صفحه 327 از 638 نخستنخست ... 227277317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337377427 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,261 تا 3,270 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

میشه از اینجا با چند نفر هماهنگ شد و در دانمارک یه خونه گرفت و همه بریم تو یه خونه تا هزینه ها سر شکن بشه؟

Junior Member

سلام
    كسي علاقه نداره بره شهر esbjerg?
    من ميخام برم اونجا
    اين شهر جنوب غربي دانمارك و مركز انرژي و فعاليتهاي offshore هستش.
    لطفا بيغام بديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katte نمایش پست ها
    من اطلاعاتم غلط نمی دهدم شما از قوانین خبر ندارین واقعا تعجب آوره! که شما خارج از کشور بودین..!!!!!!!!!! و نمی دونی pcc چی هست ........

اطلاعات غلط(می دید ) ......................
    من قصد توهین یا ناراحت کردن شما رو نداشتم.
    سعی می کنم اگه در مورد چیزی اطلاعی ندارم اظهار نظر نکنم و اطلاعات نادرست ننویسم.
    اما 100 درصد اطمینان دارم که هنگام ثبت مدارک در سفارت دانمارک نیازی به سو پیشینه نیست.
    همونطوری که سابق بر این نوشتم :
    دوستانی که ویزای تحصیلی یا کاری اروپا رو داشتن کافیه یک کپی رنگی از ویزا و کلیه صفحات پاسپورت که دارای مهرهای ورود و خروج هستند ، بگیرند و تاریخ اولین ورود و آخرین خروج رو با خودکار مشخص کنند و به سفارت روز مصاحبه تحویل بدهند تا از امتیاز adaptability بهره مند بشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Masters of Accounting IAUtehran

نقل قول نوشته اصلی توسط happyhappy نمایش پست ها
    خيلي ممنون از دوستان عزيز كه زحمت كشيدن و يك مشكل بزرگ و حل كردن!
    با سلام و تشکر از شما بابت لیست ممکن است بگسد آیا این ایست از این سایت قایب دانلود است و یا خیر؟ و اگرنه لطفا لینک دانلود وسایل مورد نیاز را بگذارید.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Masters of Accounting IAUtehran

نقل قول نوشته اصلی توسط happyhappy نمایش پست ها
    خيلي ممنون از دوستان عزيز كه زحمت كشيدن و يك مشكل بزرگ و حل كردن!
    نوشته اصلی توسط arams
    دوستان سلام
    از اونجایی که خیلی از دوستان ویزاهاشونو دریافت کردن و در ماههای آینده قصد رفتن به دانمارک رو دارن . با نظر کاوه عزیز لیستی از وسایل که فکر می کردم برای بردن اونجا لازمه تهیه کردم. به همراه نکاتی که آقای بهزاد و رامین اضافه کردن.
    امیدوارم مفید باشه براتون (اضافه کنم این لیست نظر شخصیه منه که با پرس و جو از دوستانی که تازه به اروپا رفتن تهیه کردم )

لطفا لینک دانلو لیست مربوطه را روی این سایت بگذارید.با تشکر

تا جایی هم که من اطلاع دارم نیازی به سو پیشینه نیست. چون تو اتحادیه اروپا شما اگر کارت اقامت داشته باشید یک پرسنال نامبر بهتون می دن که تو تمام اتحادیه اروپا با اون شماره شما رو می شناسند و پلیس به تمام اطلاعات شما تو کامپیوترشون دسترسی پیدا می کنه.

از طرف دیگه خدمت دوستمون آقا یا خانوم katte عرض کنم راستش من هم نمی دونستم PCC چیه؟ با توجه به سرچی که تو اینترنت کردم احتمالا پی سی سی مخفف police cooperation convention for southeast europe هست.
    http://www.pccseesecretariat.si/
    که البته ارتباطش رو با دانمارک که شمال غربی اروپا هست نفهمیدم. ممنون می شم خود ایشون که از قوانین هم خبر دارن برامون توضیح بدن. و مرجع نیاز به سوپیشینه رو برامون ذکر کنند.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima5717 نمایش پست ها
    من قصد توهین یا ناراحت کردن شما رو نداشتم.
    سعی می کنم اگه در مورد چیزی اطلاعی ندارم اظهار نظر نکنم و اطلاعات نادرست ننویسم.
    اما 100 درصد اطمینان دارم که هنگام ثبت مدارک در سفارت دانمارک نیازی به سو پیشینه نیست.
    همونطوری که سابق بر این نوشتم :
    دوستانی که ویزای تحصیلی یا کاری اروپا رو داشتن کافیه یک کپی رنگی از ویزا و کلیه صفحات پاسپورت که دارای مهرهای ورود و خروج هستند ، بگیرند و تاریخ اولین ورود و آخرین خروج رو با خودکار مشخص کنند و به سفارت روز مصاحبه تحویل بدهند تا از امتیاز adaptability بهره مند بشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    فکر نمی کنم. کسی نمی یاد محتوای هارد و لپ تاپ شما رو چک کنه. تا حالا موردی برای کسانی که من می شناسم پیش نیومده. برای دارو ها حتما نسخه داشته باشید. ( ترجیحا از مهر خودتون استفاده نکنید )
    مگه مهر خودمون چه اشكالي داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmnp نمایش پست ها
    به نظرتون تو چه بانکی حساب باز کنیم و پول به حساب بریزیم. پارسیان یا پاسارگاد؟
    من حساب ارزي تو پارسيان باز كردم كه پولم نسوزه،تا ويزا امد بستمش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drrezah نمایش پست ها
    من یک بسته پر از دارو بردم البته توی چمدون بدون نسخه...لپ تاپم هم همراهم بود..مشکلی هم پیش نیومد وکسی چک نکرد..
    لطف ميكنيد ليست داروهاي مورد نياز و بذاريد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmnp نمایش پست ها
    میشه از اینجا با چند نفر هماهنگ شد و در دانمارک یه خونه گرفت و همه بریم تو یه خونه تا هزینه ها سر شکن بشه؟
    اينكار از همه بهتره،من هم دنبال چند نفر هستم كه خونه شير كنيم،خونه بزرگتر راحت تر گير مياد و ميشه وسايل و هم تقسيم كرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)