صفحه 377 از 638 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387427477 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

بعد یه سوالی دارم.برای استیتمنت بانک باید از کی پولو گذاشت تو حساب؟از وقتی ایمیل میزنیم به سفارت برای گرفتن وقت؟از کی؟ فکر کنم تا اومدن ویزا باید بمونه،درسته؟ممنون میشم جواب بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    توی مثالی که خود سایت زده 144.912 کرون برای یه خانواده سه نفری ذکر کرده( که 16104 تاش سهم بچه هست) اشتباهی که دوستان میکنن اینه که فرض سنی رو دخالت میدن یعنی بند 2 از متن زیر رو در نظر میگیرن(در مورد اقدام کننده اصلی) در صورتیکه باید بند 3 یا همونی که قرمز کردم رو در نظر بگیرن. به کلمات alone در انتهای بند اول و دوم دقت کنید.
    The monthly Start Help rates before tax are (2011 level):

• DKK 5,367 for persons under the age of 25 living alone
    • DKK 6,472 for persons over the age of 25 living alone
    • DKK 5,367 per person for spouses or cohabiting partners

مثال خود سایت دانمارکی هم همین کار رو کرده(در مثالش میبینید که برای متاهلین اسمی از سن و سال نیاورده)
    Example

If you wish to obtain a residence permit under the Greencard scheme and wish to bring your spouse/partner and child, you are required to document that you have sufficient funds amounting to DKK 5,367 per month required to provide for yourself, DKK 5,367per month to provide for your spouse/partner and DKK 1,342 per month to provide for your child.

In all, you must be able to prove that you have financial resources amounting to DKK 144,912 – (5,367 + 5,367 + 1,342) x 12 – the equivalent of one year of Start Help benefits for the same size family.

شما دقیقا درست می گید ممنون
    چون من 5ماه پیش این ودیعه رو گذاشتم دقیقش یادم نبود
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط saraftp نمایش پست ها
    بعد یه سوالی دارم.برای استیتمنت بانک باید از کی پولو گذاشت تو حساب؟از وقتی ایمیل میزنیم به سفارت برای گرفتن وقت؟از کی؟ فکر کنم تا اومدن ویزا باید بمونه،درسته؟ممنون میشم جواب بدین
    فعلا وقتتون بگیرید ماکزیمم 3هفته قبل از روزی که می رید سفارت پول بزارید حساب و گواهی تمکن مالی بگیرید
    البته اگه ایمیل بزنید و وقت بگیرید خودشون تو جواب ایمیل همه اینهارو می نویسن

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    دوستان اگر ممکنه لطف کنید تایید یا راهنمایی کنید، می خوام یکبار دیگه از ترتیب مراحل اپلای مطمئن بشم:

1- آپلود اسکن اصل مدارک به همراه فرم GR1 و پرداخت 6735 کرون بصورت آنلاین (ساختن Case ID)
    2- گرفتن وقت از سفارت ترجیحا با ایمیل
    3- گرفتن ضمانت مالی از بانک برای خودم و همسرم به مبلغ حدودا 32-33 میلیون تومان (سه هفته قبل از مصاحبه)
    4- حضور در سفارت و تحویل اصل کلیه مدارک به همراه 800-900 دلار برای بررسی مدارک
    5- سابمیت کردن فرم FA8 و ترجمه ی رسمی عقدنامه به همراه پرداخت ... بصورت آنلاین برای همسر (دو هفته بعد از سفارت)
    6- گرفتن وقت مصاحبه برای همسر (دو -سه هفته بعد از سابمیت آنلاین مدارک)
    7- مصاحبه ی همسر و انتظار برای دریافت جواب رد یا قبولی

درست گفتم کاملا؟ اگر جایی رو اشتباه گفتم خواهشا راهنمایی کنید.

در ضمن سوالی که چند بار توی فروم مطرح کردم و به خود دانمارک دوبار ایمیل زدم اما کسی جواب نداد:
    من نرم افزار خوندم و بین فاصله ی لیسانس و فوقم یک سال و نیم کار آی تی کردم. امتیاز کار رو که نمیارم چون با لیسانس اون موقعم محقق به حساب نمیام. اما آیا امتیاز پوزیتیو لیست رو برای سابقه ی کارم و رشته ی مرتبط میارم؟ یعنی عنوان شغلی و تحصیلات مرتبط تاثیر داره؟ یا فقط عنوان رشته و یا مدت زمان طولانی سابقه کار هست که امتیاز رو می گیره؟
    "لطفا اگر سوال رو متوجه شدید و تجربه مشابه ای دارید راهنمایی کنید."

با تشکر فراوان از راهنمایی شما
    شما اولین کاری که می کنید گرفتن وقته هرموقع خواستید برید سفارت بقیه کارهارو انجام می دید. فعلا زودتر اقدام کنید چون کلی زمان می بره که بهتون وقت بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    دوست عزیز مگه ربطی هم داره ، آخه من واسه ادامه تحصیل نمیخوام برم که واسه زندگی میخوام برم اونم سه جا رو دوست دارم ، اول اسپانیا دوم دانمارک سوم اتریشدر ضمن کسی که پول داره نیازی به سواد هم داره تو اونجا ؟؟متشکر از همتون
    اتفاقا خیلی هم ربط داره! چون برای این گرین کارت شرط لازم و کافی داشتن حداقل فوق لیسانسه! موفق باشید.[/QUOTE]

سلام دوست عزیز
    اگه سایت niydanmark.dk بخش ورک فسمت گرینکارت دو بخونی می بینی بدون فوق ایسانس امتیازت به صد نمیرسه و این یعنی ریجکت شدن . مگه اینکه اونجا درس خونده باشی یا کار کرده باشی یا زبان دانسک یا چندتای دیگه که خوب یادم نیست رو امتحان بدی.
    شما که اطریش رو دوست داری تا اونجاییکه می دونم فوقش مجانیه برو اونجا فوق بخون بعدشم یک فرجی میشه . مثلا عمو حسین باراک درهای بهشتو به روی ما باز کنه.

البته ظاهرا اشتباهی شده ! چون نوشته پایینی ماله منه نه اون بالایی!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

کاربران گرامی!

لطفا از توهین/جرو بحث شخصی و موارد مشابه/نامرتبط جدا پرهیز کنید.

لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.

عناوین نامرتبط و موارد ناقض فروم حذف خواهند شد.فلذا خواهشمندم در راستای عنوان تاپیک و مرتبط با فروم و با رعایت فوانین پیش برید.

کاربران گرامی بجای پاسخ به سوالات تکراری آنها را گزارش دهید.

برای تبریک و تشکر از منو اضافه کردن امیتاز به این کاربر استفاده نمایید و از درج پیام تبریک و تشکر خودداری نمایید.

با تشکر
    تیم مدیریتی
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    دوستان اگر ممکنه لطف کنید تایید یا راهنمایی کنید، می خوام یکبار دیگه از ترتیب مراحل اپلای مطمئن بشم:

1- آپلود اسکن اصل مدارک به همراه فرم GR1 و پرداخت 6735 کرون بصورت آنلاین (ساختن Case ID)
    2- گرفتن وقت از سفارت ترجیحا با ایمیل
    3- گرفتن ضمانت مالی از بانک برای خودم و همسرم به مبلغ حدودا 32-33 میلیون تومان (سه هفته قبل از مصاحبه)
    4- حضور در سفارت و تحویل اصل کلیه مدارک به همراه 800-900 دلار برای بررسی مدارک
    5- سابمیت کردن فرم FA8 و ترجمه ی رسمی عقدنامه به همراه پرداخت ... بصورت آنلاین برای همسر (دو هفته بعد از سفارت)
    6- گرفتن وقت مصاحبه برای همسر (دو -سه هفته بعد از سابمیت آنلاین مدارک)
    7- مصاحبه ی همسر و انتظار برای دریافت جواب رد یا قبولی

درست گفتم کاملا؟ اگر جایی رو اشتباه گفتم خواهشا راهنمایی کنید.

در ضمن سوالی که چند بار توی فروم مطرح کردم و به خود دانمارک دوبار ایمیل زدم اما کسی جواب نداد:
    من نرم افزار خوندم و بین فاصله ی لیسانس و فوقم یک سال و نیم کار آی تی کردم. امتیاز کار رو که نمیارم چون با لیسانس اون موقعم محقق به حساب نمیام. اما آیا امتیاز پوزیتیو لیست رو برای سابقه ی کارم و رشته ی مرتبط میارم؟ یعنی عنوان شغلی و تحصیلات مرتبط تاثیر داره؟ یا فقط عنوان رشته و یا مدت زمان طولانی سابقه کار هست که امتیاز رو می گیره؟
    "لطفا اگر سوال رو متوجه شدید و تجربه مشابه ای دارید راهنمایی کنید."

با تشکر فراوان از راهنمایی شما
    زمانی که case order میسازید فقط میتونید پول رو آنلاین پرداخت کنید و نیازی به آپلوذ کردن اسکن مدارکتون نیست. پس اولین کاری که باید بکنید اینه که ایمیل بزنید و وقت بگیرید، و 2 هفته قبل از وقت سفارت case order تشکیل بدید و رسید پرداخت اینترنتی رو پرینت بگیرید و به همراه سایر مدارک با خودتون ببرید.
    برای همسرتون هم نیاز به وقت گرفتن نیست.

دوستان من از مالزی اقدام کردم یعنی نامزدم اقدام کرده 10 Jun وقت مصاحبه داره ما هنوز عقد نکردیم ولی میخواهیم ویزامون با هم در بیاد باید چیکار کنیم؟ میتونیم الان بگیم نامزدیم بعدن مدارک ازدواج را تحویل بدیم؟؟؟

عرض سلام و تشکر از دوستان
    من میخوام یبرم و یه نامه سابقه کاری از یه شرکتی که 4 سال پیش اونجامشغول بودم بگیرم. باید سریعتر برم بگیرم چون ممکن سهامداران کمی ترکیبشون به هم بریزه و این جدیدا چندان خوب منو نمیشناسن.
    اینطور که با مطالعه فروم فهمیدم یه نامه که زمان شروع و پایان کار، سمت من درشرکت ، 44 ساعت در هفته و مختصری از وظایفم داخلش باشه. فقط اینا رو به انگلیسی در سربرگ شرکت که فارسی است تایپ کنن و مهر شرکت و امضا. همین کافیه؟ من با اینکه اون موقع تمام وقت کار میکردم بیمه نبودم و شماره بیمه ندارم. مشکلی نداره؟ در ضمن همین که تو سربرگ شرکت باشه کافیه؟ دارلترجمه و جایی دیگه نبرم؟ مستقیم همونو ببرم سفارت؟؟؟ اون یکسال بیمه نبودم بعد از اون دوسال دیگه هم سابقه کار دارم در شرگتهای دیگه که اونا با بیمه هستن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)