صفحه 352 از 638 نخستنخست ... 252302342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362402452 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,511 تا 3,520 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz52 نمایش پست ها
    شرمنده که هي سوال ميکنم
    اين پاس ها رو بايد ببري پليس + 10 يا جاي ديگه؟
    تو سايتش نوشته که بايد از گذرنامه تهرانپاس نامه بياري. درسته؟
    اختیار دارین!
    اول میری برای ابطال. ببر یافت آباد ابطال کن. بعد ببر +10
    نامه نمی ده. تو پاست میزنه که ابطال شد و باقی ماجرا....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام
    قدیما!!!! تو نامه ای که سفارت می فرستاد یه سری مدارک رو می خواست که روز تحویل مدارک از شما تحویل می گرفت. یکی از این مدارک همین تاییدیه دانشگاه بود که اکثر بچه ها و خود من این تاییدیه رو نتونستیم بگیریم و در بخش کامنت فرم GR1 نوشتیم که دانشگاه به ما نداده و اونا هم قبول کردند....
    خوب پس چرا الان نمیخواد؟ چون نمیشه گرفتش؟
    اصلاً خود سفارت مگه مدارک رو استعلام نمیکنه از دانشگاه!؟

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    چرا عزیزم کسی نیست؟! همه ما اینجا هستیم
    مشکلی پیش نمیاد.
    بهتره موجودی رو اگه داری دوبل بذاری. اینجوری بهتره ولی اجباری نیست. میدونی واسه چی میگم؟ چون اگه نرخ تغییر کنه و بگن که دوباره حالا برای متاهلی موجودی بیار اون موقع باید پول بسیار بیشتری بذاری.
    شما در مرحله اول اصولا مجردی اقدام میکنی. این قانون سفارت ایرانه.
    حساب به اسم خودت باید باشه نه همسر. چون شما متولی کار هستی. مگر اینگه ایشون خودشون مجردی جدا اقدام کنند.
    موقع اف ای 8 هم همون موجودیت رو ببر و اپلود کن. اگر هم نرخ اوکی بود تا اون موقع میتونی برای محکم کاری دوباره پرینت بگیری که تاریخش به روز باشه.
    یک راه دیگه هم هست اینه که برای مجرد بذاری و سپس برای متاهلی و ارسال اف ای 8 دوباره بری حساب رو شارژ کنی و اپلود کنی.

موفق باشی
    مرسي كاوه جان..
    پس به هر حال موقع پر كردن FA8 بايد يه حساب به نام من به اندازه 2نفر موجودي داشته باشه
    حالا فرق نداره... يا از اول 2نفره بايد باشه.... يا اول فقط براي خودم و موقع FA8 افزايشش بدم
    درسته؟
    اينو مطمئني؟
    پس يه مسئله اي... اين روشي كه سفارت ميگه اول نفر اصلي بره آدرس معرفي كنه بعد واسه نفر دوم اقدام كنه چجوريه!؟
    من اگه برم توي دانمارك،‌ چطوري ميتونم اون پولي رو كه بعنوان پشتوانه يكسال زندگيم تو دانماركه.. به اسم خودم توي ايران بزارم بانك!!؟
    اين سفارت هم يه چي ميگه هاااا

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که آرهوس هستند.
    یه آدرس میخواستم به شکل کاملا کلی. در حد خیابان و کوچه و احیانا کد پستی.
    مثل: خیابان ولی عصر. گاندی. کوچه ششم

کسی میتونه کمک کنه؟
    برای دوستانی می نویسم که مشکلی مثل شما دارند
    حتی اگه شما تو اون خونه زندگی نکنید و برید از ادرسشون استفاده کنید صاحبخونه بیچاره براش مالیات میاد. حالا یا شما با خود صاحبخونه صحبت کردین و مبلغ کمتری میدین که تابحال من ندیدم یا اینکه اطلا بدین یه آدرس من دراوردی از روی صنروق پستی یک بنده خدا بردارین که اصلا پیشنهاد نمیشه.
    بهترین کار اینه یه خونه درب و داغون که اجارش پایینه تو شهرهای اطراف گیربیارین اجاره بنویسین و همه جی قانرنی باشه.
    من ادهوسم اگه کسی اینجور مشکلاتی داره شاید بتونم بداش حل کنم . پ.خ. بدین

ApplyAbroad Hero

سلام یه سوال اولیه اصولا این گرین کارت 3 ساله به چه دردی میخوره و چه مزایایی داره؟ آخرش چی؟
    ممنونم
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام یه سوال اولیه اصولا این گرین کارت 3 ساله به چه دردی میخوره و چه مزایایی داره؟ آخرش چی؟
    ممنونم
    Denmark Green Card Scheme برنامه کارت سبز دانمارک

بسیاری از اتباع خارجی برای زندگی و کار در کشور دانمارک آزاد هستند. اگرچه لازمه این مسئله داشتن مدرک اقامت کشور دانمارک میباشد، که از راههای مختلفی قابل کسب میباشد. یکی از آسان ترین این راهها دریافت کارت سبز(Green Card ) کشور دانمارک میباشد. این کارت سبز(Green Card) اجازه اقامت 3 ساله میباشد که قابل تمدید است و پس از 4 سال اقامت در کشور دانمارک قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد. شرایط دریافت این اقامت به شرح ذیل میباشد:
    • سن زیر 40 سال
    • داشتن حداقل مدرک فوق لیسانس
    • داشتن مدرک IELTS
    • داشتن حداقل 1 سال سابقه در یکی از مشاغل اعلام شده در لیست مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک
    • دریافت حداقل 100 امتیاز از جدول امتیاز بندی
    از مزایای این روش میتوان زمان کوتاه رسیدگی و هزینه کم آن را نام برد. همچنین کسانی که کارت سبز Green Card) ) کشور دانمارک را دریافت میکنند برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا نیازی به ویزا ندارند.

دوستانننننننننن مهم اگر زبان دانمارکی ندونید فقط کارهای بسیار سطح پایین به شما می دهند و اگر کسی را ندارین دنبال دانمارک را نگیرین خیلی گرونیه البته به پول ما
    ویرایش توسط Saaaaam : May 12th, 2013 در ساعت 03:46 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahanchian نمایش پست ها
    به نظرم 1069 دلار رو بايد بعد از انجام پروسه پرداخت كرد
    http://iran.um.dk/en/~/media/Iran/Do...tober_2012.pdf
    250 دلار هزينه سفارت هستش!
    Fee
    The handling fee is USD 250. An additional fee must be paid directly to the Danish Immigration Board by the applicant a sponsor abroad.
    حالا براي ID هم بايد هزينه پرداخت بشه؟
    دوستان با تجربه بياين كمك!
    من یه توضیح در مورد هزینهٔ این پروسه بدم تا دوستان تازه وارد سر در گم نشن. پروسه اپلای‌ برای کشور دانمارک ۲ تا هزینه داره
    هزینهٔ اول هزینه‌ای هست که شما بابت سفارت ایران میپردازین و من دقیقا نمیدونم چرا؟!!(چون سفارت ایران فقط یه واسطه هست که مدارکو میفرسته به دانمارک) این هزینه ۲۵۰ دلار+ به ازای هر مدرک ۳۵ دلار هست (به صورت تقریبی چیزی حدود ۵۵۰ دلار می‌شه سرجمع ). این پولو شما مستقیم به صورت دستی‌ به سفارت میدی و نیازی نیست جایی واریز بشه.
    هزینه دوم هزینه‌ای هست که شما باید بابت بررسی مدارکتون در اداریه مهاجرت دانمارک بپردازین. ۶۳۷۵ کرون دانمارک یا چیزی حدود ۱۱۱۰ دلار. این پولو باید به وسیله کسی‌ یا شرکت هابی که این کارو می‌کنن بد از ساختن Case order id به حساب اداره مهاجرت دانمارک بریزید و پرینتشو به سفارت تحویل بدید.
    در کل هزینهٔ این پروسه چیزی در حدو ۱۸۰۰-۱۹۰۰ دلار می‌شه

دوستانی که در دانمارک هستن و به خصوص رشتشون کامپیوتر هست ممنون میشم راهنمایی کنن

اخیرا با آشنایی در دانمارک که 15 سال اونجا زندگی میکنن صحبت میکردم و رشتشون هم کامپیوتر بود گفت که اوضاع کار اصلا خوب نیست و اگر هم کاری پیدا بشه اکثرا قراردادی 3 یا 4 ماه هست و همچنین می گفت که یک نفرو میشناخت که دکترا داشت با سابقه کار 10 سال کامپیوتر که در شرکت کار آموز بود. تازه رشته کامپیوتر نسبت به بقیه رشته ها همه جا کار داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    Denmark Green Card Scheme برنامه کارت سبز دانمارک

بسیاری از اتباع خارجی برای زندگی و کار در کشور دانمارک آزاد هستند. اگرچه لازمه این مسئله داشتن مدرک اقامت کشور دانمارک میباشد، که از راههای مختلفی قابل کسب میباشد. یکی از آسان ترین این راهها دریافت کارت سبز(Green Card ) کشور دانمارک میباشد. این کارت سبز(Green Card) اجازه اقامت 3 ساله میباشد که قابل تمدید است و پس از 4 سال اقامت در کشور دانمارک قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد. شرایط دریافت این اقامت به شرح ذیل میباشد:
    • سن زیر 40 سال
    • داشتن حداقل مدرک فوق لیسانس
    • داشتن مدرک IELTS
    • داشتن حداقل 1 سال سابقه در یکی از مشاغل اعلام شده در لیست مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک
    • دریافت حداقل 100 امتیاز از جدول امتیاز بندی
    از مزایای این روش میتوان زمان کوتاه رسیدگی و هزینه کم آن را نام برد. همچنین کسانی که کارت سبز Green Card) ) کشور دانمارک را دریافت میکنند برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا نیازی به ویزا ندارند.

دوستانننننننننن مهم اگر زبان دانمارکی ندونید فقط کارهای بسیار سطح پایین به شما می دهند و اگر کسی را ندارین دنبال دانمارک را نگیرین خیلی گرونیه البته به پول ما
    اى بابا هر جاى دنيا پول نداشته باشى بايد بميرى ايران دانمارك نداره

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz52 نمایش پست ها
    من تا جايي که در باره پروسه گرين کارت مي دونم اگه تو دانشگاهي به انگليسي درسي خوندين تاييد اون دانشگاه رو مي خواد تا نمره زيان ازتون نگيره. همين. مگر اينکه من هم نفهميده باشم.

يه چيز ديگه اينکه اين مطلب بايستي حتما در فرم يا سايت نوشته شده باشه. به حرفهاي ديگران خيلي توجه نکنين.

لطفا دوستان اگه دراين مورد چيزي مي دونن بيان راهنمايي کنن و مرجع اون رو هم بگن ممنون ميشم.

منم بايد تا 25 روز ديگه مدارکم رو تکميل کنم. اگه لازمه برم دنبالش. هر چند دانشگاه فوق من اصفهان بوده و فکر کنم تو اين مدت کم سخته بشه ازش همچين نامه اي گرفت.
    دست عزيز در تاييد صحبتهاي كاوه خان بگم كه روز پانزده خرداد سفارت تعطيل نيست يكي از دوستام همين روز وقت داره زنگم زده گفتن باز هستيم پس به هواي تعطيلي نباشيد سريعتر مداركتونو جمع و جور كنيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)