صفحه 374 از 638 نخستنخست ... 274324364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384424474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,731 تا 3,740 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

گزارش تعداد ویزاهای صادر شده در سال 2012 هم منتشر شد. بر این اساس 126 نفر از ایران با گرین کارت وارد دانمارک شدند، (جدول صفحه 35) که حدود 10 درصد از 1215 ویزای گرین کارت صادر شده هست. تعداد گرین کارتهای صادر شده کمتر شده، ولی تعداد ایرانیها از 88 تای 2011 به 126 رسیده.

Junior Member

با سلام. همسر من به عنوان مین اپلیکنت میخواد برای ویزای GR1 اقدام کنه و من از طریق همسر به دانمارک برم. میخواستم بدونم برای من به مدرک زبان احتیاج هست یا نه؟ و اینکه برای دریافت وقت سفارت باید هر دو همزمان وقت بگیریم؟ ویا اینکه اول همسرم مراجعه کنه و مدارکش رو بده و بعد من؟
    سوال دیگه اینکه اگر باید هر دو با هم وقت بگیریم، در یک روز به سفارت میریم یا جدا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود و سلام

اول اینکه خود سیم کارت بله رایگان هست. تنها باید شارژش کنید. شما کافیه تو اینترنت ثبت نام کنید و آدرس خونتون و مشخصاتتون رو بنویسید براتون پست می کنند. اون پستی که من پاسخ دادم ( از خانوم گلناز) فردید من این خدمات بود که گلنار خانوم اشاره کردن "واسه ثبت نام آدرس در اداره مهاجرت برای کارت دکتر و کارت اقامت و همینطور برای باز کردن حساب بانکی هم کمکم کردن و یه اکانت مجانی واسه پیدا کردن خونه هم بهم دادن. البته یه سیم کارت اعتباری هم بهم دادند."

دوم اینکه برای اقامت شما اگر هم هستل برید بنا به گفته یکی از بچه های فاروم که باهاش تلفنی صحبت می کردم شبی 100 کرون میفته که دو هفته اش می شه 1400 کرون البته من به گمونم کمی گرونتره بسته به جاش باید حدود 150 یا 200 کرون باشه. همونطور که بالا گفتم فردید من اقامت نبود ولی با اینحال کامیونیتی های دیگه به خصوص پاکستانی و چینی همین رو هم رایگان ارائه می دن.

با همه این احوال در مورد اقامت رایگان که می خواستید، من یک اتاق 43 متری دارم (به گفته شرکت صاحب ملک البته) که اگه تنها تشریف میاوردید اقامت رایگان هم براتون فراهم می کردم ولی گمونم چون با خانومتون میاید اذیت بشید اینجا. و این بحث که پیش اومد از همینجا هم بی تعارف به دوستان بگم کسانی که تنها تشریف میارند (male) اگه آلبورگ اومدن براشون مشکل نباشه می تونن بیان اینجا (کاملا رایگان) تا موقعی که خونه پیدا کنند. قدمشون روی چشم.

و در آخر یک پیشنهادی هم دارم. حالا که کامیونیتی ما ایرانیا به اندازه پاکستانی ها و کشورهای دیگه قوی نیست حد اقل با کمک دوستانی که الان دانمارک هستند می تونیم یک فاروم درست کنیم و هر کسی سرویسهایی که بصورت رایگان می تونه برای دوستانی که تازه می خوان از ایران بیان ارائه بده تو اون فاروم ذکر کنه (درست شبیه این سایت های گردشگری اروپایی ) مثلا یک خانومی ممکنه بتونه خونشو به مدت یک هفته با یک خانومه دیگه شیر کنه. یا اینکه ممکنه یکی بتونه خونه پیدا کنه یا تو نام نویسی سی پی آر نامبر کمک کنه و از اینجور چیزا. به نگر من اینطوری خیلی راحت مشکل خیلی ها رو می تونیم رایگان حل کنیم.

پیروز و پایدار باشید
    سلام ببینید بعضیا میگن این پولی‌ که من دادم اضافه بوده و سرم کلاه رفته چون سرویس‌هایی‌ که به من داده شده برای اونها هزینه زیادی نداشته اما مثلا خود وکیل من مگه چی‌ کار برام کرد تو ایران ۳ میلیون از من گرفت در صورتی‌ که اینطور که تو فروم میگن می‌شه این کارو خود آدم انجام بده و مجانی‌ تموم بشه ولی‌ من نمی‌تونستم کار و درامدم رو ول کنم و بیام جلوی کامپیوتر وقت بذارم و آخر بشم وکیل مهاجرت، آخه کار من تو ایران چیز دیگه‌ای بود و با تمرکز روی کارم درامد بیشتری می‌تونستم داشته باشم. البته داشتن اطلاعات در حد معمول هیچ وقت چیز بدی نیست. در مورد این افرادی که اینجا بمن کمک کردند هم همینطور مسلّمه که باید سود ببرن از کارشون، بعدا که پرسیدم دیدم هزینه اتاق اجاره‌ای اینجا تو کپنهاگ حدود ۴۰۰۰ کرون یا بعضی‌ وقتا بیشتره البته شاید کم‌ترم گیر بیاد مثل من که الان ۳۰۰۰ کرون میدم. من فک می‌کنم این یه مساله شخصی‌ باشه و دادن این ۱۰۰۰ کرون اضافه که از دیده بعضی‌ها هدر دادن پول بوده برای من اوکی بوده چون بدون استرس وارد یه کشور غریب شدم و در به درِ جا توی هتل‌های گرون یا هاستل‌هایی‌ که ۱۰ نفر تو یه اتاق باهم می‌خوابن نبودم و دو هفته تو اتاق شخصی خودم موندم تا جا گیر آوردم البته خیلی‌ زود می‌شه اتاق پیدا کرد بنظر من، آپارتمان رو نمیدونم. از دوستان خواهش می‌کنم که همینجا از این موضوع بگذرن و به مسایل مهم تر بپردازن و انقد عملکرد من رو مورد نقد و بررسی‌ قرار ندن چون هر کس صلاح کار خودشو بهتر می‌دونه. با تشکر

Junior Member

سلام به همگي
    من مدركم كارشناسي ارشد مواد هست اما بيشتر از ٣ سال سابقه كار در زمينه مكانيك دارم و سابقه كار با عنوان Mechanical engineer دارم. آيا اين سابقه كار ميتونه معتبر باشه و به عنوان Positive منظور بشه برام؟؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    گزارش تعداد ویزاهای صادر شده در سال 2012 هم منتشر شد. بر این اساس 126 نفر از ایران با گرین کارت وارد دانمارک شدند، (جدول صفحه 35) که حدود 10 درصد از 1215 ویزای گرین کارت صادر شده هست. تعداد گرین کارتهای صادر شده کمتر شده، ولی تعداد ایرانیها از 88 تای 2011 به 126 رسیده.
    ميشه لينكشو هم بذاريد

ممنون

Junior Member

من تنها دارم میام و شهرم برام فرق نمی کنه می تونین یک مقدار ی راهنماییم کنین خیلی استرس دارم

Junior Member

با سلام . برای گواهی موجودی حساب نرخ ارز چطور حساب میشه ؟ نرخ مرجع - مبادله ای یا آزاد؟
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sigma نمایش پست ها
    با سلام . برای گواهی موجودی حساب نرخ ارز چطور حساب میشه ؟ نرخ مرجع - مبادله ای یا آزاد؟
    ممنون.
    نرخ مرجع
    برای 2نفر 30-32 میلیون کافیه

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram62 نمایش پست ها
    من تنها دارم میام و شهرم برام فرق نمی کنه می تونین یک مقدار ی راهنماییم کنین خیلی استرس دارم
    چه تاریخی می رید؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها

http://www.nyidanmark.dk/NR/rdonlyre...fakta_2012.pdf

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)