صفحه 356 از 638 نخستنخست ... 256306346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366406456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,551 تا 3,560 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    اگه مشکل فول تایم باشه ازتون می خوان که دوباره با شرح کاملتر بنویسین، مشکل چیز دیگه ای بوده. کی اقدام کرده بودین؟ چند ماه بعد ریجکت کردن؟ تو این مدت نامه یا ایمیلی براتون نیومد؟
    ممنون از توجهتون
    من اکتبر 2012 اقدام کرده بودم تو این مدتم یه نامه برام اومد که مدارک شما برای ارزیابی ارسال شده و 2 ماه دیگه جواب میدیم سر دو ماه هم یعنی اوایل اردیبهشت زنگ زدن که ریجکت شدین.
    تو نامه یه تلفن داده بود زنگ زدم پرسیدم که من بالای 10 سال سابقه دارم تازه به عنوان مهندس برق که تو positive list هم هست گفتن که ما نفهمیدیم که سابقه کارتون فول تایمه یا نه. به همین راحتی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    فکر میکنم کیس های شما و فرا2020 اپیل باشه نه ری اوپن
    در خواست appeal بدین (اعتراض)
    آخه من فکر میکنم باید یه مدرکی مثل لیست بیمه و غیره بفرستم که ثابت بشه من فول تایم بودم. برای اپیل فرم خاصی باید پر بشه؟ یا باید فقط مشخصات پرونده email بشه؟ میشه چیزی attach کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوست عزیز کلاً گیجاً اصلاً بروی خودتون نیارید و همون 5 ژوئن برین که شانس بهتون رو کرده! اونا که لیست همه رو ندارن که؟!؟! فکر کرده به یکی دیگه داره وقت میده؟!؟ شما نامۀ 5 ژوئنو با خودتون داشته باشین و برین داخل 99.99% مسئله حل می باشد و مدارکتونو تحویل میدین.
    مرسي از جوابتون
    عجب! يعني اونجا ايميل يا نام رو ثبت نمي کنن بدونن به کيا وقت دادن يا وقت ورود چک کنن. دوستاني که رفتن سفارت يک کپي از نامه رو بردن يا اسم و ايميل دادن دم در تا تو سفارت راهشون دادن؟
    ویزای دانشجویی کانادا (سابمیت : 11 می 2018 ----- بایو : 14 می 2018 ----- آپدیت ها : از اونجا که وکیل داریم خبری ندارم ----- ریجکت : 9 جولای 2018)

نقل قول نوشته اصلی توسط namn نمایش پست ها
    آخه من فکر میکنم باید یه مدرکی مثل لیست بیمه و غیره بفرستم که ثابت بشه من فول تایم بودم. برای اپیل فرم خاصی باید پر بشه؟ یا باید فقط مشخصات پرونده email بشه؟ میشه چیزی attach کرد؟
    دوست عزیز هم رشته ای

من براتون خیلی متاسف شدم و باهاتون هم همدردی میکنم که فقط به خاطر یک کلمه فول تایم رجکت شدین
    من تجربه اپیل ندارم. برین تو قسمتش و کامل بخونین
    ولی حتما هر چی مدرک بیمه و ... محکم کاری و .. که دارین باید رو کنین که محکمه پسند باشه. شما باید ویزا رو بگیرین و مطمینم که میگیرین. فوق دارین دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz52 نمایش پست ها
    مرسي از جوابتون
    عجب! يعني اونجا ايميل يا نام رو ثبت نمي کنن بدونن به کيا وقت دادن يا وقت ورود چک کنن. دوستاني که رفتن سفارت يک کپي از نامه رو بردن يا اسم و ايميل دادن دم در تا تو سفارت راهشون دادن؟
    شما پرینت ایمیل وقتت رو ببر و تو همون تاریخ زودتره برو دم سفارت. مطمین باش که میری تو.
    99.99% اسمت هم دم در هست. بعضی وقتها چک میکنه. حتما 8:55 اونجا باش (صرفنظر از اینکه کی بهت وقت داده)

فقط این رو بهت بگم که بعضی ها اونجا بدون وقت هم لای آدم ها رفتن تو!!! فقط کافیه بگی وقت داشتی. همین
    و سرشون خلوت باشه
    اینطور نیست که همیشه اسمت رو چک کنن. تازه شما که پروف هم تو دستت داری. پس حله.

برو انشالله که موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    دوست عزیز هم رشته ای

من براتون خیلی متاسف شدم و باهاتون هم همدردی میکنم که فقط به خاطر یک کلمه فول تایم رجکت شدین
    من تجربه اپیل ندارم. برین تو قسمتش و کامل بخونین
    ولی حتما هر چی مدرک بیمه و ... محکم کاری و .. که دارین باید رو کنین که محکمه پسند باشه. شما باید ویزا رو بگیرین و مطمینم که میگیرین. فوق دارین دیگه؟
    از همدردیتون یک دنیا ممنون
    بله فوق دارم. من هر چی می‏کشم از این محل کارمه که دولتیه. اونقدر منو اذیت کردن تا عنوانم رو بنویسند مهندس برق که حواسم از این کلمه به این مهمی (فول تایم) پرت شد.
    نمیدونم شایدم میرفتم کار پیدا نمیکردم دست از پا درازتر برمیگشتم. خدا میدونه.
    امیدوارم کار شما زودتر درست شه دوست عزیز.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من روز 18 جون وقت مصاحبه دارم و چند ماه قبل این وقت رو گرفتم، با توجه به اینکه تونستم ویزای کشور دیگری رو بگیرم از ادامه پروسه گرین کارت دانمارک منصرف شدم. چطوری میتونم وقتم را به شخص دیگری واگذار کنم؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

سلام
    دوستان کسی مبدونه بعد از مهاجرت به دانمارک، دولت اونجا چه امکاناتی در اختیارمون قرار میده؟ منظورم خدمات اجتماعی مثل پزشکی، تحصیل رایگان فرزند، کمک هزینه نگهداری فرزند و از این قبیل هست. دولت کانادا امکانات خیلی خوبی داره...

خواهش میکنم جواب بدید وقت تحویل مدارکم دو روز دیگه هست و میخوام تصمیم نهایی رو بگیرم...

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sepantas نمایش پست ها
    دوستان کسی مبدونه بعد از مهاجرت به دانمارک، دولت اونجا چه امکاناتی در اختیارمون قرار میده؟ منظورم خدمات اجتماعی مثل پزشکی، تحصیل رایگان فرزند، کمک هزینه نگهداری فرزند و از این قبیل هست. دولت کانادا امکانات خیلی خوبی داره... خواهش میکنم جواب بدید وقت تحویل مدارکم دو روز دیگه هست و میخوام تصمیم نهایی رو بگیرم...
    ببخشید مطالبی که در زیر مینویسم همه اش جواب شما نیست و در مورد بعضی دوستان دیگه هست، ولی نکته دومش مرتیط با سوال شماست.

نکته اول اینه که خیلی عجیبه که همه بچه ها ناراحتن از اینکه وقتشون دیر شده، وقتی ویزا می گیرن دنبال این میگردن که چه جوری نیان دانمارک یا دیرتر بیان یا آدرس یکی رو بدن.
    تغییر کشور، مخصوصا در شرایطی که وضع مالی متوسطی دارین، کار بزرگیه که باید با تحقیقات زیادی انجام بشه. سوال اول اومدن یا نیومدنه و سوال بعدی اینه که کجا بریم. جواب سوال اول برای هر کسی با توجه به شرایطش متفاوته، ولی باز هم عجیبه که بعضی بچه ها که میان، پشیمون میشن و میگن ما کار خوب داریم تو ایران و ماهی سه میلیون حقوق داریم یا مدیریم یا شرکت داریم ... . پس معلوم نیست اگر معیارشون بحث اقتصادی بوده، با این شرایط چرا فکر خارج رفتن افتادن. بعضی های دیگه هم میخوان اینجا رو داشته باشن که مثل توریست برن و بیان که این هم ممکن نیست. چون باید خونه اجاره کنن و نمیتونن آدرس داشته باشن، مگر اینکه آشنایی داشته باشن که خاطرشون رو بخواد و با همه مالیات و قطع کمک هزینه مسکنی که رو دوششون میفته، قبول کنن که آدرسشون رو در اختیار قرار بدن. بعضی ها هم که پول دارن و براشون مهم نیست که به ما مربوط نیست!

نکته دوم انتخاب دانمارکه. قبلا هم گفتم هر کسی گفته کار اینجا زیاده راست نمیگه و هر کی هم بگه کار اصلا نیست باز هم راست نمیگه. آمار و ارقام که همه دوستان هم دیدن در مراجع مختلف نشون دهنده اینه که حدود 30 درصد کار پیدا میکنن. شانس پزشکها هم از همه بالاتره.
    حالا دانمارک برای یکی ممکنه بهتر باشه، برای یکی بدتر.
    مثلا در جواب شما برای مقایسه با کانادا
    - خدمات پزشکی رایگانه
    - تحصیل رایگانه
    - ماهی حدود 1000 کرون کمک هزینه فرزند میدن

تا اونجایی که من شنیدم کانادا هم اینها رو داره و برای کلاس زبان رفتن پول هم میده، البته یکی از بچه ها که کبک رفته میگفت.

از نظر من سه مزیت عمده برنامه گرین کارت دانمارک دانمارک به کانادا، مدت زمان کمتر پروسه اخذ ویزا، امکان سفر در تعداد زیادی کشور اروپایی و هزینه پایینتر برای سفر به ایران هست.
    برای خود من و بعضی بچه ها هم داشتن اقوام نزدیک در کشورهای اروپایی نزدیک به دانمارک ملاک بود.

از نظر من معایب این برنامه هم عدم ساپورت مالی از طرف دولت دانمارک، نیاز به یادگیری زبان دانمارکی و سختی در پیدا کردن کارهای دم دستی و بسیاری از کارهای تخصصی در صورت عدم آشنایی مناسب به زبان دانمارکی و مهمتر از همه، عدم دریافت اقامت دائم از همان ابتدا است.

به نظر شخص من، کانادا و استرالیا در مجموع گزینه های مناسبتری هست ولی به صورت خاص ممکنه برای تعدادی، از جمله برای من، گزینه دانمارک مناسب تر باشه. مهم اینه که همه دنبال یکی راه نیفتن. هر کسی با توجه به اهداف، بودجه، زمان، وضعیت زبان و .... باید ابتدا به رفتن یا موندن و در مرحله بعدی به کجا رفتن فکر کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepantas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اکثر پستها رو خوندم. در بعضی دیدم که نوشته سفارت مبلغ گواهی تمکن مالی رو کنترل میکنه. تا اونجایی که من میدونم بانک چنین اجازه‌ای نداره که موجودی را به کسی بگه. فقط در مورد حساب جاری میتونن به بانک تماس بگیرن و بگن چک داریم سر حساب و بپرسن که آیا موجودی فلان قدر هست یا نه؟ که در این صورت بانک فقط جواب بله یا نخیر میده.

به هر حال اگر دوستانی که حسابشون چک شده و مشکل پیدا کردن لطف کنن و بگن حسابشون جاری بوده یا نه ممنون میشم.
    چک کردن حساب شما از راه قانونی تقریبا غیر ممکنه.
    اگر دلش رو دارید بر دارید. در غیر اینصورت خودتون رو به استرس نندازید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)