صفحه 328 از 638 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338378428 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar8446 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از شما بابت لیست ممکن است بگسد آیا این ایست از این سایت قایب دانلود است و یا خیر؟ و اگرنه لطفا لینک دانلود وسایل مورد نیاز را بگذارید.
    با تشکر
    براتون ه هم ايميل كردم و هم پيغام خصوصي گذاشتم،خوشحال ميشم اگه بتونم كمكتون كنم

Junior Member

اگر عضو فروم باشيد كه هستيد ميتونيد دانلود كنيد

Junior Member

داروهایی که من بردم اینا بودند: داروی مسکن( استامینوفن ساده ,,نوافن, دیکلوفناک ...) قرص سرماخوردگی بزرگسالان , انتی بیوتیک (سفیکسیم) انتی هیستامین (لوراتادین, تلفاست ) وداروهای معده ( کلینیدیو م سی , فاموتیدین , هیوسین, شربت الومینیوم ام جی ...)
    +چسب زخم وبتادین وگاز استریل +داروی مکمل ویتامینه(فارماتون, مولتی دیلی)
    البته من اینارو لازم دونستم ببرم باتوجه به نیازهای خودم...حالا ممکنه بعضی افراد داروی خاص دیگری هم استفاده کنند که طبیعتا باید با خودشون ببرند...بهرحال اونجا قیمت دارو بالاست..

Junior Member

سلام دوستان

با توجه به اينکه مدارک تحصيلي همسر توسط سفارت و اداره مهاجرت بررسي نميشه آيا ترجمه آن براي کار يا تحصيل تو دانمارک کافيه؟ يا نياز به تاييديه از جايي (سفارت، اداره مهاجرت، ...) داره؟
    دوستاني که تجربه دارن ممنون ميشم جواب بدن...

با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_EE نمایش پست ها
    سلام دوستان

با توجه به اينکه مدارک تحصيلي همسر توسط سفارت و اداره مهاجرت بررسي نميشه آيا ترجمه آن براي کار يا تحصيل تو دانمارک کافيه؟ يا نياز به تاييديه از جايي (سفارت، اداره مهاجرت، ...) داره؟
    دوستاني که تجربه دارن ممنون ميشم جواب بدن...

با تشکر
    مدرک تحصیلی و ریز نمرات تمام مقاطع تحصیلی رو باید ترجمه رسمی کنین. وقتی اومدین اینجا، اصل مدارک و ترجمه رسمی و یک سری مدارک دیگه رو باید بفرستین به وزارت علوم. اون ها هم بعد از حدود یک تا دو ماه نامه ارزیابی رو میفرستند به آدرستون.

تو لینک زیر فرمش رو گذاشته. تو خود فرم در ضمیمه اش، نحوه ارسال و مدارک مورد نیاز رو به صورت کامل نوشته. همونطوری که در این فرم در قسمت مدارک نوشته، Certified Copy هم از مدارک کافیه، البته ممکنه در صورت لزوم تماس بگیرن و بخوان اصل مدرک رو هم بفرستین.
    http://fivu.dk/en/education-and-inst.../form-standard

همونطوری که نوشته هم اصل مدرک رو میخواد هم اگر انگلیسی یا دانمارکی یا .... نیست باید ترجمه بشه. بنابراین کارهای زیر رو انجام میدین

1- میرین کمون یا کلاس زبان، به شرط اینکه وابسته به کمون باشه و یا جاب سنتر کمون، بهشون میگین که من میخوام اصل مدارک فارسی رو به صورت پشت و رو کپی برابر اصل کنم. خودشون مدارک رو ازتون میگیرن، کپی میکنن و مهر میزنن (نمیشه خودتون قبلا کپی بگیرین).
    2- کپی برابر اصل مدارک فارسی رو به همراه یک نسخه ترجمه رسمی از مدارکتون رو به همراه فرم پر شده و سایر مدارک میفرستین به آدرس ذکر شده
    3- تنها مورد مهمی که تو فرم ننوشته و از من خواستن، کپی برابر اصل صفحه اول پاسپورت و کارت اقامت بود. من همون جاب سنتر، کپی برابر اصل کردم. منتها چون هنوز کارت اقامتم نیومده بود، صفحه مربوط به ویزای 6 ماهه تو پاسپورت و همچنین نامه approval رو کپی برابر اصل کردم (گرچه خود نامه، پرینت بود).

شاید سوال پیش بیاد که من که گرین کارتی هستم چه دلیلی داشت این کار رو بکنم. من دیگه مورد 1 و 2 رو انجام ندادم. زنگ زدم وزارت علوم و گفتم من میخوام نامه تایید مدارک رو داشته باشم (گفتم شاید به دردم بخوره و البته بهم توصیه هم شده بود)، گفتن چون شما مدرکت تایید شده، دیگه لازم نیست مدارک تحصیلی رو بفرستی. همون فرم رو پر کن، کپی برابر اصل پاسپورت و اقامت رو ضمیمه کن و یک کاور لتر بنویس و توضیح بده که با گرین کارت اومدی و مدرکت قبلا ارزیابی شده. من هم این کار رو کردم و بعد از 2 هفته نامه اومد. تنها خرجم هم هزینه پست بود که 12 کرون شد. احتمالا برای همسر که مدارک تحصیلی رو میخواد، وزن میره بالا و هزینه پست بیشتر میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    من تو بانک سینا حساب باز کزدم. چون میخواستم به حسابم دست نزنم گذاشتم تو حساب بهارانه (عیدانه ) که سود 20% در سال میده. از همون حساب هم گواهی تمکن مالی گرفتم
    دوست عزیز با سلام
    من که یک بار مانده حساب برای خانواده رو در زمان اپلای برای خودم ارایه دادم الان برای فرم آنلاین برای خانواده دوباره باید پرینت از بانک ببرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    دوست عزیز با سلام
    من که یک بار مانده حساب برای خانواده رو در زمان اپلای برای خودم ارایه دادم الان برای فرم آنلاین برای خانواده دوباره باید پرینت از بانک ببرم؟
    سلام, من دوباره گواهی بانکی گرفتم چون از زمان گرفتن گواهی بانکی واسه خودم حدود 1 ماه گذشته بود. اینجوری خیالتون راحت تره

Junior Member

عرض کنم راستش من هم نمی دونستم PCC چیه؟ با توجه به سرچی که تو اینترنت کردم احتمالا پی سی سی مخفف police cooperation convention for southeast europe هست.

که البته ارتباطش رو با دانمارک که شمال غربی اروپا هست نفهمیدم. ممنون می شم خود ایشون که از قوانین هم خبر دارن برامون توضیح بدن. و مرجع نیاز به سوپیشینه رو برامون ذکر کنند.
    با سپاس[/QUOTE]

ppolice clearance certifica
    Good. I am glad you find any information about pcc, but is not important for you guys
    Anyways , good luck, and hope you will be having fun with us soon in (USA)or denmark ., form my side

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar8446 نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط arams

لطفا لینک دانلو لیست مربوطه را روی این سایت بگذارید.با تشکر

سلام
    من یه فایل pdf درست کردم و attach کردم به پیامم. می تونید از همینجا دانلود و استفاده کنید.

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shida نمایش پست ها
    دوست عزیز با سلام
    با سلام
    با توجه به اعتبار 3 هفته ای هر گواهی، می بایست مجدد گواهی اخذ گردد
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)