صفحه 379 از 638 نخستنخست ... 279329369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389429479 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,781 تا 3,790 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    در مورد اون بخشی از سوالتون که مربوط به بیمه هست باید گفت خیر نیاز به بیمه نیست. فکر میکنم توی همین فروم خوندم که سربرگ شرکت باید انگلیسی باشه ولی باز بهتره دیگران هم نظر بدن. در مورد محتوای نامه درسته همین هائی که نوشتید کافیه
    وقتی میگین نیاز به بیمه نیست یعنی سابقه کار نه مهر دادگستری داره و وزارت خارجه. و نه دارالترجمه رسمی رفته. و سرفا یه برگه است با سربرگ یک شرکت. همین. کمی غیر منطقی نیست که یک همچین برگه ای گواهی سابقه کار باشه؟ هیچ مرجع داخلی این برگه رو تایید نکرده؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    وقتی میگین نیاز به بیمه نیست یعنی سابقه کار نه مهر دادگستری داره و وزارت خارجه. و نه دارالترجمه رسمی رفته. و سرفا یه برگه است با سربرگ یک شرکت. همین. کمی غیر منطقی نیست که یک همچین برگه ای گواهی سابقه کار باشه؟ هیچ مرجع داخلی این برگه رو تایید نکرده؟؟؟
    فعلا که اعتماد دارن و قضیه رو به شکل مچ گیرانه نگاه نمیکنن. امیدوارم پشیمونشون نکنیم
    honesty and rationality are keys to peace

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

بیمه از ما نخواستن ولی روی مهر وزارت خارجه و دادگستری تاکید داشتن. اونم مستلزم این که ببری دارالترجمه و از طرفی دارالترجمه از ما دفترچه بیمه هم خواست.
    البته دوستانی هستند که فقط با یه سربرگ انگلیسی سابقه کار دادند و قبول کردند و خوشبختانه ویزاشونم اومده ولی از ما خواستن.

Junior Member

دوستان عزیز بنده لیسانس ریاضی کاربردی دارم و 6 سال هست کارمند بانک هستم در 2 سال پیش دانشگاه تهران دوره مجازی فوق لیسانس MBA رو گذروندم و تازگی فارق التحصیل شدم البته ایلتس هم 7 گرفتم 30 سالم هست و متاهل هستم آیا شرایط را برای اقدام دارم ؟ از راهنماییهای شما سپاس گذارم
    تاریخ csq :
    20150917

ApplyAbroad Senior Veteran

کار اونها که غیرمنطقی نیست. اگر ما گواهی کار الکی ببریم، کار غیر منطقی کردیم. اینجا اصل بر صداقت و اعتماده ( و خیلی از ماها اصولا به خاطر همین رفتیم تا در جایی باشیم که اعتماد دو طرفه باشه)

از بین بردن این اعتماد مثل تف سر بالاست. اگر امروز با گواهی کار الکی بیایم، بعد از چند سال هر جا بریم بگیم ایرانی هستیم پونصد تا استعلام دیگه ازمون میخوان. بچه هایی که جدید اومدن حتما سر گواهینامه دیدن که 80 درصد گواهینامه های ما بعد از دوره موقت، رد می کنند و میگن اصل بودنش مورد سواله. لابد دلیلش این بوده که قبلا یک عده ترجمه الکی درست کردند. یا مثلا سر خونه پیدا کردن، احتمالا دیدین که وقتی میگین ایرانی هستین چطوری برخورد میکنن. دلیلش هم نژادپرستی نیست، بلکه تجارب بد قبلی هست.
    البته بچه های گرین کارتی تحصیلکرده هستند و اگر گواهی هم از جایی می گیرند شاید به دلیل این باشه که محل کارشون دولتیه و سخت میشه گرفت، وگرنه واقعا سابقه کار دارند، ولی هم این گروه از بچه ها و هم اون دسته کمی که متاسفانه سابقه نادرست میدن، لطفا این کارشون رو تو بلندگو اعلام نکنند تا برای خودشون یا بچه های دیگه دردسر درست نشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط saraftp نمایش پست ها
    ممنون از شماوبعد تا کی باید پول تو حساب بمونه؟معمولا چقد طول میکشه وقت بدن؟چون میخواستم تو این فاصله آیلتس امتحان بدم.
    من خودم 4-5ماهه پول تو حسابمه برنداشتم ولی بعضی از دوستان میگن چک نمی شه و میشه برداشت ولی من ریسک نکردم. شما زودتر امتحانتون بدید و برای وقت گرفتن اقدام کنید . نمی شه گفت چه قدر دقیقا طول می کشه تا وقت بدن
    چند نفر نوشته بودن اکتبر بهشون وقت دادن

Junior Member

دوستان اگه مثلاً 70000 کرون (بیشتر از اون چیزی که باید در حساب باشه) در گواهی بانکی نشون داده بشه، و تا وقتی جواب بیاد به میزان مازادش ازش برداشت بشه، مشکلی پیش میاد؟
    ینی ممکنه زنگ بزنن بانک بگن 70000 تا هست؟ اونا بگن نه (ولی نگن چقدر هست)، و اینا ریجکت کنن؟
    آخه تا جایی که من میدونم بانک های خارجی موجودی حساب رو اعلام نمی کنن

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    توی مثالی که خود سایت زده 144.912 کرون برای یه خانواده سه نفری ذکر کرده( که 16104 تاش سهم بچه هست) اشتباهی که دوستان میکنن اینه که فرض سنی رو دخالت میدن یعنی بند 2 از متن زیر رو در نظر میگیرن(در مورد اقدام کننده اصلی) در صورتیکه باید بند 3 یا همونی که قرمز کردم رو در نظر بگیرن. به کلمات alone در انتهای بند اول و دوم دقت کنید.
    The monthly Start Help rates before tax are (2011 level):

• DKK 5,367 for persons under the age of 25 living alone
    • DKK 6,472 for persons over the age of 25 living alone
    • DKK 5,367 per person for spouses or cohabiting partners

مثال خود سایت دانمارکی هم همین کار رو کرده(در مثالش میبینید که برای متاهلین اسمی از سن و سال نیاورده)
    Example

If you wish to obtain a residence permit under the Greencard scheme and wish to bring your spouse/partner and child, you are required to document that you have sufficient funds amounting to DKK 5,367 per month required to provide for yourself, DKK 5,367per month to provide for your spouse/partner and DKK 1,342 per month to provide for your child.

In all, you must be able to prove that you have financial resources amounting to DKK 144,912 – (5,367 + 5,367 + 1,342) x 12 – the equivalent of one year of Start Help benefits for the same size family.

دوست عزیز ria66 با توجه به این لینک که دوست عزیزمون گذاشتن شما باید معادله 77664 کورون بزارید. مازادش چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط world نمایش پست ها
    دوستان عزیز بنده لیسانس ریاضی کاربردی دارم و 6 سال هست کارمند بانک هستم در 2 سال پیش دانشگاه تهران دوره مجازی فوق لیسانس MBA رو گذروندم و تازگی فارق التحصیل شدم البته ایلتس هم 7 گرفتم 30 سالم هست و متاهل هستم آیا شرایط را برای اقدام دارم ؟ از راهنماییهای شما سپاس گذارم
    زبان 20
    سن 15
    سابقه 5
    فوق لیسانس 60
    اگه فوقتون قبول کنن امتیاز میارید
    البته رشتتون تو لیست نیست فکر می کنم.

Junior Member

ببخشید اشتباه لبی بود!
    فرض کنیم مثلاً 80000 کرون در حساب هست در گواهی بانکی، و زمانی که دارن بررسی می کنن 78000 تا
    مشکلی پیش میاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)