من بهش رسیدم و شاید بتونه بهتون کمک کنه اینه که دانمارک چون کشور کوچیکی هست (مثلاً شمال و جنوب و شرق و غربش حدود 300 کیلومتر باهم فاصله دارن شهرهای اطراف شهرهای بزرگ تقریبا خیلی به شهر اصلی (بزرگ) نزدیک هستند و اجاره ها شونم قابل تحمل تر. حدوداً شاید ماهی 2 تا 3 هزار کرون خونه های شهرهای اطراف نببت به یک خونه 8 هزار کردونی شهر بزرگ کمتر قیمت دارند که این برای ما ها مبلغ زیادی هست و از اونجائی که شما می تونید با یک MONTHLY PASS و پرداخت حدود 400 کرون در طول ماه و بدون محدودیت زمانی (گویا محدودیت زون وجود داره) با تمام وسایل حمل و نقل عمومی شهری رفت و آمد کنید که خوب این شاید بد نباشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    دوستان منم مدارکمو تحویل دادم. مدارکو مینویسم که اگه دوستان مشکلی‌ داشتن بتونن رفع کنن
    ۱- یک قطعه عکس ۳*۴. البته همون‌جا بیومتریک گرفتن ازم.
    ۲- فرم پر شده جی آر ۱ که به صورت تایپ شده و رنگی‌ دادم.(باید به صورت رنگی‌ باشه)
    ۳- کپی‌ رنگی‌ تمام مدارک تحصیلی‌ و ریز نمرات به همراه اصلشون تا چک بشه و یه نسخه ترجمه تمام مدارک تحصیلی‌ (اصل مدرکو بر میگردونه بهتون)
    ۴- اصل مدرک زبان که برنگردوند(من اصلا یادم رفت بپرسم که اصل مدرکو پس میدن بعدا یا نه)
    ۵- کپی‌ رنگی‌ تمام برگای پاسپورت و شناسنامه رو بردم به همراه کپی‌ جلد پاسپورت( تمام برگا رو نگاه کرد و فقط برگ اول شناسنامه و برگای نوشته دار و ویزا داره پاسپورتو برداشت )
    ۶- پرینت فیش واریز ۶۳۷۵ کرون
    ۷- پرینت گواهی بانکی‌ که ۴ روز قبلش گرفته بودم
    ۸- سی وی دادم نگرفت گفت لازم نیست
    ۹- نامه سابقه کار به زبان انگلیسی
    ۱۰- مبلغ ۵۳۰ دلار نقد- من دلار خرد برده بودم ولی‌ دلار خرد داشت و بهم گفت که نمیخواد خرد بدی
    نکته: تو ایمیلی‌ که به من زده بودن گفته بودن که ۲۳۵ دلار + ۳۰ دلار بابت هر برگ که ۲۵۰ دلار +۳۵ دلار بابت هر برگ گرفت. منو ۸ برگ حساب کرد(۲ تا دانشنامه + ریز نمرات لیسانس ۴ برگ+ ریز نمرات فوق ۱ برگ+ یه پک از تمام مدارک ترجمه شده که فکر کنم چون پک شده بود ۱ برگ حساب کرد)
    از من پرسید نامه تأیدیه دانشگاه نداد. گفتم نه. گفت خیلی‌ خوب. یه چیز عادی شده دیگه فکر کنم. اگه دانشگاهتون معتبر باشه فکر نکنم مشکلی‌ پیش بیاد.
    در ضمن کلا اعصاب ندران!!
    سلام
    میشه در مورد پرداخت 6375 کرون توضیح بدی ؟ از کجا واریز کردی ؟

دوستان جان ؛ اگر با ویزای گرین کارت سه ساله وارد دانمارک بشیم فقط باید کار کرد یا میشه با اون ویزا تحصیل هم کرد؟ اگر میشه از نظر شهریه دانشجوی اینتر نشنال محسوب میشیم یا دانمارکی؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2003 نمایش پست ها
    دوستان يك سوال كه من دارم و شايد سوال خيليها هم باشه و اصلا بي ربط به اين همه زحمتي كه براي رفتن به دانمارك كشيده ميشه نيست اينه:

*آيا واقعا اگر قدرت انتخاب بين كانادا و استراليا و دانمارك را داشته باشيم كدام را انتخاب ميكنيم و آيا كسي در هر دو بوده و بتونه يه ديد كلي به بچه ها بده كه لا اقل بعدا پشيمون نشيم كه چرا اين يا اون را انتخاب كرديم؟ يا اينكه چون اون دوتا نشده حالا اومديم سراغ دانمارك؟*
    سلام
    خیلی از دوستان مشابه خود من، با اینکه متقاضی مهاجرت به کانادا هستند و چندین سال هم از اقدام آنها می گذره، برای دانمارک اقدام کردند. در حال حاضر زمان انجام پروسه مهاجرت به کشورهای کانادا و استرالیا قابل تخمین نیست.
    تا چند سال پیش کل زمان پروسه کانادا حدود 2 سال تا 2.5 سال بود ولی الان یکی از دوستای خودم بیش از 3 سال از زمان مصاحبه (که خودش یک سال پس از دریافت فایل نامبر هست) می گذره و هنوز خبری از مدیکال نیست!!!!!!
    اگر زمان و حوصله کافی دارید می توانید برای کانادا اقدام کنید چون کانادا به شما اقامت دائم میده ولی دانمارک مشروط به چند عامل و گذشت زمان و نیز اشتغال در سال آخر سکونت شماست...
    در پایان عرض می کنم در حال حاضر تنها کشوری که در صورت واجد شرایط بودن می توانید در کمتر از 1 سال یا حدود یک سال (با توجه به افزایش ترافیک فعلی متقاضیان) به آن مهاجرت کنید همین دانمارکه....
    موفق و پیروز باشید
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)