صفحه 365 از 638 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375415465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,650 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

http://www.dr.dk/nyheder/politik/201...1.htm?ip_lists
    http://www.dr.dk/Nyheder/Politik/2013/04/09/185749.htm

این ۲ خبر در خسوسه اینه که دولت میخاد شرایطه گران کرد آواز کنه چون کلان ۲۸ درصد موافق شدن و بکری زیاده. و دوم اینکه دانشجوهای خارجی در دانمارک بدش میتونن از این طرح استفاده کرده تو دانمارک کار کنان، و این یعنی بزاره کار خرابتر برای یک خارج از اروپایی

Junior Member

با پوزش ، نوشتن فارسی با این برنامه مشکله،، متنه قبلی

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط katte نمایش پست ها
    میخواستم بدونم می توانم از کارت پایان خدمت برای سابقه کار استفاده کنم؟ من در بهداری به عنوان روانشناس کار می کردم؟
    رشته من روانشناسی بالینی به زبان انگلیسی از هند چند امتیاز برای زبان به من تعلق میگیره؟

با تشکر از همکاری شما
    وزارت کار دانمارک از شما نامه سابقه کار می خواد. این دیگه بستگی به اون جایی که شما سربازی می رفتین داره که سابقه کار میدن یا نه.

نکته بعدی هم سوالی هست که باید از خودتون بپرسین و اصلا به من ربطی نداره. اون سوال هم اینه که با تحصیلات روانشناسی بالینی در دانمارک میخواین چی کار بکنین؟ قبل از انتخاب دانمارک در این زمینه تحقیق مفصلی انجام بدین و اگر چشم انداز مثبتی دیدین، بعد اقدام کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cope000 نمایش پست ها
    اگر به عنوانه فرده اصلی نباشین ، یعنی همسره فردی که ویزای کار میگیره میتونید تجارته خودتون رو راه بندازین.
    آیا این موضوع رو در جایی دیدید یا از مرجعی پرسیدید؟ ممنون.

درود بر شما

دوستانی که الان دانمارک هستن لطفا در مورد صحت مطالب زیر همفکری کنند:

من از یکی از اقوام که ساکن اونجاست در مورد خونه و خونه گرفتن پرسیدم.
    خونه ها دو دسته ان: عمومی (سازمانی) و خصوصی
    در مورد خصوصی ها تا صاحب خونه شما رو رو در رو نبینه بهتون خونه نمیده. یعنی مهمه که شما کی هستین و چطور آدمی هستین. قرار داد این خونه ها میتونه چند ماهه هم باشه تا مثلا 1 سال.
    (آیا این موضوع درسته؟)

عمومی ها همون هایی اند که شما میری براشون تو کمون یا شهرداری اسمتو میدی و منتظر نوبت میمونی و اونها برات پیدا میکنن (که ممکنه 1 سال هم تو نوبت بمونی مثلا) در این حالت مهم نیست که شما رویت بشوید یا نشوید. خونه رو بهتون میدن و دیدار حضوری با صاحب خونه لزوما نداره. فکر کنم اصلا صاحب خونه ای حقیقی وجود نداشته باشه. قرارداد این خونه ها هم یک ساله است.
    (آیا این موضوع درسته؟)

اگر شما جایی در دانمارک کار پیدا کنید (مثلا 1 ساله) و قراردادتون رو نشون کمون بدین و خونه هم نداشته باشین اونها موظفن که برای شما خارج از نوبت خونه پیدا کنن و این اتفاق خیلی زود میفته. یعنی شما میای تو صف خلوته! چونکه شما کار داری و داری به دولت مالیات میدی.
    قرارداد این خونه ها هم یک ساله است.
    (آیا این موضوع درسته؟)

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

دوستانی که دانمارک هستن لطفا راهنمائی بفرمایید
    اینکه کار واسه مهندس مکانیک چطوره؟ چیزی که من تو اینترنت سرچ کردم بد نبود رو کاغذ ولی‌ تو واقعیت می‌خواستم ببینم چطوره واسه گرین کارتیا؟
    و مسالهٔ بعد این کارای دم دستی‌ مثل روزنامه پخش کردن و یا نظافت! این کارا چه قد می‌شه باهاشون در ماه در اورد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sigma نمایش پست ها
    آیا این موضوع رو در جایی دیدید یا از مرجعی پرسیدید؟ ممنون.

مرجع زنده خودم و خانومم ، به هر حال مطمئن باشد از اداره مهاجرت ۳ سال پیش پرسیدیم تو دانمارک . ستش را هم پیدا میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    درود بر شما

دوستانی که الان دانمارک هستن لطفا در مورد صحت مطالب زیر همفکری کنند:

من از یکی از اقوام که ساکن اونجاست در مورد خونه و خونه گرفتن پرسیدم.
    خونه ها دو دسته ان: عمومی (سازمانی) و خصوصی
    در مورد خصوصی ها تا صاحب خونه شما رو رو در رو نبینه بهتون خونه نمیده. یعنی مهمه که شما کی هستین و چطور آدمی هستین. قرار داد این خونه ها میتونه چند ماهه هم باشه تا مثلا 1 سال.
    (آیا این موضوع درسته؟)

عمومی ها همون هایی اند که شما میری براشون تو کمون یا شهرداری اسمتو میدی و منتظر نوبت میمونی و اونها برات پیدا میکنن (که ممکنه 1 سال هم تو نوبت بمونی مثلا) در این حالت مهم نیست که شما رویت بشوید یا نشوید. خونه رو بهتون میدن و دیدار حضوری با صاحب خونه لزوما نداره. فکر کنم اصلا صاحب خونه ای حقیقی وجود نداشته باشه. قرارداد این خونه ها هم یک ساله است.
    (آیا این موضوع درسته؟)

اگر شما جایی در دانمارک کار پیدا کنید (مثلا 1 ساله) و قراردادتون رو نشون کمون بدین و خونه هم نداشته باشین اونها موظفن که برای شما خارج از نوبت خونه پیدا کنن و این اتفاق خیلی زود میفته. یعنی شما میای تو صف خلوته! چونکه شما کار داری و داری به دولت مالیات میدی.
    قرارداد این خونه ها هم یک ساله است.
    (آیا این موضوع درسته؟)

موفق باشید
    کاوه

۱. بله
    ۲. بستگی به جاش دارد، بیشتر از ۱۵ سال هم دادریم طول بکشه.
    کمونه اصلان چنین کمکی نمیکنه. اون ماله پناهنده ها است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    دوستانی که دانمارک هستن لطفا راهنمائی بفرمایید
    اینکه کار واسه مهندس مکانیک چطوره؟ چیزی که من تو اینترنت سرچ کردم بد نبود رو کاغذ ولی‌ تو واقعیت می‌خواستم ببینم چطوره واسه گرین کارتیا؟
    و مسالهٔ بعد این کارای دم دستی‌ مثل روزنامه پخش کردن و یا نظافت! این کارا چه قد می‌شه باهاشون در ماه در اورد؟

کار فقط واسه پزشکها تا هادی خوبه همین.
    پخشه روزنامه ۳۰۰۰ کر. که البت به شما نمیدن ماله ۱۵ ساله هاست
    نظافت بستگی داره از ۳۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ ،
    حالا مگو شما میخای بیای دانمارک این کارا رو کنی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cope000 نمایش پست ها
    مرجع زنده خودم و خانومم ، به هر حال مطمئن باشد از اداره مهاجرت ۳ سال پیش پرسیدیم تو دانمارک . ستش را هم پیدا میکنم
    اول اینکه ممنون از شما
    دوم اینکه من هم همراه هستم ، یعنی متقاضی همسرم هست ، لازمه دوباره خودم اپلای کنم و ی نوع دیگه ویزا رو بگیرم ؟ و اینکه گرفتن ی فروشگاه و شروع ب کار کردن ، پروسه طولانی از نظر قانونی داره یا ب محض اینکه بخوام میتونم این کار رو بکنم؟ مر
    سیییی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)