صفحه 326 از 638 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336376426 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

همون 2060 کرون درسته.

دوست گرامی
    این کارت ملی تنها تو ایران کاربرد داره و تو خارج از ایران به هیچ دردی نمی خوره. بنابر این به ترجمه اش هم نیازی ندارید.
    دوم در مورد توضیحاتی که آقا کاوه فرمودند تنها این نکته رو هم اضافه کنم تمام این مدارکی که تو ایران نیاز هست در سفارتخانه های ایران هم به همه اونها نیاز می شه بخصوص کارت ملی کارت پایان خدمت شناسنامه و ...
    شما می تونید همه این مدارک رو با خودتون بیارین ولی راه بهتر این هست که در صورت نیاز یکی از بستگانتون تو ایران می تونه این مدارک رو ببره وزارت امور خارجه دایره اتوماسیون. اونا مدارک شما رو کپی برابر اصل می کنند و با ایمیل می فرستند به سفارت. بنابر این حتی نیازی به بردن مدارک اضافی هم نیست چون ممکنه این مدارک تو خود ایران بیشتر به درد بخوره .
    یک توصیه دیگه ای هم که دارم این هست که بهتره به یکی از بستگان نزدیکتون وکالت تام الاختیار بدید که کارهای اداری شما رو تو ایران در نبود شما انجام بده. من بار اولی که اومدم این کار رو نکردم و کلی درد سر افتادم!

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim2013 نمایش پست ها
    کارت ملی هم باید ترجمه کنیم و ببریم؟
    تا حالا که نخواستن؟

یک سری از چیزها هست که غیر قانونیه ولی معمولا پلیس و دستگاه های قضایی چشمشون رو می بندند. نرم افزارهای غیر مجاز تا دلتون بخواد اینجا دست همه هست (فردید من بیشتر دانشجویان خارجی از آسیا بخصوص هند و پاکستان و چین و مهاجرین هستش. ) و کلی هم در اینترنت وجود داره که میشه دانلود کرد. تا حالا هم ندیدم کسی رو بخاطر نرم افزار غیر مجاز دستگیر کرده باشن. حتی من تازه اومده بودم سوئد نرم افزار ویندوز ایکس پی نیاز داشتم که یکی از همسایه هام که سوئدی هم بود سی دیش رو بهم داد که برام جالب بود وقتی دیدم اونم غیر مجازه!!
    بنابر این خیلی به خودتون سخت نگیرید و توصیه می کنم با خودتون بخصوص نرم افزار ویندوز و نرم افزارهایی تخصصی که نیاز دارید رو بیارید. یک سری سی دی هایی هم هست که اسمشون رو یادم رفته ولی کلیه نرم افزارهایی که ممکنه نیاز پیدا کنید مثل مایکروسافت، نرم افزار هایی که هارد رو بازیابی (ریکاوری) می کنند و اینجور چیز ها رو توش داره. اینجا خیلی بهشون نیاز پیدا می کنید.
    یک توصیه دیگه اینکه حتی دی وی دی خام هم با خودتون بیارید که اینجا خیلی گرونه.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    ممنون از زحمتی که کشیدید. یه سوال برام پیش اومده که ممنوعیتی تو هیچ موردی که اومده تو لیست وجود نداره؟ مثلا این نرم افزارهای بدون کپی رایت ما و ویندوز و فیلم ها و....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    دوستان سلام
    از اونجایی که خیلی از دوستان ویزاهاشونو دریافت کردن و در ماههای آینده قصد رفتن به دانمارک رو دارن . با نظر کاوه عزیز لیستی از وسایل که فکر می کردم برای بردن اونجا لازمه تهیه کردم. به همراه نکاتی که آقای بهزاد و رامین اضافه کردن.
    امیدوارم مفید باشه براتون (اضافه کنم این لیست نظر شخصیه منه که با پرس و جو از دوستانی که تازه به اروپا رفتن تهیه کردم )
    خيلي ممنون از دوستان عزيز كه زحمت كشيدن و يك مشكل بزرگ و حل كردن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim2013 نمایش پست ها
    همون 2060 کرون درسته.
    ممنون دوست عزیز پس این قسمتAccompanying family members of employees, self-employed persons, students and researchers (first time) برای خانواده هست؟ممکنه لینکش رو بذارید میترسم اشتباه پول رو بریزم کاری نشه کرد آخه ذکر نکرده برای خانواده متقاضیGR1 هست؟در قسمت بعد هم اسم مثلا بچه م رو وارد میکنم دیگه؟شماره پاسپورت هم که ضروری نیست؟چون پاس پسرم هنوز آماده نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

به نظرتون تو چه بانکی حساب باز کنیم و پول به حساب بریزیم. پارسیان یا پاسارگاد؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmnp نمایش پست ها
    به نظرتون تو چه بانکی حساب باز کنیم و پول به حساب بریزیم. پارسیان یا پاسارگاد؟
    من تو بانک سینا حساب باز کزدم. چون میخواستم به حسابم دست نزنم گذاشتم تو حساب بهارانه (عیدانه ) که سود 20% در سال میده. از همون حساب هم گواهی تمکن مالی گرفتم
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

بانک سینا کرون را به چه قیمتی حساب میکنه و مینیمم پولی که باید بذاریم تو حساب چند میلیون هستش؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmnp نمایش پست ها
    بانک سینا کرون را به چه قیمتی حساب میکنه و مینیمم پولی که باید بذاریم تو حساب چند میلیون هستش؟
    با تشکر
    به نرخ ارز مرجع. ۲۱۲ تومن اگه اشتباه نکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    فکر نمی کنم. کسی نمی یاد محتوای هارد و لپ تاپ شما رو چک کنه. تا حالا موردی برای کسانی که من می شناسم پیش نیومده. برای دارو ها حتما نسخه داشته باشید. ( ترجیحا از مهر خودتون استفاده نکنید )
    من یک بسته پر از دارو بردم البته توی چمدون بدون نسخه...لپ تاپم هم همراهم بود..مشکلی هم پیش نیومد وکسی چک نکرد..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)