صفحه 383 از 638 نخستنخست ... 283333373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393433483 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,821 تا 3,830 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستانی ک بچه کوچیک دارین ، حتما کارت واکسیناسیون بین المللی بچتون رو از بهداشت بگیرین . بهتره از دکترش هم پرونده پزشکی رو ب اتگلیسی بگیرین

Junior Member

سلام،
    مدتی جوابه دوستان رو که خصوصی نوشتن رو نتونستم، چون کارم زیاد بود.
    ۲ تا موضوع دیدم، که چون خودم انجام دادم، میگم.

۱. برای گواهینامه، : چون شما اقامته دانمارک میگیرین و میاین، نمیتونین با گواهینامه بینالمللی رانندگی کنید، اگر پلیس شانسی بهتون گیر بده، جریمه میشین و سابقه منفی حساب میشه، اون گواهینامه واسه فرده توریست است. همینطور که بهزادشریف گفت، جدیدن دیگه ماله ایران رو باد قبول میکنن، این قدر که تقلب شده، و بماند بیشتر چه کسانی، وامسله و اگر مسله ی فرده بدون گواهینامه باشین، بین ۷۰۰۰ قرنه تا ۱۲۰۰۰ قرنه خارج داره، اگر قبول بشین.اینجا میتونین با مترجم فارسی هم امتحان بدین.البت انگلیسی هم هاست.

۲. واسه واکسنه بچه هم ، من پسرم ۲ ساله بود امدم الان ۷ سالشه ، قانون و زمانه واکسن فرق داره، و لی مشکلی نیست شما فقط کارتش رو بیارین که بدونین چی زاده باد با پزشکش حساب میکنین چه چیزی کم داره. همین.

موافق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cope000 نمایش پست ها
    سلام،
    مدتی جوابه دوستان رو که خصوصی نوشتن رو نتونستم، چون کارم زیاد بود.
    ۲ تا موضوع دیدم، که چون خودم انجام دادم، میگم.

۱. برای گواهینامه، : چون شما اقامته دانمارک میگیرین و میاین، نمیتونین با گواهینامه بینالمللی رانندگی کنید، اگر پلیس شانسی بهتون گیر بده، جریمه میشین و سابقه منفی حساب میشه، اون گواهینامه واسه فرده توریست است. همینطور که بهزادشریف گفت، جدیدن دیگه ماله ایران رو باد قبول میکنن، این قدر که تقلب شده، و بماند بیشتر چه کسانی، وامسله و اگر مسله ی فرده بدون گواهینامه باشین، بین ۷۰۰۰ قرنه تا ۱۲۰۰۰ قرنه خارج داره، اگر قبول بشین.اینجا میتونین با مترجم فارسی هم امتحان بدین.البت انگلیسی هم هاست.

۲. واسه واکسنه بچه هم ، من پسرم ۲ ساله بود امدم الان ۷ سالشه ، قانون و زمانه واکسن فرق داره، و لی مشکلی نیست شما فقط کارتش رو بیارین که بدونین چی زاده باد با پزشکش حساب میکنین چه چیزی کم داره. همین.

موافق باشین

قبول نمیکنند . صحیح است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت دانشگاه تهران

دوستان سلام
    دو هفته دیگه نوبتمه و الان افتاده‌ام به جمع کردن مدارکم. خواهش می‌کنم دوستان با تجربه یک نگاه جدی به مدارکم بندازند و اگه چیزی کم دارم گوشزد کنند. من همه صفحه‌ها و نوشته‌های این انجمن را خوانده‌ام. فقط اگر نقص فنی خاصی به نظرتان می‌رسد لطفأ گوشزد کنید:
    1) سن.. مرداد می‌رم تو 35 سال، از این رو روی 10 امتیاز حساب کردم. خب.. این مدرک خاصی نمی خواهد
    2) تحصیلات: دکترا. این هم 80 امتیاز داره بدون دردسر. اصل دانشنامه‌های دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی‌ام را دارم. کارنامه رسمی لاتین دکترا و ارشدم را هم از دانشگاه تهران گرفتم. سئوال1: آیا باید هر سه تای دانشنامه‌هایم را ترجمه لاتین کنم؟ سئوال2: نمرات کارشناسی ام را ندارم. لازم است کارنامه لاتین برای کارشناسی ام هم بگیرم که مال 13 سال پیشه؟
    3) زبان: سابقه کار در دفتر مرکزی یک شرکت اماراتی را در تهران دارم که کاملأ به زبان انگلیسی بوده، از سال 2004 تا 2006، پس روی 20 امتیازش حساب کردم. در نامه انگلیسی با سربرگ رنگی و مهر شرکت ذکر شده فول تایم، شروع و پایان کار ذکر شده، شرح شغل نوشته شده و اینکه کل کار به زبان انگلیسی بوده و برای مشتریان خاص از عربی و فارسی هم استفاده می‌شده و ساعات کار در هفته هم 42 ساعت نوشته. سئوال3: آیا اینکه شغل مال 11 سال پیش است، مشکلی در پذیرفتنش به عنوان سابقه زبان ایجاد نمی‌کنه؟ دوستان گفتند برای سابقه کار باید جزء 5 سال اخیر باشه تا قبول بشه، ولی برای پذیرفتن به عنوان مدرک زبان که مشکلی ایجاد نمی‌کنه؟
    4) سابقه کار: با توجه به اینکه دوستان گفتند فقط پنج سال اخیر محاسبه می‌شه، من تازه یکساله که دکترام را گرفتم و طبیعتأ همین یک سال که کار تحقیقاتی کردم محسوب می‌شه. تازه همین هم در اداره دولتیه و البته توانستم یک نامه انگلیسی بگیرم با سربرگ مرکز به عنوان محقق که فکر کنم برام 5 امتیاز همراه داره.
    ببینم.... اینها کافیه یا شما در آن عیب و نقصی می‌بینید؟ ممنون می‌شوم به سه سئوال مشخصی که پرسیدم پاسخ بدهید، یعنی 1) هر سه دانشنامه را آیا باید ترجمه هم بکنم؟ 2) آیا باید ریزنمرات لاتین کارشناسیم را هم بگیرم؟ 3) مواردی که نوشتم در نامه شرکت درباره کارم ذکر شده کافیند آیا و اینکه مال 9 تا 7 سال قبل است در گرفتن نمره زبان کار در شرکت خارجی مشکلی ایجاد نمی‌کنه؟ بسیار ممنون از پاسخگویی

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    خیلی جالبه، کسی میدونه زمان مصاحبه رو بر چه اساس میدن ؟ من قبل از شما ایمیل زدم ولی وقت مصاحبه ام بعد ازشما هست. دوستم هم قبل از من ایمیل زد و لی وقت مصاحبش بعد از من هست!!
    منم برام جالبه بدونم!
    ایمیل به سفارت: 11 مارچ
    پاسخ از سفارت: 13 مارچ
    زمان مصاحبه: 15 اکتبر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط general_bahram نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دو هفته دیگه نوبتمه و الان افتاده‌ام به جمع کردن مدارکم. خواهش می‌کنم دوستان با تجربه یک نگاه جدی به مدارکم بندازند و اگه چیزی کم دارم گوشزد کنند. من همه صفحه‌ها و نوشته‌های این انجمن را خوانده‌ام. فقط اگر نقص فنی خاصی به نظرتان می‌رسد لطفأ گوشزد کنید:
    1) سن.. مرداد می‌رم تو 35 سال، از این رو روی 10 امتیاز حساب کردم. خب.. این مدرک خاصی نمی خواهد
    2) تحصیلات: دکترا. این هم 80 امتیاز داره بدون دردسر. اصل دانشنامه‌های دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی‌ام را دارم. کارنامه رسمی لاتین دکترا و ارشدم را هم از دانشگاه تهران گرفتم. سئوال1: آیا باید هر سه تای دانشنامه‌هایم را ترجمه لاتین کنم؟ سئوال2: نمرات کارشناسی ام را ندارم. لازم است کارنامه لاتین برای کارشناسی ام هم بگیرم که مال 13 سال پیشه؟
    3) زبان: سابقه کار در دفتر مرکزی یک شرکت اماراتی را در تهران دارم که کاملأ به زبان انگلیسی بوده، از سال 2004 تا 2006، پس روی 20 امتیازش حساب کردم. در نامه انگلیسی با سربرگ رنگی و مهر شرکت ذکر شده فول تایم، شروع و پایان کار ذکر شده، شرح شغل نوشته شده و اینکه کل کار به زبان انگلیسی بوده و برای مشتریان خاص از عربی و فارسی هم استفاده می‌شده و ساعات کار در هفته هم 42 ساعت نوشته. سئوال3: آیا اینکه شغل مال 11 سال پیش است، مشکلی در پذیرفتنش به عنوان سابقه زبان ایجاد نمی‌کنه؟ دوستان گفتند برای سابقه کار باید جزء 5 سال اخیر باشه تا قبول بشه، ولی برای پذیرفتن به عنوان مدرک زبان که مشکلی ایجاد نمی‌کنه؟
    4) سابقه کار: با توجه به اینکه دوستان گفتند فقط پنج سال اخیر محاسبه می‌شه، من تازه یکساله که دکترام را گرفتم و طبیعتأ همین یک سال که کار تحقیقاتی کردم محسوب می‌شه. تازه همین هم در اداره دولتیه و البته توانستم یک نامه انگلیسی بگیرم با سربرگ مرکز به عنوان محقق که فکر کنم برام 5 امتیاز همراه داره.
    ببینم.... اینها کافیه یا شما در آن عیب و نقصی می‌بینید؟ ممنون می‌شوم به سه سئوال مشخصی که پرسیدم پاسخ بدهید، یعنی 1) هر سه دانشنامه را آیا باید ترجمه هم بکنم؟ 2) آیا باید ریزنمرات لاتین کارشناسیم را هم بگیرم؟ 3) مواردی که نوشتم در نامه شرکت درباره کارم ذکر شده کافیند آیا و اینکه مال 9 تا 7 سال قبل است در گرفتن نمره زبان کار در شرکت خارجی مشکلی ایجاد نمی‌کنه؟ بسیار ممنون از پاسخگویی
    باید ریز نمرات و ترجمه رسمی تمام مقاطع تحصیلی به همراه مهر وزارت خارجه و دادگستری رو به سفارت احویل بدید. به همراه کپی رنگی فارسی از تمام مدارک تحصیلی و ریز نمرات.

Junior Member

سلام دوستان من می خواستم بدونم آیا تحصیل فرزندان گرین کارتیها تو دانمارک رایگانه؟ من حدود 120 صفحه ار این فروم رو از آخر خوندم مطلبی در این مورد ندیدم. من تازه اقدام کردم و بجه ام می خواد بره کلاس اول ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعی داره جوابمو بده.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sheela نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خواستم بدونم آیا تحصیل فرزندان گرین کارتیها تو دانمارک رایگانه؟ من حدود 120 صفحه ار این فروم رو از آخر خوندم مطلبی در این مورد ندیدم. من تازه اقدام کردم و بجه ام می خواد بره کلاس اول ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعی داره جوابمو بده.
    تحصیل در مدارس دولتی مجانیه

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام.

در مورد مدت زمانیکه شما میتونید دانمارک رو ترک کنین (بدون هیچ دلیلی) و البته اقامتتون هم باطل نشه ، دوستان خبره اظهار نظر کنن.
    من فکر میکنم جایی خوندم 6 ماه و فقط یک بار. آیا این درسته؟
    و اینکه اگه مدرک محکمی داشته باشین برای ارایه ، بیش از اون هم میشه. (مثلا مسایل انسانی، عاطفی،...) آیا این هم درسته؟

دوستان عزیزم خواهشمندم منبع رو هم ذکر کنین.

ممنون
    کاوه
    شما بعد از اینکه CPR Number رو گرفتین، به هیچ عنوان حق ندارین بدون آدرس بمونین. یعنی باید یک خونه رو اجاره کرده باشین یا خریده باشین. تو اون مدتی هم که میخواین کشور رو ترک کنین، حق ندارین به کسی اجاره دوباره بدین (مثل اینکه شما مثلا ایران خونه دارین، حالا میخواین دو ماه برین مسافرت). یعنی باید خونه در مالکیت یا اجاره خودتون باقی بمونه. اگر آدرس نداشته باشین و در کشور دانمارک نباشین، یک ثانیه بعدش اقامتتون باطل میشه (و متاسفانه این تجربه بد برای دو تا از بچه ها بوجود اومده). در مورد این مسئله که شما باید آدرس داشته باشین در این لینک هست که من متن انگیسی رو هم عینا میذارم:

Your residence permit will automatically lapse if you no longer have a residence in Denmark - that is, if you sell your home or terminate the rental contract of your home, and you are no longer registered at a Danish address in theCentral Office of Civil Registration (CPR office) - and if you have left Denmark.

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...k_and_studies/

اما با فرض اینکه آدرس داشته باشین، شما میتونین شش ماه کشور رو ترک کنین و بعد از دو سال میتونین 12 ماه کشور رو ترک کنین. (لینک بالا). تجربه شخصی بچه ها هم اینه که کمون ها همیشه توصیه میکنن که اگر میخواین طولانی مدت کشور رو ترک کنین، حتما بهشون اطلاع بدین (منظور 4، 5 یا 6 ماه).
    اگر کسی به دلیل خیلی موجهی که در همین لینک هم نوشته شده، مجبور باشه (واقعا مجبور باشه) دانمارک رو بیشتر از 6 ماه ترک کنه و بخواد آدرس هم نداشته باشه (به خاطر اینکه اجاره نده) باید فرمی رو پر کنه که اگر اشتباه نکنم BF1 هست. باز هم تجربه شخصی بچه ها نشون داده که موارد خاص رو قبول می کنن (مثل ماموریت کاری از طرف شرکت دانمارکی، فرصت مطالعاتی از دانشگاه دانمارکی و ...)

برای همین نبودن در دانمارک خیلی گرون تموم میشه. چون شما باید بدون اینکه در دانمارک حضور داشته باشین، اجاره بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    تحصیل در مدارس دولتی مجانیه
    آیا بچه 7 ساله که زبون دانمارکی و انگلیسی هم بلد نیست میتونه با بچه های دیگه، تو دانمارک در مدرسه دولتی درس بخونه و در این زمینه محدودیتی وجود نداره؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)