صفحه 385 از 638 نخستنخست ... 285335375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395435485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,841 تا 3,850 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    خیلی جالبه، کسی میدونه زمان مصاحبه رو بر چه اساس میدن ؟ من قبل از شما ایمیل زدم ولی وقت مصاحبه ام بعد ازشما هست. دوستم هم قبل از من ایمیل زد و لی وقت مصاحبش بعد از من هست!!
    جواب ایمیل منو 4 جون دادن و19 سپتامبر وقت دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط ahanchian نمایش پست ها
    قيمت خريد خونه كوجك جنده؟ارزش داره خونه بخريم؟
    توی ارهوس ساندرگن که ویلاییاشون زیر ۲م نیست حالا اپارتنمانیاشو نمیدونم. سریع اقدام نکنید ایران روز بروز قیمتا داره نجومی بالامیره تا اخر تابستون بنظر من صبر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

منم بدون واریز پول بهم وقت دادن گفت 250$ و 35$ به ازای هر مدرک.فقط میمونه کیس اوردر آی دی که باید بگردم چطور میسازن

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

جهت اطلاع تازه واردهای انجمن که ...
    برای گرین کارت دانمارک به طور کلی این مسیر باید طی بشود:::
    1- یک ایمیل به سفارت دانمارک در تهران بزنید و خیلی ساده در یک جمله بگویید درخواست وقت برای GR1 دارید.
    2 -آنها خیلی زود جواب می‌دهند که باید ایمیل را به فلان فرمت و شکل بنویسید و چند راهنمایی دیگر.
    3- مجددا طبق فرمت مطلوب آنها جواب بدهید
    تا اینجا نه case orderو نه پول و نه هیچ چیز دیگری لازم نیست.فقط! به ایمیل آنها به صورت Reply جواب بدهید و البته همه ارسالها و دریافتها به انگلیسی باشد. بعد از چند روز تا چند هفته همان نامه شما را reply می‌کنند و تاریخ مصاحبه(تحویل مدارک) را اعلام می‌کنند. از اینجا مصیبتها شروع می‌شود..اول یک پرینت از فایل GR1 برای خودتان بگیرید و خوب مطالعه و تکمیل کنید( این برای خودتان است فقط) بعد از مطالعه کارهای زیر را انجام دهید:
    1- ساخت caseorder و پرداخت پول به صورت online با همکاری یک دوست خارج نشین یا صرافی ( البته این کار را حدودا 10 روز مانده به زمان مصاحبه انجام دهید، و از تصمیم خود مطمئن شده باشید و مدارک را کامل کرده باشید وووووو مراقب باشید دوستتان دوباره نرود بانک اونوره آبی و درخواست بازگشت پول را بدهد!!)
    2- تهیه مدارک لیسانس و فوق لیسانس با ریز نمرات و ترجمه و کپی رنگی A4 (مهر داگستری و امور خارجه برای ترجمه ها الزامی است)
    3- سخت ترین کار:: تهیه تاییدیه تحصیلی برای لیسانس و فوق لیسانس
    4- سابقه کار درست و حسابی بدون نیاز به گواهی بیمه(اگر فارسی باشد ترجمه با مهر دادگستری و امور خارجه)
    5-تاییدیه موجودی ( نه کارکرد) از بانک به زبان محترم انگلیسی
    6- پاسپورت معتبر و شناسنامه همراه کپی رنگی A4 و اصل مدرک زبان و عکس پرسنلی جدید.
    7- از فرم تکمیل شده(تایپ شده) پرینت رنگی بگیرید. چون رنگی گرونه اول یه سیاه سفید بگیرید ویرایش کنید.بعد رنگی بگیرید!
    8- مدارک دیگری که شاید در ایمیل از شما بخواهند شاید هم نخواهند!!(از ما و خیلی ها نخوستند از بعضیها خواستند)
    9- دلار ! نقد برای تحویل به سفارت (اضافه بر مورد شماره 1 ) در ایمیل به شما می گویند چقدر باشد تا این لحظه:: 250+(تعداد مدارک)*35
    10- رجوع به سفارت در زمان معین (دم در سفارت عموما شلوغه و هر کس کاری داره 10 دقیقه زودتر بروید زنگ بزنید و تشریف فرمایی خودتان را اعلام کنید. بهتر است با مترو بروید (فاصله ایستگاه صدر تا در سفارت 43ثانیه است) حتی اگر از شهرستان می‌روید با خودرو شخصی تا آنجا نروید از ساعت 8صبح به بعد تا چند کوچه انطرف تر هم جای پارک پیدا نمی‌کنید اگر می‌خواهید با خودرو شخصی بروید صبح زود بروید. کیف نبرید مدارک را در پاکت یا پوشه ببرید. اگر اتفاقی دلار کم آوردید در همان خیابان شریعتی یه طرف شمال حرکت کنید(با تاکسی)‌صرافی هست، عکاسی هست و..همه چیز هست. اگر زیراکس رنگی خواستید بگیرید; کنار پل صدر کنار پایه پل (به طرف شرق زیر دست پل)‌یه دکه هست (دفتر فنی زیراکس!)

تا اینجا برای شخص اصلی بود اگر تصمیم دارید همسر و یا فرزندتان را هم ببرید وارد فاز FA8/FA9 می‌شوید::
    الف) همان موقع که ترجمه ها را جمع می‌کنید ترجمه سند ازدواج و ... تهیه کنید.
    ب) تاییدیه بانک را دو نسخه بگیرید( پول به اندازه 2 یا 3 نفر در حساب باشد) البته این تاییدیه 3 هفته اعتبار دارد. پس طوری برنامه‌ریزی کنید که بتوانید برای خود و همراهان طی 3 هفته همه مراحل را انجام دهید.واگرنه که دوباره باید بانک بروید.
    ج) برای همراهان اول باید ONLINe اقدام کنید بعد پرینت نهایی را برای بیومتریک بدون وقت قبلی در روزهای کاری سفارت به شرطی که صبح اول وقت آنجا باشیدو پرینت و دلار$$ و مدارک و عکس و... را همسرتان داخل سفارت ببرد
    د) قبل از هر اقدامی یک پرینت از فرم FA8/FA9 برای خودتان بگیرید تا متوجه شوید چه چیزی لازم است و چگونه باید تکمیل شود.
    ه) مدارک لازم را اسکن کنید بعد به صورت یک فایل( هر مدرک یک فایل) در آورید.
    و) در تکمیل فرم آنلاین می‌توانید چندین بار برگردید و کامل کنید مثلا طی دو سه روز. ولی پس از پرینت نهایی دیگر دسترسی حتی برای ویرایش ندارید. دقت کنید!!
    ز) سعی کنید فاصله اقدام برای خودتان و همسرتان 3 هفته تا یک ماه بیشتر نشود.

لینکهای مهم
    فرمها
    FA8 آنلاین
    caseorder
    بعد از همه این کارها اگر به مشکل خاصی برنخورید از 4 ماه تا 16 ماه (بنا بر مشاهدات شخصی خودم) طول می‌کشد تا ویزا بیاید البته ریجکتیها را زودتر خبر میکنند مثلا 3 تا 5 ماه بیشتر طول نمیکشه ولی پذیرفته شدگان گاهی خیلی طولانی میشه تا جواب بیاد.

امیدوارم کامل باشه و چیزی را جا نیانداخته باشم البته من فرزند ندارم شاید مضوع خاصی برای فرزند مطرح باشد دوستان تکمیل خواهند کرد.
    ویرایش توسط kitdhj : June 7th, 2013 در ساعت 12:33 AM

Junior Member

بسیار عالی و بی نقص بود! ممنون.
    فقط نتها سوالم اینه که کسی که هنوز امتحان آیلتس نداده ٫ و میخواد تا زمان وقت سفارتش امتحان رو بده٫ دقیقاً باید تو ایمیل چی بزنه!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    سارا جان اولین قدم وقت گرفتن هست. یه ایمیل میزنی و میگی من زبانم نمرش اینه/سنم اینه/ تاریخ اکسپایر پاسپورتم اینه/ و وقت برای مصاحبه میخوام اونها هم 1-15 روز بعد یه ایمیل میزننوتاریخ مصاحبه میدن و روال راه میافته(معمولا تاریخ میدن و میگن ویزات رو تو این مدت تمدید کن- تو پستهای اول در مورد نمره زبان یه نکته ای هست که پیداش کن اگه هنوز امتحان ندادی البته). بعد تو میری دنبال مدارک و معمولا همون یکی دو هفته اخر پول به حساب دانمارک میریزی و تو حساب ایرانت هم پول میخوابونی و گواهی میگیری و دلار هم میخری برای توی خود سفارت و قبل واریز پول به دانمارک هم یه کیس ایدی میسازی. در مورد همسرت هم وای میستی تا 3-4 هفته از زمان تحویل مدارک خودت بگذره بعد اقدام میکنی

این اخرین اطلاعاتی هست که من دارم(ممکنه هر موقعی برنامشون عوض بشه و مثلا بگن اول پول بریزین تا الکی ملت فقط وقت سفارت رو نگیرن و بعد هم مراجعه نکنن)
    "شاید قوانین عوض شده."برای ایمیل من که به زبان انگلیسی بود پاسخ دادند: که شما مگر اپلای کرده ای؟ از کجا و کی اپلای کردی؟ لحن جوابشان کوتاه و غیر رسمی و متعجبانه است.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

اگر مطمئن هستید که نمره می آورید وقت بگیرید و نمرهای که فکر می کنید خواهید آورد در ایمیل بنویسید.(این ایمیل برای محاسبه حدودی امتیاز و گرفتن وقت مصاحبه است.) در غیر این صورت بهتر است اول مدرک زبان بگیرید. اگر تا زمان مقرر مدرک زبان آماده نباشد به دلیل ناقص بودن مدارک از شما تحویل نمی گیرند. وباید یک وقت جدید درخواست کنید. سابقه خودتان را خراب نکنید. مدرک زبان لازم است حتی اگر بدون آن 100 امتیاز بیاورید.سفارت مدارک ناقص تحویل نمی گیرد! حتی اگر اداره مهاجرت بگوید 100 امتیاز بیاوری کافی است.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Jooda نمایش پست ها
    "شاید قوانین عوض شده."برای ایمیل من که به زبان انگلیسی بود پاسخ دادند: که شما مگر اپلای کرده ای؟ از کجا و کی اپلای کردی؟ لحن جوابشان کوتاه و غیر رسمی و متعجبانه است.
    من فکر می کنم شما در ایمیل ارسالی خودتان یک اشتباهی کرده باشید پیشنهاد می کنم متن ایمیلتان (آن که شما فرستادید)را برای بررسی به طور عمومی یا خصوصی برای من ارسال کنید.

دوستان من باید همین روزا دیگه پول رو واریز کنم به حساب دانمارک . بهترین و ارزونترین راه کدومه؟ صرافی؟ اگر اسم خاصی دارین که می تونه کمک کنه ممنون میشم تو خصوصی بهم بدین(تبلیغ نباشه اینجا). من تا حالا پولی به خارج واریز نکردم واسه همین اگر قلق خاصی داره راهنمائی کنید به خصوص با این تحریم ها نمیدونم یه پوله نره رو هوا قبل از رسیدن به مقصد
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

ببخشید من متوجه نشدم! منظور شما چیه که ایران قیمتها داره میره بالا! خوب چه ارتباطی داره؟
    منظورتون اینه که ایران ملک بخرم که گرون بشه بعد بفروشم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    توی ارهوس ساندرگن که ویلاییاشون زیر ۲م نیست حالا اپارتنمانیاشو نمیدونم. سریع اقدام نکنید ایران روز بروز قیمتا داره نجومی بالامیره تا اخر تابستون بنظر من صبر کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)