صفحه 351 از 638 نخستنخست ... 251301341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361401451 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,501 تا 3,510 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام

دوستان اینطور که متوجه شدم اولین گام ارسال ایمیل به سفارت هست؟ اگه ممکن هست یکی از دوستان یک نمونه نامه ای که باید به سفارت بفرستیم و آدرس ایمیل مربوطه را یا به من بصورت پ خ بفرستند و یا اگر ایرادی ندارد اینجا برای همه به اشتراک بگذارند!
    راستی اگر فرم خاصی باید پر کنم اتش ایمیل کنم هم بگید ممنون میشم! من رزومه و نمره زبانم را می خواهم با ایمیل بفرستم همینا درسته!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام.اگه اینا اصل مدرک رو با کپی رنگی و ترجمه رسمی مطابقت میدن، دیگه این نامه تائیده دانشگاه چه صیغه ایه!!؟؟ مگه خودشون مدارک رو استعلام نمیکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دیروز صبح به سفارت ایمیل فرستادم که برام وقت مصاحبه بدن ولی تا الان جواب ندادن. بنظر شما چقدر طول میکشه با ایمیل برام وقت مصاحبه بدن؟ برای شما چقدر طول کشید؟
    سلام دوست عزيز
    من چهارشنبه فرستادم امروز دريافت کردم با تعيين 25 روز بعد در حاليکه دوستان ميگن پنج تا هفت ماه بعد وقت ميدن! شما هم اگه گرفتي بگو بدونيم براي شما رو چند وقته دادن؟

فکر کنم هم با ايران تعطيلند (پنجشنه ها و جمعه ها) هم شنبه ها و يکشنبه ها. هرچند جواب منو يکشنبه فرستادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام

دوستان اینطور که متوجه شدم اولین گام ارسال ایمیل به سفارت هست؟ اگه ممکن هست یکی از دوستان یک نمونه نامه ای که باید به سفارت بفرستیم و آدرس ایمیل مربوطه را یا به من بصورت پ خ بفرستند و یا اگر ایرادی ندارد اینجا برای همه به اشتراک بگذارند!
    راستی اگر فرم خاصی باید پر کنم اتش ایمیل کنم هم بگید ممنون میشم! من رزومه و نمره زبانم را می خواهم با ایمیل بفرستم همینا درسته!
    يه ايميل مي فرستي به آدرس thramb@um.dk يا thrambvisa@um.dk من ايميل رو به هر دو فرستادم با موضوع درخواست وقت براي ويزاي گرين کارت (application to appointment time for green card visa)
    من يه متن کوچيک انگليسي هم نوشتم به اين مضمون که درخواست وقت براي گرين کارت مي خوام و مشخصات من به اين صورت است :

Name and Surname : نام و نام خانوادگي به انگليسي / سن که البته من سن رو ننوشته بودم

Degree and Major : رشته و گرايش تحصيلي و همچنين آخرين مقطع تحصيلي

English Certificate : نوع مدرک زيان و نمره اون که البته من نمره رو ننوشته بودم

Date of issue of the English certificate : تاريخ گرفتم مدرک زبان

Expiry date of the English certificate : تاريخ اعتبار مدرک زبان

Expiry date of the passport : تاريخ اعتبار پاسپورت

Mobile Number : شماره تلفن همراه

Landline Phone Number : شماره تلفن ثابت

E-mail address : آدرس ايميل خودتان

بعد از چند روز هم خانم مغروري از سفارت بهتون ايميل ميدن و وقت رو تعيين مي کنن و مدارک درخواستي رو هم تو اميلي مي نويسن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bda1364 نمایش پست ها
    سلام.اگه اینا اصل مدرک رو با کپی رنگی و ترجمه رسمی مطابقت میدن، دیگه این نامه تائیده دانشگاه چه صیغه ایه!!؟؟ مگه خودشون مدارک رو استعلام نمیکنن؟
    ميشه بگين تو کجا اين رو نوشته که تاييديه دانشگاه مي خواد؟ منظورم تو کدوم فرم يا متن يا سايت نوشته که من متوجه نشدم؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دیروز صبح به سفارت ایمیل فرستادم که برام وقت مصاحبه بدن ولی تا الان جواب ندادن. بنظر شما چقدر طول میکشه با ایمیل برام وقت مصاحبه بدن؟ برای شما چقدر طول کشید؟
    سلام
    روند مشخصی نداره..... از یک روز بوده تا 2 هفته....

موفق باشید
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz52 نمایش پست ها
    ميشه بگين تو کجا اين رو نوشته که تاييديه دانشگاه مي خواد؟ منظورم تو کدوم فرم يا متن يا سايت نوشته که من متوجه نشدم؟

والا من تو همین فروم، فکر کنم صفحه های حدود 100 بود که دوستان نوشته بودن که یه نامه ای از دانشگاه، دال بر این که شما از چه تاریخی تا چه تاریخی تو اون دانشگاه بودید و فارغ التحصیل شدید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bda1364 نمایش پست ها
    والا من تو همین فروم، فکر کنم صفحه های حدود 100 بود که دوستان نوشته بودن که یه نامه ای از دانشگاه، دال بر این که شما از چه تاریخی تا چه تاریخی تو اون دانشگاه بودید و فارغ التحصیل شدید!
    من تا جايي که در باره پروسه گرين کارت مي دونم اگه تو دانشگاهي به انگليسي درسي خوندين تاييد اون دانشگاه رو مي خواد تا نمره زيان ازتون نگيره. همين. مگر اينکه من هم نفهميده باشم.

يه چيز ديگه اينکه اين مطلب بايستي حتما در فرم يا سايت نوشته شده باشه. به حرفهاي ديگران خيلي توجه نکنين.

لطفا دوستان اگه دراين مورد چيزي مي دونن بيان راهنمايي کنن و مرجع اون رو هم بگن ممنون ميشم.

منم بايد تا 25 روز ديگه مدارکم رو تکميل کنم. اگه لازمه برم دنبالش. هر چند دانشگاه فوق من اصفهان بوده و فکر کنم تو اين مدت کم سخته بشه ازش همچين نامه اي گرفت.

سلام. دوستانی که آرهوس هستند.
    یه آدرس میخواستم به شکل کاملا کلی. در حد خیابان و کوچه و احیانا کد پستی.
    مثل: خیابان ولی عصر. گاندی. کوچه ششم

کسی میتونه کمک کنه؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz52 نمایش پست ها
    من تا جايي که در باره پروسه گرين کارت مي دونم اگه تو دانشگاهي به انگليسي درسي خوندين تاييد اون دانشگاه رو مي خواد تا نمره زيان ازتون نگيره. همين. مگر اينکه من هم نفهميده باشم.

يه چيز ديگه اينکه اين مطلب بايستي حتما در فرم يا سايت نوشته شده باشه. به حرفهاي ديگران خيلي توجه نکنين.

لطفا دوستان اگه دراين مورد چيزي مي دونن بيان راهنمايي کنن و مرجع اون رو هم بگن ممنون ميشم.

منم بايد تا 25 روز ديگه مدارکم رو تکميل کنم. اگه لازمه برم دنبالش. هر چند دانشگاه فوق من اصفهان بوده و فکر کنم تو اين مدت کم سخته بشه ازش همچين نامه اي گرفت.

سلام
    قدیما!!!! تو نامه ای که سفارت می فرستاد یه سری مدارک رو می خواست که روز تحویل مدارک از شما تحویل می گرفت. یکی از این مدارک همین تاییدیه دانشگاه بود که اکثر بچه ها و خود من این تاییدیه رو نتونستیم بگیریم و در بخش کامنت فرم GR1 نوشتیم که دانشگاه به ما نداده و اونا هم قبول کردند....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)