صفحه 362 از 638 نخستنخست ... 262312352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372412462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,611 تا 3,620 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    با سلام

لیست + اینه:

The Positive List - overview

Below follows an overview of all job titles on the Positive List, divided into professional fields.

Engineer

• Building engineer
      Requirement: Professional Bachelor's degree
    • Clinical engineer
      Requirement: Master's degree
    • Dairy engineer
    • Electrical engineer
    • Engineer in food science and technology
    • Environmental engineer
    • IT engineer
    • Mechanical engineer

Doctor and dentist

• Consultant doctor/chief physician
      Requirement: Master's degree + Danish authorisation
    • Dentist
    • Hospital doctor
    • Medical consultant
    • Medical doctor

Other academic work

• Actuary
      Requirement: Master's degree + Danish authorization
    • Assistant attorney
    • Assistant police procecutor
    • Attorney
    • Auditor
    • Deputy judge
    • Geologist
    • Legal counselor
    • Marine biologist
    • Psychologist

IT and telecommunication

• IT architect
      Requirement: Documentation of at least three years' IT education
    • IT consultant
    • Programmer and systems developer

Healthcare

• Anaesthetic nurse
      Requirement: Professional Bachelor's degree + Danish authorization
    • Midwife
    • Nurse
    • Surgical nurse

Other health and personal care

• Biomedical laboratory technician
    • Pharmaconomist

Teaching, supervision

• Primary and lower secondary school teacher
    • Teacher at independent boarding school for lower secondary students

Education, social and religious work

• Childcarer/social educator
    • Social educator
    • Supporting pedagogue

مهندس مکانیک هست. گرایشش در گرفتن ویزا مهم نیست. شما هم مطرح نکنید. ویزاتون رو هم انشالله میگیرید.
    فقط چیزی که میمونه اینه که بازار کار رو برای مکاترونیک بررسی کنید که خوب هست یا نه.

موفق باشید
    من چند ماه پیش همین جوری وقت سفارت دانمارک گرفتم که چهار هفته دیگه نوبتم میشه حالا می بینم رشتم (Food Science & Technology) در + لیست قرار گرفته، سابقه کار من بدون بیمه هست و تافلم فوریه 2014 اکسپایر میشه. آیا بدون بیمه ولی با نامه سابقه کار شانس قبولی دارم؟ کارشناسی ارشد هم دارم
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من چند ماه پیش همین جوری وقت سفارت دانمارک گرفتم که چهار هفته دیگه نوبتم میشه حالا می بینم رشتم (Food Science & Technology) در + لیست قرار گرفته، سابقه کار من بدون بیمه هست و تافلم فوریه 2014 اکسپایر میشه. آیا بدون بیمه ولی با نامه سابقه کار شانس قبولی دارم؟ کارشناسی ارشد هم دارم
    تافل که اوکیه. مشکلی نیست
    حرفی هم از بیمه نزنید! نه اینجا تو فروم نه تو سفارت!
    نامه سابقه کار انگلیسی میبرید با سربرگ و مهر و آدرس و ...(کامل - رنگی و اصل) امضا شده. که مو لا درزش نره. همون کافیه.
    نگران نباشین. مشکلی پیش نمیاد

موفق باشید
    کاوه

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    یادم رفت بگم. نامه فارسی نگیرید که بخواید ترجمه ش کنید. از همون اول انگلیسی بگیرید. شرکتتون هم نداد یه جوری! خودتون جورش کنید از یه شرکت دیگه. نمیان از شرکت ها استعلام بگیرن.
    ضمنا دانمارک کشوریه که باید با دانش و معلومات و تجربه بیایید. باید واقعا کار کرده باشید و رشتتون هم بخوره. تازه کلی زحمت بکشین که کار مرتبط گیر بیارین اون هم با 1000 تا شبکه و لینکداین و ....
    اگه غیر از این بخواین بیاین و مدرک و نامه و ... جور کنین که پاتون باز شه اونجا مطمین باشین که fail میکنین. باید چیزی برای ارایه و رقابت داشته باشین. واله بر میگیردین. کلی هم ضرر مالی میدین.

سلام بر دوستان خوبم
    عزیزانی که مثل قا بهزاد مدتیه دانمارک بودن لطف می کنید بگین چطور حساب باز کردین و چقدر؟
    منظورم اینه که اینجا من شنیدم ۵۰ درصد برمیدارن. اینطوری باشه که هیچکی حساب باز نمیکنه .بعدم میگن میپرسن از کجا اوردین ؟ اگه بگی کار کردم برمیدارن اگه بگی بهم دسیده بازم برمیدارن.
    عاجزانه التماس دارم منو از این سردرگمی نجات بدین و بگین تا چه سقفی مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    سلام بر دوستان خوبم
    عزیزانی که مثل قا بهزاد مدتیه دانمارک بودن لطف می کنید بگین چطور حساب باز کردین و چقدر؟
    منظورم اینه که اینجا من شنیدم ۵۰ درصد برمیدارن. اینطوری باشه که هیچکی حساب باز نمیکنه .بعدم میگن میپرسن از کجا اوردین ؟ اگه بگی کار کردم برمیدارن اگه بگی بهم دسیده بازم برمیدارن.
    عاجزانه التماس دارم منو از این سردرگمی نجات بدین و بگین تا چه سقفی مشکلی پیش نمیاد.
    سلام تو فرودگاه اظهار نامه پر نكرديد چقد ر پول اورديد؟ چون ظاهرا تا ١٠٠٠٠ يورو نفرى مجاز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    سلام تو فرودگاه اظهار نامه پر نكرديد چقد ر پول اورديد؟ چون ظاهرا تا ١٠٠٠٠ يورو نفرى مجاز؟
    نه چیزی نگفتن

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    سلام بر دوستان خوبم
    من بعد از گرفتن cpr number رفتم بانک و حساب باز کردم و پول هم ریختم تو حساب. اینطوری نیست که هر پول کمی رو بپرسن از کجا آوردی. ولی اگر یکهو پول زیادی بذارین تو بانک، می پرسن از کجا آوردین و خود بانک که نه، بلکه مالیات می تونه از شما این پول رو کم کنه. ولی شما که تازه اومدین میتونین برای اطمینان همون صفحه ای که میزان پول مورد نیاز برای یک سال رو از ما خواسته پرینت بگیرین و نشون بدین و توضیح بدین که من تازه اومدم و این پول رو به عنوان گرین کارتی از کشور خودم آوردم. کلا اگر راست بگین نمیتونن کاری بکنن. آدم وقتی خلاف می کنه باید بترسه. مخصوصا تو کشوری مثل دانمارک که اصل بر صداقته.

افرادی باید بترسن که کار سیاه بکنن. مثلا اگر شما تو خونه آرایشگری بکنین و مالیات هم ندین، بعد از یک ماه اگر برین 10 هزار کرون درآمد رو بریزین تو حساب و چند ماه این کار رو تکرار کنین، مشکوک میشن و چون خلافی انجام شده، علاوه بر مالیات، جریمه خیلی سنگینی هم براتون می برن و در مواردی دیپورتی هم داره. البته نمی گم که اینجا هیچ کس کار سیاه نمیکنه، ولی خیلی محدودتر از کشور خودمونه و خیلی هم خلاف مهمی محسوب میشه. هر درآمدی دارین باید مالیاتش رو بدین، چون کشور رو مالیات می چرخه و از طرف دیگه باید درآمد و هزینه ها شفاف باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bpooneh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    متاسفم از ریجکت شما، انگار با ما برقی ها مشکل دارن. من آخرای اسفند ماه بعد 6 ماه جواب ریجکتم اومد و امتیاز های پازتیو رو نداده بودن چون فوق ام صنایع بود و نامه محل کارم چون دولتی بود فول تایم و حتی عنوان رو ننوشته بود من هم اون موقع نمی دونستم که اینقدر مهمه. اما در مورد اپیل، من نامه جدید سابقه کار گرفتم و ترجمه کردم و به همراه یه صفحه کامل از توضیحات شغلی و رزومه ام و با پرینت پرداخت جدید کیس اوردر برای اپیل، براشون در ضمیمه ایمیل گذاشتم و فرستادم(آدرس ایمیل برای اپیل در نامه ریجکت شما آورده شده که با ایمیل سفارت ایران فرق می کنه). سفارت اینجا هیچ مدرکی نمی گیره برای اپیل. الان نزدیک 2 ماهه که منتظرم. موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    منم از ریجکتی شما متأسفم، خیلی ممنون از راهنمایی شما، پس منم همین کار رو میکنم که گفتید، البته یک کم تردید دارم برای اپیل، یعنی دیگه حوصله ندارم، بخصوص اینکه باید برم دوباره کلی قصه تعریف کنم تا محل کارم نامه سابقه کار بده و بزنه فول تایم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من بعد از گرفتن cpr number رفتم بانک و حساب باز کردم و پول هم ریختم تو حساب. اینطوری نیست که هر پول کمی رو بپرسن از کجا آوردی. ولی اگر یکهو پول زیادی بذارین تو بانک، می پرسن از کجا آوردین و خود بانک که نه، بلکه مالیات می تونه از شما این پول رو کم کنه. ولی شما که تازه اومدین میتونین برای اطمینان همون صفحه ای که میزان پول مورد نیاز برای یک سال رو از ما خواسته پرینت بگیرین و نشون بدین و توضیح بدین که من تازه اومدم و این پول رو به عنوان گرین کارتی از کشور خودم آوردم. کلا اگر راست بگین نمیتونن کاری بکنن. آدم وقتی خلاف می کنه باید بترسه. مخصوصا تو کشوری مثل دانمارک که اصل بر صداقته.

افرادی باید بترسن که کار سیاه بکنن. مثلا اگر شما تو خونه آرایشگری بکنین و مالیات هم ندین، بعد از یک ماه اگر برین 10 هزار کرون درآمد رو بریزین تو حساب و چند ماه این کار رو تکرار کنین، مشکوک میشن و چون خلافی انجام شده، علاوه بر مالیات، جریمه خیلی سنگینی هم براتون می برن و در مواردی دیپورتی هم داره. البته نمی گم که اینجا هیچ کس کار سیاه نمیکنه، ولی خیلی محدودتر از کشور خودمونه و خیلی هم خلاف مهمی محسوب میشه. هر درآمدی دارین باید مالیاتش رو بدین، چون کشور رو مالیات می چرخه و از طرف دیگه باید درآمد و هزینه ها شفاف باشه.
    منظور از پول زياد يعني چقدر؟مثلا 10,000 $ چقدر ماليات داره؟ اگه ثابت كنيم كه گرين كارتي هستيم ماليات و بهمون ميبخشن؟واقعا نميدونم چقدر پول با خودم بياريم كه هم به مشكل بر نخوريم و هم همه اش و به ماليات نديم!

برای اونا مهم این هست که این پول زیاد رو از کجا آوردید و مقدار معینی نداره. به عبارت دیگه اونا می خوان مطمئن شن که این پول رو از راه کار سیاه به دست نیاورده باشید. شما برای اطمینان اگر ارز باخودتون می برید از صرافی که ارز رو گرفتید یک فاکتور یا تاییدیه هم بگیرید که نشون بده شما ارز رو از ایران آوردید.
    البته ممکن هم هست اصلا گیر ندن. این به کارمند اون بانک بستگی داره که به شما شک کنه یا اینکه نه. اگه هم نتونستید پول رو به حسابتون واریز کنید که بعید می دونم باز مشکلی نداره می تونید پولها رو کم کم وارد حسابتون بکنید و یه مقداری هم تقسیم کنید بین دوستاتون که از حساب خودشون حواله کنند به حساب شما.
    چون تو دانمارک کار سیاه انجام نمی دید خیلی نگران این موضوع نباشید. به قول معروف زمین که پاکه پاکه چه منتش به خاکه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط happyhappy نمایش پست ها
    منظور از پول زياد يعني چقدر؟مثلا 10,000 $ چقدر ماليات داره؟ اگه ثابت كنيم كه گرين كارتي هستيم ماليات و بهمون ميبخشن؟واقعا نميدونم چقدر پول با خودم بياريم كه هم به مشكل بر نخوريم و هم همه اش و به ماليات نديم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)