صفحه 384 از 638 نخستنخست ... 284334374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394434484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,831 تا 3,840 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    دوستانی ک بچه کوچیک دارین ، حتما کارت واکسیناسیون بین المللی بچتون رو از بهداشت بگیرین . بهتره از دکترش هم پرونده پزشکی رو ب اتگلیسی بگیرین
    آیا همراه داشتن کارت واکسن واسه بچه های 7 سال به بالا هم لازمه. من دخترم 7 سالشه
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Junior Member

دوستان جوابه سوالهای خصوصی را اینجا مینویسم چون شاید به درد بقیه هم بخوره
    ۱. سیستم واکیناسیون با ایران فرق داره و شما باید بدونین کودکتان چه واکسنی زاده. حالا اگر کارتش را بیارین محاسبه میکنین با پزشکش.
    ۲. تحصیلات رایگانه و بچهها از ۶ سالگی میران مدرسه. کلاسه 0 اینجا بهش میگن. بچه ها زود زبان یاد میگیرن.والی هر چی سن بالاتر باشه کامی عقبتر از بقیه میوفتن
    موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    شما اولین کاری که می کنید گرفتن وقته هرموقع خواستید برید سفارت بقیه کارهارو انجام می دید. فعلا زودتر اقدام کنید چون کلی زمان می بره که بهتون وقت بدن
    سلام دوست گرامی!
    "طبق توصیه ی شما و یک کاربر دیگر به سفارت ایمیل زدم و اونها جواب دادند که حتما اول باید اپلای کنم و پول رو واریز کنم و بعدش می تونم از سفارت وقت بگیرم." فکر کنم خودم مراحل رو درست تر گفته بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی!
    "طبق توصیه ی شما و یک کاربر دیگر به سفارت ایمیل زدم و اونها جواب دادند که حتما اول باید اپلای کنم و پول رو واریز کنم و بعدش می تونم از سفارت وقت بگیرم." فکر کنم خودم مراحل رو درست تر گفته بودم.
    نیازی نیست پول واریز کنید. هیچکی تو این فروم واسه گرفتن وقت پول واریز نکرده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت دانشگاه تهران

دوستان هزینه‌ها را یکبار با شما چک کنم ببینم چیزی را از قلم ننداخته باشم:
    6375 کرون برابر با نزدیک چهار میلیون تومن بابت اداره مهاجرت
    برای هر برگ تأییدیه 35 دلار که احتمالأ 11-12 برگ بشود و 400 دلاری بشود.
    بیمه هم نزدیک 250 تومن
    ببینم خود سفارت هم کارمزدی چیزی می‌گیرد؟ پول دیگری هم هست که باید پرداخت کرد؟ ممنون می‌شوم اگر یادآوری کنید که اشتباهأ چیزی را جا نندازم..
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط general_bahram نمایش پست ها
    دوستان هزینه‌ها را یکبار با شما چک کنم ببینم چیزی را از قلم ننداخته باشم:
    6375 کرون برابر با نزدیک چهار میلیون تومن بابت اداره مهاجرت
    برای هر برگ تأییدیه 35 دلار که احتمالأ 11-12 برگ بشود و 400 دلاری بشود.
    بیمه هم نزدیک 250 تومن
    ببینم خود سفارت هم کارمزدی چیزی می‌گیرد؟ پول دیگری هم هست که باید پرداخت کرد؟ ممنون می‌شوم اگر یادآوری کنید که اشتباهأ چیزی را جا نندازم..
    ممنون
    به جز هزینه مهر برگها 35 دلار شما یه هزینه 250 دلاری هم اضافه کنید
    honesty and rationality are keys to peace

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    به جز هزینه مهر برگها 35 دلار شما یه هزینه 250 دلاری هم اضافه کنید
    دوستان جریان بیمه چیه؟؟ تو این مرحله که باید بریم سفارت برا مصاحبه نیاز هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام دوست گرامی!
    منم وقت گرفتم بدون این که پول واریز کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    نیازی نیست پول واریز کنید. هیچکی تو این فروم واسه گرفتن وقت پول واریز نکرده.
    من مراحل اپلای رو به تفصیل در 7-8 صفحه قبل نوشتم و از دوستان خواستم اگر درسته تایید کنن اما دو-سه نفر یکصدا گفتن "قبل از هر کاری باید وقت سفارت بگیری." حالا می خوام بدونم که فقط case id ساختن کافیه؟ هیچ پولی نمی خواد؟ پول 6735 تا رو یک هفته قبل از وقت سفارت آنلاین پرداخت کنم خوبه؟

من مراحل اپلای رو به تفصیل در 7-8 صفحه قبل نوشتم و از دوستان خواستم اگر درسته تایید کنن اما دو-سه نفر یکصدا گفتن "قبل از هر کاری باید وقت سفارت بگیری." حالا می خوام بدونم که فقط case id ساختن کافیه؟ هیچ پولی نمی خواد؟ پول 6735 تا رو یک هفته قبل از وقت سفارت آنلاین پرداخت کنم خوبه؟
    سارا جان اولین قدم وقت گرفتن هست. یه ایمیل میزنی و میگی من زبانم نمرش اینه/سنم اینه/ تاریخ اکسپایر پاسپورتم اینه/ و وقت برای مصاحبه میخوام اونها هم 1-15 روز بعد یه ایمیل میزننوتاریخ مصاحبه میدن و روال راه میافته(معمولا تاریخ میدن و میگن ویزات رو تو این مدت تمدید کن- تو پستهای اول در مورد نمره زبان یه نکته ای هست که پیداش کن اگه هنوز امتحان ندادی البته). بعد تو میری دنبال مدارک و معمولا همون یکی دو هفته اخر پول به حساب دانمارک میریزی و تو حساب ایرانت هم پول میخوابونی و گواهی میگیری و دلار هم میخری برای توی خود سفارت و قبل واریز پول به دانمارک هم یه کیس ایدی میسازی. در مورد همسرت هم وای میستی تا 3-4 هفته از زمان تحویل مدارک خودت بگذره بعد اقدام میکنی

این اخرین اطلاعاتی هست که من دارم(ممکنه هر موقعی برنامشون عوض بشه و مثلا بگن اول پول بریزین تا الکی ملت فقط وقت سفارت رو نگیرن و بعد هم مراجعه نکنن)
    ویرایش توسط salamapply : June 6th, 2013 در ساعت 09:51 PM دلیل: اضافه کردن مطلب
    honesty and rationality are keys to peace

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)