صفحه 355 از 638 نخستنخست ... 255305345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365405455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,541 تا 3,550 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط olumtahghighat نمایش پست ها
    دوستان لطفن راهنمایی کنین ممنون
    دوست عزيز من هم در حال جمع آوري مدارک هستم.
    اونطور که من فهميدم مدارکي که به امتياز گرفتنتون کمک ميکنه بايد ارسال بشه مثل درس خوندن تو اروپا و ...

Junior Member

قابل توجه دوستانی که در دانمارک دنبال خونه هستند.
    سلام، من 3 June میرسم کپنهاگ اگر کسی تمایل داره خونه مشترک بگیریم و بیشتر آشنا بشیم لطفا پیام خصوصی بذاره تا با هم آشنا بشیم.

سلام من به سفارت ایمیل زدم و وقت مصاحبه خواستم برام 28 دسامبر وقت دادن یعنی 7 ماه دیگه. که خیلی دیره. حالا سوالم اینه که آیا راهی هست که ازشون بخوام وقت رو زودتر بهم بدن؟ با تشکر از دوستان

Junior Member

اقامت دائم باد از ۵ سال است، آنهم اگر ۳ سال کار کرده bashi

Junior Member

سلام. من ویزای 6 ماهه دانمارک رو دریافت کردم . البته باید برم دانمارک و تمدید بشه و 3 ساله بشه؟ سوالم این است که چند روز برای اولین ورود باید دانمارک بمونم.؟
    ویزای 6 ماهه تا 17 سپتامبر اعتبار داره. ممنون میشم جوابم رو بدید؟
    چطور میشه اتاق اجاره کرد؟

دوستان اگر سوال خاصی داشتن که تو فروم جوابش رو نگرفتن و جواب براشون واجب و فورس ماژور بود پ. خ. بدن جوابشون رو بدم.
    ممکنه زیاد تو فروم نیام.

همگی موفق باشید
    کاوه

Junior Member

سلام
    می شه بگین وقتی ویزای 6 ماهه اومد بعد از ورود به دانمارک چقدر زمان می بره تا ویزا رو واسه 3 سال تمدید بشه. آخه می خواستم برای تمدید ویزا از محل کارم مرخصی بگیرم که برم دانمارک تمدید کنم و برگردم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hk2144 نمایش پست ها
    سلام
    می شه بگین وقتی ویزای 6 ماهه اومد بعد از ورود به دانمارک چقدر زمان می بره تا ویزا رو واسه 3 سال تمدید بشه. آخه می خواستم برای تمدید ویزا از محل کارم مرخصی بگیرم که برم دانمارک تمدید کنم و برگردم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hk2144
    سلام
    سلام

بعد از ورود به خاک دانمارک 5 روز وقت دارید که آدرس رو اعلام کنید و خودتون رو رجیستر کنین.
    بعد از اون حدود 4 الی 8 هفته کارت اقامت 3 سال میاد به آدرستون. 16 روز هم بوده البته.
    اونهایی که میخوان مرخصی از محل کارشون بگیرن 2 ماهه بگیرن.
    ضمنا اگر 6 ماه بیشتر خارج از دانمارک باشین اقامتتون باطل میشه. باید دلیل بسیار موجهی برای این کار ارایه بدین.

موفق باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz52 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من چهارشنبه پيش ايميل زدم به سفارت به ايميل thramb@um.dk و شنبه هم تو فروم مي چرخيدم ديدم بچه ها به thrambvisa@um.dk ايميل زدن منم چون جوابي نگرفته بودم شک کردم و ايميل قبلي رو فوروارد کردم به اين يکي آدرس همين.

يکشنبه خانم مغروري جواب داد که وقت داده بود براي 5 ژوئن يعني 25 روز ديگه که باعث تعجب شد ولي با توصيه دوستان شروع کردم به جمع آوري مدارک (اين جواب به ايميل اولي من داده شده بود)
    امروز هم ايشون دوباره ايميل زده (در جواب اون ايميل که روز شنبه زده بودم فوروارد ايميل اولي بود) و ايندفعه وقت داده 23 دسامبر يعني 7 ماهه ديگه.

اصلا معلوم هست اونجا چه خبره؟!!!

حالا موندم سه شنبه زنگ بزنم يا بيخيال بشم و همون 5 ژوئن برم.
    دوست عزیز کلاً گیجاً اصلاً بروی خودتون نیارید و همون 5 ژوئن برین که شانس بهتون رو کرده! اونا که لیست همه رو ندارن که؟!؟! فکر کرده به یکی دیگه داره وقت میده؟!؟ شما نامۀ 5 ژوئنو با خودتون داشته باشین و برین داخل 99.99% مسئله حل می باشد و مدارکتونو تحویل میدین.

تو رو خدا یکی بهم جواب بده به من 7 ماه دیگه وقت دادن آیا راهی هست که من بتونم ازشون بخوام زودتر بهم وقت بدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)