صفحه 359 از 638 نخستنخست ... 259309349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369409459 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,581 تا 3,590 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد
    لطف میکنید اگه بفرمایید بانک های اینجا چطور کار میکنن چون یکیشون گفت باید ۴۰۰ گرون بدی تا حساب باز کنم منم پول زیادی ندارم که حالا ۴۰۰تاشو بدم به اینا
    ممنون میشم اطلاعاتی در اینن زمینه بدین برای بقیه هم می تونه مثمر ثمر باشه
    من همه بانکها رو نمیدونم. Danskebank از من سیصد کرون گرفت. بقیه بانکها معمولا یک مقدار می گیرن. ولی در مجموع بهتره که به اندازه یک سال پول داشته باشین، وگرنه دانمارک ریسک بزرگیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

با سلام اگر به دقت Email رو بخونید نوشته زمان سفارت اصلا قابل تغییر نیست از طرف دیگه اونها اصولا اعصاب ندارن اگر ازش بخوایین وقت جلوتر بدن ممکنه که جواب عکس بده ! فکر کنم کمی صبور باشبن بهتره
    موفق باشین.

Junior Member

کسانی که میخوان حساب بانکی باز کنان،
    ۱ دانسکه بانک پولی شده و تو این شند ماه کلی مشتری از دست داده از خوده danmarkia
    ۲. فلان بانکهای نوردا و یسک خوب
    Nordea jyskebank
    http://www.jyskebank.dk/wps/portal/jfo/forside
    http://www.nordea.dk/

Junior Member

دوستانی که سابقه نقص مدرک داشتن، تونستن وقت زود بگیرن؟ تفاوتی برای این شرایط و متقاضیان اولیه قائل می شن؟

کسی تا حالا اامتیاز سازگاری گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    دوستانی که سابقه نقص مدرک داشتن، تونستن وقت زود بگیرن؟ تفاوتی برای این شرایط و متقاضیان اولیه قائل می شن؟

کسی تا حالا اامتیاز سازگاری گرفته؟
    نقص مدرکی ها فکر نکنم نیاز باشه دوباره نیاز باشه وقت بگیرن

این دقیقاً سوال منم هست که خب توو مدرک همه چی رو نوشته، دیگه تأییدیه ش چیه؟
    خصوصاً که من برای فوقم همچین تأییدیه ای رو داشتم و شاید اصلاً همین خیالم رو راحت کرد که خب واسه لیسانسم دیگه همچین چیزی رو نمیخاد، ولی متأسفانه خواستن
    مهم بودنش که انقدر مهم بود که گفت باید بیاری و چشم پوشی نکرد!
    به قول دوستمون من هم راستش رو گفتم، چون مطمئن نبودم که دانشگاه میده یا نمیده (و اتفاقا پرسیدم از دانشگاه و میده)، و خانم خادم پور گفت اگه بگی دانشگاه همچین چیزی نمیده و اینا قبلاً از دانشگاه شما برای شخص دیگه ای تأییدیه تحصیلی گرفته باشن برات دردسر میشه و امتیازت رو تحت تأثیر قرار میده!
    خانم خادم پور تا حدی راست گفته.
    شریف و تربیت مدرس نمیده. و من هم ندادم
    اگر اونجا یکی از ایران نامه تاییدیه از شریف و تربیت مدرس آورده بود اون وقت برای من دردسر ساز ممکنه میشد. اصولا به ایرانی ها شکاکن
    همه چی رو قرص و محکم بگیرید.
    اگر نامه میدن بهتون حتما بگیرین. اگر نمیدن واقعا راست رو بگین و حتما کامنت بذارین
    ضمنا این احتمال هم هست:
    اگر نامه تاییدیه میگیرین باید برای هر دو بگیرین وگرنه هیچی ارایه ندین بهتره. چون ممکنه دانمارک بگه پس اون یکی نامه ت کجاست؟ و مدرکت رو تایید نکنه مثلا.
    البته دوستانی هم بودن که از شریف با ترفند هایی نامه گرفتن (و برای من نوعی هم که نامه نبردم دردسر ساز نشد) ولی اونهایی که از شریف نامه گرفتن تعدادشون بسیار انگشت شماره و این کار رو خراب نمیکنه.
    کار وقتی خراب میشه که همه ببرن و شما نبری!

نتیجه اینکه اگر واقعا میتونی بگیری نامه رو بگیر (و برای هر دو هم بگیر) اگر نه برای هیچ کدوم نبر (یا هر طور خودت صلاح میدونی - شاید ترجیح بدی برای یکی که تونستی ، ببری)
    واقعیت اینه که مدرک شما با مهر های لازم و اصل باشه مورد قبول اداره دانمارکی هست و خیلی بعیده که نیاز به تاییدیه داشته باشه.
    مشکل سفارت ایرانه که سنگ میندازه. احتمالا شما یه جوری بیان کردی اونها حساس شدن. یا ترسیدی اونها هم بهت لطف کردن و برات ریسک نکردن که مدارک رو قبول کنن.
    شاید (نمیدونم - میگم شاید) سفارت از دانشگاههایی که تاییدیه میدن خبر داشته باشه (از روی آمار مدارک بچه ها و ورودی اینگونه تاییدیه ها)

در کل اگر میتونید، بگیرید.
    بدون حرف و حدیث

موفق باشید

من یه دوست دانمارکی الاصل دارم که برای کاریابی باهاش مکاتبه میکنم.
    این رو ببینید (برام نوشته):

Right now there is a boom in jobmarket for engineers in the oil/gas industry in Denmark and Norway and they have a hard time finding experienced candidates so hopefully he will able to land you some interviews.

رشته های برق/مکانیک و ... که سابقه کار در صنایع نفت و گاز رو دارند شانسشون بیشتره برای کار.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    نقص مدرکی ها فکر نکنم نیاز باشه دوباره نیاز باشه وقت بگیرن
    ینی می گین همینجوری برم در سفارت؟

Junior Member

ینی می گین همینجوری برم در سفارت؟
    من حقیقتش خودم نقص مدرک نداشتم ولی‌ فکر کنم با تلفن زدن به سفارت مشکلتون حل می‌شه. نیاز نیست وقت مجدد بگیرید. آقا کاوه بیشتر میتونه راهنمائی کنه چون فکر کنم مدرک زبانش رو بعد از وقت سفارت تحویل داده بود.

Junior Member

منم مدارکم رو تحویل سفارت دادم
    چندتا نکته رو میگم شاید به دوستانی که میخوان برن سفارت کمک کنه
    1.کپی رنگی پاسپورت 1 سری خواست،سوال کرد که باهاش جایی رفتم یا نه و چون تازه به دستم رسیده بود و مهری نداشت کپی تمام صفحات رو که گرفته بودم برگردوند و فقط 2 صفحه اول و صفحه اخرو برداشت
    2.سایز عکس براش مهم نبود
    3.نامه declerationنداشتم و به جاش دانشگاه نامه recommendationسیل شده انگلیسی داده بود،که سفارت هم بدون مشکلی گرفت ازم
    4.ریز نمرات رو صفحه به صفحه برار اصل کرد و هزینه اش رو حساب کرد
    5.کپی رنگی شناسنامه ،فقط صفحه اول رو خواست
    6.cvنخواست
    7.اصل گواهی حساب بانکی رو گرفت و کپی نخواست
    8.پروانه دائم و پروانه مطب رو هم اصلا نخواست
    موفق باشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)