صفحه 366 از 638 نخستنخست ... 266316356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376416466 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,651 تا 3,660 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط cope000 نمایش پست ها
    کار فقط واسه پزشکها تا هادی خوبه همین.
    پخشه روزنامه ۳۰۰۰ کر. که البت به شما نمیدن ماله ۱۵ ساله هاست
    نظافت بستگی داره از ۳۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ ،
    حالا مگو شما میخای بیای دانمارک این کارا رو کنی ؟
    وقتی‌ آدم می‌خواد به جایی مهاجرت کنه باید همه واقعیت‌ها رو ببین دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    اول اینکه ممنون از شما
    دوم اینکه من هم همراه هستم ، یعنی متقاضی همسرم هست ، لازمه دوباره خودم اپلای کنم و ی نوع دیگه ویزا رو بگیرم ؟ و اینکه گرفتن ی فروشگاه و شروع ب کار کردن ، پروسه طولانی از نظر قانونی داره یا ب محض اینکه بخوام میتونم این کار رو بکنم؟ مر
    سیییی

۱. خاهش
    ۲. شما اپلی میکنی برای visa همراه ، تو سایت بخون
    ۳. واسه شروع کار پوله زیادی میخاد و بستگی به کارت داره ، رو چون الان مغازهای خورد زیاد ورشکست میشن به الات بهران اقتصادی.
    ۴. طولانی نیست. فقط سرمایه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    وقتی‌ آدم می‌خواد به جایی مهاجرت کنه باید همه واقعیت‌ها رو ببین دیگه

n ,

ببین.
    والی باره تمدید اقامت به مشکل شیاد بخوری. در ضمن این کارها رو kommune میده به آدمی غیره تحصیل کرده که در هاله دریافته حقوق بیکاری از kommune هستند. و مگه بتونی ی ایرانی گیر بیاری که بهت کمک کنه، ونام اگه ازیاتت نکنه سره salary و،،،
    دانمارک کشوره گرونه باره این نوه مهاجرت.
    من اطلاعتی رو که کسی بهم ۵ سال قبل نداد و کلی سرم کلاه رفته تا بدست اوردم دارم در اختیار باقی قرار میدم، تا عزیزان اذیت نشان.

Junior Member

n ,

ببین.
    والی باره تمدید اقامت به مشکل شیاد بخوری. در ضمن این کارها رو kommune میده به آدمی غیره تحصیل کرده که در هاله دریافته حقوق بیکاری از kommune هستند. و مگه بتونی ی ایرانی گیر بیاری که بهت کمک کنه، ونام اگه ازیاتت نکنه سره salary و،،،
    دانمارک کشوره گرونه باره این نوه مهاجرت.
    من اطلاعتی رو که کسی بهم ۵ سال قبل نداد و کلی سرم کلاه رفته تا بدست اوردم دارم در اختیار باقی قرار میدم، تا عزیزان اذیت نشان.
    آخه موضوع اینه که شما به هر کشور دیگه هم که مهاجرت می‌کنین که سر دست کار بهتون نمیدن که. به نظر من طبق چیزی که من تحقیق کردم و بهش رسیدم واسه یه نفر مجرد که بخواد یه اتاق بگیره و به خودش سخت بگیره و خرج اضافی نکنه طبق چیزی که خود سفارت میگه خرجهس در حد ماهی‌ ۶۵۰۰ کرون می‌شه. که تقریبا می‌شه ۸۵۰-۹۰۰ یورو. تا جایی که من میدونم آلمانم مثلا همینه( حالا شاید یه کم کمتر). یا کانادا. خیلی‌ تفاوتی‌ نمی‌کنه. تنها مشکله مهاجرت به دانمارک به نظر زبان دانمارکی هست.

۱. خاهش
    ۲. شما اپلی میکنی برای visa همراه ، تو سایت بخون
    ۳. واسه شروع کار پوله زیادی میخاد و بستگی به کارت داره ، رو چون الان مغازهای خورد زیاد ورشکست میشن به الات بهران اقتصادی.
    ۴. طولانی نیست. فقط سرمایه.
    ممنون از راهنماییتون ، ویزای من و همسر و فرزندم اومده !

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بدونم برای دندانپزشک ها شرایط کازیابی چطوره کسی هست اقدام کرده باشه مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    وزارت کار دانمارک از شما نامه سابقه کار می خواد. این دیگه بستگی به اون جایی که شما سربازی می رفتین داره که سابقه کار میدن یا نه.

نکته بعدی هم سوالی هست که باید از خودتون بپرسین و اصلا به من ربطی نداره. اون سوال هم اینه که با تحصیلات روانشناسی بالینی در دانمارک میخواین چی کار بکنین؟ قبل از انتخاب دانمارک در این زمینه تحقیق مفصلی انجام بدین و اگر چشم انداز مثبتی دیدین، بعد اقدام کنین.

با تشکر از اقا بهزاد
    من می توانم بدونه سابقه کار اقدام کنم؟
    امتیازم به 100 میزسه
    فوق لیسانس 60
    سن 15
    مدرک انگلسی زبان 20
    positive list 10
    جمع 105
    من در هند هستم و مدارکم رو به یکی از شرکت ها که روی کار دانمارک انجام میدهند نشان دادم گفت شما میتوانید اقدام کنید.. اگر می شه من رو راهنمایی کنید
    در صمن من کارت پایان خدمتم رو ترجمه وتایید امور خارچه رو هم گرفتم
    کار در دانمارک خوبه با چند تا مدرسه در تماس هستم که به روانشناس نیار دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    دوستان منم مدارکمو تحویل دادم. مدارکو مینویسم که اگه دوستان مشکلی‌ داشتن بتونن رفع کنن
    ۱- یک قطعه عکس ۳*۴. البته همون‌جا بیومتریک گرفتن ازم.
    ۲- فرم پر شده جی آر ۱ که به صورت تایپ شده و رنگی‌ دادم.(باید به صورت رنگی‌ باشه)
    ۳- کپی‌ رنگی‌ تمام مدارک تحصیلی‌ و ریز نمرات به همراه اصلشون تا چک بشه و یه نسخه ترجمه تمام مدارک تحصیلی‌ (اصل مدرکو بر میگردونه بهتون)
    ۴- اصل مدرک زبان که برنگردوند(من اصلا یادم رفت بپرسم که اصل مدرکو پس میدن بعدا یا نه)
    ۵- کپی‌ رنگی‌ تمام برگای پاسپورت و شناسنامه رو بردم به همراه کپی‌ جلد پاسپورت( تمام برگا رو نگاه کرد و فقط برگ اول شناسنامه و برگای نوشته دار و ویزا داره پاسپورتو برداشت )
    ۶- پرینت فیش واریز ۶۳۷۵ کرون
    ۷- پرینت گواهی بانکی‌ که ۴ روز قبلش گرفته بودم
    ۸- سی وی دادم نگرفت گفت لازم نیست
    ۹- نامه سابقه کار به زبان انگلیسی
    ۱۰- مبلغ ۵۳۰ دلار نقد- من دلار خرد برده بودم ولی‌ دلار خرد داشت و بهم گفت که نمیخواد خرد بدی
    نکته: تو ایمیلی‌ که به من زده بودن گفته بودن که ۲۳۵ دلار + ۳۰ دلار بابت هر برگ که ۲۵۰ دلار +۳۵ دلار بابت هر برگ گرفت. منو ۸ برگ حساب کرد(۲ تا دانشنامه + ریز نمرات لیسانس ۴ برگ+ ریز نمرات فوق ۱ برگ+ یه پک از تمام مدارک ترجمه شده که فکر کنم چون پک شده بود ۱ برگ حساب کرد)
    از من پرسید نامه تأیدیه دانشگاه نداد. گفتم نه. گفت خیلی‌ خوب. یه چیز عادی شده دیگه فکر کنم. اگه دانشگاهتون معتبر باشه فکر نکنم مشکلی‌ پیش بیاد.
    در ضمن کلا اعصاب ندران!!
    فقط دوستان به این موضوع توجه کنند که برگه هایی که اصل آنها پشت و رو هست رو در دو ورق جدا پرینت رنگی نگیرند، چون اون وقت باید 70 دلار به جای 35 دلار پرداخت کنند.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mor_teza نمایش پست ها
    با سلام

اگر امکان دارد، می خواستم ببینم که سفارت اصل مدرک IELTS رو تحویل میگیره ؟

با تشکر

بله ولی وقتی ویزاتون اومد بهتون برمیگردونن

Junior Member

برای بار سوم یا چهارمه که خواهش می کنم کسی راهنمایی کنه: آیا با مدرک مهندسی نرم افزار جزو شاخه ی آی تی پوزیتیو لیست حساب می شم یا نه؟ سابقه ی کار آی تی دارم به مدت یک سال و نیم.

آیا باید عین عنوان رشته ی تحصیلی آی تی باشه؟

تو رو خدا اگه تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه دارید جواب بدید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)