صفحه 372 از 638 نخستنخست ... 272322362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382422472 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,711 تا 3,720 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ceramic engineering

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان سلام. ممنون میشم که منو راهنمایی کنید. همسرم اواخر فروردین مدارکش رو برای ویزای گرین کارت تحویل سفارت داده. حالا من دارم برای خودم و فرزندمون به عنوان همراه اقدام میکنم. در فرم fa8 ایا باید ترجه رسمی شده مدرک ازدواج( عقد نامه) رو اپلود کنیم یا اینکه همون کپی فارسی عقد نامه رو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sdibaei نمایش پست ها
    دوستان سلام. ممنون میشم که منو راهنمایی کنید. همسرم اواخر فروردین مدارکش رو برای ویزای گرین کارت تحویل سفارت داده. حالا من دارم برای خودم و فرزندمون به عنوان همراه اقدام میکنم. در فرم fa8 ایا باید ترجه رسمی شده مدرک ازدواج( عقد نامه) رو اپلود کنیم یا اینکه همون کپی فارسی عقد نامه رو؟
    ترجمه رسمي عقدنامه

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sdibaei نمایش پست ها
    من ترجمه را آپلود کردم ولی بعد از 1ماه فارسی عقد نامه را هم خواستن. جفتشو بدین بهتره

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط pegard نمایش پست ها
    بچه هایی که بعد از اومدن ویزاشون ، برای همسرشون اقدام کردند، میشه لطف کنن بگن چقدر طول کشیده تا ویزای همسرشون اومده؟ یا اگه هنوز نیومده بگن چقدر گذشته؟

من بعد از اومدن ویزای همسرم اقدام کردم ، الان سه ماه گذشته و هنوز خبری نیست...
    جدیدا زمانش کوتاهتر شده حدود 4-5ماه

Junior Member

بچه های تلفنی از دانمارک دارید که بتونم بهشون زنگ بزنم پرونده رو پیگیری کنم؟ چون جواب ایمیل های من رو نمیدن!

بچه هایی که بعد از اومدن ویزاشون ، برای همسرشون اقدام کردند، میشه لطف کنن بگن چقدر طول کشیده تا ویزای همسرشون اومده؟ یا اگه هنوز نیومده بگن چقدر گذشته؟

من بعد از اومدن ویزای همسرم اقدام کردم ، الان سه ماه گذشته و هنوز خبری نیست...

بچه های تلفنی از دانمارک دارید که بتونم بهشون زنگ بزنم پرونده رو پیگیری کنم؟ چون جواب ایمیل های من رو نمیدن!
    جواب ایمیل ها رو نمیدن. .ولی همشونو میخونن. سابجکت ایمیل بهتره که شماره کیس باشه.
    تلفن اینه:
    +4533963628

به اضافه اولشه

Junior Member

ممنون. زنگ زدم! خيلي مهربون بود. تاريخ تولدم رو گرفت و اسمم رو و گفت آره پرونده ات رو ميبينم اما نگفت توي چه مرحله اي است. يعني گفت نمي تونم بگم!
    گفت سرمون خيلي شلوغه جواب ايميل ها رو نميديم. كار داشتيد زنگ بزنيد.
    حالا ببينيم چي ميشه ديگه. كي ميخوان ويزا بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    جواب ایمیل ها رو نمیدن. .ولی همشونو میخونن. سابجکت ایمیل بهتره که شماره کیس باشه.
    تلفن اینه:
    +4533963628

به اضافه اولشه

ممنون. زنگ زدم! خيلي مهربون بود. تاريخ تولدم رو گرفت و اسمم رو و گفت آره پرونده ات رو ميبينم اما نگفت توي چه مرحله اي است. يعني گفت نمي تونم بگم!
    گفت سرمون خيلي شلوغه جواب ايميل ها رو نميديم. كار داشتيد زنگ بزنيد.
    حالا ببينيم چي ميشه ديگه. كي ميخوان ويزا بدن
    اینو وقتی میگن که پرونده هنوز کامل بررسی نشده.

همه اینایی که گفتید اینجا به غیر از اکانت برای پیدا کردن خونه رایگان هست و برای پیدا کردن خونه هم اگه اکانت باز کنید که البته اونم رایگان هست ولی برای تماس با لندلرد تو بعضی سایتها برای سه یا چهار روز حق تماس با لندلرد، زیر 50 کرون می گیرن. ولی خوب اینکه می گین استرسی بهتون وارد نشد خوبه. حداقل طرف بابت پولی که گرفته خوب سرویس داده هر چند خودش خیلی هزینه نکرده و تقریبا همه این سرویسها براش رایگان در اومده. اینجا کامیونیتی های دیگه برای هم میهنی هاشون که تازه وارد هستند تشکیلاتی دارن (در قالب همون کامیونیتی) که این سرویسها رو رایگان انجام می دن.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz1363 نمایش پست ها
    خیر برای این سرویس ها که دادن 5000 کرون دادم ولی راضی هستم چون اصلا استرسی بهم وارد نشد. البته غیر از این کارا واسه ثبت نام آدرس در اداره مهاجرت برای کارت دکتر و کارت اقامت و همینطور برای باز کردن حساب بانکی هم کمکم کردن و یه اکانت مجانی واسه پیدا کردن خونه هم بهم دادن. البته یه سیم کارت اعتباری هم بهم دادند. مگه میشه این همه کار مجانی باشه.
    ویرایش توسط ramin985 : May 27th, 2013 در ساعت 06:36 PM

Junior Member

دوستان گرامی!
    می خوام بدونم من با سابقه ی کار یک سال ونیم در زمینه ی آی تی و تحصیلات نرم افزار امتیاز پوزیتیو لیست رو میارم اما سابقه ی کار رو نمیارم؟ یعنی امتیاز پوزیتیو لیست و امتیاز "مدت زمان" کار با هم ارتباط مستقیم ندارند؟ و یعنی اینکه امتیاز پوزیتیو لیست به "عنوات رشته یا به عنوان شغلی" داده می شه. درسته؟

متشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)