صفحه 388 از 638 نخستنخست ... 288338378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398438488 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,871 تا 3,880 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط general_bahram نمایش پست ها
    دوستان هزینه‌ها را یکبار با شما چک کنم ببینم چیزی را از قلم ننداخته باشم:
    6375 کرون برابر با نزدیک چهار میلیون تومن بابت اداره مهاجرت
    برای هر برگ تأییدیه 35 دلار که احتمالأ 11-12 برگ بشود و 400 دلاری بشود.
    بیمه هم نزدیک 250 تومن
    ببینم خود سفارت هم کارمزدی چیزی می‌گیرد؟ پول دیگری هم هست که باید پرداخت کرد؟ ممنون می‌شوم اگر یادآوری کنید که اشتباهأ چیزی را جا نندازم..
    ممنون
    بیمه الان نباید بگیرید. باید ویزاتون بیاد بعد.
    خدای نکرده هزینه میشه براتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط general_bahram نمایش پست ها
    دوستان هزینه‌ها را یکبار با شما چک کنم ببینم چیزی را از قلم ننداخته باشم:
    6375 کرون برابر با نزدیک چهار میلیون تومن بابت اداره مهاجرت
    برای هر برگ تأییدیه 35 دلار که احتمالأ 11-12 برگ بشود و 400 دلاری بشود.
    بیمه هم نزدیک 250 تومن
    ببینم خود سفارت هم کارمزدی چیزی می‌گیرد؟ پول دیگری هم هست که باید پرداخت کرد؟ ممنون می‌شوم اگر یادآوری کنید که اشتباهأ چیزی را جا نندازم..
    ممنون
    به جز هزینه ی 35 دلار برای هر برگ تاییدیه ،250 دلار هم برای صدور ویزا باید نقدا به سفارت بپردازید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bda1364 نمایش پست ها
    سلام. من خودم آیلتس 6.5 دارم و واسه 1 اکتبر هم وقت گرفتم! اینو واسه دوستم میپرسم، چون شرایطش مثل منه، فقط آیلتس نداره! اگه بخواد که اول امتحان بده (که وضعیش تو ایران فعلاً داغونه)، خیلی براش دیر میشه! سوالم اینه که حالا مثلاً اگه تو ایمیل نمره آیلتس رو بزنه 6، بعد امتحان که داد نمرش شد 6.5، اونوقت تو سفارت چجوری باهاش برخورد میشه؟
    سفارت هیچ چیزی رو بعدا با ایمیل شما مطابقت نمیده. هر چی دوست دارین بنویسین. ولی خیلی غیر واقعی ننویسین. مثلا زبان رو همون 5.5 یا 6 بزنین. با یه تاریخ معقول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

دوست عزیزم مرسی‌ از جوابتون،شما ویزاتون اومده؟ می‌خوام بدونم این تجربه رو در نوشتن فرم انشاالله با نتیجه مثبت درین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ceramic engineering

سلام دوستان عزیز.. میشه منو راهنمایی کنید؟همسر من اواخر فروردین مدارکش رو تحویل سفارت داده و حالا من و دخترمون داریم به عنوان همراه اقدام میکنیم. فرزند ما 4 سالشه...ایا باید برای او هم به عنوان یه شخص مجزا که فرم fa8 پرمیکنم براش . مبلغ 2060 کرون رو هم برای ساختن کیس اوردرش بصورت انلاین پرداخت کنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena63 نمایش پست ها
    من فقط پوزیشن نوشتم. ضمن اینکه با خودکار پُر کردم فرمی رُ که پرینت گرفته بودم. لزومی نداره از Word استفاده کنی.
    سلام دوست عزیز . میشه بفرمایید با خودکار مشکی پر کردید یا خودکار آبی ؟ اینو از این جهت می پرسم که یکی از دوستان توی این فروم نوشته بودند که باید با خودکار مشکی در قسمت singnature امضا شود ؟ شما در قسمت کناری در فرم اپلیکیشن ، در قسمت Date and Place برای Place چی نوشتیند؟ شهرتان مثلا tehran یا isfahan ... را نوشتید یا مثلا embassy ?
    ممنونم.

Junior Member

با عرض سلام و وقت بخیر.
    دوستان عزیز:
    در مورد مهر تایید مدارک در سفارت، آیا مثلا مدرک ترجمه لیسانس و ریزنمرات که همگی با هم توسط دارالترجمه پین شده هستند یک مهر تایید لازم دارند یا هر برگ از مدارک باید بصورت جداگانه در سفارت مهر شود که هزینه هر مهر 35 دلار می شود؟
    با شکر فراوان.
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . میشه بفرمایید با خودکار مشکی پر کردید یا خودکار آبی ؟ اینو از این جهت می پرسم که یکی از دوستان توی این فروم نوشته بودند که باید با خودکار مشکی در قسمت singnature امضا شود ؟ شما در قسمت کناری در فرم اپلیکیشن ، در قسمت Date and Place برای Place چی نوشتیند؟ شهرتان مثلا tehran یا isfahan ... را نوشتید یا مثلا embassy ?
    ممنونم.
    خودکار ابی و مشکی فرقی نمیکنه فقط اینکه ابی راحت تر روی برم مشکی خونده میشه.من با ابی پر کردم. شهر و تاریخ تولد به میلادی

کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    دوستان من باید همین روزا دیگه پول رو واریز کنم به حساب دانمارک . بهترین و ارزونترین راه کدومه؟ صرافی؟ اگر اسم خاصی دارین که می تونه کمک کنه ممنون میشم تو خصوصی بهم بدین(تبلیغ نباشه اینجا). من تا حالا پولی به خارج واریز نکردم واسه همین اگر قلق خاصی داره راهنمائی کنید به خصوص با این تحریم ها نمیدونم یه پوله نره رو هوا قبل از رسیدن به مقصد
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    خودکار ابی و مشکی فرقی نمیکنه فقط اینکه ابی راحت تر روی برم مشکی خونده میشه.من با ابی پر کردم. شهر و تاریخ تولد به میلادی
    بسیار ممنونم از راهنماییتون.
    منظور من از date and place ، تاریخ و مکانی هستش که در صفحه آخر اپلیکیشن کنار signature نوشته شده است. اونجا باید شهر و تاریخ تولد نوشت؟
    از راهنماییتون سپاسگذارم
    موقف باشین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)