صفحه 33 از 638 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133533 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام . دوستاي عزيز اگه اينجا سوالاتي مطرح ميشه كه شايد جاش تو اين سايت نيست به اين خاطره كه واقعا اين پولها واسه كسايي كه دارن اقدام ميكنن خيلي زياده و بزرگترين دغدغه اونا محسوب ميشه طرف اگه همه چيش اكي باشه راه نميفته بره تو غربت. پس خواهشا خواهشا كسي اطلاعات غلط نده اگه واقعا استعلام ميكنن يا نميكنن هر كسي تجربه اي داره بياد بگه تا حالا كه تناقض زياد بوده يكي ميگه اره يكي ميگه نه. با تشكر .

Junior Member arsana61 آواتار ها

دوستان من واقعا در باره امتیاز گیج شدم. اگه کسی فوق لیسانس یه رشته که توی پوزتیو لیست هست باشه و زیر 34 سال هم باشه باید آیلتسش حتما 6.5 به بالا باشه؟ سابقه کاری هم 5 سال. توی امتیاز دهی که شرکت ادیسه گذاشته یه جور دیگه نوشته. لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان من واقعا در باره امتیاز گیج شدم. اگه کسی فوق لیسانس یه رشته که توی پوزتیو لیست هست باشه و زیر 34 سال هم باشه باید آیلتسش حتما 6.5 به بالا باشه؟ سابقه کاری هم 5 سال. توی امتیاز دهی که شرکت ادیسه گذاشته یه جور دیگه نوشته. لطفا راهنمایی کنید
    دوست عزیز سایت ادیسه رو من هم دیدم . این سایتهای مهاجرتی اطلاعات کامل و صحیح نمیدهند معمولا. به نظر من هیچ منبعی برای جمع بندی امتیازات موثق تر از اطلاعات سایت مربوط به گرین کارت دانمارک نیست.
    اگر فوق لیسانس دارید (2 سال دوره تحصیل آن) می شه 60 امتیاز. اگر شغل تون توی پوزیتیو لیست هستش 10 امتیاز هم اضافی میگیرد و اگر 5-3 سال به عنوان محقق یا شغلی از مشاغل لیست پوزیتیو کار کرده اید 15 امتیاز هم واسه اون می گیرید. البته اگر دوستان پیش کسوت در این تاپیک تصور می کنند که من درست این امتیازات رو محاسبه کرده ام لطفا یک ندا بدهند.

یعنی با سن زیر 34 لازم نیست آیلتس 6.5 داشته باشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    یعنی با سن زیر 34 لازم نیست آیلتس 6.5 داشته باشم؟
    اگر 60 امتیاز از فوق لیسانس + 10 امتیاز اضافی به خاطر بودن در پوزیتیو لیست + 15 امتیاز سابقه کار از 3 تا 5 سال در مشاغل پوزیتیو + 15 امتیاز برای سن زیر 34 سال ....بنابراین 100 امتیاز کسب میکنید و طبق جدول امتیازبندی نمره زبان ،اگر توانایی زبان انگلیسی شما،درواقع نمره ایلتس از 5-6 باشد، 15 امتیاز هم واسه زبان می گیرد (مثلا نمره زبان بین 6-5 آیلتس) . این براورد بنده بود از سیستم امتیازبندی سایت مربوط به گرین کارت دانمارک.
    دوستان اگر نظر دیگری غیر از این دارید لطفا بیان کنید.

Junior Member SSMMZ آواتار ها

حقیقتش من از امتیازبندی جدید خبر ندارم ولی اگه سهم و امتیاز هرکدام از پارامترهارو نوشته دیگه تردید شما دوست عزیز(arsana61) چیه ?
    من چون تو لیست نبودم....با 5 سال سابقه...سن 32.آیلتس 6.5.فوق لیسانس نمره آوردم.

نوشته اصلی توسط arsana61یعنی با سن زیر 34 لازم نیست آیلتس 6.5 داشته باشم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    اگر 60 امتیاز از فوق لیسانس + 10 امتیاز اضافی به خاطر بودن در پوزیتیو لیست + 15 امتیاز سابقه کار از 3 تا 5 سال در مشاغل پوزیتیو + 15 امتیاز برای سن زیر 34 سال ....بنابراین 100 امتیاز کسب میکنید و طبق جدول امتیازبندی نمره زبان ،اگر توانایی زبان انگلیسی شما،درواقع نمره ایلتس از 5-6 باشد، 15 امتیاز هم واسه زبان می گیرد (مثلا نمره زبان بین 6-5 آیلتس) . این براورد بنده بود از سیستم امتیازبندی سایت مربوط به گرین کارت دانمارک.
    دوستان اگر نظر دیگری غیر از این دارید لطفا بیان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط SSMMZ نمایش پست ها
    حقیقتش من از امتیازبندی جدید خبر ندارم ولی اگه سهم و امتیاز هرکدام از پارامترهارو نوشته دیگه تردید شما دوست عزیز(arsana61) چیه ?
    من چون تو لیست نبودم....با 5 سال سابقه...سن 32.آیلتس 6.5.فوق لیسانس نمره آوردم.

نوشته اصلی توسط arsana61یعنی با سن زیر 34 لازم نیست آیلتس 6.5 داشته باشم؟
    مشکل من همون واژه محقق هست ....

Junior Member

سلام
    دوستان کسی می دونه آیا سفارت تائیدیه مدرک تحصیلی را هنوز می خواد یا نه چون تو ایمیلش جزو مدارک مورد نیاز نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza878 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی می دونه آیا سفارت تائیدیه مدرک تحصیلی را هنوز می خواد یا نه چون تو ایمیلش جزو مدارک مورد نیاز نیست؟
    دوست عزیز سفارت اون رو نخواسته ولی واسه اداره مهاجرت حتما لازمه چون توی فرم GR1 دقیقا قید شده که این تاییدیه مدارک تحصیلی رو می خواهند.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    با سلام . دوستاي عزيز اگه اينجا سوالاتي مطرح ميشه كه شايد جاش تو اين سايت نيست به اين خاطره كه واقعا اين پولها واسه كسايي كه دارن اقدام ميكنن خيلي زياده و بزرگترين دغدغه اونا محسوب ميشه طرف اگه همه چيش اكي باشه راه نميفته بره تو غربت. پس خواهشا خواهشا كسي اطلاعات غلط نده اگه واقعا استعلام ميكنن يا نميكنن هر كسي تجربه اي داره بياد بگه تا حالا كه تناقض زياد بوده يكي ميگه اره يكي ميگه نه. با تشكر .
    ببینید. من گفتم. دوست من (دوستم، نه یک نفر غریبه) به خاطر برداشتن پول رد شد. ولی یکی بچه هایی که تو همین فروم هم هست و کارش هم درست شده و الان هم دانمارکه، پول رو برداشته بود سریع.
    یعنی هر دو موردش بوده که رد کنن یا رد نکنن. من هم هیچ توصیه ای نمیتونم بکنم چون بعدا محکوم میشم. ولی دو تا پیشنهاد میدم. یکی اینکه حساب ارزی (که دلار بزارین و دلار هم بردارین) باز کنین که ضرر نکنین. یا اینکه حداقل یکی دو ماه پول رو نگه دارین.
    ولی باز هم میگم. هر دو مورد به صورت واقعی رو خودم دیدم. رد کردن که دوست خودم بود که مجبور شد دوباره مدارک رو بفرسته. موردی هم که بوده که برداشته و چک نکردن و الان دانمارکه.
    موردی هم بوده که با قرض و قوله هی کلاه به کلاه کرده و پول رو جایگزین کرده و الان هم دانمارکه، یعنی خودم! که البته به خاطر بالارفتن ارز کلی ضرر کردم. من اگر برگردم، پولهای خودم و پولهایی که قرض کردم رو دلار میکردم و حساب ارزی باز میکردم. الان نمیدونم میشه یا نه.
    بیشتر از این چی بگم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)