صفحه 381 از 638 نخستنخست ... 281331371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391431481 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,801 تا 3,810 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    کاوه جان سلام. یه سوال
    گفتی تهران استانبول کپنهاگ بهترین ایر لاین پگاسوسه؟ قیمتش چند بود؟نتونستم تو پستای قبلیت پیدا کنم
    با اجازه آقا کاوه
    قیمتها متفاوته لینک سایت پگاسوس رو اینه: http://www.flypgs.com/en/default.aspx
    با توجه به تاریخ حرکت موردنظرتون و پارامترهایی که مشخص می کنید قیمت می ده.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

کاربران گرامی بارها از قبل اعلام شده قبل از ارسال پست جستجو نمایید:

برای :

پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

شرایط زندگی در دانمارک

استفاده نمایید.
    از این ببعد ارسال های نامربوط بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

با تشکر
    تیم مدیریتی
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    با اجازه آقا کاوه
    قیمتها متفاوته لینک سایت پگاسوس رو اینه: http://www.flypgs.com/en/default.aspx
    با توجه به تاریخ حرکت موردنظرتون و پارامترهایی که مشخص می کنید قیمت می ده.

سلام

کاوه جان من این سایتو چک کردم از ایران هم پرواز مستقیم به کپنهاگ هم داشت و قیمتش برای (15)نوامبر (126) usd دلار بود . به نظر شما این بلیط رو رزو کنم؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط katte نمایش پست ها
    سلام

کاوه جان من این سایتو چک کردم از ایران هم پرواز مستقیم به کپنهاگ هم داشت و قیمتش برای (15)نوامبر (126) usd دلار بود . به نظر شما این بلیط رو رزو کنم؟
    چه عجله ایه؟؟ شما که هنوز ویزاتون نیومده!! بازم از این قیمتا گیرتون میاد نگران نباشید 2 تا 3 ماه قبل از رفتن رزرو کنید.

درود بر تمامی دوستان
    چون چندتا پ خ داشتم که همگی مثل هم بودن گفتم بیام اینجا پاسخ بدم:
    ۱- واقعا جوابی برای پیدا کردن خونه و کار ندارم میدونم سخته ولی باید ساخت انتخاب خودمونه که با چشم باز انجام دادیم
    ۲- هر پیامی که به من میدید این رو مدنظر داشته باشید من ارهوس هستم و برای هربار رفت و امد هزینه ای حدود ۷۰۰ کرون داره
    ۳ پروسه انجام کارهاتون که باید قدری صبور باشید من درمورد ارهوس صحبت میکنم یکی نیاد بگه نخیر من یک هفته ای کارام تموم شد البته من خودم هم کمی وقفه انداختم ولی هنوز درگیر کاغذ بازی هستم
    ۴- کارهاییکه انجام دادمو براتون میگم که راحت تر باشید
    اول از همه که یه خونه اتاق ویلا قصر هرچی گیرتون اومد رو به عنوان مکان اقامتی پیدا کنبد و ادرسش رو با خودتون داشته باشید بعد برین کمون خودتون رو معرفی کنید اینجا یه پرانتز باز کنم که قبلش برین سوپرمارکت و موبال با شارژ تهیه کنید اینجا ایستگاههای اتوبوسش خط هاش عدد داره کافیه ادرس هرجارو روی گوگل مپ سرچ کنید بعد روی عکس اتوبوس کلیک کنید مبگه چه خطی رو سوار شید کجا چنج کنید بازهم از افراد میتونید بپرسید باگشاده رویی کواب میدن. هر ایستگاه اتوبوس دوش نوشته چه خط هایی اونجا می ایستند مثلا ۶A, 2A,2500حالا اگه شما ۴آ میرین و این ننوشته شده ویبینین چند فدم اونر تر باشه و حواستون باشه که دارین مسیر رو ردست سوار میشین مثلا اگه میرون ونک هستین و میخواین تجریش بدین اتوبوس ۴آ میره ولی این اتوبوی راه اهن هم میره منظورم اینه که اگه بهتون گفتن بلان اتوبوی دایرکشنش رو هم بپرسید.پرانتز بسته .وقتی نمون میرید پاس و اون نامه اپرووال ویزاتون همراهتون باشه با ادرس چنتا سوال جواب ساده میکنه میگه برو کارت زو برات میفرستیم من یک هفته ای گرفتم
    همونجا هم می پرسی می خواین کی دکترتون باشه اگه کسی رو نمیشناسید توصیه میکنم ایرونی انتخاب کنید چون فکر کنید دارید از درد به خودتون می پیچید تو این هاگیر واگیر بخوای با چند کلمه که یاد گرفتین دکترتون حالیش بشه شما چتونه.البته یکسری ازمایش هم باید انجام بدین که من تا حالا پشت گوش انداختم.
    کارت سی پی ار تون رو نباید به هرکسی نشون بدین ولی کارت زرد پزشکی مشکلی نداره.اها یادم رفت میرید مغازه از این لتراست ها می گیریر روی صنروق پست می چسبونین اسمتونو.بعد برای بانک هم که به یمی از این بانکها مثل جیسک ،نوردیا،....مراجعه میکنید مدارکو ازتون میگیرن و کارت رو پست میکنن طبق شنیده هر نوردیا بهتره ا...اعلم
    کلاس زبان هم هنوز نرفتم فعلا تا پست بعدی . های های

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط katte نمایش پست ها
    سلام

چندماه از تحویل مدارکتون می گذره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    چندماه از تحویل مدارکتون می گذره؟

من ایران نیستم از هند اقدام کردم اینجا پروسه فرق می کنه

Junior Member

با سلام
    از بچه هایی که الان اونجا هستن، کسی هست که راجع به گرایش برق الکترونیک اطلاع داشته باشه، مثلا اینکه چه نرم افزار هایی بیشتر کاربرد دارن یا توی چه زمینه هایی بیشتر کار هست(مثلا طراحی مداریا PLC یا ابزار دقیق)؟؟؟ اگه بچه های برقی تخصص تو زمینه های باقی رشته ها مثلا شبکه های کامپیوتری داشته باشن بهتر نیست و بعدا گیر نمیدن که زمینه رشتتون با کارتون یکی نیست اگه کار تو زمینه شبکه پیدا بکنن؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    درود بر تمامی دوستان
    چون چندتا پ خ داشتم که همگی مثل هم بودن گفتم بیام اینجا پاسخ بدم:
    ۱- واقعا جوابی برای پیدا کردن خونه و کار ندارم میدونم سخته ولی باید ساخت انتخاب خودمونه که با چشم باز انجام دادیم
    ۲- هر پیامی که به من میدید این رو مدنظر داشته باشید من ارهوس هستم و برای هربار رفت و امد هزینه ای حدود ۷۰۰ کرون داره
    ۳ پروسه انجام کارهاتون که باید قدری صبور باشید من درمورد ارهوس صحبت میکنم یکی نیاد بگه نخیر من یک هفته ای کارام تموم شد البته من خودم هم کمی وقفه انداختم ولی هنوز درگیر کاغذ بازی هستم
    ۴- کارهاییکه انجام دادمو براتون میگم که راحت تر باشید
    اول از همه که یه خونه اتاق ویلا قصر هرچی گیرتون اومد رو به عنوان مکان اقامتی پیدا کنبد و ادرسش رو با خودتون داشته باشید بعد برین کمون خودتون رو معرفی کنید اینجا یه پرانتز باز کنم که قبلش برین سوپرمارکت و موبال با شارژ تهیه کنید اینجا ایستگاههای اتوبوسش خط هاش عدد داره کافیه ادرس هرجارو روی گوگل مپ سرچ کنید بعد روی عکس اتوبوس کلیک کنید مبگه چه خطی رو سوار شید کجا چنج کنید بازهم از افراد میتونید بپرسید باگشاده رویی کواب میدن. هر ایستگاه اتوبوس دوش نوشته چه خط هایی اونجا می ایستند مثلا ۶A, 2A,2500حالا اگه شما ۴آ میرین و این ننوشته شده ویبینین چند فدم اونر تر باشه و حواستون باشه که دارین مسیر رو ردست سوار میشین مثلا اگه میرون ونک هستین و میخواین تجریش بدین اتوبوس ۴آ میره ولی این اتوبوی راه اهن هم میره منظورم اینه که اگه بهتون گفتن بلان اتوبوی دایرکشنش رو هم بپرسید.پرانتز بسته .وقتی نمون میرید پاس و اون نامه اپرووال ویزاتون همراهتون باشه با ادرس چنتا سوال جواب ساده میکنه میگه برو کارت زو برات میفرستیم من یک هفته ای گرفتم
    همونجا هم می پرسی می خواین کی دکترتون باشه اگه کسی رو نمیشناسید توصیه میکنم ایرونی انتخاب کنید چون فکر کنید دارید از درد به خودتون می پیچید تو این هاگیر واگیر بخوای با چند کلمه که یاد گرفتین دکترتون حالیش بشه شما چتونه.البته یکسری ازمایش هم باید انجام بدین که من تا حالا پشت گوش انداختم.
    کارت سی پی ار تون رو نباید به هرکسی نشون بدین ولی کارت زرد پزشکی مشکلی نداره.اها یادم رفت میرید مغازه از این لتراست ها می گیریر روی صنروق پست می چسبونین اسمتونو.بعد برای بانک هم که به یمی از این بانکها مثل جیسک ،نوردیا،....مراجعه میکنید مدارکو ازتون میگیرن و کارت رو پست میکنن طبق شنیده هر نوردیا بهتره ا...اعلم
    کلاس زبان هم هنوز نرفتم فعلا تا پست بعدی . های های
    ممنون از اطلاعات کاملتون میشه بگین کجا بهتون گفتن باید آزمایش انجام بدین؟ و چه آزمایشاتی؟ قبل از اینکه برین دکتر چه آزمایشی باید انجام بدین؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

دوستانیکه الان دانمارک تشریف دارن میشه در مورد گواهینامه یکم اطلاعات بدن گواهیناممونو بین المللی کنیم برای اونجا قابل قبوله؟ چند وقت پیش آقا بهزاد اشاره ای به گواهینامۀ ایرانیها کردن نمیدونم منظورشون چی بود اگه یکم بهمون اطلاعات بدن ممنون میشم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)