صفحه 330 از 638 نخستنخست ... 230280320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340380430 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    من متوجه پرسش شما نشدم. می شه بگین چطوری کارشناسی ارشد بدون تز گرفتین؟ یعنی الان مدرک دستتونه و یا هنوز تزتون رو ارائه ندادید؟ و اگر مدرک گرفتین ممنون می شم اسم دانشگاهی که مدرک گرفتید رو ذکر کنید
    سپاس
    master non-thesis or project-base دارم. به نظرتون امتیاز کامل رو میدن یا کمتر محاسبه می‌شه؟ university: USC

چون اطلاعات شما یخورده تلگرافیه! سخت می شه نظر داد به هر روی با توجه به سایت زیر
    http://fivu.dk/en/education-and-inst...ific-countries
    و با توجه به این که دانشگاه یو اس سی همون دانشگاه جنوب کالیفرنیا هست (یعنی تو آمریکاست) بنابر این ارزیابی وزارت علوم دانماک به این صورت هست که کسانی که مستر یک ساله یا دو ساله دارند در دانمارک لیسانس به علاوه یک سال مستر و یا مستر دو ساله حساب می شن. یعنی در این صورت شما در حالت اول 50 امتیاز و در حالت دوم 60 امتیاز میارید و به این که مستر شما بدون تز هست یا با تز اشاره نکرده. پس نمی تونه تو ارزیابی تاثیر داشته باشه.

در کل تا جایی که من می دونم شما احتمالا اولین نفری تو این فاروم هستید که مستر بدون تز دارید از نگر من بهتره با خود اداره ارزشیابی تماس بگیرید و نظر خودشون رو بپرسید و ممنون می شم که اطلاعاتتون رو بعد از تماس با اداره ارزشیابی تو این فاروم به اشتراک بگذارید.

پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    master non-thesis or project-base دارم. به نظرتون امتیاز کامل رو میدن یا کمتر محاسبه می‌شه؟ university: USC

Junior Member

منم فوق لیسانسم دوره ی یک ساله بود و به جای پایان نامه، پروژه انجام دادم! و الان نگران شدم!
    ممکنه کمتر از 50 امتیاز بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    چون اطلاعات شما یخورده تلگرافیه! سخت می شه نظر داد به هر روی با توجه به سایت زیر
    http://fivu.dk/en/education-and-inst...ific-countries
    و با توجه به این که دانشگاه یو اس سی همون دانشگاه جنوب کالیفرنیا هست (یعنی تو آمریکاست) بنابر این ارزیابی وزارت علوم دانماک به این صورت هست که کسانی که مستر یک ساله یا دو ساله دارند در دانمارک لیسانس به علاوه یک سال مستر و یا مستر دو ساله حساب می شن. یعنی در این صورت شما در حالت اول 50 امتیاز و در حالت دوم 60 امتیاز میارید و به این که مستر شما بدون تز هست یا با تز اشاره نکرده. پس نمی تونه تو ارزیابی تاثیر داشته باشه.

در کل تا جایی که من می دونم شما احتمالا اولین نفری تو این فاروم هستید که مستر بدون تز دارید از نگر من بهتره با خود اداره ارزشیابی تماس بگیرید و نظر خودشون رو بپرسید و ممنون می شم که اطلاعاتتون رو بعد از تماس با اداره ارزشیابی تو این فاروم به اشتراک بگذارید.

پیروز باشید.

گمونم 50 امتیاز بدن. با توجه به سایتی که بالا ذکر کرده بودم من برای کشور امریکا رو چک کردم الان هم سوئد رو چک کردم زده بود که برای مستر یک ساله لیسانس بعلاوه یک سال مستر. یعنی 50 امتیاز.
    برای اطمینان از نگر من زنگ بزنید و از اداره ارزشیابی بپرسید تا از نگرانی دربیاید.

پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    منم فوق لیسانسم دوره ی یک ساله بود و به جای پایان نامه، پروژه انجام دادم! و الان نگران شدم!
    ممکنه کمتر از 50 امتیاز بدن؟

Junior Member

لطفا شماره تلفن اداره ارزشیابی رو اینجا بذارید. انگلیسی‌ صحبت می‌کنن دیگه؟ جواب کسی‌ که هنوز پرونده باز نکرده رو میدن؟ اگه کسی‌ زنگ زده پرسیده اینجا نتیجه رو بذاره

تو قسمت بالای همون سایتی که دادم یه جا هست که نوشته کنتاکت می تونید با استفاده از او ن ایمیل بفرستید براشون. من یک شماره تلفن تو سایت زیر پیدا کردم.
    http://fivu.dk/en/the-minister-and-t...sation/contact

تماس بگیرید اگر مربوط به قسمت مورد نظر هم نباشه خودشون شماره درست رو بهتون می دن. من تا حالا با اداره ارزشیابی تماس نگرفتم ولی دانمارکیها همشون انگلیسی بلد هستند. نگران نباشید.

پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    لطفا شماره تلفن اداره ارزشیابی رو اینجا بذارید. انگلیسی‌ صحبت می‌کنن دیگه؟ جواب کسی‌ که هنوز پرونده باز نکرده رو میدن؟ اگه کسی‌ زنگ زده پرسیده اینجا نتیجه رو بذاره

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز امکان داره در مورد نحوه گرفتن ویزا برای همسر از کشور دانمارک اقدام کرد ؟

درود
    خیلی از دوستانی که گرین کارت گرفتن و راهی دانمارک هستند. یکی از دغدغه هایی که دارند این هست که کدوم شهر رو با توجه به امکانات و شرایط برای زندگی انتخاب کنند. در این ارتباط اونطور که من متوجه شدم هزینه کرایه های خونه یکی از پارامترهای مهم برای دوستان هست. من لیست زیر رو از یکی از سایتها پیدا کردم که قیمت کرایه خونه در دو مساحت 50 متر مربع و 100 متر مربع در شهرهای مختلف دانمارک نمایش می ده. البته این مقادیر تنها شامل هزینه مصرف آب هست و هزینه های مصرف برق و گرمایش رو شامل نمی شه.

(Monthly rents (in Danish kroner)
    (City 50 m² (538 sq. ft.) 100 m² (1078 sq. ft
    Copenhagen 5000 9800
    Esbjerg 4400 8400
    Helsingør 4400 8600
    Hillerød 4500 8400
    Holstebro 3800 5500
    Horsens 4000 8000
    Kalundborg 4400 8200
    Køge 4500 8500
    Fredericia 4000 6800
    Nykøbing Falster 3500 5900
    Næstved 3800 6200
    Odense 4200 7500
    Roskilde 4500 8500
    Slagelse 4200 6800
    Svendborg 4000 7100
    Ålborg 4000 8000
    Århus 4500 8800

امیدوارم براتون مفید بوده باشه.
    پیروز و پایدار باشید.

سلام؛ امروز از سفارت زنگ زدن که ویزای منم بالاخره اومد
    شرایط:
    مهندس ارشد مکانیک
    آیلتس 6.5
    سن 27 سال
    سابقه کار: 5 سال (البته قسمتیش همزمان با تحصیلم بوده)

تاریخ اپلای: 15 آگوست 2012
    تاریخ جواب: 29 اپریل 2013
    ضمناً حدوداً 2 ماه پیش ازم مدارک اضافی خواسته بودن که منم ظرف 2 هفته براشون بردم!!!
    با آرزوی موفقیت برای همه بچه های فروم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پست های نامربوط به تاپیک حذف شدند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)