صفحه 368 از 638 نخستنخست ... 268318358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378418468 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,671 تا 3,680 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    من یه توضیح در مورد هزینهٔ این پروسه بدم تا دوستان تازه وارد سر در گم نشن. پروسه اپلای‌ برای کشور دانمارک ۲ تا هزینه داره
    هزینهٔ اول هزینه‌ای هست که شما بابت سفارت ایران میپردازین و من دقیقا نمیدونم چرا؟!!(چون سفارت ایران فقط یه واسطه هست که مدارکو میفرسته به دانمارک) این هزینه ۲۵۰ دلار+ به ازای هر مدرک ۳۵ دلار هست (به صورت تقریبی چیزی حدود ۵۵۰ دلار می‌شه سرجمع ). این پولو شما مستقیم به صورت دستی‌ به سفارت میدی و نیازی نیست جایی واریز بشه.
    هزینه دوم هزینه‌ای هست که شما باید بابت بررسی مدارکتون در اداریه مهاجرت دانمارک بپردازین. ۶۳۷۵ کرون دانمارک یا چیزی حدود ۱۱۱۰ دلار. این پولو باید به وسیله کسی‌ یا شرکت هابی که این کارو می‌کنن بد از ساختن Case order id به حساب اداره مهاجرت دانمارک بریزید و پرینتشو به سفارت تحویل بدید.
    در کل هزینهٔ این پروسه چیزی در حدو ۱۸۰۰-۱۹۰۰ دلار می‌شه
    سلام.
    اگر توی مرحله ی بررسی مدارک رد بشیم و امتیاز لازم رو نیاریم دیگه به سفترات رفتن و پرداخت اون 550 دلار نیازی نیست؟ یعنی جواب اینکه امتیاز داریم یا نه رو قبل از مصاحبه ی سفارت میدن یا بعدش؟
    من شنیدم که اگر رد بشیم از اون 6735 کرون فقط 700 کرون کم می کنن و بقیه اش رو پس میدن. درسته؟
    ضمانت مالی برای دو نفر به تومن میشه؟ باید پول ضمانت رو برای خودم و همسرم همزمان با ساختن case id واریز کنم یا اینکه بعدا برای همسرم واریز کنم به حساب؟

خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان خواهشمندم اين قدر نا اميدي به فروم تزريق نكنيد.
    به خدا اوضاع كار اين جا خيلي خوبه . شما اگر تخصص داشته باشيد رو هوا ميريد سر كار. براي كار پيدا كردن هم اصلاً لازم نيست زبان دانماركي بلد باشيد. اينجا همه مثله بلبل انگليسي حرف ميزنن . ولي از شما انتظار دارن كه كم كم زبونشونو ياد بگيريد.
    وضع كارهاي مرتبط با نفت و گاز بسياااااار عااااااليه. كار مهندس مكانيك فوق العادست.
    الان شركت زيمنس يه پروژه گرفته ، تو دريا نزديك فرودگاه Kastrup كپنهاگن، چيزي در حدود 500 تا توربين بادي نيروگاهي ميخوان اجرا كنن.
    شما اگر تخصص داشته باشيد بهتون قول ميدم در عرض 2 ماه اينجا كار خوب پيدا ميكنيد.
    من اينجا خيلي ها رو ميشناسم كه كار پيدا كردن و الان بسيار راضي هستن.

موفق باشيد
    شما درست میفرمایید. نفت و گاز رو من هم شنیدم. زبان دانمارکی هم در بعضی از شغلها لازم ندارن و تخصص شما رو میخوان فقط.
    من هنوز ایران هستم و از اینجا اپلای میکنم.
    ببینید اگر بتونید خوب رزومه بنویسید و رزومه خوبی هم داشته باشید در رشته خودتون، مطمئنن بدون لینک هم برای مصاحبه دعوت میشید. (البته راه شبکه و لینک رو هم که قبلا تو فروم گفته بودم دوستان فراموش نکنن-پوزیشن خالی و نفر تو اون شرکت)
    من یه مصاحبه اسکایپ داشتم که چون کارش خیلی بهم مرتبط نبود رد شدم. الان تو این هفته دارم خودم رو برای مصاحبه دوم آماده میکنم که این دفعه کارش کاملا مرتبطه.
    دو شرکت مختلف بودن.
    که فقط رزومه فرستادم تو سایتشون و اصلا هم لینکی نداشتم. پس این نشون میده که رزومه شما رو میخونن . حتی بین 100 نفر اپلیکنت اون شغل.
    تخصصتون خیلی مهمه که اونها بخوان و اینکه شما رقیب زیاد نداشته باشین.
    مثلا اگر یه شغلی باشه که بگه سابفه کار 2 سال لازم داریم و مهندس برق/مکانیک/آی تی (یعنی فقط شما مهندسی داشته باش) میخوایم مطمئن باشین که شانستون خیلی کمه. تقریبا 0
    چون مثل شما زیاده تو این شرایط
    باید بگردین ببینین چه شغل هایی با چه شرایطی بهتون نزدیک تره که بتونید تو نامه کاور لترتون روش مانور بدین که شما بهترین هستید.
    از نظر من شغلهای مهندسی برق/مکانیک/آی تی/زمین شناسی/امور مالی و مدیریتی (که زبانتون باید قوی باشه تو این مورد) تو سایت ها زیاد آگهی میشه.
    مهندسین عزیز تو سایت jobfinder.dk و jobindex هم رزومشون رو بذارن که خوبه.
    با توجه به جستجویی که من دارم میکنم با توجه به رشته ام اوضاع توی فیلد اتوماسیون و الکتریکال و نیروگاه خوبه. دوستانی که رشتشون میخوره (البته با سابقه کار کافی - بالای 3-4 سال) نا امید نباشن.

موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

با تشکر از همه دوستانی که وقت میذارن و اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه میذارن.

دوستانی که متاهل هستند، با توجه به این که من امتیاز لازم رو دارم ولی همسرم نداره، به چه صورتی باید اپلای کنم که با همسرم بتونیم همزمان بریم؟؟؟ میشه به طور خلاصه اعلام کنید روندش به چه صورت هست؟؟
    الان فقط من باید وقت سفارت بگیرم؟
    با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    با تشکر از همه دوستانی که وقت میذارن و اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه میذارن.

دوستانی که متاهل هستند، با توجه به این که من امتیاز لازم رو دارم ولی همسرم نداره، به چه صورتی باید اپلای کنم که با همسرم بتونیم همزمان بریم؟؟؟ میشه به طور خلاصه اعلام کنید روندش به چه صورت هست؟؟
    الان فقط من باید وقت سفارت بگیرم؟
    با تشکر فراوان
    لازم نیست همسرتان امتیاز بیاره، شما اقدام کنید و همسرتون به عنوان همراه با پر کردن فرم FA8/Online ویزا میگیرن با شما میان. اگر همزمان اقدام کنید ، ویزاتون همزمان میاد.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    لازم نیست همسرتان امتیاز بیاره، شما اقدام کنید و همسرتون به عنوان همراه با پر کردن فرم FA8/Online ویزا میگیرن با شما میان. اگر همزمان اقدام کنید ، ویزاتون همزمان میاد.
    همزمان اقدام کردن یعنی چی؟ این فرم کی باید پر بشه؟ بعد از اینکه من رفتم رفتم برا مصاحبه یا قبلش؟ یعنی باید این فرم رو پر کنند و یک CASE ORDER تشکیل بدن و پول رو آنلاین پرداخت کنند بعد من مدارک رو روز مصاحبه ببرم سفارت؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟ آخه امروز یه وکیلی به من گفت اول شما باید بری دانمارک بعد همسرت میتونه بیاد!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    برای بار سوم یا چهارمه که خواهش می کنم کسی راهنمایی کنه: آیا با مدرک مهندسی نرم افزار جزو شاخه ی آی تی پوزیتیو لیست حساب می شم یا نه؟ سابقه ی کار آی تی دارم به مدت یک سال و نیم.

آیا باید عین عنوان رشته ی تحصیلی آی تی باشه؟

تو رو خدا اگه تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه دارید جواب بدید!
    بله اگر کارتون در لیست رشته ها باشد به عنوان Positive List محسوب میشه.
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

همزمان اقدام کردن یعنی چی؟ این فرم کی باید پر بشه؟ بعد از اینکه من رفتم رفتم برا مصاحبه یا قبلش؟ یعنی باید این فرم رو پر کنند و یک CASE ORDER تشکیل بدن و پول رو آنلاین پرداخت کنند بعد من مدارک رو روز مصاحبه ببرم سفارت؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟ آخه امروز یه وکیلی به من گفت اول شما باید بری دانمارک بعد همسرت میتونه بیاد!!!!
    سلام دوست عزیز
    لطفاً مروری بر نوشته های این فروم بندازین. مطالب بسیار کامل و جامعی توسط دوستان نوشته شده که بسیار مفیده و خیلی بهتر از پاسخ های کوتاه من یا برخی از دوستان دیگه هست....

میشه بفرمایید اون وکیله مدرک وکالتش رو از کجا گرفته؟ به حرفای اینها اعتنا نکنید
    نفر اصلی میره سفارت و نفر همراه هم بعد از حدود 3-4 هفته از طریق فرم FA8 ONLINE اقدام میکنه و بعد میره برای بایومتریک.
    بعد ویزای هر دو نفر هم با هم میاد. برای خیلی از بچه های این فروم این اتفاق افتاده. یکیشم من.

بچه های این فروم خودشون یه پا وکیلن. پولتون رو خرج وکیل های قلابی نکنید.

موفق باشید
    کاوه

اصلاً به حرف وكيل توجه نكنيد. اشتباه به شما گفته. شما فرم FA8/Online رو پر ميكنيد، پول رو هم آنلاين پرداخت ميكنيد، همسزتون، به همراه پرينت پول انلاين پرداخت شده و پرينت آخري كه فرم رو پر ميكنيد و تموم ميشه به علاوه ساير مدارك مثله، ترجمه عقدنامه، بعد از 3 هفته ميره سفارت و همونجا بيومتريك تست هم ميده. اگر ويزاي شما اكي بشه، ويزاي ايشون هم همزمان و يا با تاخير نهايت 5 روزه مياد.

سلام دوستان

من چند تا سئوال در زمینه تکمیل فرم FA8 به صورت آنلاین دارم:
    1- آیا شناسنامه فرزند و عقد نامه بایستی که ترجمه شده و به تایید وزارت امورد خارجه برسند و بعد از آن آپبود شود یا اینکه اسکن مدارک فارسی کفایت می کند؟
    2- برای امضاء الکترونیک در مورد بچه 5.5 ساله چه کار باید کرد؟
    3- آیا برای بچه 5.5 ساله هم بایستی هزینه ای رو برای بیومتریک پرداخت کرد و این هزینه چقدر هستش؟ و یا اینکه اصلا لازمه برای بچه درخواست رزیدنت کارت کرد؟ ویا اینکه آیا عدم در خواست رزیدنت کارت باعث حذف هزینه های بیومتریک برای بچه زیر شش سال میشه یا نه؟

با تشکر
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)