صفحه 350 از 638 نخستنخست ... 250300340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360400450 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,491 تا 3,500 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    هزينه Apply چقدر شده؟ 1069 دلار درسته يا 250 دلار؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz52 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ديروز تقريبا 4 ساعت وقت گذاشتم ولي تونستم از آخر به عقب تا صفحه 297 اين موضوع رو بخونم.
    بگذريم من هم يه مدت بود تو فکر دانمارک افتادم. البته اول مي خواستم براي کبک اقدام کنم که با توجه به اجباري شدن مدارک زيان و عدم اوردن نمره مورد نياز فعلا مي خوام براي دانمارک اقدام کنم.
    براي دانمارک شرايطم خوبه و به حساب خودم 110 امتياز ميارم. فقط مشکل حساب بانکي دارم ، امان از بي پولي!!!
    من فوق کامپيوتر دارم، 39 سالمه، متاهل و يک بچه و با 12 سال سابقه کارمندي .
    با توجه به اينکه ديدم وقت سفارت به پنج شش ماه رسيده گفتم الان ايميل بزنم و 5 ماهي وقت دارم مدارک و پول رو جور کنم.
    من چهارشنبه شب ايميل زدم و امروز يکشنبه خانم مغروري جواب داده و وقت تعيين کرده. فقط يه چيز عجيب اونکه وقتي که براي من تعيين شده 5 ژوئن يعني حدود 25 روز ديگست!!! و جالبتر اينکه 15 خرداد است و ايران تعطيله!!!
    راستي از ايميل خودش زده نه ايميل سفارت!!! اين نرماله يا نه؟
    حالا موندم چيکار کنم. فکر کنم اگه تصميم گرفتم که برم لااقل ايميل بزنم و يادآور شم که روز تعطيلي است. از اون طرف پول و حساب بانکي رو چيکار کنم.

شانس بهت رو کرده!
    برای تعطیلی حواسش نبوده. زنگ بزن سفارت با خودش صحبت کن. روزهای سه شنبه و پنجشنبه ساعت 1.5 تا 3 عصر
    معمولا از ایمیل um.dk@....
    میزنن. ولی اسم خودشونه و شخصیه یه جورایی.
    اگر دوست نداری که 6 ماه معطل شی پول رو برای خودت و همسرت و بچه تون جور کن - قرض بگیر
    و 2 - 3 روز بعدش پول رو بردار. نترس مشکلی پیش نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    چرا عزیزم کسی نیست؟! همه ما اینجا هستیم
    مشکلی پیش نمیاد.
    بهتره موجودی رو اگه داری دوبل بذاری. اینجوری بهتره ولی اجباری نیست. میدونی واسه چی میگم؟ چون اگه نرخ تغییر کنه و بگن که دوباره حالا برای متاهلی موجودی بیار اون موقع باید پول بسیار بیشتری بذاری.
    شما در مرحله اول اصولا مجردی اقدام میکنی. این قانون سفارت ایرانه.
    حساب به اسم خودت باید باشه نه همسر. چون شما متولی کار هستی. مگر اینگه ایشون خودشون مجردی جدا اقدام کنند.
    موقع اف ای 8 هم همون موجودیت رو ببر و اپلود کن. اگر هم نرخ اوکی بود تا اون موقع میتونی برای محکم کاری دوباره پرینت بگیری که تاریخش به روز باشه.
    یک راه دیگه هم هست اینه که برای مجرد بذاری و سپس برای متاهلی و ارسال اف ای 8 دوباره بری حساب رو شارژ کنی و اپلود کنی.

موفق باشی

با تشکر از راهنمایی همیشگی شما
    یک سوال در این مورد داشتم که بعد از اومدن ویزا و قبل از رفتن به دانمارک، عقد انجام بشه ، میشه از همون حساب که برای خودم بوده و دست نزدم به حساب و با همان مقدار پول یک نفره ، دوباره از بانک پرینت به روز بگیرم و همونو برد برای همسر ؟ بعد اومدن ویزا هم از همون فرم FA8 باید استفاده بشه؟ فرم های Family Reunification برای چه استفاده میشن؟

Junior Member

شانس بهت رو کرده!
    برای تعطیلی حواسش نبوده. زنگ بزن سفارت با خودش صحبت کن. روزهای سه شنبه و پنجشنبه ساعت 1.5 تا 3 عصر
    معمولا از ایمیل um.dk@....
    میزنن. ولی اسم خودشونه و شخصیه یه جورایی.
    اگر دوست نداری که 6 ماه معطل شی پول رو برای خودت و همسرت و بچه تون جور کن - قرض بگیر
    و 2 - 3 روز بعدش پول رو بردار. نترس مشکلی پیش نمیاد.
    کاوه جون ممنون از راهنماييت
    الان چقدر به ريال بايد براي خودم، همسرم و پسرم تو حساب باشه؟ تا جايي که مي دونم 144912 کرون دانمارک براي يک سال به نرخ مرجع 2137 ميشه حدود 31 يا حداکثر 32 ميليون درسته؟
    يه سوال ديگه پاس من الان 22 ماه اعتبار داره. تو متن ايميل خانم مغروري به انگليسي نوشته (البته به نظرم متن از پيش کپي شده است) بايستي گذرنامه تا زمان مصاحبه عوض شه وگرنه طبق تاريخ اون تصميم گرفته ميشه.
    پيشنهاد شما چيه؟ برم براي تعويض؟ آيا پاسپورت با اين مدت اعتبار رو تعويض مي کنن و آيا پاسپورت 25 روزه مياد؟ با احتساب کپي برابر اصل دارالترجمه اي اون (اصلا کپي برابر اصل دارلترجمه مي خواد يا سفارت خودش کپي رنگي رو برابر اصل ميکنه)
    حالا اگه پاس رو عوض کنم از پاس قبلي هم بايد کپي بگيرم (از صفحاتي که به کشورهايي سفر کرده ام و مهر يا ويزا خورده توش)
    چه وضعي شدها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahanchian نمایش پست ها
    سلام
    هزينه Apply چقدر شده؟ 1069 دلار درسته يا 250 دلار؟
    سلام الان هزينه اپلاي خودت 6375 کرون دانمارک يا 856 يورو هست که ميشه حدود 1110.25 دلار که اونجور که تو اميل سفارت نوشته بايستي case order id درست کني و کپي اون رو هم ببري سفارت. بعد از درست کردن case order id هم به نظر بايستي هزينه اپلاي رو پرداخت کني از طريق همون سايت اصلي. همه چي توش نوشته. اون 250 دلار رو سفارت ايران براي کارهاي خودش ميگيره بعلاوه 35 دلار به ازاي هر صفحه اي که برابر اصل بشه توسط اونها. دوستان اگه من اشتباه مي کنم، به من هم بگيد تا بدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz_8013 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی همیشگی شما
    یک سوال در این مورد داشتم که بعد از اومدن ویزا و قبل از رفتن به دانمارک، عقد انجام بشه ، میشه از همون حساب که برای خودم بوده و دست نزدم به حساب و با همان مقدار پول یک نفره ، دوباره از بانک پرینت به روز بگیرم و همونو برد برای همسر ؟ بعد اومدن ویزا هم از همون فرم FA8 باید استفاده بشه؟ فرم های Family Reunification برای چه استفاده میشن؟
    نه نمیتونید.
    برای همسر مبلغ حدودا دو برابر میشه و نفر اصلی باید دوباره گواهی بیاره که پول لازم برای دو نفر رو داره.
    مگر اینکه همسر خودش جدا اقدام کنه و برای خودش حساب بانکی جور کنه (میتونید پول رو منتقل کنید - منتها باید صاحب حساب اسمش عوض بشه)
    نمیشه با پول یک نفر برای 2 نفر ویزا گرفت!
    استفاده از فرم FA8 منوط به داشتن عقدنامه ست و هر زمان که دستشون باشه میتونید اقدام کنید (حدود 1 ماه بعد از اقدام نفر اصلی)

فرم reunification برای ما نیست. مال اونهاییه که دانمارکن و میخوان خانواده/همسر رو ببرن. پروسه وقت گیریه.

کاوه جون ممنون از راهنماييت
    الان چقدر به ريال بايد براي خودم، همسرم و پسرم تو حساب باشه؟ تا جايي که مي دونم 144912 کرون دانمارک براي يک سال به نرخ مرجع 2137 ميشه حدود 31 يا حداکثر 32 ميليون درسته؟
    يه سوال ديگه پاس من الان 22 ماه اعتبار داره. تو متن ايميل خانم مغروري به انگليسي نوشته (البته به نظرم متن از پيش کپي شده است) بايستي گذرنامه تا زمان مصاحبه عوض شه وگرنه طبق تاريخ اون تصميم گرفته ميشه.
    پيشنهاد شما چيه؟ برم براي تعويض؟ آيا پاسپورت با اين مدت اعتبار رو تعويض مي کنن و آيا پاسپورت 25 روزه مياد؟ با احتساب کپي برابر اصل دارالترجمه اي اون (اصلا کپي برابر اصل دارلترجمه مي خواد يا سفارت خودش کپي رنگي رو برابر اصل ميکنه)
    حالا اگه پاس رو عوض کنم از پاس قبلي هم بايد کپي بگيرم (از صفحاتي که به کشورهايي سفر کرده ام و مهر يا ويزا خورده توش)
    چه وضعي شدها
    نگران نباش
    it's not a big deal
    مبلغ خود/همسر/پسر رو به کرون حساب کن و با نرخ دولتی ببین چقدر میشه. 1 % هم بذار روش برای محکم کاری. جور کن ببر سفارت. اعتبارش 3 هفته است. زودتر نگیر
    مبلغی هم که گفتی حدودی درسته
    پاس رو حتما عوض کن. ببر باطل کن و سپس برو +10 تعویض کن. کمتر از 25 روز میاد. حدود 1 تا 2 هفته. نکنی دچار دردسر میشی
    22 ماه خیلی کمه.
    پاسپورت با 3 سال اعتبار رو هم تعویض میکنن. میگی پذیرش گرفتم برای درس خوندن، گفتن باید 4 سال اعتبار داشته باشه که بهت ویزا بدن. اگر پرسیدن شفاهی بهشون میگی
    پاس ترجمه نمیخواد. کپی رنگی از پاس جدید و قدیم و کلیه صفحات. کافیه
    سفارت خودش برابر اصل میکنه و 30-35 دلار میگیره

وضعت خوبه! خیلی ها دوست داشتن جای تو بودن

موفق باشی

Junior Member

نگران نباش
    it's not a big deal
    مبلغ خود/همسر/پسر رو به کرون حساب کن و با نرخ دولتی ببین چقدر میشه. 1 % هم بذار روش برای محکم کاری. جور کن ببر سفارت. اعتبارش 3 هفته است. زودتر نگیر
    مبلغی هم که گفتی حدودی درسته
    پاس رو حتما عوض کن. ببر باطل کن و سپس برو +10 تعویض کن. کمتر از 25 روز میاد. حدود 1 تا 2 هفته. نکنی دچار دردسر میشی
    22 ماه خیلی کمه.
    پاسپورت با 3 سال اعتبار رو هم تعویض میکنن. میگی پذیرش گرفتم برای درس خوندن، گفتن باید 4 سال اعتبار داشته باشه که بهت ویزا بدن. اگر پرسیدن شفاهی بهشون میگی
    پاس ترجمه نمیخواد. کپی رنگی از پاس جدید و قدیم و کلیه صفحات. کافیه
    سفارت خودش برابر اصل میکنه و 30-35 دلار میگیره

وضعت خوبه! خیلی ها دوست داشتن جای تو بودن

موفق باشی
    شرمنده که هي سوال ميکنم
    اين پاس ها رو بايد ببري پليس + 10 يا جاي ديگه؟
    تو سايتش نوشته که بايد از گذرنامه تهرانپاس نامه بياري. درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

به نظرم 1069 دلار رو بايد بعد از انجام پروسه پرداخت كرد
    http://iran.um.dk/en/~/media/Iran/Do...tober_2012.pdf
    250 دلار هزينه سفارت هستش!
    Fee
    The handling fee is USD 250. An additional fee must be paid directly to the Danish Immigration Board by the applicant a sponsor abroad.
    حالا براي ID هم بايد هزينه پرداخت بشه؟
    دوستان با تجربه بياين كمك!

سلام الان هزينه اپلاي خودت 6375 کرون دانمارک يا 856 يورو هست که ميشه حدود 1110.25 دلار که اونجور که تو اميل سفارت نوشته بايستي case order id درست کني و کپي اون رو هم ببري سفارت. بعد از درست کردن case order id هم به نظر بايستي هزينه اپلاي رو پرداخت کني از طريق همون سايت اصلي. همه چي توش نوشته. اون 250 دلار رو سفارت ايران براي کارهاي خودش ميگيره بعلاوه 35 دلار به ازاي هر صفحه اي که برابر اصل بشه توسط اونها. دوستان اگه من اشتباه مي کنم، به من هم بگيد تا بدونم.

سلام دوستان، من دیروز صبح به سفارت ایمیل فرستادم که برام وقت مصاحبه بدن ولی تا الان جواب ندادن. بنظر شما چقدر طول میکشه با ایمیل برام وقت مصاحبه بدن؟ برای شما چقدر طول کشید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)