صفحه 358 از 638 نخستنخست ... 258308348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368408458 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,571 تا 3,580 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام ، دوستانی که دآنمارک هستید بخصوص آقا بهزاد ، لطفا ب من جواب بدید
    من با چرم صتایع دستی میسازم و کار تتو هم بلدم ، می خوام بدونم لازمه برم مدرکش رو از اینجا بگیرم یا نه؟ممنون میشم اگه جواب بدین .

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام دوستان من دکترای عمومی داروسازی دارم ایلتس 6.5 سابقه کار بالای 3 سال و سنم هم 32 هستش قبلا هم 10 ماه توی دانمارک به عنوان researcher بخشی از پایان نامم رو انجام دادم و CPR هم دارم فک می کنید اوضام چه جوریه؟؟
    شما شرایط دریافت گرین کارت رو دارید اقدام کنید فروم را چند روز وقت بذارید کامل بخونید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    سلام بله من اقدام كردم و ويزا ى همسر رو گرفتيم
    سلام
    مرسي كه جواب داديد.
    چندتا سوال داشتم كه يكي يكي ازتون مي‌پرسم.
    اول اينكه، چه زمان براي خانمتان اقدام كرديد؟ منظورم اينكه چه مدت پس از زمانيكه مدارك خودتون رو فرستاديد؟ جواب خودتون اومد، بعد اقدام كرديد؟
    مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز وقت سفارت داشتم
    چند نکته که اینجا ذکر نشده بود رو مطرح می کنم
    اول اینکه وقتی برای وقتتون تشریف می برید، خودتون رو فارغ از اینکه چند نفر قبل از شما رسیدند، معرفی کنید و بگید برای گرین کارت هستید! من این رو نمی دونستم و داشت برام دردسر ساز می شد.
    دوم اینکه نمیدونم تا حالا کسی روی امتیاز سازگاری حساب کرده و دریافتش کرده یا نه (که اگر دریافت کرده ممنون میشم اینجا اعلام کنه) ولی خانم خادم پور گفت سازگاری رو به همه صفر میدن (این در حالیه که من نزدیک به دو سال انگلیس زندگی کردم و منطقاً باید امتیاز بیارم)
    و نهایتش هم این شد که به خاطر نبود نامه تائیدیه مدرک لیسانس (واقعاً نمیدونم چرا نگرفتم این گواهی رو، با وجود اینکه اینجا بارها مطرح شده بود) و چند مورد کوچیک دیگه باید دوباره وقت بگیرم.
    سوالم اینه که این گواهی محتواش دقیقاً چیه؟ فقط اینکه طرف چهار سال اینجا درس خونده؟
    و آیا میشه امیدی داشت به من کمی زودتر وقت بدن؟ یا من هم در صف متقاضیان اولیه قرار می گیرم؟
    سلام

اين يعني چي؟ وقتي اصل مدرک دستمون هست و تاييد و ترجمه شده براي چي ميخوان؟ من که الان تهران هستم و فوق رو از اصفهان گرفتم بايد چيکار کنم؟!!! تازه 5 ژوئن هم وقت سفارت دارم.

دوستان اين مدرک مهميه؟ نميشه بدون اون مدارک رو داد؟

ميشه شما رشته و مقطع و دانشگاهتون رو بگين دوستاني هم که مدارک دادن بگن که تو مدارکشون دادن يا نه
    ویزای دانشجویی کانادا (سابمیت : 11 می 2018 ----- بایو : 14 می 2018 ----- آپدیت ها : از اونجا که وکیل داریم خبری ندارم ----- ریجکت : 9 جولای 2018)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz52 نمایش پست ها
    سلام

اين يعني چي؟ وقتي اصل مدرک دستمون هست و تاييد و ترجمه شده براي چي ميخوان؟ من که الان تهران هستم و فوق رو از اصفهان گرفتم بايد چيکار کنم؟!!! تازه 5 ژوئن هم وقت سفارت دارم.

ميشه شما رشته و مقطع و دانشگاهتون رو بگين دوستاني هم که مدارک دادن بگن که تو مدارکشون دادن يا نه
    دوست عزیز احتمالاً این دوستمون نگفتن که دانشگاه این مدرکو نمیده بلکه گفتن من نگرفتم حالا خودتون باید بدونید که وقتی رفتین سفارت چی باید بگید تا به مشکلی بر نخورید.

سلام

شما بگید دانشگاهمون علی رغم اصرار ما همچین فرمی رو نداره و نمیده. باید به سفارت توضیح کافی بدین. یعنی باید واقعیت رو بگین.
    و بگین که تو فرم جی آر وان هم کامنت نوشتین - بند 7:
    اینجوری:
    XXX and XXX universities don’t supply such a declaration letter confirming the authenticity of the educational documents. Neverthless, my documents are original and have been confirmed and stamped by Ministry of Science, Research and Technology, Ministry of foreign affairs and judgiciary organization. Highly appreciated consider this in document review

برای من که مشکلی پیش نیومد. ویزام هم گرفتم.

Junior Member

سلام

این دقیقاً سوال منم هست که خب توو مدرک همه چی رو نوشته، دیگه تأییدیه ش چیه؟
    خصوصاً که من برای فوقم همچین تأییدیه ای رو داشتم و شاید اصلاً همین خیالم رو راحت کرد که خب واسه لیسانسم دیگه همچین چیزی رو نمیخاد، ولی متأسفانه خواستن
    مهم بودنش که انقدر مهم بود که گفت باید بیاری و چشم پوشی نکرد!
    به قول دوستمون من هم راستش رو گفتم، چون مطمئن نبودم که دانشگاه میده یا نمیده (و اتفاقا پرسیدم از دانشگاه و میده)، و خانم خادم پور گفت اگه بگی دانشگاه همچین چیزی نمیده و اینا قبلاً از دانشگاه شما برای شخص دیگه ای تأییدیه تحصیلی گرفته باشن برات دردسر میشه و امتیازت رو تحت تأثیر قرار میده!

سلام آقا بهزاد
    لطف میکنید اگه بفرمایید بانک های اینجا چطور کار میکنن چون یکیشون گفت باید ۴۰۰ گرون بدی تا حساب باز کنم منم پول زیادی ندارم که حالا ۴۰۰تاشو بدم به اینا
    ممنون میشم اطلاعاتی در اینن زمینه بدین برای بقیه هم می تونه مثمر ثمر باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

با سلام از دوستان کسی می تونه به این سوال من جواب بده : من دکترای دامپزشکی دارم به مدت 2 سال روی یک بیماری عفونی مشترک در مرکز تحقیقات پزشکی تحقیق کرده ام به عنوان تز دکترام حالا نمیدونم این 2 سال رو می تونم به عنوان سابقه کار به عنوان محقق اراعه کنم ؟اون زمان من هنوز دانشجو بودم اما نتایج پژوهش چاپ شده در ژورنال ISI . به نهایت تشکر.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    سلام ، دوستانی که دآنمارک هستید بخصوص آقا بهزاد ، لطفا ب من جواب بدید
    من با چرم صتایع دستی میسازم و کار تتو هم بلدم ، می خوام بدونم لازمه برم مدرکش رو از اینجا بگیرم یا نه؟ممنون میشم اگه جواب بدین .
    من دقیقا سوالتون رو متوجه نمیشم. میخواین دنبال شرکتهایی بگردین که فرد آشنا به صنایع دستی بخوان؟ اگر اینطوریه، شاید داشتن مدرک بد نباشه، ولی من بعید میدونم اجباری باشه. اگر خودتون میخواین این کار رو بکنین هم که مدرک نمیخواد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)