صفحه 324 از 638 نخستنخست ... 224274314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334374424 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,231 تا 3,240 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط cleanercrazy نمایش پست ها
    دوستانی که الان دانمارک هستند لطفا پاسخ بدند بعد از گرفتن ویزا برای رفتن بلیط یک طرفه میشه گرفت یا باید دوطرفه باشه؟ چون من که الان دارم بلیط میگیرم این اژانسها میگن اگه اقامت نداشته باشی باید دو طرفه بگیری . لطفا راهنمایی کنید.
    من هم موقعی که پارسال اومدم، همین رو بهم گفتن. ولی بعدا یکی از بچه ها پرسیده بود و ظاهرا بهش گفته بودن که ویزای نوع D احتیاجی به بلیط رفت و برگشت نداره. واسه همین خودش و همچنین بعدا همسرش بلیط یک طرفه گرفتن و الان هم دانمارکن. واسه همین دقیقا قانونش رو نمیدونم. ولی تجربه یکی از بچه ها این بود که مشکلی براش پیش نیومد.

چند نکته در مورد پروازها
    اون موقع ایران ایر یه نوع بلیطی داشت که یک ساله بود. قیمتش اون موقع حدود 900 بود و اینطوری بود که بلیط برگشت رو میتونستی تا یک سال تاریخش رو تغییر بدی. البته باید از قبل میگفتی. بدیش این بود که اگر نمیخواستین برگردین، مثل من که برنگشتم، برای کنسل کردن فقط 300 تومان پس میدادن.
    کلا هم برای اومدن به اینجا پروازهای پگاسوس، ترکیش، امارات و قطر و ایرفلوت هست. قبلا klM و ایران ایر بود که من شنیدم ایران ایر دوباره راه افتاده. البته دوستانی که طرف یولند می شینن، پرواز ترکیش به آلبورگ و بیلوند هم هست و قبلا KLM هم داشت که ظاهرا کنسل کرده از ایران. البته ممکنه ترکیش ایر به آلبورگ گرونتر از پگاسوس به کپنهاگ و بعد پرواز یا قطار به آلبورگ باشه که باید چک کرد. اما ممکنه کسی حاضر باشه یک مقدار بیشتر پول بده، ولی دیگه مثلا 4 ساعت تو قطار نشینه. اینها گزینه هایی هست که باید با توجه به مسائل مختلف چک بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    آقا دوستانیکه دانمارک هستین میشه آمار بدین ببینیم تو چند روز میشه خونه پیدا کرد اگه حالا محله و متراژ زیاد مهم نباشه میشه 5 روزه توی کپنهاگ خونه گیر آورد؟ مثلاً 50 متری؟!؟!؟
    منم دقيقا مشكل شما رو دارم چطؤري حل شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    من نامه اداره مهاجرت دانمارک رو که برای یکی از دوستان پزشک ارسال شده بود رو با چشم خودم دیدم و توی اون تاپیک پزشک ها هم نوشتم . مطمئنم در حال حاضر که برای 10 امتیاز مدرک اضافه اون اتورایز موقت لازمه شک نکنید(من خودم اتورایز نکردم ولی دارم اقدام میکنم ) من خودم نظرم تا قبل از دیدن اون نامه دقیقا مثل شما بود در مورد اتورایز کردن.ولی نمرهسابقه کار تحت تاثیر اتورایز کردن نیست.
    شما چطوري از ايران اتورايز ميكنيد؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط happyhappy نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، وقت سفارت:٢ دسامبر ويزا:١٢ اوريل
    سلام
    تبریک میگم. رشته و امتیازاتتون چه جوری بود؟
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin57 نمایش پست ها
    دوست عزیز علی باقری یا هر کسی الان دانمارک هست
    لطفا یک بار درست توضیح بدین من که کلا گیج شدم اگه پیدا کردن اتاق سخته پس اینهمه اتاق و خانه که تو سایت dba.dk گذاشتن چیه؟ خیلی از اینها مدتهاست رو سایت هستن. ثانیا اگه طبق گفته شما دو هفته طول میکشه خانه پیدا کنیم پس چطوری ظرف 5 روز باید بریم شهرداری آدرس بدیم؟؟؟؟؟ اگه ظرف 5 روز نتونیم جا پیدا کنیم و نریم شهرداری چی میشه؟؟؟؟؟؟
    حالا كه اينقدر خونه پيدا كردن تو كپنهاگ سخته نميشه دو سه ماه بريم شهر ديگه تا تو كپنهاگ بتونيم خونه شير كنيم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم. رشته و امتیازاتتون چه جوری بود؟
    ممنونم،پزشك،٤سال سابقه كاربا دوران طرح

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    جواب قسمت اولو من بهتون دادم. برای قسمت دومم خودمم برام سوال هست ولی نکته ای که من بهش رسیدم و شاید بتونه بهتون کمک کنه اینه که دانمارک چون کشور کوچیکی هست (مثلاً شمال و جنوب و شرق و غربش حدود 300 کیلومتر باهم فاصله دارن شهرهای اطراف شهرهای بزرگ تقریبا خیلی به شهر اصلی (بزرگ) نزدیک هستند و اجاره ها شونم قابل تحمل تر. حدوداً شاید ماهی 2 تا 3 هزار کرون خونه های شهرهای اطراف نببت به یک خونه 8 هزار کردونی شهر بزرگ کمتر قیمت دارند که این برای ما ها مبلغ زیادی هست و از اونجائی که شما می تونید با یک MONTHLY PASS و پرداخت حدود 400 کرون در طول ماه و بدون محدودیت زمانی (گویا محدودیت زون وجود داره) با تمام وسایل حمل و نقل عمومی شهری رفت و آمد کنید که خوب این شاید بد نباشه.
    ممكنه لطفا راجع به اين پست تون بيشتر توضيح بدين؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط happyhappy نمایش پست ها
    حالا كه اينقدر خونه پيدا كردن تو كپنهاگ سخته نميشه دو سه ماه بريم شهر ديگه تا تو كپنهاگ بتونيم خونه شير كنيم؟
    دوست عزیز خونه هایی که توی سایت ها هستن هر کدوم شایط خاص خودشو داره
    این تجربه شخصی منه
    موردهای خوب که همون روز اول اجاره میره
    اولویتشون اینه که به اروپایی اول اجاره بدن بعدش آسیایی
    خیلی ها فقط به خانم مجرد یا فقط به آقای مجرد اجاره می دن!
    خیلی از موردا هم مناسب نیستن
    مثلا آدرس ندارن
    با توجه به محدودیت زمانی 5 روزه برای ثبت آدرس ،حداقل طی ماههای اول رفتن به شهرهای مجاور و کوچکتر می تونه راه حل خوبی باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من هم موقعی که پارسال اومدم، همین رو بهم گفتن. ولی بعدا یکی از بچه ها پرسیده بود و ظاهرا بهش گفته بودن که ویزای نوع D احتیاجی به بلیط رفت و برگشت نداره. واسه همین خودش و همچنین بعدا همسرش بلیط یک طرفه گرفتن و الان هم دانمارکن. واسه همین دقیقا قانونش رو نمیدونم. ولی تجربه یکی از بچه ها این بود که مشکلی براش پیش نیومد.

چند نکته در مورد پروازها
    اون موقع ایران ایر یه نوع بلیطی داشت که یک ساله بود. قیمتش اون موقع حدود 900 بود و اینطوری بود که بلیط برگشت رو میتونستی تا یک سال تاریخش رو تغییر بدی. البته باید از قبل میگفتی. بدیش این بود که اگر نمیخواستین برگردین، مثل من که برنگشتم، برای کنسل کردن فقط 300 تومان پس میدادن.
    کلا هم برای اومدن به اینجا پروازهای پگاسوس، ترکیش، امارات و قطر و ایرفلوت هست. قبلا klM و ایران ایر بود که من شنیدم ایران ایر دوباره راه افتاده. البته دوستانی که طرف یولند می شینن، پرواز ترکیش به آلبورگ و بیلوند هم هست و قبلا KLM هم داشت که ظاهرا کنسل کرده از ایران. البته ممکنه ترکیش ایر به آلبورگ گرونتر از پگاسوس به کپنهاگ و بعد پرواز یا قطار به آلبورگ باشه که باید چک کرد. اما ممکنه کسی حاضر باشه یک مقدار بیشتر پول بده، ولی دیگه مثلا 4 ساعت تو قطار نشینه. اینها گزینه هایی هست که باید با توجه به مسائل مختلف چک بشه.
    سلام بهزاد عزیز با تشکر از پاسخ شما . من هم یک بلیط یک طرفه به البورگ مستقیم با ترکیش گرفتم. برای اطلاع دیگر دوستان : چون قیمتش حدود 200 هزار بیشتر از پگاسوس (حدود 850 تومن) +ترن یا پرواز تا البورگ (حدود 350 تومن) بود که با توجه به 4.5 ساعت سفر قطار ویا معطلی در فرودگاه کپنهاگ و اینکه چمدان همراه هست به نظر من مناسب تر بود . البته برای بلیط ترکیش پیداکردن کمترین قیمت ( حدود 420 دلار ) یکم سخت است . چون به های سیزن داریم نزدیک میشیم . البته چون من کارت اعتباری ندارم قیمت ها برای بنده اینطور بود . دوستان دیگری که با کارت اعتباری خودشون بلیط میگیرن ظاهرا قیمت مناسب تر هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar8446 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    احتراما به استحضار می رساند که بنده موفق به دریافت ویزا شده ام اما متاسفانه با توجه به مشکلات کاری تا سه ماه دیگر هم نمی توانم ایران را درک کنم.لطفا بنده را راجع به موضوعات زیر راهنمایی کنید:
    1-در نامه من زیر آرم سفارک دانمارک و در متن نامه تاریخ دوم آپریل درج شده است اما ایمیل را در تاریخ 16 آپریل به من زدند آیا مهلت سه ماهه من برای دریافت ویزا از تاریخ 2 آپریل شروع می شود؟
    Date: 2. April 2013
    2-اگر بنده برای مثال ویزای خود را در تاریخ اول ماه june بگیرم آیا دوباره از این تاریخ 6 ماه مهلت دارم تا وارد خاک کشور دانمارک شوم؟

با تشکر
    پاسخ دادم
    ایمیل باکس رو چک کنید
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)