صفحه 353 از 638 نخستنخست ... 253303343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363403453 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,521 تا 3,530 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که اوایل اکتبر 2012 یا قبل از این تاریخ اقدام کرده باشه و هنوز ویزاش نیومده باشه؟؟؟
    بله
    من اگوست اقدام کردم و هنوز نیومده. یک بار نامه اومد اسفند ماه که کارنامه فارسی لیسانستو ندادی و اینکه چرا فوقتو یک سال و نیمه تموم کردی در حالی که دوساله اس. منم مدارک جدید فرستادم دیگه هیچ خبری نشده.

Junior Member

من ۴ ساله کپنهاگ هستم، اگه سوالی هاست بپرسید تا حده که بتونم پاسخ میدم،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz_8013 نمایش پست ها
    دوستانی که در دانمارک هستن و به خصوص رشتشون کامپیوتر هست ممنون میشم راهنمایی کنن

اخیرا با آشنایی در دانمارک که 15 سال اونجا زندگی میکنن صحبت میکردم و رشتشون هم کامپیوتر بود گفت که اوضاع کار اصلا خوب نیست و اگر هم کاری پیدا بشه اکثرا قراردادی 3 یا 4 ماه هست و همچنین می گفت که یک نفرو میشناخت که دکترا داشت با سابقه کار 10 سال کامپیوتر که در شرکت کار آموز بود. تازه رشته کامپیوتر نسبت به بقیه رشته ها همه جا کار داره
    سلام
    منم کامپيوتري هستم. از دوستان اگه کسي مي تونه اطلاعات دقيق تري بده ممنون ميشم. آخه من کارمند رسمي هستم و ايران شغل ثابتي دارم. اينهمه پول خرج کنيم بريم ولي کار نباشه چه فايده.
    البته همونطور که گفتم درآمد کارمندي تو اين دوره و زمونه به از هيچي هست و حداقل ثابت و مي دوني پايان ماه داريش. ولي من و همسرم از اين وضع ايران خسته شديم تا کي وضعيت اقتصادي اينجوري است. من 39 سالمه و اميدي به درست شدن وضع داشتم ولي ديگه نااميد شدم دلم مي خواد تو کشوري باشم که دغدغه فردا رو نداشته باشم براي همين هم اقدام کردم. اول تو فکر کانادا و استراليا هستم ولي نمره زبانم کمه. تو مدتي که دانمارک هستم مي خوام زبانمو هم تقويت کنم و از اونجا هم برم.
    حالا با اين سن و سال ميگم اگه براي دانمارک هم اقدام نکنم نمي تونم از اينجا برم.
    دوستان لطفا راهنمايي کنين.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen730 نمایش پست ها
    مرسي كاوه جان..
    پس به هر حال موقع پر كردن FA8 بايد يه حساب به نام من به اندازه 2نفر موجودي داشته باشه
    حالا فرق نداره... يا از اول 2نفره بايد باشه.... يا اول فقط براي خودم و موقع FA8 افزايشش بدم
    درسته؟
    اينو مطمئني؟
    پس يه مسئله اي... اين روشي كه سفارت ميگه اول نفر اصلي بره آدرس معرفي كنه بعد واسه نفر دوم اقدام كنه چجوريه!؟
    من اگه برم توي دانمارك،‌ چطوري ميتونم اون پولي رو كه بعنوان پشتوانه يكسال زندگيم تو دانماركه.. به اسم خودم توي ايران بزارم بانك!!؟
    اين سفارت هم يه چي ميگه هاااا

درسته؟
    اينو مطمئني؟
    " بله درسته - مطمینم"

روشی که سفارت میگه اشتباهه و شما رو mislead میکنه
    البته اون روش هم کار میکنه ولی همسر و خانواده شما ممکنه تا 1 سال الاف ویزا شن.
    سفارت میخواد بار کاری خودشو کم کنه.

من برای همسرم 1 ماه بعد از خودم آنلاین اقدام کردم و ویزای هر دومون همزمان در یک روز بعد از 3 ماه و نیم بعد از اپلای خودم اومد. (مدیون راهنماییهای بهزاد هستم)
    پس نتیجه اینکه:

شما اقدام کن خودت و سپس بعد از یه مدتی که مدارکت رسید دانمارک (مثلا 1 تا 5 هفته - بستگی به چالاکی سفارت ایران داره!!) میتونی مدارک همراه رو آنلاین بفرستی و همسرتون و فرزند برن سفارت برای انگشت نگاری و بایو فیچرز.
    الان رو خودت تمرکز کن که زمان رو از دست ندی

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    برای دوستانی می نویسم که مشکلی مثل شما دارند
    حتی اگه شما تو اون خونه زندگی نکنید و برید از ادرسشون استفاده کنید صاحبخونه بیچاره براش مالیات میاد. حالا یا شما با خود صاحبخونه صحبت کردین و مبلغ کمتری میدین که تابحال من ندیدم یا اینکه اطلا بدین یه آدرس من دراوردی از روی صنروق پستی یک بنده خدا بردارین که اصلا پیشنهاد نمیشه.
    بهترین کار اینه یه خونه درب و داغون که اجارش پایینه تو شهرهای اطراف گیربیارین اجاره بنویسین و همه جی قانرنی باشه.
    من ادهوسم اگه کسی اینجور مشکلاتی داره شاید بتونم بداش حل کنم . پ.خ. بدین
    ممنون از راهنماییت ولی قصد من این نبود!
    میخواستم تو رزومه ام آدرس بنویسم که من الان اونجام (برای کاریابی)
    ولی به توصیت دیگه ننوشتم
    البته به جای آدرس تهران نوشتم:
    لوکیشن: آرهوس/ دانمارک
    دیگه دیتیل ننوشتم

بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    Denmark Green Card Scheme برنامه کارت سبز دانمارک

بسیاری از اتباع خارجی برای زندگی و کار در کشور دانمارک آزاد هستند. اگرچه لازمه این مسئله داشتن مدرک اقامت کشور دانمارک میباشد، که از راههای مختلفی قابل کسب میباشد. یکی از آسان ترین این راهها دریافت کارت سبز(Green Card ) کشور دانمارک میباشد. این کارت سبز(Green Card) اجازه اقامت 3 ساله میباشد که قابل تمدید است و پس از 4 سال اقامت در کشور دانمارک قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد. شرایط دریافت این اقامت به شرح ذیل میباشد:
    • سن زیر 40 سال
    • داشتن حداقل مدرک فوق لیسانس
    • داشتن مدرک IELTS
    • داشتن حداقل 1 سال سابقه در یکی از مشاغل اعلام شده در لیست مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک
    • دریافت حداقل 100 امتیاز از جدول امتیاز بندی
    از مزایای این روش میتوان زمان کوتاه رسیدگی و هزینه کم آن را نام برد. همچنین کسانی که کارت سبز Green Card) ) کشور دانمارک را دریافت میکنند برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا نیازی به ویزا ندارند.

دوستانننننننننن مهم اگر زبان دانمارکی ندونید فقط کارهای بسیار سطح پایین به شما می دهند و اگر کسی را ندارین دنبال دانمارک را نگیرین خیلی گرونیه البته به پول ما

ممنون از دوستمون
    چند تا نکته:
    1- 4 سال برای اقامت مدت کمیه. ظاهرا بیشتره. فکر کنم خوندم 5 یا 6 سال
    2- سن میتونه بالای 40 هم باشه. امتیاز بالای سن 34 کمتره. ولی محدودیت سنی نداره
    3- با لیسانس هم میشه اقدام کرد ولی به شرطی که تو ایران نگرفته باشین یا سابقه زندگی تو اروپا داشته باشین یا اینکه زبان دانمارکی رو بلد باشین - باید امتیاز جمع بزنین
    4- تافل و کمبریج هم قبوله . ایلتس فقط نیست
    5- میتونید تو لیست مشاغل هم نباشین. فقط سابقه کار داشته باشین بین 3 تا 5 سال هم جواب میده ولی 5 امتیاز میگیرین. پس میتونین تو لیست + نباشین و اقدام کنین. باید امتیاز جمع بزنین. ولی شخصا من توصیه نمیکنم. چون کار مرتبط اصلا برای غیر لیست + نیست. (با احتمال 99%)

Junior Member

با سلام
    میخواستم ببینم مهندسی برق با گرایش مخابرات و الکترونیک رو میشه جزو پازیتیو لیست حساب کرد یا نه؟ مدرک من نوشته مهندس برق / مخابرات و سابقه کاریم هم الکترونیک و مخابرات هست .
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    اى بابا هر جاى دنيا پول نداشته باشى بايد بميرى ايران دانمارك نداره
    ما الان افغانستانم بریم برامون گرونه!! پولشون فکر کنم 500-400 برابر پول ماست فکر کنم الان یه افغانی 50تومن باشه!!!. به این چیزا نباید فکر کرد . کسی که داره مهاجرت میکنه حتما یه هدفهای بزرگتری داره. اونم این گرین کارت که واقعا هرکی ویزا می گیره تحصیلکرده و متخصص . پس همه این فکرارو ا ز قبل کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط sigma نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم ببینم مهندسی برق با گرایش مخابرات و الکترونیک رو میشه جزو پازیتیو لیست حساب کرد یا نه؟ مدرک من نوشته مهندس برق / مخابرات و سابقه کاریم هم الکترونیک و مخابرات هست .
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    بله. کاملا.
    منم برق کنترل هستم. ویزام هم اومده
    فقط دقت کنید که اسم electrical engineer حتما باشه و تو نامه سابقه تون هم فقط روی الکتریکال تمرکز کنید نه چیز دیگه.
    اسمی از الکترونیک و مخابرات نیارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    بله. کاملا.
    منم برق کنترل هستم. ویزام هم اومده
    فقط دقت کنید که اسم electrical engineer حتما باشه و تو نامه سابقه تون هم فقط روی الکتریکال تمرکز کنید نه چیز دیگه.
    اسمی از الکترونیک و مخابرات نیارید.
    با تشکر از راهنمایی شما

وضعیت کار برای مهندسی برق مخابرات و الکترونیک چطوره ؟ .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)