صفحه 354 از 638 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364404454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام، من امروز از خانم مغروری ایمیلی گرفتم که زمان مصاحبه رو 28 دسامبر تعیین کرده اما خیلی دیره. بنظرتون چیکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fara2020 نمایش پست ها
    مرسي از راهنمايي همه دوستان. ولي من هنوز جواب سوال اولمو نگرفتم: از دوستان كسي تجربه شكايت يا ري اپن داره؟! يا اصلا فرق سيستمي اين دوتا چيه؟؟
    براي گرفتن ايلتس 6.5 با احتساب آمادگي، ثبت نام و اعلام نتيجه حداقل 4 ماه وقت مي بره. تو اين مدت ميشه پروندرو باز گذاشت؟؟ تو نامه كه به من 8 هفته فرصت اعتراض دادن.

يه نكته ديگه كه به نظرم مي رسه اينكه يكي دو ماه قبل بعضي از دوستان رو قبل اينكه مداركشونو واسه ارزش يابي بفرستند، با يه حساب سرانگشتي امتيازات اگه در اين حد كه واسه من حساب كردن امتياز كم داشت همون اول نامه ريجكتي شو ميزدند ولي براي من حدود 2 ماه پيش نامه ارسال مدارك براي ارزش يابي اومد و خيالم كمي راحت بود. نكته جالب تر اينكه اون نامه رو يك افيسر فرستاده بود و نامه ريجكتي رو يك افيسر ديگه. يعني سرنوشت از اين افيسر تا اون يكي واسه ما اينقدر متفاوت نوشته ميشه؟؟؟!!!!
    يا حتي يكي از دوستان كه ريجكت شده بود تو نامش ريجكتي براش شرح داده بودن كه هرچي بررسي كردند بين سابقه كارش و ليست ارتباطي پيدا نكردند و لي براي من هيچ توضيحي نداده.
    با اين اشتباهي كه تو ندادن 5 امتياز به من كرده حدس ميزنم شايد موقع امتياز دادن اصلا نامه سابق رو فراموش كرده باشه......
    سلام دوست عزیز،
    منم مثل شما یا فوق برق ریجکت شدم چون به سابقه کارم حتی 5 امتیاز هم نداده علتشم اینه که توی سابقه کارم نزده بودم فول تایم. البته امتیاز positive list رو هم نداده و امتیاز کلم شده 95.
    حالا میخوام لیست بیمه براشون بفرستم یعنی باید فایلم و ری اپن کنم؟ ولی هیچ اطلاعی از ری اپن ندارم؟ میشه بگید کجا تو سایت خودشون در مرود باز کردن مجدد فایل و هزینش توضیح داده؟ آیا بازم باید وقت سفارت بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط namn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    منم مثل شما یا فوق برق ریجکت شدم چون به سابقه کارم حتی 5 امتیاز هم نداده علتشم اینه که توی سابقه کارم نزده بودم فول تایم. البته امتیاز positive list رو هم نداده و امتیاز کلم شده 95.
    حالا میخوام لیست بیمه براشون بفرستم یعنی باید فایلم و ری اپن کنم؟ ولی هیچ اطلاعی از ری اپن ندارم؟ میشه بگید کجا تو سایت خودشون در مرود باز کردن مجدد فایل و هزینش توضیح داده؟ آیا بازم باید وقت سفارت بگیرم؟
    اگه مشکل فول تایم باشه ازتون می خوان که دوباره با شرح کاملتر بنویسین، مشکل چیز دیگه ای بوده. کی اقدام کرده بودین؟ چند ماه بعد ریجکت کردن؟ تو این مدت نامه یا ایمیلی براتون نیومد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sigma نمایش پست ها

با تشکر از راهنمایی شما

وضعیت کار برای مهندسی برق مخابرات و الکترونیک چطوره ؟ .

کلا برق بد نیست اونجا
    باید بگردین. رقابت سخته و کار ساده ای نیست. باید رزومه قوی ای داشته باشین یا شبکه ای قوی از آشنایان شغلی

نقل قول نوشته اصلی توسط namn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    فکر میکنم کیس های شما و فرا2020 اپیل باشه نه ری اوپن
    در خواست appeal بدین (اعتراض)

با سلام خدمت دوستان عزیز. من هفته ی دیگه وقت سفارت دارم می خواستم مطمن شم مدارکو درست فهمیدم :
    1- پاسپورت و کپی
    2- شناسنامه و کپی
    3- دانشنامه و ریز نمره
    4- گواهی کار
    5- پرداخت پول
    6- فرم جی ر 1
    7- عکس
    8- گواهی بانک
    9- رزومه
    10- گواهی زبان
    ممنون میشم اگه بازم موردی هست بگید بهم.

سوال بعدم اینه که آیا پاسپورت رو باید تحویل بدیم یا نه
    بعد این که من اگر در طول مدت بررسی مدارک و بعد که ویزا میاد بخوام برای تحصیل برای کشور دیگه ای مثل کانادا اقدام کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
    و این که مقدار پولی که باید تو حساب باشه چقدر هست واسه مجرد؟ 15 ملیون؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

به نظرتون برداخت 2000دلار براي ويزا با ريسك اينكه بذيرفته بشه يا نشه (امتياز من حدود 110) منطقي هست؟جقدر ريسك بذيرفته نشدن داره؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط ahanchian نمایش پست ها
    به نظرتون برداخت 2000دلار براي ويزا با ريسك اينكه بذيرفته بشه يا نشه (امتياز من حدود 110) منطقي هست؟جقدر ريسك بذيرفته نشدن داره؟
    من فکر می کردم هزینه روز مصاحبه حدود 230 دلار هست!! 2000 دلار باید روز مصاحبه بدیم؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من فکر می کردم هزینه روز مصاحبه حدود 230 دلار هست!! 2000 دلار باید روز مصاحبه بدیم؟
    1100 دلار انلاین و 250 دلار سفارت نقدی + 40 دلار هر صفحه تاییدیه مجموعا نزدیک 2000 دلار میشه فروم را کامل بخونید تکراری نپرسید

Junior Member

سلام دوستان

من چهارشنبه پيش ايميل زدم به سفارت به ايميل thramb@um.dk و شنبه هم تو فروم مي چرخيدم ديدم بچه ها به thrambvisa@um.dk ايميل زدن منم چون جوابي نگرفته بودم شک کردم و ايميل قبلي رو فوروارد کردم به اين يکي آدرس همين.

يکشنبه خانم مغروري جواب داد که وقت داده بود براي 5 ژوئن يعني 25 روز ديگه که باعث تعجب شد ولي با توصيه دوستان شروع کردم به جمع آوري مدارک (اين جواب به ايميل اولي من داده شده بود)
    امروز هم ايشون دوباره ايميل زده (در جواب اون ايميل که روز شنبه زده بودم فوروارد ايميل اولي بود) و ايندفعه وقت داده 23 دسامبر يعني 7 ماهه ديگه.

اصلا معلوم هست اونجا چه خبره؟!!!

حالا موندم سه شنبه زنگ بزنم يا بيخيال بشم و همون 5 ژوئن برم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)