صفحه 322 از 638 نخستنخست ... 222272312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332372422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_abedy نمایش پست ها
    دوستان جان ؛ اگر با ویزای گرین کارت سه ساله وارد دانمارک بشیم فقط باید کار کرد یا میشه با اون ویزا تحصیل هم کرد؟ اگر میشه از نظر شهریه دانشجوی اینتر نشنال محسوب میشیم یا دانمارکی؟
    سلام
    با اون ویزا میشه در مقطع دکترا تحصیل کرد آن هم به صورت employed PHD . و شما حقوق میگیرید و ازتون مالیت کم میشه. انگار کارمند شرکت هستید.
    در حالات دیگه نمیشه و باید ویزاتون رو عوض کنین
    ضمنا برای تحصیل در مقاطع پایین تر هم باید پول بدین. شهریه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط plutonia نمایش پست ها
    سلام.
    فکر نکنم منظور ایشون زمان یا پروسه ی گرفتن اقامت باشه. سوال ایشون که سوال من هم هست اینه که شرایط زندگی دانمارک در مقایسه با کانادا یا آمریکا چطوریه؟
    دانمارک جامعه ی خیلی بسته تری نسبت به مثلا کانادا داره. از لحاظ زندگی اجتماعی یا مسئله ی نژاد چطور مقایسه می شن؟ من که درباره ی مشکلات خارجی ها توی دانمارک حتی برای آسیایی ها یا آمریکایی ها زیاد خوندم. کسی هست بتونه جواب این سوال رو بده؟
    بله منظور من كلا مقايسه اين دو از هر جهت هست و فكر ميكنم اين مهمترين بحثيه كه بايد اول كرد و ما الام داريم بهش فك ميكنيم. من از دوست هلنديم سوال كردم ميگه دانماركيها چون زياد مهاجر پذير نبودن با شما دقيقا به اسم خارجي و مثلا مث ما با افغانها برخورد ميكنند لطفا در اين باره صحبت كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drrezah نمایش پست ها
    سلام...

من و دوستم یک اپارتمان 4 اتاقه (به عبارتی 3 اتاق خواب و یک هال ) توی منطقه گلدسکس کپنهاک اجاره کردیم ... که برای 3 نفر میتونه مناسب باشه ..یکی از اتاقهارو از حدود اوایل ماه می میتونیم اجاره بدیم ...اگر دوستان کسی تمایل به شیر کردن داره لطفا پیام بگذاره...با تشکر
    سلام،ويزا من هفته گذشته اومده و دنبال شير كردن هستم لطفا شماره موبايل تون و برام پيغام خصوصي بذاريد

Junior Member

سلام
    من دندانپزشک هستم و همسرم هم پزشکه. یک بچه سه ساله هم داریم. کدامیک از روشهای زیر بهتره؟
    1- من اقدام کنم و بعد برای همسر و فرزندم درخواست بدم
    2- یا خودم و همسرم همزمان دو تا اپلیکشن مستقل پر کنیم و بعد یکی از ما برای بچمون اقدام کنه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط dian نمایش پست ها
    سلام
    من دندانپزشک هستم و همسرم هم پزشکه. یک بچه سه ساله هم داریم. کدامیک از روشهای زیر بهتره؟
    1- من اقدام کنم و بعد برای همسر و فرزندم درخواست بدم
    2- یا خودم و همسرم همزمان دو تا اپلیکشن مستقل پر کنیم و بعد یکی از ما برای بچمون اقدام کنه؟
    ممنون
    هر کدوم که امتیازش بالاتره اقدام کنه بهتره(با توجه به سن و سابقه کار ونمره زبان) دو نفر اقدام کردن فرقی ایجاد نمبکنه (اگر نمره هاتون درست محاسبه کنید) و فقط پولتون رو حروم می کنید.یکی اقدام کنه اون یکی برای بقیه هم درخواست ویزا میده
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

از دوستان کسی میتونه به این سوالم جواب بده من موقع گزراندن تز دکترام 2 سال به عنوان دانشجو روی یک بیماری عفونی در مرکز تحقیقات پزشکی کار کردم حالا می تونم همون 2 سال رو به عنوان سابقه کار تحقبقاتی به عنوان محقق پزشکی بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

از دوستان کسی میتونه به این سوالم جواب بده من موقع گزراندن تز دکترام 2 سال به عنوان دانشجو روی یک بیماری عفونی در مرکز تحقیقات پزشکی کار کردم حالا می تونم همون 2 سال رو به عنوان سابقه کار تحقبقاتی به عنوان محقق پزشکی بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر میرسه امتیاز محقق پزشکی وقتی تعلق می گیره که شما بعد از اخذ مدرک پزشکی و به عنوان پزشک مشغول تحقیق بوده باشین. نه به عنوان دانشجو .البته این سابقه رو می تونید تو رزومه بیارید ولی به نظر من روی امتیازش زیاد حساب نکنید .
    با احترام

Junior Member mehran82 آواتار ها

سلام. به منم بالاخره نوبت دادن برای مصاحبه سفارت منتها 6ماه دیگه!! چه صفیه!!
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

Junior Member

بعضي از دوستان گفتن كه ٣٧ ساعت در هفته برا دانمارك فول تايم حساب ميشه،يه نامه بگريد كه توش كلمه فول تايم باشه و در قسمت كامنت براشون همين ها رو توضيح بدين

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)